Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie oddala :) poza tym rodzice maja psa ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zbliżam do testowania, jutro 12 dpo, obiecałam sobie wstrzymać się do piątku, ale... CHOLERA, chyba nie wytrzymie! Myślałam, że uwolnię głowę, w końcu pierworodny chory, w pracy sajgon (jeśli któraś z was z bankowości lub innej mizernej sprzedazy to wie o czym mówię) i jeszcze w tym roku robię wigilie na 12 osób - a Myśli i tak wokół najbliższego sikańca.
    Powodzenia dla reszty testujacych!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 22:20

• Seli Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja się zbliżam do testowania, jutro 12 dpo, obiecałam sobie wstrzymać się do piątku, ale... CHOLERA, chyba nie wytrzymie! Myślałam, że uwolnię głowę, w końcu pierworodny chory, w pracy sajgon (jeśli któraś z was z bankowości lub innej mizernej sprzedazy to wie o czym mówię) i jeszcze w tym roku robię wigilie na 12 osób - a Myśli i tak wokół najbliższego sikańca.
    Powodzenia dla reszty testujacych!

U mnie 3 cykl i... to bezowoulacyjny. Może za jakiś czas i ja będę mogła testować :)

Ja pracuje w szkole, sajgon też jest :P Jutro w ogóle obowiązkowo mam być nie tylko w godzinach pracy ale i nadgodziny za free od 17 do 20 :P spoko, przecież nie mam co robić w domu :)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black, trzymam kciuki!

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, ale kciuki nie pomogły, biel vizira!

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(

• Seli Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze za wczesnie?

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, trafiłaś akurat jak mi dziecko przestawiło coś na wykresie i się ovu przestawiła - dziś jest zdecydowanie 12 dpo, jutro powinna być @, jeśli zdarzy się cud to w weekend jeszcze zatestuje☺️

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 13:21

• Seli Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej bete? ;)

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu tylko sika, beta to taki zimny prysznic ☺️

• Seli Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2017, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja wole nie testować :)

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2017, 06:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykupiłam premium, uzupełniłam wykres i ciulowo to działa ;P
    Używacie jakiś apek w telefonie oprócz of ?

dZhdp1.png

• gosia.kak Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2017, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:

ja mam zainstalowaną apke "Mój kalendarzyk" - bardzo fajna i przyjemna w korzystaniu :)

3i492n0agf4rykt3.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam z ovuview ale nie wiem :P
    Chciałabym wiedzieć czy te moje pomiary są ogarnione.

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam? Przygotowujecie świąteczne jedzonko? :)

WESOŁYCH ŚWIĄT I OWOCNYCH <3

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie skończyłam warzywną sałatkę na jutro :) tak już chyba wszystko jest, mąż jeszcze pakuje ostatnie prezenty :) ogólnie nerwowo jak zawsze w Wigilię... Co roku sobie mówię, że to będą ostatnie święta u kogoś i co roku nie wywiązuję się z postanowienia. Może jak juz będziemy mieszkać tylko we dwoje to będzie łatwiej dotrzymać tej obietnicy :D

No, ale korzystając z okazji, życzę Wam, żeby te święta były spokojniejsze niż u mnie ;) dużo cierpliwości, dużo miłości, mało nerwów i niepotrzebnego zmartwienia się. Zapomnijcie o problemach chociaż ba jeden wieczór i cieszcie się tym, co macie i kogo macie, bo to już dużo :* Życzę Wam też, i również sobie, by przyszły rok przyniósł radość, na którą czekamy :)

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy sami a jakos tak... Obym za rok mogla sie wymowic malenstwem ;p

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 24 grudnia 2017, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:

Ja korzystam z Clue, bardzo polecam :)

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;)

Ja nie wiem co sie dzieje... Nie wiem kiedy przyjdzie @. Nie mam w ogole objawow. Jest sluz, piersi bola i swedza sutki niemilosiernie... A wczoraj mialam plamke krwi na papierze, myslalam ze okres sie rozkreci. A nic sie nie pojawilo...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ponawiam pytanie innej staraczki o dr Banacha, zajmuje się naprotechnologią. Czy, któraś z was coś o nim słyszała?

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ