X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To coś ja źle spojrzałam ;/ zaraz poszukam bardziej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOT (AST/AspAT)
    GPT (ALT/ALAT)

    To to?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK :D dzięki :D Nie wiem czemu jakoś na telefonie sprawdzałam i wydawało mi się, że to z moczu... :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ;) ja mam najwieksze opory przed krzywa insulinowa ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

    Magda - mbc, Seli, Simons_cat, Pati88, Paula_071 lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:00

    veritaserum lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny u mnie po wizycie wszystko okej ! Dziecko 128g, tetno 140. Moja szyjka dluga na 4,2cm i zamkniete i twarda. Maluch odwrocil sie do nas tylkiem i zaciskal nogi wiec doktor probowal go tam glowica go draznic ale nie chcial pokazac co ma pomiedzy nogami. :) kolejna wizyta za 3 tyg

    super :D niech rośnie jeszcze większy :D



    A ja mam piękny wykres a progesteron z dziś 6,78. Fabijański nie kazał badać bo uważał, że nie ma owulacji... Ale sam mówił, że powyżej 3 to jest... Moja była, słaba, ale była :P nie wiem, pokażę mu wynik, najwyżej się zatrzewi :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę dupka :) Miałam w jednym cyklu 10 ale w 9 dpo bo tak zbadałam jakoś...
    On powiedział mi w 15 dc, że nie ma owulacji, jest tylko torbiel... I ogólnie to zaakceptowałam ale mój wykres... No wręcz prosiło się o badanie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:17

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 6 :) ten mam najpiękniejszy :P ale dzięki temu wiem, że np. temperatura jest na jednym poziomie i np. nie ma owulacji. Poprzednia ginka wmawiała mi ją i było 0.79 :P
    No i też wiedziałam na początku jak okres się zbliżał :) I mam już pogląd na to co się dzieje.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w diagnostyce na grabiszynku zrobię w niedzielę betę? Bo kurczę... niby ten prog niski ale znów mi dziś temperatura wzrosła. Biorę dupka 3x1 i się zastanawiam czy on nie wspomógł organizmu odpowiednio... Powinnam go odstawić w niedzielę. Ale nigdy nie miałam takiego wykresu... Niby jakoś nie łudzę się specjalnie, że coś jest na rzeczy ale wolę wiedzieć zanim odstawię.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 9 dpo a jutro 10dpo, test może wyjść albo nie wyjść i nie wiem. A beta będzie jasna i konkretna.
    Jutro mam od 9 do 16-19 zajęcia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo by wyszla, nie?... zastanawiam sie czy owulacja nie byla tez przesunieta...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:00

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 marca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Moze jeden dzien przetrzymam dupka. Bo jak sie przesunelo to badanie w poniedzialek bedzie moze lepsze. Pojade do dolmedu na 7 to o 12 wynik bede miala ;p bo jak sie przesunelo to bym dzis miala 4-5...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ