Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:25

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Z tej soboty to bym nie patrzyla w ogole. Dzisiaj i w srode i wiecej nie rob. Tak Ci radze. Ja chyba z 4 robilam ale panikowalam strasznie.

Nie, właśnie nie chce robić więcej :p zrobię tylko w środę a dziś jeszcze zrobię z progiem zobaczyć jak się trzyma i czy nie trzeba dopomóc :) ale też naprawdę się bardzo dobrze czuje :) jedynie lekko wzdęta jestem :D

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Spokoj i nic wiecej ;) na objawy za wczesnie ale to moje zdanie. Za jakis tydzien -dwa zacznie sie jazda :) albo i nie. Czego Ci zycze :)

I jazdę zniosę :D choć miałam 3 dni objawy zagnieżdżania, ból brzucha jak na okres jakiego nie miałam od 8 miesięcy :p i do tego kucie takie, ciągnięcie, wszystko mnie odrzucało, nawet po wodzie miałam odruch wymiotny, kręgosłup bolał, senność taka, że masakra :) ale w sobotę przeszło wieczorem.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:06

Seli lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Talisa Koleżanka

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, serdeczne gratulacje! :) Informuj nas na bieżąco jak się sprawy mają :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 09:56

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ;) mam nadzieje, ze nie ciesze sie przedwczesnie i wszystko ladnie rosnie.

dZhdp1.png

• Talisa Koleżanka

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak jest :)

Seli lubi tę wiadomość

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seeeeli! Przytulam i gratuluję!!! <3

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Czas uleczy rany.
    Ale wciąż pokrywam się bliznami.
    Rozrywam szwy."
  • Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prog 24 :) beta 28 :D

Magda - mbc, veritaserum, Simons_cat, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:07

Seli lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Gratulacje Seli zrob w srode bete na swietego spokoju jeszcze ;) progesteron wg mnie wystarczajacy. Ja tez taki mialam ;)

a dobierałaś dupka czy coś? :D

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam i dupka i luteine. I mialam taki wlasnie. Teraz ciagle jestem na luteinie ale to takie dmuchanie na zimne.

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Cie to uspokoi to mozesz dupka jeszcze brac. Nie zaszkodzi.

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja bralam i dupka i luteine. I mialam taki wlasnie. Teraz ciagle jestem na luteinie ale to takie dmuchanie na zimne.

Ciekawe co mi przepisze, zamierzam iść do Rubisza w poniedziałek... Fabijańskiemu napisałam mimo wszystko smsa, bo przepisał mi ten glucophage w dużej dawce to chciałabym wiedzieć czy go nie odstawić, czy zmniejszyć dawkę. A może nie powinnam brać przy takich wynikach jakie miałam, nie wiem :P

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Seli lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubisz jest bardzo fajny. Tylko to kumpel z kliniki ^^

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam lekkie obawy, bo słyszałam, że i do 12 tyg się podaje.

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Rubisz jest bardzo fajny. Tylko to kumpel z kliniki ^^

domyślam się :P

dZhdp1.png

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego