X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli ja zazwyczaj też w dolmedzie robiłam. Minus taki, że trzeba iść po wyniki bo chyba dalej nie ma opcji internetowej.

    od października są już :P bo robiłam jakoś październik, albo listopad i przez neta odbierałam :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tam sie wybiore na kolejne. Taniej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w dolmedzie też są takie z rana kolejki?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    A czy w dolmedzie też są takie z rana kolejki?



    Są... ale tam mają po 5 okienek....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zawsze Dolmed kojarzył z prl. Od zawsze chodze do Diagnostyki.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No to super :) Ostatnio tam w listopadzie byłam ale to medycyna pracy więc inaczej :) A tak akurat mam praktycznie obok żłobek młodego więc bedzie po drodze :)

    Tam na przeciwko TGG? Zadowolona jestes?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mi sie zawsze Dolmed kojarzył z prl. Od zawsze chodze do Diagnostyki.

    e tam, nie jest źle, ja bywałam u siebie w dużo gorszych warunkach :P poza tym szybciej wyniki są niż w diagnostyce i słyszałam, że mają dokładniejsze laby.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Dolmedzie bylam parę dobrych lat temu. Moj mlody chodzil na Bialowieska, ale zrezygnowalismy przez choroby, jest teraz z moja mama. Od wrzesnia żłobek. Gdzie dajesz?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupelnie nie wiem gdzie skladac. Mieszkam kolo Dworca PKS, pracuje kolo Dworca Mikolajow, maz w Rynku, moi rodzice kolo Astry. Nie chcialabym, by mlody siedzial do 17 w pezedszkolu, mogliby odbierac moi rodzice gdyby to bylo blizej nich. Ale z drugiej strony jak zajde w ciaze nie bedzie mi sie chciało jeździć taki kawał by go zawieść. Zupelnie nie wiem jak to rozwiązać.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jeszcze takie pytanie. Wszędzie jest napisane że te hormony (androgeny, prolaktyna) robi się między 3-5dc. Magda mbc Ty pisałaś, że gin Ci kazał 4dc? Ja nie mam naposane kiedy. Bardziej pasował by mi 3dc. Czy tak też można? czy lepiej 4dc? sorki za trucie ale nie chcę źle zrobić badań

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:18

    Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dzięki za potwierdzenie;) następny raz poproszę go by dopisał takie info:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No ja też pod tym kątem patrzę i jednak wolę żeby dłużej w przedszkolu z dzieciakami posiedział niż ze mną w trasie, korkach itd.
    Zobaczymy jak będzie w przedszkolu, bo tak jak mówię teraz dobrze spędza tam czas i nie ma problemu nawet jak czasem mój mąż go dopiero tak o 17:15 odbierze.
    Zazwyczaj jednak ja się staram go przed 16 odebrać.
    Ale chciałabym żeby się poukładało z mieszkaniem i przedszkolem blisko, bo jakby nam się udało i będę w ciąży, czy później z maluchem to tak jak mówisz... jeździć gdzieś daleko bez sensu. A nie chcę żeby maż zawoził i odwoził bo wtedy strasznie długo by był gdzieś. U nas zazwyczaj mąż zawozi a ja odbieram, wtedy mały jest te maks 8h tam, a pzy domu by było jeszcze lepiej i krócej.

    My mieszkanie mamy swoje już parę lat, rozkład jest idealny, ale nie ukrywam, że wolałabym mieszkać w okolicach Magnolii. Wtedy i do pracy i do rodziców byłoby idealnie. Ale do czerwca czas pokaże czy zjadę w ciążę czy nie i wtedy może moje wątpliwości się rozwieją.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby Wam się udało szybko wszystko pozałatwiać :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli starania już rozpoczęte? :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli będzie grudniowa dzidzia ;) Progesteron robi się 7 dni po owulacji? Ja bym poczekała 3 dni jeszcze i zrobiła w sobotę test ciążowy lub betę. CO Ci da progesteron?
    Ja nie wiem co z moim organizmem. Jestem po ciąży biochemiczne, chyba organizm się nie ogarnął jeszcze.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Tak, urojona dzidzia :D :D
    No właśnie wiem i mi przykro, bo bardzo Wam kibicowałam i byłaś taką moją nadzieją, że wtedy pierwszy raz i potem znów tak się udało. I tak zaglądam w poszukiwaniu dobrych wieści ;)
    W sumie to nie wiem, ale w tamtej miałam plamienia i luteinę i tak myślę o tym progesteronie. No beta najwcześniej po świętach, bo w pt będzie 9dpo więc jeszcze za wcześnie tak myślę. Chyba, że rzeczywiście najwyżej w sb do diagnostyki skoczę. Ale w sb też tego samego dnia jest wynik?

    ja robiłam na grabiszyńskiej o 9 to przed 12 był wynik :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się śmiejesz, że masz urojoną? Ja nawet sobie test wysikałam hehehe :D
    Byłam tak pewna tego cyklu... Masakra :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on później wyblakł a nie się pogłębił, dziś jak wyrzucałam go to prawie nie było widać tej drugiej krechy :P dziwne ale cóż... Najważniejsze, że jest regularnie i mam owulację :p reszta to tam, kiedyś pewnie się uda :)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Tak, urojona dzidzia :D :D
    No właśnie wiem i mi przykro, bo bardzo Wam kibicowałam i byłaś taką moją nadzieją, że wtedy pierwszy raz i potem znów tak się udało. I tak zaglądam w poszukiwaniu dobrych wieści ;)
    W sumie to nie wiem, ale w tamtej miałam plamienia i luteinę i tak myślę o tym progesteronie. No beta najwcześniej po świętach, bo w pt będzie 9dpo więc jeszcze za wcześnie tak myślę. Chyba, że rzeczywiście najwyżej w sb do diagnostyki skoczę. Ale w sb też tego samego dnia jest wynik?

    Ja też sobie kibicowałam;) Mam nadzieję, że w najbliższym możliwie terminie się uda donosić zdrową ciążę :)
    Ja bym zrobiła test superczuły w sobotę rano, jeśli by coś pokazało to bym poszła na betę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ