X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 14 lutego 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a jest jakaś opcja ratalnej spłaty tej operacji? Bo kwota na dobry samochód....

    Mi te 3 lata temu niecałe doktor k. Wyliczył kwotę operacji tych moich torbieli na 12 tys chyba. Ciekawe co teraz powie mi R.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 lutego 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Seli a jest jakaś opcja ratalnej spłaty tej operacji? Bo kwota na dobry samochód....

    Mi te 3 lata temu niecałe doktor k. Wyliczył kwotę operacji tych moich torbieli na 12 tys chyba. Ciekawe co teraz powie mi R.

    Chyba jest.... Ale nie moge znalezc o tym info 🤔 my jakos zorganizujemy pieniadze. Mam mozliwosc dodatkowej pozyczki w pracy przy kupnie mieszkania na 1% wiec... sie oplaca ja wziac.

    Jesli sa tylko torbiele, nie guzy i nie ma ognisk to operacja nie bedzie droga. Bo tutaj dochodzi chirurg do jelita. Poza tym nie kazde torbiele sie operuje. Wiele sie wchlania po tabletkach czy nawet ziolach.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 14 lutego 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ale ja mam dermoidy chyba . One się nie wchlona z tego co wiem. No tylko Sliz wtedy zasugerował że wyglądają trochę jak torbiele przy endometriozie więc czekam co Rubisz mi powie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 lutego 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Wiem wiem ale ja mam dermoidy chyba . One się nie wchlona z tego co wiem. No tylko Sliz wtedy zasugerował że wyglądają trochę jak torbiele przy endometriozie więc czekam co Rubisz mi powie.

    Hmmm a przy histeroskopii nie bylo nic podejrzanego? F Ci ja robil? On u.mnie zrosty widzial, nie wiem na ile.mial podejrzenia bo moze cos myslal a nie powiedział :p więc chyba u Ciebie też by coś zauważył?

    Ja tak myśle, myśle... i w tym medicusie tak kompleksowo. Zaryzykuje bo boje sie szukac tanszego rozwiazania. Jestem za mloda... i mam jeden jajnik. I podoba mi sie, ze pokierowal mnie do dietetyka, gdzie dobierze bardzo indywidualnie diete

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 lutego 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gdzie chodzisz z Tomkiem do dentysty? Potrzebny mi ktoś z podejściem żeby tym razem się udało coś zrobić i nie czekać wieki ba termin

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 lutego 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula gdzie chodzisz z Tomkiem do dentysty? Potrzebny mi ktoś z podejściem żeby tym razem się udało coś zrobić i nie czekać wieki ba termin

    Ewa Doryń w Luxmedzie.

    futuremama lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 lutego 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli trzymam kciuki żeby jednak to nie były guzy. Przecież chyba by było coś widać wześniej gdyby poszło aż tak.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 lutego 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli trzymam kciuki żeby jednak to nie były guzy. Przecież chyba by było coś widać wześniej gdyby poszło aż tak.

    Raczej on sie nie myli... ogolnie to lekarze mowili o zrostach, to kazdy prawie mowil, ze raczej jest powaznie i wszystko nieruchome. Ale nikt sie nie zaglebial i nie mowil o operacji czy zlagodzeniu stanu 🤷‍♀️ a na te bole narzekalam przed ciaza, w sumie po pierwszej operacji. To slyszalam, ze zrosty, albo jakies naczynka i tak ma byc... a ze sama czuje ucisk jakby juz cos tam duzego bylo to inna kwestia...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, jesteś już po drugiej dawce?
    Seli, jakie masz teraz plany?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 lutego 2020, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo tu nie ma?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 20 lutego 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam :)

    U nas trzeci tydzień w żłobku kończy jak dla mnie to szał czekam aż coś walnie.

    W pracy super dostałam podwyżkę I premie ostatnio więc cieszę się bardzo :d za 2 tygodnie jadę do stolicy na szkolenie na 3 dni. Boże ale się wyśpię :d

    Seli lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 lutego 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri gratulacje! :D

    Ja jade z krwi zrobic marker CA 125. Tym sie nie stresuje bo juz raz w kosmos wystrzelony go mialam 🤭
    20.03 mam rezonans.
    16.04 konsultacje w medicusie z R. i lekarzami z niemiec. Bedzie to tez jakies badanie obrazowe... Dokladniej i wiecej juz podobno badac sie nie da ;)

    I musze isc do dobrego endokrynologa.

    Przyzwyczajam sie do mysli o menopauzie ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Veri gratulacje! :D

    Ja jade z krwi zrobic marker CA 125. Tym sie nie stresuje bo juz raz w kosmos wystrzelony go mialam 🤭
    20.03 mam rezonans.
    16.04 konsultacje w medicusie z R. i lekarzami z niemiec. Bedzie to tez jakies badanie obrazowe... Dokladniej i wiecej juz podobno badac sie nie da ;)

    I musze isc do dobrego endokrynologa.

    Przyzwyczajam sie do mysli o menopauzie ;p

    Ten market często wychodzi podwyższony przy endometriozie.
    Moja mama chodzi do endokrynologa Katarzyny Dunajskiej i jest bardzo zadowolona.

    Verita,
    ja pamiętam też pierwszy wyjazd z pracy po powrocie z macierzyńskiego. Zawinęłam się o 22 do pokoju i szczęśliwa poszłam spać :)
    Gratuluję podwyżki. Akurat się przyda przy kolejnym macierzyńskim :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ten market często wychodzi podwyższony przy endometriozie.
    Moja mama chodzi do endokrynologa Katarzyny Dunajskiej i jest bardzo zadowolona.

    Verita,
    ja pamiętam też pierwszy wyjazd z pracy po powrocie z macierzyńskiego. Zawinęłam się o 22 do pokoju i szczęśliwa poszłam spać :)
    Gratuluję podwyżki. Akurat się przyda przy kolejnym macierzyńskim :)

    Sprawdze, bo do Gawrysia dostac sie graniczy chyba z cudem i przyjmuje w lesnicy 🤭

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przyda się aczkolwiek mój mąż ostatnio stwierdzil że może lepiej odczekać do większej przerwy np 4-5 lat i po tym zrobić drugie i szybko trzecie :D ja się martwię że w ogóle w ciążę nie zajde a on takie plany

    Seli w kwestii endo nie pomogę. Trzymam mocno kciuki za Ciebie. Ja mam w poniedziałek wizytę.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa Twojej wizyty :)

    Ja sie pogodzilam z tym... Nie mielismy ogromnego parcia na drugie choc miewalam zamysl, ze moze trojka 😂 ale nie dalabym rady chyba. Zycie zadecydowalo i trudno. Ja mam nadzieje, ze bede zdrowa bo to jak wyglada obecnie moje zycie to dno... Ciagle zle samopoczucie. Moglabym tylko lezec...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 21 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, przykro mi :( mam nadzieję, że lekarze pomogą w taki sposób jaki chcesz :(

    Paula, jestem po drugiej dawce. Szybciej się wchłonęła i nie było takich boli i guli jak za pierwszym razem :) w przyszłym tygodniu działamy intensywnie ;)

    Właśnie byłam na cytologii. W Microfamie jednak nie robią :( musiałam iść do alabu, bo nie chcialam znowu się z tym bujać kilka miesięcy jak w zeszłym roku...

    Jeszcze tylko USG piersi i pakiet na ten rok odhaczony :) wy robicie?

    Seli, Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 lutego 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u ginekologa zawsze robie raz do roku cytologie, czasem czesciej wychodzi jak lekarz woli sprawdzic 🤔 ale u mnie inna kwestia.


    Bylam u dietetyk... Dieta przeciwzapalna... i zlecila badania na alergie pokarmowe 🤔 slyszalam, ze to niewiarygodne badania... hmm... No i polecila mi probiotyki za milony monet z kodem rabatowym. Mam mieszane uczucia 🤨

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 21 lutego 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam zrobić usg piersi już dawno temu. Ciągle nie ma czasu....

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 lutego 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja powinnam zrobić usg piersi już dawno temu. Ciągle nie ma czasu....

    Mi polecono jakiegos od kp. do usg i tez nie bylam 🤭 przed ciaza robilam...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ