X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:59

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ;D wypisalam pod wykresem co mam zrobic.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:59

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie dziwię jego tekstom. Teraz jak pacjentka przychodzi do lekarza to juz wszystko wie, bo w necie przeczytała :D to jakoś ja na ziemię musi sprowadzić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 12:06

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    A ja się nie dziwię jego tekstom. Teraz jak pacjentka przychodzi do lekarza to juz wszystko wie, bo w necie przeczytała :D to jakoś ja na ziemię musi sprowadzić :D

    Z całym szacunkiem, ale 80% mojej rodziny to lekarze. On dobrze o tym wie, że moja i męża wiedza nie jest podparta tylko netem a wiedzą rodziny. Mąż ma dostęp do zagranicznych badań i opracowań naukowych i po moim poronieniu spędził 3 dni by czytać o badaniach i statystykach. Fabjański prawie wszystko potwierdził, co małżonek wyczytał. Wkurza mnie jego zarozumialstwo, "bo on ma mnóstwo pacjentek i wie jak leczyć". Ma. I co z tego. Można być milszym.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Z całym szacunkiem, ale 80% mojej rodziny to lekarze. On dobrze o tym wie, że moja i męża wiedza nie jest podparta tylko netem a wiedzą rodziny. Mąż ma dostęp do zagranicznych badań i opracowań naukowych i po moim poronieniu spędził 3 dni by czytać o badaniach i statystykach. Fabjański prawie wszystko potwierdził, co małżonek wyczytał. Wkurza mnie jego zarozumialstwo, "bo on ma mnóstwo pacjentek i wie jak leczyć". Ma. I co z tego. Można być milszym.

    To tez prawda ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesli chodzi o kliniki nieplodnosci to czesto slysze, ze zanizaja badania i tylko kasa sie liczy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:00

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja wiem o co Pauli chodzi. Tzn mógłby przy wszystkim być po prostu trochę skromniejszy. Mi się średnio podoba jego lekkie zarozumialstwo, bo raczej wrocławskich ginekologów krytykuje i wg niego specjaliści to tylko w Krakowie są bo tam miał te staże wszystkie. Jak miałam moment załamania i przez chwilę myślałam o in vito, to on do mnie że we Wrocławiu to mi nie pomogą, że mam stąd uciekać i tylko do Krakowa.
    No i czasami tak mówi jakby miał praktyki conajmniej 15 lat, multum operacji na koncie itp. Bez przesady. On ma 32 lata.

    żeby nie było, że tylko krytykuję. Absolutnie. Uważam, że ma wiedzę i tego nie kwestionuję. Trochę pokory tylko. Nic więcej.
    Ja nie wiem czy do prowadzenia ciąży bym go świadomie wybrała, trochę przeraża mnie brak jego doświadczenia akurat w tym temacie, ale no chodziłam do niego bardzo długo i w zasadzie ufam mu że jak będzie coś nie tak to zareaguje.

    Podpisuję się w 100%.

    On mnie zjechał, jak ja mogę chodzić do ginekologa w Luxmedzie, przecież tam nie ma dobrych specjalistów (pomijam, że tam przyjmuje Śliż, który razem z nim przyjmuje na Krawieckiej). Że jak pochodząc z rodziny lekarskiej mogę tego nie wiedzieć!

    Tak więc jak zajdę w ciążę to mam zamiar ją prowadzić i u niego i w Luxmedzie u mojego wieloletniego ginekologa. I obaj będą żyć w niewiedzy, że jest drugi.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomijam, że w Luxmedzie mam wszystko za darmo, nie mam zamiaru płacić za chociażby morfologię.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Śliż przecież pracuje też na klinikach chyba więc można powiedzieć że są kolegami z pracy.
    Logiczne w Twojej sytuacji też bym tak robiła.

    Tak, Śliż pracuje i w Ginmedica i Luxmedzie i na Klinikach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 13:59

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu mieszkam od niedawna ale mam problemy z lekarzami :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Można być milszym, zgadzam się, ale też nie trzeba. On nie jest po to by się przyjaźnić, a z drugiej strony mówi się, że między ginem, a pacjentką (szczególnie w ciąży) powinna być chemia. Ja go jeszcze w ten sposób nie oceniam i nie mogę, bo u mnie się nie mądrzył - zobaczymy :)

    Odnosząc się do drugiej części wypowiedzi, to ja akurat też mam takie przeświadczenie, że we Wrocławiu nie ma dobrych specjalistów ze wszystkich dziedzin. Jakby mi wskazał Krk to leciałabym na miotle, byle szybko. Mam chorego tatę, który leczy się w Poznaniu (nie mieszka we Wro) bo tam są od tego specjaliści! I jeździ tam i jeżdzi, bo Pzn słynie z zajmowania się tym najlepiej.

    i tu się zgodzę. Ja w Poznaniu miałam wszystkie swoje operacje (szpital kliniczny przy uniwerku i wielkopolskie centrum onkologii). Dla porównania miałam w tamtym roku szpital na Borowskiej. Powiem tak - bez porównania. Widać że wszyscy pracują od niechcenia. Przynajmniej na gastrologii. Gdyby nie to że trafiłam tam przez mojego gastrologa (oczywiscie prywatne wizyty ale specjalista godny polecenia coś jak Fabijański jeśli chodzi o stan wiedzy) to pewnie bałabym się tam leczyć. No ale moj gastrolog jest tam ordynatorem więc byłam zadowolona. A jeśli chodzi o ginekologów to bylam u Myszczyszyna, Hodery w Wysokiej i kilku innych. Z nich wszystkich tylko Fabijański póki co widać że nie wróży z fusów:) Czas pokaże:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Pomijam, że w Luxmedzie mam wszystko za darmo, nie mam zamiaru płacić za chociażby morfologię.

    W luxmedzie jeszcze Grocholska jest spoko ale terminy prawie jak u Fabijańskiego..

    Paula a jeśli chodzi o badania krwi w luxmed to jak mam w pakiecie wszystkie badania to muszę iśc do lekarza czy ide do recepcji i umawiam się na pobieranie takich i takich badań? Mam teraz do zrobienia trochę tych hormonów i tak się zastanawiam. Bo szkoda kasy skoro moge z pakietu. Jak to jest?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszystko musisz miec skierowanie od lekarza z Luxmedu. Tylko w ciazy nie musisz miec skierowan i badania mozesz robic na podstawie karty ciazy wystawionej przez lekarza z Luxmedu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... A robiłyście ASPAT, ALAT ? To jest z moczu, tak? Bo on mi powiedział, że wszystko 3dc i tak se myślę, że w okresie badanie moczu to słaby pomysł :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.... Ale nie ma nigdzie tego w spisie ani diagnostyki, a na dolmedzie to pokazane tylko z moczu....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ