X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak się nie zgodzisz na ich warunki to Cię nie zwolnią? A tam muszą zrobić tak jak ty chcesz czyli 7/8 bez nadgodzin.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 lutego 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ale jak się nie zgodzisz na ich warunki to Cię nie zwolnią? A tam muszą zrobić tak jak ty chcesz czyli 7/8 bez nadgodzin.

    No mysle, ze raczej nie zwolnia. A jesli... No to trudno 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No mysle, ze raczej nie zwolnia. A jesli... No to trudno 🤷‍♀️

    Nie rozumiem dlaczego nie chcesz iść na wychowawczy i pracować na 7/8.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie rozumiem dlaczego nie chcesz iść na wychowawczy i pracować na 7/8.

    Chce isc ;) Tylko na razie z ich strony jest opcja pelen etat plus nadgodziny. A jesli nie pozwola mi inaczej to nie wiem 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 11 lutego 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chce isc ;) Tylko na razie z ich strony jest opcja pelen etat plus nadgodziny. A jesli nie pozwola mi inaczej to nie wiem 🤷‍♀️

    Albo ja czegoś nie rozumiem albo Ty.

    Na urlopie wychowawczym możesz przez rok pracować w swojej szkole, wystarczy, że obniżysz sobie etat by był mniejszy niż 100% czyli tak jak chcesz te 7/8. Wpiszesz podanie, zanosisz i MUSZĄ go przyjąć. Nie mogą się nie zgodzić.
    Więc nie wiem nad czym się zastanawiasz :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Albo ja czegoś nie rozumiem albo Ty.

    Na urlopie wychowawczym możesz przez rok pracować w swojej szkole, wystarczy, że obniżysz sobie etat by był mniejszy niż 100% czyli tak jak chcesz te 7/8. Wpiszesz podanie, zanosisz i MUSZĄ go przyjąć. Nie mogą się nie zgodzić.
    Więc nie wiem nad czym się zastanawiasz :)

    Ja rozumiem. Ale to wszystko pieknie w teorii wyglada :p czekam na odpowiedz bo powiedzialam,.ze tak pracowac nie mam mozliwosci.
    W chwili obecnej wyglada.na to, ze oni nic nie musza :p tak samo z godzina na kp... Niby nie moga odmowic a jednak. Przyslugiwalaby co prawda tylko w dwa dni no ale i tak jej nie dostane 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 lutego 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie muszą? Muszą. U mnie ostatnio nawet dziewczyna poszła do sądu i wygrała, dlatego wiem, że muszą.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dlaczego nie muszą? Muszą. U mnie ostatnio nawet dziewczyna poszła do sądu i wygrała, dlatego wiem, że muszą.

    No to pewnie bym musiala walczyc sadowo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, wyjasnilam im wszystko, rozpisalam i nie kumaja 🤦‍♀️🤷‍♀️

    Dostalam sie do R. Na jutro... Ciekawa jestem co powie. Mam podejrzenia ale licze na cos wiecej 🤭 od 3 dni mam dodatkowo mega zawroty glowy i mdlosci, wymioty... nie wiem czy to ze soba wiazac 🤔

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Matko, wyjasnilam im wszystko, rozpisalam i nie kumaja 🤦‍♀️🤷‍♀️

    Dostalam sie do R. Na jutro... Ciekawa jestem co powie. Mam podejrzenia ale licze na cos wiecej 🤭 od 3 dni mam dodatkowo mega zawroty glowy i mdlosci, wymioty... nie wiem czy to ze soba wiazac 🤔

    Jeśli napisałaś tak jak nam to się nie dziwią, że nie kumają 😉

    Z wymiotowanie to bym poszla do gastroenterologa albo do neurologa a nie do ginekologa.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Jeśli napisałaś tak jak nam to się nie dziwią, że nie kumają 😉

    Z wymiotowanie to bym poszla do gastroenterologa albo do neurologa a nie do ginekologa.

    Nie, nie tak ;p tam bardziej szczegolowo, z ładem i składem. Tu przyznam, ze nie chce podawac az takich szczegolow, w sumie i tak duzo napisalam i ktos moze rozpoznac...

    Ja mam zawroty glowy i wymioty od owulacji do okresu. Tym razem mi nie minely po... Dlatego to lacze ze soba. Mam tez mocne bole jajnika, lewej strony jak przed ciaza. Tez nad blizna czuje jak twardsze mam, boli mnie a nigdy tak nie bylo... No i jest gorzej. W terminie niby mialam plamienie... Ale trwalo 5 dni, potem tak ze mnie chlusnelo i bylo smierdzace z duzymi kawalkami skrzepow jak watrobka... I to mnie cholernie przeraza.
    Domyslam sie, ze powie o laparoskopii...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli super że udało Ci się na jutro! Ja też czekam z niecierpliwością na wizytę bo mma dość wiecznych plamie, też mnie brzuch pobolewa albo prawy jajnik.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się termin zwolnil i wzielam. Ja mysle, ze u mnie zrosty... I nie wiem jak ma sie jajnik ale rozregulowaly mi sie cykle. Bole sa inne niz do tej pory.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak po wizycie. Trzymam kciuki!

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znac 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 12 lutego 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też myślenie że muszą ale się nie zgodzą jest nie do przyjęcia;) Zwłaszcza że tak jak mówisz od września chcesz pracę zmieniać.
    U mojego męża to samo przecież marudzenie że dlaczego on l4 bierze a nie ja. Jak powiedział że do końca tygodnia bierze to pytanie szefa "i tyle będziesz na zwolnieniu?" No nie, bierze l4 żeby i tak do pracy chodzić a dzieci nie wiem gdzie będą... i argumenty jeszcze że ostatnio święta były i tyle dni wolnych było...

    Magda jak nie zmienisz wymiaru etatu to jakoś chyba miesiąc ochorny tylko masz. Z tego co kojarzę dziewczyny zmieniały na 7/8 bo wtedy jakoś dłuższa ta ochrona była. Edit. Teraz widzę ze Paula link do tego wrzuciła.

    Jak to czytam to jeszcze bardziej się cieszę że branże zmieniłam. Ważny moment w pracy, nie chciałam l4 ale Hani do złobka też nie chciałam puszczać. 2 dni praca z domu i ogarnęłyśmy. Potem jeszcze dzień sobie urlop, na godzinkę tylko zajrzałam żeby jakieś gorące kwestie rozwikłać.

    Seli a jaki masz plan od września?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 17:26

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 12 lutego 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w 6 mscu ciąży to też PM mnie namawiał na delegację żeby u kienta 3dni szkolenia im robić i serio kombinował jak mógł żeby mnie namówić. Ale nie mogą zmusić bo miałam 3 latka w domu i jedyne co mógł to właśnie wymieniać niezliczone zalety :D
    Także naprawdę Seli jak się nie martwisz o zwolnienie i i tak masz inne plany przyszłość to bym twardo trzymała się swojego. Nie wyobrażam sobie o 19 do domu wracać.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co od wrzesnia... szkola jest tak slabo platna, duzo stresu i pracy za free.... bo platne 20h a reszta to za darmo.... nie placa za rady, spotkania z rodzicami.... na rodzicow czekasz do 17... bo pracuja. Spotkan jest duzo... przed ciaza siedzialam w tej szkole niemal non stop. Maz sie wkurzal, ze zarabiam 1/4 tego co on a nie ma mnie ciagle, duzo stresu. Moze jakis urzad, moze sklep ;p nie wiem. Bede tez patrzec pod katem nowego mieszkania.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 12 lutego 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Seli jak to czytam to rozumiem Twoje dylematy.

    Nic nie cenie sobie tak bardzo jak to że jestem max 16 w domu. Wszyscy jesteśmy. I tak mma wrażenie że nic nie mam z tego dnia już a jak ludzie pracują do 17 czy coś.... Nie wyobrażam sobie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze prace przynosze do domu... bo papierzyska, bo jakies afery... A maz wraca wlasnie 16 w piatki konczy wczesniej i nie ma pracy w domu...
    Ja wczesniej chodzilam niemal codziennie na 8... i zajecia ogolnie konczylam tak 13-14... ale kazali brac nadgodziny a jak sie nie bralo to jakies uwagi itp. A ze staz robilam to wolontariaty, kolka... Wszystko za free... Do tego spotkania z rodzicami, rady, wywiadowki... Mialam taka klase, ze chociaz rodzic raz w tygodniu byl. I musisz czekac na niego... Lubie prace z dzieciakami ale w obecnej szkole organizacja... No jest syf tam i tyle. I nie oplaca sie. Duzo osob sie zwolnilo. Maja dzieci i rodziny, nikt nie chce poswiecac sie pracy za taka kase...

    I zeby nie bylo. Na ich warunki sie nie zgodze. Nie wyobrazam sobie nie widywac dziecka cale dnie... Wiem, ze beda potem dla mnie nie mili i bedzie nieprzyjemnie ale mi to lotto bo i tak zmienie ta prace. Nie chcialam tego robic teraz jak ciagle maly choruje a nie mamy mozliwosci wymiany. Maz czasem zostanie w domu jak sie zle czuje czy cos ale ogolnie pracuje. I ma klientow... Dazy do kolejnego awansu i mi tez zalezy by ogarnial swoja prace bo jest bardziej dochodowa. No i moze w jego strone pojde...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 21:02

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ