X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Trudno sie nie nakrecac ;) dostalam takiego powera, ze szok
    Czekam z Tobą na wynik ! Ale pięknie :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekin:D do poludnia maja byc ;)

    oyeykova lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna, test jakis wadliwy ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 24 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym sie nie martwiła :) wszytsko spokojnie, im wieksza spina tym gorszy efekt :P



  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, prawda jest taka, że na 100% owulacja była 14dc :) progesteron mi teraz doszedł i wynosił 3,23 więc po prostu zbierzność losu z tym testem :) Bo wykres piękny, jak nigdy, tutaj owulacja :P słaba ale jest. Wszystko wskazuje na to, że mam owulację w każdym cyklu i nie ma problemów. Także można odetchnąć :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, przykro mi. Czasami trzeba uwierzyc lekarzowi. U mnie tez ten cykl bedzie bezowulacyjny. Pierwszy raz w zyciu. Dzisiaj 19dc a nie bylo owulacji. Jestem w szoku, no ale coz. Po poronieniu roznie moze byc.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ciężko mi uwierzyc, ze Fabijanski nie zobaczylby zblizajacej sie owulacji.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja owulację miałam :) Fabijański jej nie widział ale sam powiedział, że progesteron powyżej 3 to owulacja! :) ja miałam 6,78 w 8dpo a dziś w 10 dpo 3,23 :) Także... Tu tego nie zawuażył, nie omieszkam mu wytknąć tego na wizycie :P :D Jednak ufam, że przeprowadzi monitoring i będzie ok, bo jeden cykl mi się rozjechał, ale regularność tego, że ten ma być 26 dniowy jest zachowana. Regularne 26 i 29 dni, wszystkie owulacyjne - jest cacy :) No i w tym było sporo śluzu płodnego. Myślę, że się wyregulowało po antykoncepcji a ja przeżywałam za bardzo bo wcześniej naprawdę miałam problemy przed operacją i leczeniem hormonalnym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mialam problemu z zajściem w ciaze, ale z tego co wiem progesteron bardzo sie zmienia w ciagu doby, trzeba powtorzyc 2-3 dni pod rzad by miec miarodajny wynik.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko mówię co on powiedział :) Jeśli ja mam 6,78 to sam zaprzeczyłby sobie :P a mój wynik zaprzecza jego badaniu usg :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że podważam go ;P bo przecież widział na usg torbiel a nie owulację :P więc może z nieba się wziął ten progesteron :D :P nie no, ale pokażę, dla mnie to oznacza owulację. Ja widzę po wykresach jak mi się przesuwała, jakie były skoki a jak nie było skoku to proga miałam zawsze poniżej 1 :P Zrobię jeden monitoring i tyle, więcej nie muszę bo to bez sensu skoro owulacje są, cykle regularne są... Już więcej nie będę badać proga bo one wiedzą w labie, że ja co miesiąc przychodzę :D haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień doberek:) Dziewczyny niestety dziś jednak przyszedł @. Stąd już wiem że dalsze wyniki zlecone od Fabijańskiego mam do zrobienia w tym 4dc. I mam pytanie. Duże ma znaczenie że tamte krzywe i lh fsh robiłam w innym labo? To był też 4dc. Ale zastanawiam mnie zmiana labo. Mam bliżej do innego a nie mam szansy na wolne w środe:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem... Może idź do innego, w sumie ja miałam w diagnostyce a mi mówił bym teraz zrobiła w dolmedzie bo taniej będzie :P

    Pati88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    dzień doberek:) Dziewczyny niestety dziś jednak przyszedł @. Stąd już wiem że dalsze wyniki zlecone od Fabijańskiego mam do zrobienia w tym 4dc. I mam pytanie. Duże ma znaczenie że tamte krzywe i lh fsh robiłam w innym labo? To był też 4dc. Ale zastanawiam mnie zmiana labo. Mam bliżej do innego a nie mam szansy na wolne w środe:/

    Co to znaczy tamte? Teraz masz powtórzyć czy jak?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu na własną rękę robiłam estradiol,lh fsh krzywe cukrową i insulinową, testosteron i tsh. No ale że ten testosteron zrobiłam sam bez tego białka (nie pamiętam nazwy bo mam na opisie wizyty a teraz jestem w trasie na A4) to zalecił mi ponownie testosteron+to białko, androstendion, alat, aspat i prolaktynę:) Więc będe robić w innym labo tylko czy tak można. Bo troche kasy to kosztuję więc szkoda by było:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 15:00

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam poprzednie wyniki w ALAB a teraz chcę zrobić w DIALAB heh

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ