X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Trudno sie nie nakrecac ;) dostalam takiego powera, ze szok
    Czekam z Tobą na wynik ! Ale pięknie :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekin:D do poludnia maja byc ;)

    oyeykova lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna, test jakis wadliwy ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 24 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym sie nie martwiła :) wszytsko spokojnie, im wieksza spina tym gorszy efekt :P



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, prawda jest taka, że na 100% owulacja była 14dc :) progesteron mi teraz doszedł i wynosił 3,23 więc po prostu zbierzność losu z tym testem :) Bo wykres piękny, jak nigdy, tutaj owulacja :P słaba ale jest. Wszystko wskazuje na to, że mam owulację w każdym cyklu i nie ma problemów. Także można odetchnąć :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, przykro mi. Czasami trzeba uwierzyc lekarzowi. U mnie tez ten cykl bedzie bezowulacyjny. Pierwszy raz w zyciu. Dzisiaj 19dc a nie bylo owulacji. Jestem w szoku, no ale coz. Po poronieniu roznie moze byc.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ciężko mi uwierzyc, ze Fabijanski nie zobaczylby zblizajacej sie owulacji.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja owulację miałam :) Fabijański jej nie widział ale sam powiedział, że progesteron powyżej 3 to owulacja! :) ja miałam 6,78 w 8dpo a dziś w 10 dpo 3,23 :) Także... Tu tego nie zawuażył, nie omieszkam mu wytknąć tego na wizycie :P :D Jednak ufam, że przeprowadzi monitoring i będzie ok, bo jeden cykl mi się rozjechał, ale regularność tego, że ten ma być 26 dniowy jest zachowana. Regularne 26 i 29 dni, wszystkie owulacyjne - jest cacy :) No i w tym było sporo śluzu płodnego. Myślę, że się wyregulowało po antykoncepcji a ja przeżywałam za bardzo bo wcześniej naprawdę miałam problemy przed operacją i leczeniem hormonalnym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mialam problemu z zajściem w ciaze, ale z tego co wiem progesteron bardzo sie zmienia w ciagu doby, trzeba powtorzyc 2-3 dni pod rzad by miec miarodajny wynik.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko mówię co on powiedział :) Jeśli ja mam 6,78 to sam zaprzeczyłby sobie :P a mój wynik zaprzecza jego badaniu usg :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że podważam go ;P bo przecież widział na usg torbiel a nie owulację :P więc może z nieba się wziął ten progesteron :D :P nie no, ale pokażę, dla mnie to oznacza owulację. Ja widzę po wykresach jak mi się przesuwała, jakie były skoki a jak nie było skoku to proga miałam zawsze poniżej 1 :P Zrobię jeden monitoring i tyle, więcej nie muszę bo to bez sensu skoro owulacje są, cykle regularne są... Już więcej nie będę badać proga bo one wiedzą w labie, że ja co miesiąc przychodzę :D haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień doberek:) Dziewczyny niestety dziś jednak przyszedł @. Stąd już wiem że dalsze wyniki zlecone od Fabijańskiego mam do zrobienia w tym 4dc. I mam pytanie. Duże ma znaczenie że tamte krzywe i lh fsh robiłam w innym labo? To był też 4dc. Ale zastanawiam mnie zmiana labo. Mam bliżej do innego a nie mam szansy na wolne w środe:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem... Może idź do innego, w sumie ja miałam w diagnostyce a mi mówił bym teraz zrobiła w dolmedzie bo taniej będzie :P

    Pati88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    dzień doberek:) Dziewczyny niestety dziś jednak przyszedł @. Stąd już wiem że dalsze wyniki zlecone od Fabijańskiego mam do zrobienia w tym 4dc. I mam pytanie. Duże ma znaczenie że tamte krzywe i lh fsh robiłam w innym labo? To był też 4dc. Ale zastanawiam mnie zmiana labo. Mam bliżej do innego a nie mam szansy na wolne w środe:/

    Co to znaczy tamte? Teraz masz powtórzyć czy jak?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu na własną rękę robiłam estradiol,lh fsh krzywe cukrową i insulinową, testosteron i tsh. No ale że ten testosteron zrobiłam sam bez tego białka (nie pamiętam nazwy bo mam na opisie wizyty a teraz jestem w trasie na A4) to zalecił mi ponownie testosteron+to białko, androstendion, alat, aspat i prolaktynę:) Więc będe robić w innym labo tylko czy tak można. Bo troche kasy to kosztuję więc szkoda by było:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 15:00

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam poprzednie wyniki w ALAB a teraz chcę zrobić w DIALAB heh

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ