X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jak byłam na Twoim etapie za bardzo się nad tym nie zastanawiałam. Myślę intensywnie od 2 tygodni w zasadzie ;)

    Ja tak jeszcze myślę, czy są jakieś konsekwencje jak np ugadam się z tą położną w Oleśnicy ale no różnie bywa i nie wiem urodzę przed czasem czy coś i w ostateczności nie urodzę z nią tylko np na klinikach. Muszę zadzwonić i zapytać. Tak teraz myślę, że chyba moim wyborem ta Oleśnica będzie, a jakby odpukać coś wyszło przed terminem , jakieś komplikacje, F. powie że cesarka i koniec to po prostu pojadę na kliniki...

    Futuremama ja też myślałam nad Trzebnicą jednak do Oleśnicy mamy no trochę dalej i mnie bardziej przekonuje, że jest ten wybór tej położnej i pokój narodzin z tego co zdązylam poczytać ta usługa kosztuje 1000zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 13:32

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mimo wszystko :) Ja ogólnie nie ogarniam ciąży na razie :D hehehe

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ma być CC to uważam, że lepiej jechać na Kliniki, F. dobrze się zaopiekuje. Zresztą na Kamieńskiego trzeba na cc umawiać się z 2 msc wcześniej, planowo robią tylko jedną dziennie - tak było przynajmniej niedawno.
    Pamiętajcie, że jeśli Was przywiozą na Kliniki, bo coś będzie z dzieckiem to nie możecie tam zostawać na noc.

    F. nie przyjmuje już nowych pacjentek. Ale rozrywany ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mętlik w głowie, bo bardzo boje się rozcięcia ;/ wolałabym chyba cc niż rozcięcie w kroczu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Jeśli ma być CC to uważam, że lepiej jechać na Kliniki, F. dobrze się zaopiekuje. Zresztą na Kamieńskiego trzeba na cc umawiać się z 2 msc wcześniej, planowo robią tylko jedną dziennie - tak było przynajmniej niedawno.
    Pamiętajcie, że jeśli Was przywiozą na Kliniki, bo coś będzie z dzieckiem to nie możecie tam zostawać na noc.

    F. nie przyjmuje już nowych pacjentek. Ale rozrywany ;)

    Paula uważam w zasadzie tak samo, więc planować sobie mogę a życie mi pokaże ;) Zamierzam z nim na ten temat na kolejnej wizycie krótko porozmawiać. Nie wiem czy mi coś pomoże ale co tam ;)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy może się okazać, że np. są wskazania do cc? Jakie w ogóle mogą być wskazania? orientujecie się?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:19

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak się zastanawiam... Wydaje mi się (mam też taką nadzieję) no i F. mówił, że na tą chwilę wygląda wszystko super :P A moje ułożenie na razie nie ma na nic wpływu, tylko ciężej odnaleźć kropeczkę ale potem ma być już lepiej :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A kiedy może się okazać, że np. są wskazania do cc? Jakie w ogóle mogą być wskazania? orientujecie się?

    Tu jest wszystko opisane:
    https://mamaginekolog.pl/wskazania-ciecia-cesarskiego/

    Ja miałam wskazanie okulistyczne, rozchodziła mi się siatkówka.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Tu jest wszystko opisane:
    https://mamaginekolog.pl/wskazania-ciecia-cesarskiego/

    Ja miałam wskazanie okulistyczne, rozchodziła mi się siatkówka.

    A masz wadę wzroku? Ja właśnie muszę się wybrać do okulisty na przegląd coroczny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A masz wadę wzroku? Ja właśnie muszę się wybrać do okulisty na przegląd coroczny.

    Tak, ale ponoć to nie ma znaczenia. A co jakiś czas widziałam "pofalowany" świat, okazało się, że to właśnie siatkówka, która się rozchodzi.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę się przebadać, żeby potem jaj nie było : P ale tak ogólnie... Lubię mieć pod kontrolą i na razie patrzyłam co mam w książeczce ciążowej i chce sobie porobić wizyty okulistyczną, stomatologa itp. Takie zwykłe, podglądowe.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja muszę się przebadać, żeby potem jaj nie było : P ale tak ogólnie... Lubię mieć pod kontrolą i na razie patrzyłam co mam w książeczce ciążowej i chce sobie porobić wizyty okulistyczną, stomatologa itp. Takie zwykłe, podglądowe.

    Ja byłam koło 7-8 msc u okulisty, takie były zalecenie i wtedy też pojawiły mi się problemy z widzeniem.
    Dostałaś sms z przypomnieniem o wizycie? Bo ja tak.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja byłam koło 7-8 msc u okulisty, takie były zalecenie i wtedy też pojawiły mi się problemy z widzeniem.
    Dostałaś sms z przypomnieniem o wizycie? Bo ja tak.

    Dostałam, ale w sumie odwołałam, jutro pójdę do rodzinnej i rzeczywiście, a do niego może się umówie na koniec tygodnia albo na początek kolejnego. Bo nie chciałabym robić co tydzień usg, niby nie jest też szkodliwe, ale po co? No i tak jak pisałaś... 200 po samo zwolnienie to słabo. Liczę, że mi da zwolnienie rodzinna, jak da mi na krótko to będę do F. dzwonić :)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli mogłaś się umówić na poradę czy coś takiego albo wizytę recepturową.Też by wypisał to tak na przyszłość.
    Ja mam delikatną zaćmę wrodzoną nie mam pojęcia czy to jest wskazanie do CC. Chyba pójdę do okulisty też.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli mogłaś się umówić na poradę czy coś takiego albo wizytę recepturową.Też by wypisał to tak na przyszłość.
    Ja mam delikatną zaćmę wrodzoną nie mam pojęcia czy to jest wskazanie do CC. Chyba pójdę do okulisty też.

    a to nie wiedzziałam, że można :) ile takie coś kosztuje? Zadzwonie tam jutro bo na znanym lekarzu to nie widać takich opcji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 14:52

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    a to nie wiedzziałam, że można :) ile takie coś kosztuje? Zadzwonie tam jutro bo na znanym lekarzu to nie widać takich opcji...

    http://ginemedica.pl/ tu mozesz sie umowic na jutro na 12. ale nie wiem ile kosztuje.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz nie pamiętam dokładnie, chyba 30 zł. Kiedyś taka opcja była, bo raz z niej skorzystałam ale nic mi pieniędzy nie wzial wtedy ;p

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to nieźle... To dobry deal :D ale nie umiem ogarnąć tego na stronie :P

    Zamówiłam na znany lekarz, a jak będą dzwonić to powiem o co chodzi. Bo jak raz byłam to miałam też inny typ wizyty a po wizycie on zmienił :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 15:12

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... dostalam maila, ze odwolali mi wizyte...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ