X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mówię, że jest normalny! ;) ale jak zdaży się raz tak jak np. Jeden dłuższy cykl, albo raz brak owulacji to jeszcze nie tragedia.

    Świetnie Verita ;) dobrze, że czujesz się taka pełna energii bo aż ona kipi ;)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ale nie mówmy też że okres 1 dniowy jest normalny. Nic się pewnie nie dzieje niepokojącego, po prostu masz zawirowania hormonalne. Zdrowy cykl się tak nie kończy.

    U mnie wszystko dobrze, codziennie już czuję kilka ruchów co mnie niesamowicie cieszy i uspokaja ;) No i nie mogłam się powstrzymac i wczoraj kupiłam dwie sukienki na wyprzedaży ;) a w sobotę mąż obiecał że jedziemy pooglądać wózki ;)

    niestety ja mam wiecznie jakieś zawirowania i czekam na @ po około 33-38 dni. Mam podwyższoną prolaktyne i codziennie biorę po pół tabletki na noc może tu gdzieś leży problem, ale badałam niedawno prolaktyne kontrolnie i póki co jest ok więc już sama nie wiem.
    veritaserum gratuluje maluszka :-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko się pochwalić progesteronem 16.78 :D tak a propo tego, że nie mam owulacji :P i na pewno mieć nie będę :P

    Magda - mbc, veritaserum, Pati88 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Seli :D Ładny progesteron ! Super. Może coś będzie z tego cyklu co ?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy :) Ogólnie ta II połowa jest dość spokojna tym razem, bo ani mdłości, ani zawrotów głowy, piersi mam takie lekko ociężałe i wrażliwe no i miałam takie ciągniecia w brzuchu i bóle jakby na okres. Ale to tyle :P więc się cieszę :) Wykres nie powala, ale był piękny w tamtym cyklu a prog był tylko 6.8 :P więc bardzo się tym nie sugeruje :P Pożyjemy, zobaczymy :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie , wykresem nie ma sie co sugerowac stwierdzilam to dawno temu :) objawow w drugiej fazir to ja zadnych nie mialam. Czulam sie normalnie jak na miesiaczke.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, nie chce się nakręcać już miałam tyle objawów co cykl, że hohoho :) a w tym w sumie nic takiego :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wpadam tylko się pochwalić progesteronem 16.78 :D tak a propo tego, że nie mam owulacji :P i na pewno mieć nie będę :P

    Super :)

    Seli lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taki mialam ostatnio i to byl moj jedyny cykl w ktorym nie zaszlam w ciaze.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja taki mialam ostatnio i to byl moj jedyny cykl w ktorym nie zaszlam w ciaze.
    Super ;) dla mnie to spory wynik. Szczegolnie jak lekarz mowi po raz drugi, ze na miliard procent nie bedzie owulacji :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to jest za niski poziom by zajść w ciążę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Moim zdaniem to jest za niski poziom by zajść w ciążę.

    Jess ale to zlosliwe ;) dziewczyny zachodzily majac 10, 11, 15... Sam Fabijanski mowil, ze 10 wystarczy ale jego zdania jakos nie biore na powaznie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Mi się udało zajść w ciążę 3 razy od "pierwszego razu". A tym razem nie, jakoś powód musiał być.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda kobieta jest inna ;) Nie musisz tak od razu krytykowac. Tak czy siak Fabijanski drugi raz sie pomylil.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie krytykuje, tylko mowie, ze to dalej niski poziom. Sama taki miałam.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam caly czas dobry poziom progesteronu i nie zachodzę:) bo problem to nie tylko progesteron. Może akurat Paula u Ciebie jest to jedyny powód że się nie udało ten raz:) co kobieta to inaczej takż spokojnie;)

    A co do Fabijanskiego to się nie wypowiem bo mi pasuje. Gdybym ja miała taką sytuację to bym od niego wymusiła. W końcu płacę i wymagam a taniutki to nie jest. Jak weszłam do niego pewna siebie i powiedziałam czego oczekuje to zaczął poważnie patrzeć na problem.

    milego dnia!

    Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ale ja nie krytykuje, tylko mowie, ze to dalej niski poziom. Sama taki miałam.

    Nie zgodze sie, ze jest niski.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:06

    Paula_071, Pati88, Simons_cat lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jestem rozczarowana, ze nie zauwazyl dwoch owulacji i jeszcze powiedzial, ze jest bezsensowne badanie itp. I mam nie przychodzic! Dla mnie to juz swiadczy, ze takim super kompetentnym to on nie jest ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:24

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ