X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczenie ma struktura piersi. Mi na usg lekarz 10 lat temu powiedzial, ze bede miec duzo mleka.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz wiecej mleka sciagam wiec cos tam sie rusza :D mam asymetrie i najwiecej mleka mam w tej mniejszej by bylo zabawniej. Albo mniejsza mi latwiej zlapac. Bo robie to recznie, laktatorem na razie za duzo mleka trace.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli będzie tylko lepiej. Mam nadzieję że jutro się czegoś dowiesz no i melduj nam na bieżąco ! :)

    Mój diabełek śpi. Ostatnio zrobiła się taka fajniutka i kochana że aż brak mi słów. Ciągle się uśmiecha . Ma też marudne dni ale większość jednak jest uśmiechnięta i pogodna.

    Seli, Paula_071 lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bedzie maruda :D hahaha juz strzela takie miny wiecznie niezadowolonego :D a wierci sie!

    Co prawda teraz tam mala obsluga na wieczor ale moglam dotknac i pobyc chwile :) jutro sprobuje wiecej sie dowiedziec co za badania mial.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się zmieni jak wrócicie do domu to nie poznasz własnego dziecka : D i tak samo z kaDym dniem będzie Cię zaskakiwać :)

    U nas wspaniała noc. Ania spala od 19.30 do 2.30 , jedno karmienie krótkie i teraz się obudziła ;)

    Seli lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 listopada 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj poszedl spac o 21 i spal do 7 bez pobudek! Tez wow, bo rzadko sie to zdarza.

    Seli, veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 listopada 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że Cię przymnie. Gdyby nie to, to bym poszła w czwartek. Oby wszystkie problemy szybko się rozwiązały!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze jest super opieka obecnie. Codziennie przychodzi doradca laktacyjny, byla teraz p. Malgosia z inna i mi dali laktator elektryczny. Ogolnie pokoje prawie puste. Ja dzis zostaje sama, wszedzie po jednej albo pusto...

    Gabrys sam oddycha, jest odlaczony. Ma lekka zoltaczke. Mialam omowic teraz wyniki usg itp ale jest jakas duza akcja i dwoch lekarzy przy jednym... wiec na spokojnie. Jestem dobrej mysli :D

    Magda - mbc, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli super ;) a Ty kiedy wychodzi do domu ? Mówili coś ?

    Fajnie ze masz tak pusto. Jak ja leżałam to było oblężenie :/

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mowil, ze ja super i moglabym dzis wyjsc :p ale zostaje bo jest mlody, nie wyjde bez niego. Moze mnie przeniosa do sali blizej noworodkowego i moze lada moment bede mogla go brac :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiadomo jak długo będzie młody?
    U mnie był Meksyk, prawie 40 stopni i full, ze kobiety leżały na innych oddziałach.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem sama, trzy czy nawet 4 pokoje 3 osobowe puste... obok jest jedna babka, dalej trzy. Wszedzie mega cicho i pusto :p

    Nie wiem ile, zobaczymy co dalej bo na razie jest ok :) licze, ze nie dluzej jak tydzien :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 listopada 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, widać listopad, to dobry czas na rodzenie :P
    Mam nadzieję, że szybko będziecie w domu!

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pediatra kazala sie nastawic na dluzej... musi ladnie ssac to mi go dadza... Takze mam nadzieje, ze bedzie wspolpracowal :p zobaczymy jak tam dzis po badankach bo wlasnie mu robia. Chyba mniej zolty jest po lampie.

    Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zrobiłam pappę, faktycznie zapłaciłam 200zł, wynik ma być online na koniec przyszłego tygodnia.
    Oni tam robią pappę raz w tygodniu, a w tym tyg kogoś tam nie ma i będą robić dopiero w przyszłym.

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pediatra kazala sie nastawic na dluzej... musi ladnie ssac to mi go dadza... Takze mam nadzieje, ze bedzie wspolpracowal :p zobaczymy jak tam dzis po badankach bo wlasnie mu robia. Chyba mniej zolty jest po lampie.

    A jak z wagą? Nie spada mu?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A jak z wagą? Nie spada mu?

    W poniedzialek mial 50 g wiecej, wczoraj mniej o te 50 a dzis dopiero go waza i sprawdze za godzinke bo jak sa badania to nie mozna wchodzic ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • mig00ttka Ekspertka
    Postów: 241 105

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po dość długiej przerwie (znowu) :)
    My dalej staramy się walczyć o realizację naszego największego marzenia, chociaż obrót spraw coraz bardziej uświadamia nas w tym, że w naszym przypadku zostanie rodzicami będzie wyglądało nieco inaczej niż w przypadku większości par. Co prawda nie porzuciliśmy jeszcze zupełnie nadziei zostania biologiczną mamą i tatą (za 3 tygodnie po raz kolejny kładą mnie do szpitala gdzie ma zająć się mną naprotechnolog, jeśli to nic nie da mam trafić "pod nóż" do jednego z najlepszych specjalistów w naszym kraju z zakresu histeroskopii przyjmującego w szpitalu wojskowym w Warszawie), ale liczymy się z najgorszym (bądź najlepszym - powili dojrzewa we mnie taka myśl). Dlatego chciałabym się was dopytać czy macie jakąś wiedzę w zakresie adopcji we Wrocławiu. Chociażby na początek gdzie najlepiej się zgłosić, albo jakieś grupy na których mogłabym napisać w tej sprawie, może jakieś grupy wsparcia dla osób z takimi problemami? Co prawda z tego co wiem nie możemy jeszcze faktycznie starać się o opiekę nad maleństwem (mimo, że jesteśmy 10 lat razem, ślub braliśmy dopiero dwa lata temu a prawdopodobnie trzeba być małżeństwem 5 lat), ale może moglibyśmy rozpocząć już niezbędne i długotrwałe procedury?

    Dobra koniec o mnie :D co tam u was słychać? Z tego co widzę nie było mnie jakieś 80 stron wpisów więc mam konkretne zaległości :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 20:11

    Starania od maja 2017.
    Hiperprolaktynemia czynnościowa.
    Mąż - aglutynacja 7%, IgA 20%, IgG 16%
    MTHFR A1298C – heterozygotyczny
    PAI I 4G/5G – homozygotyczny
    09.2019 poronienie samoistne (6tc)
    11.2019 poronienie samoistne (5tc)

    12.2019
    29dc beta 147, progesteron 33
    31dc beta 314
    33 dc beta 714, progesteron 32,4
    43 dc ❤
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mig00ttka wrote:
    Witam po dość długiej przerwie (znowu) :)
    My dalej staramy się walczyć o realizację naszego największego marzenia, chociaż obrót spraw coraz bardziej uświadamia nas w tym, że w naszym przypadku zostanie rodzicami będzie wyglądało nieco inaczej niż w przypadku większości par. Co prawda nie porzuciliśmy jeszcze zupełnie nadziei zostania biologiczną mamą i tatą (za 3 tygodnie po raz kolejny kładą mnie do szpitala - tak, praktycznie w okresie Świąt), ale liczymy się z najgorszym (bądź najlepszym - powili dojrzewa we mnie taka myśl). Dlatego chciałabym się was dopytać czy macie jakąś wiedzę w zakresie adopcji we Wrocławiu. Chociażby na początek gdzie najlepiej się zgłosić, albo jakieś grupy na których mogłabym napisać w tej sprawie, może jakieś grupy wsparcia dla osób z takimi problemami? Co prawda z tego co wiem nie możemy jeszcze faktycznie starać się o opiekę nad maleństwem (mimo, że jesteśmy 10 lat razem, ślub braliśmy dopiero dwa lata temu a z tego co wiem trzeba być małżeństwem 5 lat), ale może moglibyśmy rozpocząć już niezbędne i długotrwałe procedury?

    Dobra koniec o mnie :D co tam u was słychać? Z tego co widzę nie było mnie jakieś 80 stron wpisów więc mam konkretne zaległości :D

    Diecezjalny osrodek adopcyjny, tam podobno procedura itp. jest dokladna, ma sie psychologow i w ogole jest ludzko. Podobno najlepszy. Tak kolezanka mi mowila bo sami w kwietniu myslelismy o tym :)

    mig00ttka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi znajomi należeli do ośrodka w Legnicy. Bardzo sobie chwalili ale było to 3 lata temu. Teraz z tego co słyszę nie ma zdrowych dzieci do adopcji. Ale bardzo Was podziwiam za te decyzję. Ja swoją drogą zawsze marzyłam żeby zaadoptować dziecko ale nie mam w sobie tyle odwagi.

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ