Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Mi się udało zajść w ciążę 3 razy od "pierwszego razu". A tym razem nie, jakoś powód musiał być.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda kobieta jest inna ;) Nie musisz tak od razu krytykowac. Tak czy siak Fabijanski drugi raz sie pomylil.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie krytykuje, tylko mowie, ze to dalej niski poziom. Sama taki miałam.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Pati88 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam caly czas dobry poziom progesteronu i nie zachodzę:) bo problem to nie tylko progesteron. Może akurat Paula u Ciebie jest to jedyny powód że się nie udało ten raz:) co kobieta to inaczej takż spokojnie;)

A co do Fabijanskiego to się nie wypowiem bo mi pasuje. Gdybym ja miała taką sytuację to bym od niego wymusiła. W końcu płacę i wymagam a taniutki to nie jest. Jak weszłam do niego pewna siebie i powiedziałam czego oczekuje to zaczął poważnie patrzeć na problem.

milego dnia!

Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ale ja nie krytykuje, tylko mowie, ze to dalej niski poziom. Sama taki miałam.

Nie zgodze sie, ze jest niski.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:06

Paula_071, Pati88, Simons_cat lubią tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
    p19u3e3kjl2wboie.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jestem rozczarowana, ze nie zauwazyl dwoch owulacji i jeszcze powiedzial, ze jest bezsensowne badanie itp. I mam nie przychodzic! Dla mnie to juz swiadczy, ze takim super kompetentnym to on nie jest ;)

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:24

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, może być inna przyczyna, tego nie powiedziałam. Ale wg mojej wiedzy bez suplementacji dodatkowej progesteronem ciężko utrzymać ciążę z takim wynikiem.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie z innej beczki. Orientujecie się czy na koszarowej - oddział dla doroslych - są jakieś sale odwiedzin tak żeby nie ładować się na oddział zakaźny?

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma. Tzn sa korytarze gdzie mozna usiasc.

Ostatnio byla mowa o zmianie pracy - dostalam awans i podwyzke. I znowu nie zmienie pracy.

Simons_cat, Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:24

• futuremama Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Moim zdaniem nie ma. Tzn sa korytarze gdzie mozna usiasc.

Ostatnio byla mowa o zmianie pracy - dostalam awans i podwyzke. I znowu nie zmienie pracy.

Kurcze właśnie chciałabym ominąć wchodzenie na oddział w obecnwj sytuacji, a nigdy tam nie byłam więc nie wiem jak tam jest.

Gratuluję awansu :)

💔(cb) 12.2020
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 07:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.
    Ja bym nie wchodzila na oddzial. Lepiej by ta osoba wyszla na dwor, jest ladna pogoda. Oczywiscie o ile moze.

Ja krzywa robilam dwa razy, nic przyjemnego.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:25

Magda - mbc lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Wyczytalam na innym watku ze Seli wyszedl bladzioch !!!!! Gratulacje i leci na bete.
    Przepraszam Seli ze tu napisalam , mam nadzieje ze nie jestes zla :)
    Ciesze sie ogromnie jak widac nawet lekarze sie myla. Zycze powodzenia i moja mala tez sie cieszy bo fika od rana !!:)

Ja jade na tydzien do domu , do mamy. Jest w fatalnej kondycji psychicznej, rokowania po operacji niestety znacznie sie pogorszyly.

A wyszedł :D beta w sobotę była 2.33, nie mogłam wyczekać bo czułam zagnieżdżenie - wiem wariatka :) prog wzrósł do 21 :D i dziś na teście o czułości 25 bladoróżowa kreska :D i teraz powtórka bety ale labo od 8 bo jadę do diagnostyki na długosza :) Dziękuje Veritaserum mimo wszystko za radość i niepowątpiewanie :D

Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    A ktory masz dzis dzien po?prog wzrosl , test rozowy nie ma watpliwosci !super !! Trzymam kciuki zeby dzis beta byla juz dwucyfrowa albo i trzycyfrowa :)

Ja dopiero 11 :D w 9 dpo była ta 2,33 :) a krecha naprawdę w czasie i to taka ładna różowa, cienka ale jest :)

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne :) w środę powtórzyć? Bo z tej sobotniej to raczej słabo liczyć przyrost?

dZhdp1.png

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego