X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam namiary na speców w Ostrowie i Wawie od koleżanki,która zaszła w ciąże a jest po chorobie nowotworej,chemioterapii i miała nieciekawe wyniki hormonalne (rak piersi hormonozależny). Zapaliła się iskierka nadzieji;) Zobaczymy:) Na dniach dzwonie pogadać z jednym i poradzić się jaka jest jego opinia i czy może mi sensowanie pomócczy raczej odsyła faktycznie do klinik:)

    Magda - mbc, Paula_071, Seli lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati trzymam kciuki i melduj się tutaj !

    A ja mimo że dziecko słodko śpi po karmieniu nie mogę zasnąć :( w ogóle piękna dziś noc dla mnie. Ania od 20.30 miała tylko dwie pobudki o 23.30 i 3.30 :)

    Edit: jeszcze tylko pobudka o 5.30 i pospalysmy do 7.30 jak pięknie ;D w końcu !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 08:12

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patit to trzymam kciuki, w koncu cos sie uda :)

    Veri ja tez czasem tak mam, ze zamiast spac w nocy to nie moge... a jak maly ma gorsza noc to wtedy ja nie wyrabiam ze zmeczenia :p

    Gabrys za to dzis zasnal o 1.30 bo cos brzuszek go meczyl od 22.30 a spal od 20 :D i potem tylko na 15 min o 3.30 i na cyca o 6 sie obudzil i spalismy do 9 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 10:07

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie we wro warto robić badania na poronienia nawykowe? Mutacje, zespół fisfolipodowy?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Gdzie we wro warto robić badania na poronienia nawykowe? Mutacje, zespół fisfolipodowy?
    Mutacje najtaniej na testdna.pl
    Jeśli chodzi o zespół antyfosfolipidowy, to ja się zapisałam (wzięłam skiero od rodzinnego) do reumataologa na NFZ i on mi dał skierowanie na badania.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam w Luxmedzie wszystkie badania z krwi (oni to zlecaja do Diagnostyki), a wymaz na MTHFR na testdna.pl

    Magda, ja homocysteina wyszla 7, ale w opisie z normami mam tylko, ze u kobiet w ciazy powinno byc ponizej 8.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja robilam w Luxmedzie wszystkie badania z krwi (oni to zlecaja do Diagnostyki), a wymaz na MTHFR na testdna.pl

    Magda, ja homocysteina wyszla 7, ale w opisie z normami mam tylko, ze u kobiet w ciazy powinno byc ponizej 8.
    no dziś idę do mojej rodzinnej, jak mi nic nie powie, to napisze smsa do F.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc =)

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no dziś idę do mojej rodzinnej, jak mi nic nie powie, to napisze smsa do F.

    I co powiedziala lekarka?
    Ja jestem juz na l-4, chociaz dzisiaj godzine siedzialam przed kompem sluzbowym.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie powiedziała, żeby skonsultować z ginem, ale że lepiej, że niżej niż za wysoko.
    Poczekam do wizyty, zobaczymy co powie.
    Ja jeszcze niecały miesiąc :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ja jestem ślepa, czy do Fabiego nie ma zapisów online?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dziewczyny, czy ja jestem ślepa, czy do Fabiego nie ma zapisów online?


    Na "znany lekarz " są w Ginemedica też są ;-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 09:26

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    a31il5w.png

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dziewczyny, czy ja jestem ślepa, czy do Fabiego nie ma zapisów online?

    A nie wybralo Ci sie Krawiecka zamiast Podwale?
    Jade do niego wlasnie na polowkowe :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A nie wybralo Ci sie Krawiecka zamiast Podwale?
    Jade do niego wlasnie na polowkowe :)
    Możliwe!

    Daj znać po :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie pomocy. Ania od tygodnia nie widzi świata poza cycem. Masakra ! Wisi na mnie non stop więcej niż kiedykolwiek. Płakać mi się już chce bo jak próbuję ja uśpić inaczej to nie wchodzi w grę ! Drze się, krzyczy, kopię, wpada w histerię dopóki cyca nie dostanie. Czy można coś z tym zrobić ? Gdzie te czasy kiedy zasypiała sama w łóżeczku ?

    Poradzcie mi na przysLosc jak Wy odstawilyscie swoje dzieci ?

    Nie muszę chyba mówić że głodna nie jest chodzi tylko o ssanie.ale jak jej włożę smoczka ro wpada w dziki szał.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzinę siedziałam u F.! Oczywiście ploteczki, zeszło na wspólnych znajomych i tak poszło... ;) Dziecko zdrowe, długie - co mnie nie dziwi, bo mój syn też z tych wysokich. Osiągnęłam wagę sprzed zajścia w ciążę, więc zaczynam odliczanie ;)

    veritaserum, futuremama lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mamusie pomocy. Ania od tygodnia nie widzi świata poza cycem. Masakra ! Wisi na mnie non stop więcej niż kiedykolwiek. Płakać mi się już chce bo jak próbuję ja uśpić inaczej to nie wchodzi w grę ! Drze się, krzyczy, kopię, wpada w histerię dopóki cyca nie dostanie. Czy można coś z tym zrobić ? Gdzie te czasy kiedy zasypiała sama w łóżeczku ?

    Poradzcie mi na przysLosc jak Wy odstawilyscie swoje dzieci ?

    Nie muszę chyba mówić że głodna nie jest chodzi tylko o ssanie.ale jak jej włożę smoczka ro wpada w dziki szał.


    Tak, to normalne. Rada? Zacisnąć zęby i przeżyć, minie. Mam nadzieję, że u nas będzie mniej niż więcej takich akcji, bo z dwójką będzie mi ciężko. Na smutki pomaga wyżalenie się, ale niestety nic nie sprawi, że młoda przestanie kochać pierś, przynajmniej ja nigdy nie słyszałam o takim sposobie. Wymyślałam już cuda, czytałam nawet o zaklinaczkach dziecięcych snów, ale mąż mnie wyśmiał ;) Jedyne co CZASAMI u nas działało, to jak mąż włączał ACDC i z nim tańczył ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluję super wieści.

    Boże ja jestem coraz bardziej w jakieś depresji. Chce ją karmić piersią ale coraz mniej mam z tego radości. W nocy też jak się obudzi po tej 1h to często mąż próbuje ja uspokoic. Nie da się ! Musi dostać cyca do buzi i siedzi cicho , zasypia i za godzinę powtórka :( boję się że jej się nie zmieni to i tak będzie to jak my ja do żłobka ddamy ? Chciałam do roku karmić ale teraz to mnie to trochę załamuje co się dzieje.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie tak zawsze. Życie z dzieckiem to wieczna sinusoida. Będzie lepiej, ale też się nie przyzwyczajaj, bo po jakimś czasie znowu będzie dramat ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Godzinę siedziałam u F.! Oczywiście ploteczki, zeszło na wspólnych znajomych i tak poszło... ;) Dziecko zdrowe, długie - co mnie nie dziwi, bo mój syn też z tych wysokich. Osiągnęłam wagę sprzed zajścia w ciążę, więc zaczynam odliczanie ;)
    Super, że wszystko dobrze! Ja jestem plus 4, ale od 2 tygodni stoję, zobaczymy kiedy teraz ruszę.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ