X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 września 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ;) jeju Ania zaraz roczek bedzie miec! Ale to zlecialo...

    Paula_071, veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli sama jestem w szoku... Dopiero co pamiętam końcówkę a tu już rok... W niedzielę mamy imprezę mam nadzieję że sie uda ;)
    Swoją drogą nie wiem jak dalej będzie ale póki co Panie w tym naszym żłobku są cuuuudowne. Naprawdę.

    Simons_cat, Paula_071, Seli, Magda - mbc, futuremama lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 września 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dobrze :) najwazniejsze, ze jestescie obie zadowolone 😁
    A na ile osob impreza?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 września 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, pamietam, pytalas mnie kiedys do kogo chodzimy na rehab. Chodzimy do Marty Wieczorek w srody i piatki, a Wy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 19:24

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 września 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do Magdy Bontar we wtorki i srody ;) tak do listopada nam sie moze zejdzie bo mlody juz chodzic chce...przy meblach chodzi i od mebla do mebla probuje stawiac kroki. Fajnie sobie radzi, choc troszke mnie to przeraza 😂 i chyba po jakims skoku jestesmy czy cos bo od trzech dni jest tata, dziadzio, baba, mama, kotek, lidl, dzidzi... bawi sie w zaslanianie i odslanianie "nie ma, nie ma, jest" (jesli wiecie o co chodzi 😆), dzieli sie i pokazuje na jednej rece paluszki do liczenia. A dopiero tez co byl takim malym wyploszem 😍 filmikami spamuje znajomych hahahaha 😁

    veritaserum, Paula_071, futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli impreza na 13 osób dorosłych plus 4 dzieci. Tylko bliscy ;) mam nadzieję że wszystko wypali.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli impreza na 13 osób dorosłych plus 4 dzieci. Tylko bliscy ;) mam nadzieję że wszystko wypali.

    To kameralnie ;) bedzie fajnie. Ja mysle jak to zrobic... Myslalam by pozapraszac rodzine bo nie jest wielka, rzadko sie spotykamy a dzieci sie pojawia wiecej ;) teraz czekamy na jednego chlopca a kolejny w listopadzie 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 września 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli impreza na 13 osób dorosłych plus 4 dzieci. Tylko bliscy ;) mam nadzieję że wszystko wypali.

    A gdzie w końcu robicie? Tomek w sobotę na urodziny dla kolegów i koleżanek w Fikołkach. Sam przygotowywał zaproszenia, wyszły super.

    A ja gorączka 38,8, pierś boląca i czerwona. Zapalenie. I tym razem już antybiotyk, ibuprom nie zadziałał na zbicie temperatury.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ile Ty sie nameczysz z tymi cyckami :/ zdrówka !

    Roczek robimy w końcu ok 1h jazdy od Wrocławia w miejscowości 15 km od moich rodziców. I tak goście muszą dojechać i tak a to jest super miejsce. Obiekt w lesie , konie, ogromny plac zabaw. Mam nadzieję że sie uda ;) mieliśmy tam wesele więc też wiem jakie jedzenie itp ;) coś jak zielona Oliwka prawie tylko cena znacznie mniejsza.

    Paula_071, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 5 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli Hania też już kombinuje. Zaczęła ze stolikiem edukacyjnym chodzić jakiś miesiąc temu to mu nogi zabrałam i dalej przy meblach wędrowała. Teraz nogi oddałam to znów zaczęła i odkryła że pchacz nie tylko jest fajny że tam piłeczki się wrzuca ale też można z nim połazić.
    Z jednej strony szybko a z drugiej fajnie ja do żłobka pójdzie to w miarę będzie sobie radzić.

    Veritaserum super że Ania tak super się przyjęła w żłobku. Podejście Pań bardzo dużo daje. I rodzic od razu spokojniejszy że dziecko w dobrych rękach.

    My dziś idziemy na urodziny Kuby kolegi. Ma być chłopczyk też z grudnia także zobaczymy jak Hania zareaguje na rówieśnika. Bo tak to zawsze albo starsze albo młodsze dzieci widziała.

    No i Kubę zapisałam na basen od poniedziałku. Zobaczymy jak będzie :)

    Seli, veritaserum lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 września 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli Hania też już kombinuje. Zaczęła ze stolikiem edukacyjnym chodzić jakiś miesiąc temu to mu nogi zabrałam i dalej przy meblach wędrowała. Teraz nogi oddałam to znów zaczęła i odkryła że pchacz nie tylko jest fajny że tam piłeczki się wrzuca ale też można z nim połazić.
    Z jednej strony szybko a z drugiej fajnie ja do żłobka pójdzie to w miarę będzie sobie radzić.

    Veritaserum super że Ania tak super się przyjęła w żłobku. Podejście Pań bardzo dużo daje. I rodzic od razu spokojniejszy że dziecko w dobrych rękach.

    My dziś idziemy na urodziny Kuby kolegi. Ma być chłopczyk też z grudnia także zobaczymy jak Hania zareaguje na rówieśnika. Bo tak to zawsze albo starsze albo młodsze dzieci widziała.

    No i Kubę zapisałam na basen od poniedziałku. Zobaczymy jak będzie :)

    Chodzenie takie u nas zaczelo sie jakos w polowie lipca, nabil sobie pare guzow. Nie mialam pchacza to lazil przy sofie i rtv ;p teraz chodzi od do. W sensie puszcza sie i robi pare krokow sam. Ale zanim zacznie chodzic to mysle, ze jeszcze z dwa miesiace :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 września 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, lubie oczywiscie za czesc dot. Tomka!
    Przykro mi, ze sie tak meczysz. Mam nadzieje, ze leki pomoga

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na podsumowanie tygodnia żłobkowego usłyszałam od Pan że nie chcą zapeszac ale Ania super sobie radzi. Jeśli placze to tylko dlatego że inne dzieci płaczą , je, bawi sie, tańczy, zagląda w każdy kąt, szuka kompana do zabawy i na razie słabo z tym bo większość dzieci płacze niestety.
    Od poniedziałku będzie chodziła na 3h :)

    Chyba nie będę Was zanudzać codziennymi sprawozdaniami :D bo teraz czytam tak Że w zasadzie codziennie to samo pisałam :p

    Magda - mbc, futuremama, Simons_cat, Paula_071, Seli lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 września 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam Veri, pisz! Ania sobie świetnie radzi więc trzeba być dumną Mamą!

    Ja od jutra mam w planach zacząć przymierzać się do pakowania- prognozy na razie sprzyjające :)
    Dziś mam dużo prasowania, bo Jurek wskoczył w kolejny rozmiar 🤭

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 września 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szalonym czasie wakacyjnym zaczęliśmy wrzesień który póki co nie zapowiada się spokojniej. Ale jak już ogarnę małej pokój i nam meble do sypialni to chyba w najbliższym czasie nic więcej nie będę robić. No poza łóżeczkiem dla Hani bo z tym już oszaleć można. Chce taki domek żeby materac był prawie na ziemi ale jednak było większe.
    No i wczoraj była nasza 5. rocznica ślubu. Drewniana. Mówią że prezent ma być ż drewnem więc będzie łóżko :D

    Paula_071, Magda - mbc, Seli lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, mały chyba ma katar... idę na 10:15 do pediatry.
    Seli, a jak to jest w Ottoprodencie, jak dzieci są przeziębione to przychodzą? Bo mi się wydaje, że w pt była z nami dziewczynka z katarem 🤦🏻‍♀️

    A w ogole Seli i Veri, jak tam Wasze starania o rodzieństwo- w trakcie czy zarzuciłyście temat?

    Paula, jak się macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 09:14

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 września 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wszystkiego dobrego dla Ani! Sto lat ;)

    Magda katar czesto jest chocby przy zębach ;) ja właśnie musze zadzwonić odwołac bo mamy jutro i pojutrze a widzę, że zęby go męczą, ma gorączkę i marudzi, spi itp. Wole odpuscić bo ostatnio tez nic z tego nie bylo 🤷‍♀️

    Co do staran... to ostatni cyk mialam w 13dpo bete 4 z hakiem... i był biochem. To byl taki pierwszy cykl "a niech sie dzieje". Mysle, ze moje czeste kp bedzie hamowac ciaze. I nie wiem czy nie mam zrostow bo okres po biochemie przyszedl po tygodniu a caly cykl mialam bolesny, a okres ostatni jakis dramat. Ide do gina, zobacze co mi powie. Boli mnie czesto ta lewa strona znow. Moze cos tam jest.
    Ogolnie co bedzie to bedzie ;) jesli w tym cyklu bedzie owulacja to raczej nie bedzie kiedy sie seksic bo bedziemy mieli chyba gosci ;p a jesli ginekolog mi powie, ze trzeba jakis porzadek zrobic to odpuszcimy temat.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 września 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, sto lat!!

    Seli, dzięki za odp. psikam disnemarem baby i jest okej. Byłam na 10 u pediatry, to mnie troszke obsmiala :P ale powiedziala, ze w sumie dobrze, ze przyszlam przed wylotem, to mi zapisala tez rzeczy w razie W. :)

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 września 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, bede trzymać kciuki za Twoja wizytę u gina, może akurat będzie jak z Gabrysiem, ze uda się tak po prostu, bo jednak biochem był więc coś tam się dzieje.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 września 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Seli, bede trzymać kciuki za Twoja wizytę u gina, może akurat będzie jak z Gabrysiem, ze uda się tak po prostu, bo jednak biochem był więc coś tam się dzieje.

    Moze ;) mocno na luzie podchodzimy do tego. Zobaczymy ;)

    A to tak na poczatku zawsze. Ja tez bym latala ale juz sie opanowalam 😂 ja chyba tam zadzwonie i powiem, ze na ten tydzien odpuszczamy a nie wiem jakie tam papiery trzeba wypisac. Na urlop wypisywalam karteczke i moze tu podobnie

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ