X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie oddala :) poza tym rodzice maja psa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zbliżam do testowania, jutro 12 dpo, obiecałam sobie wstrzymać się do piątku, ale... CHOLERA, chyba nie wytrzymie! Myślałam, że uwolnię głowę, w końcu pierworodny chory, w pracy sajgon (jeśli któraś z was z bankowości lub innej mizernej sprzedazy to wie o czym mówię) i jeszcze w tym roku robię wigilie na 12 osób - a Myśli i tak wokół najbliższego sikańca.
    Powodzenia dla reszty testujacych!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 22:20

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja się zbliżam do testowania, jutro 12 dpo, obiecałam sobie wstrzymać się do piątku, ale... CHOLERA, chyba nie wytrzymie! Myślałam, że uwolnię głowę, w końcu pierworodny chory, w pracy sajgon (jeśli któraś z was z bankowości lub innej mizernej sprzedazy to wie o czym mówię) i jeszcze w tym roku robię wigilie na 12 osób - a Myśli i tak wokół najbliższego sikańca.
    Powodzenia dla reszty testujacych!

    U mnie 3 cykl i... to bezowoulacyjny. Może za jakiś czas i ja będę mogła testować :)

    Ja pracuje w szkole, sajgon też jest :P Jutro w ogóle obowiązkowo mam być nie tylko w godzinach pracy ale i nadgodziny za free od 17 do 20 :P spoko, przecież nie mam co robić w domu :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black, trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, ale kciuki nie pomogły, biel vizira!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze za wczesnie?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, trafiłaś akurat jak mi dziecko przestawiło coś na wykresie i się ovu przestawiła - dziś jest zdecydowanie 12 dpo, jutro powinna być @, jeśli zdarzy się cud to w weekend jeszcze zatestuje☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 13:21

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej bete? ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu tylko sika, beta to taki zimny prysznic ☺️

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja wole nie testować :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykupiłam premium, uzupełniłam wykres i ciulowo to działa ;P
    Używacie jakiś apek w telefonie oprócz of ?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wykupiłam premium, uzupełniłam wykres i ciulowo to działa ;P
    Używacie jakiś apek w telefonie oprócz of ?


    ja mam zainstalowaną apke "Mój kalendarzyk" - bardzo fajna i przyjemna w korzystaniu :)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam z ovuview ale nie wiem :P
    Chciałabym wiedzieć czy te moje pomiary są ogarnione.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam? Przygotowujecie świąteczne jedzonko? :)


    WESOŁYCH ŚWIĄT I OWOCNYCH <3

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie skończyłam warzywną sałatkę na jutro :) tak już chyba wszystko jest, mąż jeszcze pakuje ostatnie prezenty :) ogólnie nerwowo jak zawsze w Wigilię... Co roku sobie mówię, że to będą ostatnie święta u kogoś i co roku nie wywiązuję się z postanowienia. Może jak juz będziemy mieszkać tylko we dwoje to będzie łatwiej dotrzymać tej obietnicy :D

    No, ale korzystając z okazji, życzę Wam, żeby te święta były spokojniejsze niż u mnie ;) dużo cierpliwości, dużo miłości, mało nerwów i niepotrzebnego zmartwienia się. Zapomnijcie o problemach chociaż ba jeden wieczór i cieszcie się tym, co macie i kogo macie, bo to już dużo :* Życzę Wam też, i również sobie, by przyszły rok przyniósł radość, na którą czekamy :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy sami a jakos tak... Obym za rok mogla sie wymowic malenstwem ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wykupiłam premium, uzupełniłam wykres i ciulowo to działa ;P
    Używacie jakiś apek w telefonie oprócz of ?

    Ja korzystam z Clue, bardzo polecam :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;)

    Ja nie wiem co sie dzieje... Nie wiem kiedy przyjdzie @. Nie mam w ogole objawow. Jest sluz, piersi bola i swedza sutki niemilosiernie... A wczoraj mialam plamke krwi na papierze, myslalam ze okres sie rozkreci. A nic sie nie pojawilo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ponawiam pytanie innej staraczki o dr Banacha, zajmuje się naprotechnologią. Czy, któraś z was coś o nim słyszała?

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ