X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    krew ok, mocz gorzej, ale tylko w kolorze i ph, reszta ok.

    Ja mam ciagle ph8, ciezar ponizej , ale to nie sa przeciez wielkie odchylenia. A jaki kolor jest zly?

    Verita, czym mlodej buzie smarujesz?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapisałam się do Gawrysia, Rubisza i Szewczuka. Zobacze bo póki co zostałam na lodzie i mam co raz większy żal do F. że nawet nie spróbował nic leczyć itd:/ Kapitualcja w pełni a Ty myśl babo:( Teraz strach jak zaufać lekarzowi. Albo trafie na takiego co będzie pakował leki albo na takiego co powie ze tylko invitro... Gawryś w tym momencie najbardzoej sensowny ale dopiero 7 marca hah... Jestem serio zruzgotana bo czas uvieka a ja nie mam planu. Więc póki co odstawiłam temat na półkę i stram się nie myśleć. Bo jak zaczynam myśleć to mnie zaczyna trzepać ze złości:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patit a nie myslalas o Gizlerze? Nie koniecznie w klinice?

    Ja jutro mam gina. Czas pomyslec o antykoncepcji ;p no i... dwa dni temu jakos zle usiadlam, cos zrobilam sobie w blizne i od tamtego momentu krew mi sie pojawia jasna, rozowa. Nie duzo ale jednak... mam nadzieje, ze mi sie nie rozeszlo nic :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a już skończyłaś połóg? Do 6 tygodni możesz krwawić, bez związku z blizną.

    Pati, Seli ma rację, uderz do kogoś kto się stricte niepłodnością zajmuje, ja bym odpuściłam Rubisz i resztę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja mam ciagle ph8, ciezar ponizej , ale to nie sa przeciez wielkie odchylenia. A jaki kolor jest zly?

    Verita, czym mlodej buzie smarujesz?
    ja mam kolor mętny, a powinien być klarowny, tak jest napisanena wyniku

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nieprawda. Mocz może i zazwyczaj jest mętny. Klarowny to tylko noworodki mają i niemowlęta bo sikają i piją non stop :) w moczu ciężarnej ważne żeby cukru, białka nie było, leukocytów i czerwonych krwinek. Reszte za przeproszeniem można zlać :p
    A jak jest zasadowy to też się nic wielkiego nie dzieje tylko najlepiej zakwaszax np żurawiną bo w takim o pH innym niż kwaśne to bakterie lubią przebywac

    Paula teraz mam jakiś krem z lipidami z avene. Taki nam dermatolog zaleciła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 14:35

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Seli, a już skończyłaś połóg? Do 6 tygodni możesz krwawić, bez związku z blizną.

    Pati, Seli ma rację, uderz do kogoś kto się stricte niepłodnością zajmuje, ja bym odpuściłam Rubisz i resztę.

    Ale ja nie krwawie... tylko mam mikro slad od blizny samej. W sensie taki podluzny jak dotkne blizne. Jest tego nie wiele, no tak jak dotykasz rane nie sklejona. A juz nie mialam krwi. Tylko poczulam wtedy bol i teraz czuje. A od porodu mnie blizna nie bolala ;p polog to dla mnie trwal 2 tygodnie w ogole.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda nieprawda. Mocz może i zazwyczaj jest mętny. Klarowny to tylko noworodki mają i niemowlęta bo sikają i piją non stop :) w moczu ciężarnej ważne żeby cukru, białka nie było, leukocytów i czerwonych krwinek. Reszte za przeproszeniem można zlać :p
    A jak jest zasadowy to też się nic wielkiego nie dzieje tylko najlepiej zakwaszax np żurawiną bo w takim o pH innym niż kwaśne to bakterie lubią przebywac

    Paula teraz mam jakiś krem z lipidami z avene. Taki nam dermatolog zaleciła.
    oo, to super! Ph mam 7,5 to ujdzie :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda nieprawda. Mocz może i zazwyczaj jest mętny. Klarowny to tylko noworodki mają i niemowlęta bo sikają i piją non stop :) w moczu ciężarnej ważne żeby cukru, białka nie było, leukocytów i czerwonych krwinek. Reszte za przeproszeniem można zlać :p
    A jak jest zasadowy to też się nic wielkiego nie dzieje tylko najlepiej zakwaszax np żurawiną bo w takim o pH innym niż kwaśne to bakterie lubią przebywac

    Paula teraz mam jakiś krem z lipidami z avene. Taki nam dermatolog zaleciła.

    Ja pilam sok z zurawiany, ale to nic nie dalo.
    Krem jest dobry, chociaz mi dla mlodego sprawdzil sie Lipikar.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie witaminy bierzecie / brałyście od 2 trymestru ?


    a31il5w.png

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo co w 1. Witamina D, DHA, kwas foliowy metylowany.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam prenatal Duo z tym że ja nie mam ( albo o tym nie wiem ) żadnych mutacji związanych z kwasem foliowym i b 12.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratuluję zdrowego synka :) bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość :) będziecie w Święta przekazywać dobre wiadomości?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To samo co w 1. Witamina D, DHA, kwas foliowy metylowany.
    ja to samo :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda gratuluję zdrowego synka :) bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość :) będziecie w Święta przekazywać dobre wiadomości?
    Hej KAL, dziekuje Ci bardzo :*
    Po mnie niestety/stety już od jakiegoś czasu widać, że jestem w ciąży więc rodzice i rodzeństwo dowiedzieli się sami :D
    a reszta dowie się przy okazji :)

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 21:26

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wypatruje końca połogu ale tak dobrze nie ma. Niby nie leci a potem naga bym więc nie mogę sobie pozwolić żeby nic nie nosić bo nie wiadomo kiedy się przyda.
    Ogólnie poza brakiem snu nie jest źle. Mąż jest bardzo pomocny, mały sporo z babcią się bawi. Niestety fazę na mamę wciąż ma o często jak chcemy żeby z tatą gdzieś poszedł to chce mamę. Jak mała śpi to staram się z nim spędzać czas, nawet wyjść gdzieś niedaleko ale też święta trzeba trochę ogarnąć.
    Paula pisałaś coś o sałatkach, masz coś lekkiego do polecenia? Ja zawsze klasyczna językową na święta robiłam ale teraz za ciężka dla mnie i nie mam pomysłu na coś lżejszego ale też bez mięsa i ryb...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2018, 14:03

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam farta bo nie wiem co to polog
    .. okresy mialam gorsze. Mam nadzieje, ze przepisze mi jakies anty i bedziemy miec drogie wolna ;p na razie boimy sie wpadki - niby malo prawdopodobne ale nie nie mozliwe... znam przypadki, ze jedno ze stycznia a drugie z listopada...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie połóg trwał równe 6 tyg a nawet ciut dłużej. Jestem prawie pewna że miałam owulację 2 dni temu. Śluz płodny i ból jajnika. Nawet zażartowalismy z mężem że może uda nam się w ten sam dzień podziałać co z Ania i drugie wrześniowe będzie ale jednak poszliśmy po rozum do głowy ;p aczkolwiek mimo tego że Ania daje mi w kość dość mocno ją już chce drugie ;)

    Ja właśnie barszcz skończyłam robić, jutro uszka ulepimy, sernik upiekłam też dziś już i nawet jestem lepiej zorganizowana niż w zeszłym roku. Tylko znowu obiecałam sobie że na następny rok kupujemy już prezenty we wrześniu chyba bo zawsze robię to na ostatnią chwilę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2018, 17:48

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg tez widac u mnie owulacje... ale mam infekcje, wewnatrz szwy nie maja sie najlepiej takze o. Moze nic nie czuje itp. Ale poczekam sobie jeszcze... dobrze, ze chociaz nie odczuwam niczego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ