X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Amelka19 Ekspertka
    Postów: 214 119

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Wiem, powiecie że jestem nienormalna. Ale coś mnie jeszcze podukislo żeby dziś przed wizytą u M mieć betę robiona na świeżo.

    I dzis jest beta 1228,00💚

    Zielona Herbata absolutnie nic nie powiem, bo też pewnie bym robiła :P strasznie się cieszę :) daj znać po wizycie

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Wiem, powiecie że jestem nienormalna. Ale coś mnie jeszcze podukislo żeby dziś przed wizytą u M mieć betę robiona na świeżo.

    I dzis jest beta 1228,00💚
    Trzymam kciuki za wizytę,
    Beta piękna

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jest mała fasolka 2,5 cm 💚😍😍
    Lekarz mówił,że jak na ten etap to wszystko jest ok.
    Pytałam,czy pechrzyk nie jest za mały, to mówi że jest ok,że w normie.
    Trochę się martwię,że taki mały ale ufam,że jest dobrze.

    Następna wizyta 10.09 wtedy prawdopodobnie będzie już serduszko.

    olik321, Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Jest mała fasolka 2,5 cm 💚😍😍
    Lekarz mówił,że jak na ten etap to wszystko jest ok.
    Pytałam,czy pechrzyk nie jest za mały, to mówi że jest ok,że w normie.
    Trochę się martwię,że taki mały ale ufam,że jest dobrze.

    Następna wizyta 10.09 wtedy prawdopodobnie będzie już serduszko.
    Cudownie ♡ gratuluję. Jak odczucia odnośnie Grzesia?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Cudownie ♡ gratuluję. Jak odczucia odnośnie Grzesia?

    Wygląda trochę inaczej niż na zdjęciu ze znanegolekrza. Chyba mu się schudło 😁

    Jest taki spokojny i stonowany. Ogólnie mało mówił. Albo może mówił tyle na ile była potrzeba :P

    Powiedzial,że dalsze badania zleci na kolejnej wizycie jak będzie serduszko więc może jeszcze sceptycznie podchodzi do tak wczesnej ciąży.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dopiero teraz zaczynam się stresować . Wiem,że teraz wszystko może się zdarzyć ale staram się myśleć pozytywnie.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona, gratuluję :)
    I dostałaś l-4?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Agness86 Koleżanka
    Postów: 35 75

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    I jak u Ciebie wyglądała ciąża przy IO ? Wiadomo,że nadal dieta ale czy miałaś jakieś inne,konkretne zalecenia od lekarza ? Wiem,że czasami jest konieczność podawania insuliny.
    W sumie to tylko miałam się zdrowo odżywiać. Mam nadciśnienie to brałam tylko dopegyt a innych leków nie musiałam brać. Miałam robioną też częściej glukoze

    Nie wytrzymałam 😏 12dpo.Miałam testować w sobotę 😂
    259a63d9399a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2020, 07:07

    Paula_071, olik321 lubią tę wiadomość

    w4sqjqivqftpwlox.png
    3jvzj44j35f9f119.png
    Alan 23.10.2009 😍😍
    💔6tc
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Co jakiś czas Was czytałam, ale udzielałam się głównie w miesięcznym wątku dla staraczek. Mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko. To mój 3c. Dzisiaj w 12dpo facelle pokazał mi bladzioszka. Na razie mam mieszane uczucia. Termin @ jutro albo pojutrze. Także jeszcze wiele może się wydarzyć, choć oczywiście jestem dobrej myśli :)

    Mam pytanie odnośnie lekarzy. Padło tu ostatnio kilka porad odnośnie wyboru, poczytam sobie o tych lekarzach i pomyślę. Możecie mi jeszcze powiedzieć jak wygląda sytuacja w Luxmedzie? Wiem, że o lekarzach stamtąd jest wiele, najczęściej mało pochlebnych opinii. Myślałam jednak, żeby na początek skorzystać z tego, że mam tam pakiet. Do tej pory chodziłam do losowych, ale to na kontrolne wizyty. Nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, więc nie miałam okazji się naciąć. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiegoś ogarniętego lekarza z Luxmedu?

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Co jakiś czas Was czytałam, ale udzielałam się głównie w miesięcznym wątku dla staraczek. Mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko. To mój 3c. Dzisiaj w 12dpo facelle pokazał mi bladzioszka. Na razie mam mieszane uczucia. Termin @ jutro albo pojutrze. Także jeszcze wiele może się wydarzyć, choć oczywiście jestem dobrej myśli :)

    Mam pytanie odnośnie lekarzy. Padło tu ostatnio kilka porad odnośnie wyboru, poczytam sobie o tych lekarzach i pomyślę. Możecie mi jeszcze powiedzieć jak wygląda sytuacja w Luxmedzie? Wiem, że o lekarzach stamtąd jest wiele, najczęściej mało pochlebnych opinii. Myślałam jednak, żeby na początek skorzystać z tego, że mam tam pakiet. Do tej pory chodziłam do losowych, ale to na kontrolne wizyty. Nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, więc nie miałam okazji się naciąć. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiegoś ogarniętego lekarza z Luxmedu?

    Ja też mam pakiet w luxmedzie.
    Zawsze jak chodziłam do luxmedu,czy to do gina,czy do internisty ,to zawsze sprawdzam opinie na znanymlekarzu i staram się wybierać takich,ktorzy mają dobre oceny i nigdy się nie zawiodłam.
    Ale no wiadomo może być różnie, nie ma zasady 😊
    Nie wiem ,czy też nie jest tak ,że najnowszy sprzęt mają na Piotra skargi i na fabrycznej z racji tego, że tam są placówki najnowsze.

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Zielona, gratuluję :)
    I dostałaś l-4?
    Tak, wystawil.
    Teraz muszę ogarnąć co i jak bo jestem zielona w tym temacie.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri!! 😍😍
    Gratuluje syna 🥳🥳
    Na kiedy masz tp?

    Jakie imie?
    Będzie Anna i Piotr jak u F. 🙃?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2020, 14:44

    Paula_071, veritaa lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Veri!! 😍😍
    Gratuluje syna 🥳🥳
    Na kiedy masz tp?

    Jakie imie?
    Będzie Anna i Piotr jak u F. 🙃?

    Z usg mi wychodzi tak na 28.01 z om na 2.02 :)
    Chyba bedzie Bartuś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2020, 19:00

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Adek Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Co jakiś czas Was czytałam, ale udzielałam się głównie w miesięcznym wątku dla staraczek. Mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko. To mój 3c. Dzisiaj w 12dpo facelle pokazał mi bladzioszka. Na razie mam mieszane uczucia. Termin @ jutro albo pojutrze. Także jeszcze wiele może się wydarzyć, choć oczywiście jestem dobrej myśli :)

    Mam pytanie odnośnie lekarzy. Padło tu ostatnio kilka porad odnośnie wyboru, poczytam sobie o tych lekarzach i pomyślę. Możecie mi jeszcze powiedzieć jak wygląda sytuacja w Luxmedzie? Wiem, że o lekarzach stamtąd jest wiele, najczęściej mało pochlebnych opinii. Myślałam jednak, żeby na początek skorzystać z tego, że mam tam pakiet. Do tej pory chodziłam do losowych, ale to na kontrolne wizyty. Nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, więc nie miałam okazji się naciąć. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiegoś ogarniętego lekarza z Luxmedu?

    Ja serdecznie polecam doktora Michała Śliża, jest najcudowniejszym lekarzem jakiego poznałam (że wszystkich specjalności). Przyjmuje w luxsie w Renomie, ale tylko w czwartki i ciężko się dostać. Jest tez na klinikach i w GInemedica w Ovo, wiec można stosować mieszany tryb (ja tak robię). Kilka wizyt prywatnie i jak się da złapać wizytę to w luxsie.

    Życzę udanej, spokojnej ciąży 🖤

  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek wrote:
    Ja serdecznie polecam doktora Michała Śliża, jest najcudowniejszym lekarzem jakiego poznałam (że wszystkich specjalności). Przyjmuje w luxsie w Renomie, ale tylko w czwartki i ciężko się dostać. Jest tez na klinikach i w GInemedica w Ovo, wiec można stosować mieszany tryb (ja tak robię). Kilka wizyt prywatnie i jak się da złapać wizytę to w luxsie.

    Życzę udanej, spokojnej ciąży 🖤
    Bardzo dziękuję :) Sprawdzę sobie.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Adek Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam natomiast pytanie do was dziewczyny o HSG. Czy we Wrocławiu można zrobić badanie drożności jajników na NFZ? Czy długo się czeka? Gdzie warto iść? Jeżeli nie, może ktoś ma doświadczenia z tym badaniem chociażby prywatnie? Nie wiem jak sie zabrać do tematu, a coś czuje, że mnie to czeka...

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o Śliżu, sama nawet kilka razy polowalam w luxmedzie na termin do niego ale nigdy się nie udało.
    Ogólnie w luxmedzie ciężko o wolny termin do lekarza z dobrymi opiniami. Zazwyczaj są dostępni tacy z baaaardzo średnimi ocenami.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, cudnie! 💜

    veritaa lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Słyszałam o Śliżu, sama nawet kilka razy polowalam w luxmedzie na termin do niego ale nigdy się nie udało.
    Ogólnie w luxmedzie ciężko o wolny termin do lekarza z dobrymi opiniami. Zazwyczaj są dostępni tacy z baaaardzo średnimi ocenami.
    Rzeczywiście na razie nie ma do niego terminów. Będę polować co jakiś czas. Na razie umówiłam sobie wizytę na 14.09 do lek. med. Piotra Barcikowskiego.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    Rzeczywiście na razie nie ma do niego terminów. Będę polować co jakiś czas. Na razie umówiłam sobie wizytę na 14.09 do lek. med. Piotra Barcikowskiego.
    On też jest spoko. Byłam u niego dwa razy.
    Ja lubię też wurma. Ale chodziłam do niego kiedyś i to tak typowo kontrolnie, zrobić cytologię.

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ