X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 września 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dawaj znać co u Was! Martwimy się.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam na innym wątku że u Pauli wszystko okej. była już u synka, dotyka go przez inkubator i walczy o laktację. Ona sama nie wchodzi na forum pewnie głowy nie ma ale na listopadowkach dziewczyny pisały że takie wieści od niej.

    Seli, Magda - mbc, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 września 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno przezywa i ma wazniejsze sprawy niz forum, ale dobrze wiedzisc, ze jest ok 😊

    Mi sie ostatnio snilo, ze drugiego wczesniaka urodzilam... Nie zycze nikomu i nie chcialabym drugi raz przechodzic przez to.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 16 września 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Przepraszam że nie pisałam ale ciężko jest.
    Sytuacja wygląda tak,że nagle oderwało mi się lozysko. Całkowicie. I musieli w ciągu paru minut wydobyc małego. Był niedotleniony i na początku dostał 1/10 pkt ale w 3 minucie już miał 4 pkt w skali apgar bo zaczął oddychać. Ale ledwo go odratowali. Na wczoraj stan był stabilny,oddycha już tylko na wspomaganiu w nosku więc nie jest zle. Wczoraj tylko stracił na wadze 40 gr. Bardzo zależało im na mojej siarze ale przez pierwsze 3 dni ani kropli nie mialam. Dopiero wczoraj tak się zaparlam i rozhulalam laktację że ściągnęłam na raz 50 ml siary gdzie chcieli tylko chociaż 4-5 ml.mam nadzieję że to mu pomoże. Generalnie jest bardzo malutki ale długi. Waga przy urodzeniu i pozostałe dobre parametry zanim się urodził dały mu większe szanse. Najtragiczniejsze jest to że tego dnia po południu miałam robione USG 3 trymestru w luxmedzie i miałam przeczucie że coś jest nie stać że mały się mniej rusza. Ale wspaniała pani ,,ginekolog" stwierdziła że wszystko ok i dała zdjecia. A w szpitalu mi powiedzieli że na jednym zdjęciu widać coś podobnego co oni wiedzieli więc bardzo dziwne że nie wyslala mnie do szpitala.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 września 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej... Jakie przeoczenie...
    A jak sie czujesz? Mozesz zostac z malym czy wracasz do domu?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 września 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego Luxmed może być uzupełnieniem w prowadzeniu ciąży, a nie głównym specjalista. Jak wszystko jest ok, to może być, ale gdy jest jakiś problem to sobie nie radzą.
    Życzę Wam dużo zdrowia i sił. Obyście szybko wyszli do domu i mogli się sobą cieszyć.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 września 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Zobaczysz, za rok o tej porze maly bedzie dmuchał swieczki i bawil sie na swoim pierwszym kinderbalu! Duzo sily dla Was ❤️

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 16 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu mają taką praktykę że mama musi zostać tak długo jak dziecko. Więc mogę tu spędzić nawet 2 miesiące

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 września 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Tu mają taką praktykę że mama musi zostać tak długo jak dziecko. Więc mogę tu spędzić nawet 2 miesiące

    Dobrze ;) ja lezalam 2 tygodnie ale moj byl starszy, nie jest latwo ale ja wolalam byc :) z miesiac, dwa przy takim maluszku moze sie zejsc. Co prawda na klinikach ale tam byly przypadki z 30 i 31 tc takie okruszki ;) dzielne sa bardzo. Bedziesz lada moment mogla gangurowac itp. Przewijac, karmic :) Trzymajcie sie i zdrowka!

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jesteś pewna ? U nas na wrzesniowkach była dziewczyna w zeszłym roku która urodziła wcześniaka i wyszła wcześniej. Później dojeżdżała codziennie. Na pewno była na Borowskiej.

    Dużo zdrówka dla Was !!


    Ja sie powoli zalamuje nie widzę sposobu jak odstawić Anię od cycka. Naprawdę. Je pięknie inne posiłki. Ale ile ja sie muszę nagimnastykowav żeby ona zapomniała na chwilę o cycu to dramat. Cały czas patrzy na mój dekolt i pokazuje i tylko " cyc cyc " . Teraz idzie jej druga czwórka więc w nocy mam wisielca nad sobą dosłownie. Powoli sie załamuje. Mąż mówi o drugim dziecku ciągle , testy owu blade , owulacji chyba brak. Prolaktyna wyrabana w kosmos. Brak szans na odstawienie.
    Mąż to w ogóle mówi że max 3 lata rocznikowo i on później już nie chce. Ja owszem też bym tak chciała ale wyobrażam sobie że jak będzie później to też okej. on jest jakiś nieugięty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 08:02

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 września 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri maz naciska a Ty chcesz? 😏
    Ja bede karmic do ok 2 r.z. chyba, ze sie odstawi sam wczesniej ale nie sadze... Moj tez pije ciagle duzo. Ja karmilam juz co 60-90 minut a znow mamy system 30-60 najdluzej 🙄 tyle, ze u mnie jakies owulacje sa. W tym cyklu jestem bez... tak mysle. Dzis ide do gina to ciekawe co powie.... Ja mam jeszcze to ektopie na szyjce, ale od dluzszego czasu nie czuje zmian infekcyjnych ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 września 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam, pewnie da się przekonać, nawet jak różnica będzie większa! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę ja bym chciała zajść do końca 2020 byłoby super. Ale Anię też już chce odstawić bo nasze noce naprawdę stały sie dramatem.
    Nigdy nie przypuszczalam że mając praktycznie zero biustu , trafi mi sie taki cycoholik :p

    Moja cyca potrzebuje raczej nie do jedzenia, coś tam pije oczywiście ale nawet jak nie jest głodna bo dopiero co obiad zjadła to leci do mnie i ogląda je. Najlepiej żebym chodziła po domu beZ stanika to dopiero by było.... Bo ona w trakcie karmienia to cyrki wyprawia , od jednego do drugiego zmienia, ogląda, glasZcze itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 09:25

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 września 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie chce wiekszej roznicy niz 2-3 lata, bo nie chcialoby mi sie chyba wracac do tego. Tylko my nie mamy jakiegos parcia na drugie tak mocno.

    Veri z tego co slyszalam roznych historii to podobno odstawienie nie zawsze poprawia nocki ;p a skoro nie je to bedzie chciala dalej ogladac 😂 moj za to tyle je... on nie lubi sie cycem bawic. On konkret. Czasem sie zdarzy, ze jak sie wygrzmoci to dla uspokojenia pociumka. Je duzo stalego bo ma 4 posilki, porcje spore ale co z tego. Nawet jak wypije kubek doidy wody to i tak leci dopic cycem. Nie wiem gdzie on to miesci 😂

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też mam wrażenie że dużo je jak na dziewczynkę w tym wieku. Wczoraj ja ważyłam to niby pokazuje równe 10 kg :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 września 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakies 9 😁 ogolnie jest szczuply i dlugi. Duzp biega to spala 😏

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 września 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór we Wrocławiu :) fajnie było! 🙌🏻

    Seli, Paula_071, veritaserum, Simons_cat lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przełom Ania poszła sama na nóżkach na salę żłobkową bez jakiegokolwiek płaczu. :)

    Simons_cat, Paula_071, Seli, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 września 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelacja! Możesz mama spokojnie napić się kawy, a za miesiąc wrócić do pracy :)

    veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula masz rację ! Spala też godzinę podobno ! Bez cyca bez bujania. Jeeeeeeeee. Chodzi już na 4h a od kolejnego tygodnia jak wszystko dobrze pójdzie to myślę że już na te 5h będzie zostawac.
    Co mnie trochę martwi to katar już od 2 tygodni. Obawiam się że tak może się ciągnąć i ciągnąć. Raz leci z nosa raz zatkany i chrapie w nocy bo nie może oddychać . Ciężka sprawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 18:36

‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ