X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczytuje ale czasu brak na pisanie . Trzymam kciuki za dziewczyny na finiszu ;*

    Dziś konczymy 8 miesięcy. Potrafi sama siadac z pozycji czworaczej. Czworakuje na razie do tyłu co wygląda komicznie . Rozszerzanie diety nic nie zmieniło uwielbia cyca i jak ma jeść to aż się trzęsie. Będzie mega ciężko ją odstawić. W nocy mamy średnio 4 pobudki idzie spać między 19-20 i budzi się kolo22.30 , 2 , 4 , 5.30 ( biorę ja do łóżka ) i ok 6.30 wstaje. Niektóre noce ma hardcore i się budzi co 1h i siada i czworakuje po łóżeczku. To jest masakra bo robi to na śpiocha dosłownie ale płacze przy tym. Je generalnie wszystko i póki co żadnej alergii nie zauwazam co mnie mega cieszy. Zazwyczaj na śniadanie coś z jajkiem ( omlet, jajecznica, jajko na twardo z awokado ) na drugie śniadanie jogurt naturalny z owocem albo kasza jaglana z dodatkami ( zmiksowane orzechy, migdały, owoc ) obiad to co my w zdrowej wersji. Warzywa mięso na parze. Jak mamy coś mega niezdrowego w stylu placki ziemniaczane smażone to jej podaje słoiczek ale to max raz w tyg ;)

    W dzień śpi zazwyczaj 2 razy koło 9 i ok 13. Obie drzemki średnio po godzinę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 12:18

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri to niezle ;) fajnie wam dieta poszla! Szczegolnie, ze mieliscie na poczatku wysypki, nie?
    8 miesiecy... Kiedy to zlecialo ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak . Teraz czasami jej się pojawia jakieś krostki na policzku , ale to chyba nie ma nic wspólnego z dietą. Myślę że jakby była alergia to by jakieś inne jeszcze objawy były. No i czasami jest też śluzowa kupa. Po tamtych plamach które miała kiedyś nie ma śladu.

    Seli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to jestem matką do dupy już raz mi spadła za kanapę pomiędzy kanapę a ścianę. Ona nawet nie zapłakała a ja byłam przerażona. Odwróciłam się tylko na chwilę... Pilnuje jej bo nigdy nie wiem co jej przyjdzie do głowy włożyć do buzi co znajdzie na podłodze ;p

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mlody ma na pylki... jak ja. Idziemy do parku i oboje wracamy z okropnie sucha skora i zapchanym nosem. W deszcz odpoczywamy i nie ma problemow.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję ale ważne że to " tylko " pyłki :)

    U nas też bardzo ładnie łączy sylaby. Papa, Dada, mama,tata ,baba itp. ostatnio jej hit to digi, digi ;)

    Wyszedł hymn pochwalny hahaha. Wybaczcie ;)

    Z gorszych rzeczy cykle mam regularne ale odnowisl się problem plamien. Tzn zaczęło się. Obawiam się że to znowu mogą być te cholerne polipy i z kolejna ciąża znowu będzie problem. Jak skończę kp to działamy ostro.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Współczuję ale ważne że to " tylko " pyłki :)

    U nas też bardzo ładnie łączy sylaby. Papa, Dada, mama,tata ,baba itp. ostatnio jej hit to digi, digi ;)

    Wyszedł hymn pochwalny hahaha. Wybaczcie ;)

    Z gorszych rzeczy cykle mam regularne ale odnowisl się problem plamien. Tzn zaczęło się. Obawiam się że to znowu mogą być te cholerne polipy i z kolejna ciąża znowu będzie problem. Jak skończę kp to działamy ostro.

    Chwal, chwal :D u nas jest gilili i lidl :p

    Ja pierwszy cykl mialam do du... ten chyba bardziej unormowany.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 maja 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja „na koniec” mam mdłości i odrzuca mnie od jedzenia, a jestem głodna :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 maja 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a ja „na koniec” mam mdłości i odrzuca mnie od jedzenia, a jestem głodna :P

    Bywa ;p ja przed samym porodem mialam taki apetyt... Zarlam jak opetana ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 maja 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, to do kiedy chcesz karmić? Bo jak z Ani taki ssak to może jeszcze 2 lata wisieć ;)

    Future, nie nastrajasz mnie pozytywnie. Wszyscy mówią, że jak pierwszy egzemplarz nie śpi, to drugi lepszy.

    Ja mam apetyt teraz, aż wyskoczyło mi 8kg na plusie. Ciągnie mnie na słodkie. Dzisiaj złożyłam wyprany wózek. W weekend składamy łóżeczko. Torba spakowana. A mimo wszystko nie jestem gotowa by mój świat został wywrócony. Taki prawie 4latek to ogarnięte dziecko, a jak się młody urodzi to będzie hardcore...

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula chce karmić minimum 12 miesięcy. I będę powoli odstawiać. Mam nadzieję że się uda ale wiem że będzie mega ciężko.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda u mnie III trymestr to też był powrót mdłości. Niestety dzidzia uciekła tu i uwdzie i masakra.

    Paula ja na początku się cieszyłam że drugie więcej śpi bo miała te dłuższe pierwsze drzemki ale niestety. Mniej problemów, jest spokojniejsza ale bardziej ciekawska. Młody później wskoczył na taki tryb a tą już nosi:D
    Także teraz syn śpi a ta ani myśli. Od godz. 14 spała jakieś pół godziny :D
    I dokładnie młodego kładziesz, czasem dłużej to zajmie ale po prostu leżysz i czekasz a tutaj kombinuj żeby poszła spać:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 21:12

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na ktg, skurcze po 127 się pojawiają. Położna mówi, że nie wytrzymam do 21.05...

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Byłam na ktg, skurcze po 127 się pojawiają. Położna mówi, że nie wytrzymam do 21.05...

    Ale i tak juz jest bezpiecznie ;) zostalo 10 dni, moze sie uda?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do F. może cc robimy za tydzień w piątek?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, a Ty czujesz te skurcze?
    W przyszły piątek będzie już po 15, to akurat Twoja Mama wróci z sanatorium. Mam nadzieję, że dasz radę!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie czuje. W pierwszej ciąży też nie czułam, a przed CC miałam co 3 minuty skurcze powyżej 100 i położne w szpitalu też się dziwiły, że nic nie czuję, bo większość kobiet by krzyczała z bolu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiem że chcesz rodzić później ze względu na mamę ale ciążę masz donoszona więc w ogóle bym się nie martwiła :)

    Ja wczoraj byłam na kontroli po ciąży , pobraniu cytologii itp. jajniki pracują jak trzeba w prawym pecherzyk dominujący , za jakieś 2-3 dni owulacja i spróbujemy z mężem sie wstrzelić. Endo wygląda prawidłowo więc cholera wie czy coś odrasta nieprawidłowego bo mam w pamięci że wcześniej było podobnie. Na USG nic a na histero nieciekawie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 17:08

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 maja 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, a u kogo byłaś na kontroli?

    Ja wiem, że ciąża donoszona, ale nie chce by ciał mnie ktoś inny niż F. czy Korzeniewski. Przez weekend ich nie ma w szpitalu.

    Idę na 15 do luxmedu niech mi sprawdza czy szyjka się nie skróciła. F. Kazał mi jechać na Kliniki, ale ja nie chcę tam spędzić kilku godzin w kolejce i jeszcze jak zobaczą te skurcze to będą chcieli mnie bez sensu zostawić w szpitalu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u F. Chciałam żeby głównie porównał czy jajniki wyglądają tak samo jak wcześniej i czy torbiel się powiększyła. Wszystko jak wcześniej nawet owulacja się szykuje znowu z prawego jak dawniej.

    Dawaj znać jak tam. Trzymam kciuki żeby młody jeszcze posiedział ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 15:29

    Paula_071, Magda - mbc, Seli lubią tę wiadomość

‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ