X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 24 września 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Gacka.. odpoczywaj w takim razie. Wyśpij się na spokojnie i zobaczymy co jutrzejszy dzień przyniesie. Liczę, że dwie kreski jednak u Ciebie;)

    U mnie znów się zaczyna powtórka z rozrywki, brzuch w pewnym momencie tak rozbolał, że zwymiotowałam:(

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 25 września 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ;)

    U mnie weekend cały w rozjazdach ;) najpierw byliśmy u rodziców M a wczoraj u moich ;) Było mega sympatycznie zwłaszcza, że miałam wczoraj Wiktorka na rękach ;) Jejku on jest taki malutki i delikatny ;) Mama do mnie powiedziała, ze pasuje mi takie bobas (bo co innego mogłaby powiedzieć;p) Kochany Szkrabek nam będzie rósł :)

    Dzisiaj idę na nockę a od 6 nie mogę już spać wrrrr.... do tego boli mnie brzuch, ale nie tak jak na @.... ciekawe kiedy dostanę okres bo chciałabym już pójść na te badania i mieć spokój ;))) M ma iść pod koniec tyg ;) bardzo chcę nareszcie mieć nasze wyniki i ruszyć do przodu bo już mnie nosi od tej niepewności ....


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 25 września 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Biedronka nie było słychać serduszka bo wg usg ciąża była młodszą o 2 tyg ale czytałam na forum że dziewczyny też tak miały dopiero później to się wyrównało i pokazywało tak samo jak Belly. Co do mdłości to faktycznie migdały ja przegryzam to trochę pomaga ale od środy biorę tabletki zanim rano wstaje jedna tabletka pomijam wodą i leżę przynajmniej 10-15 minut PREVOMIT dostałam od mojej Ginki i naprawdę jest różnica. Welonka gratuluję zdrówka życzę

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 25 września 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heaj Dziewczyny mogę was zapytać o jedna rzecz ? staramy się z meżem od 3 miesięcy w pierwszym cyklu nie monitorowałam temperatury zaczęłam od drugiego i drugim było wszystko super 15 dnie ovu i później temperatura ciągle wysoko, w
    a w tym miesiącu ta temperatura jakby stalą w miejscu ;/ czy to możliwe ze bd to cykl bezowulacyjny ??



    b7d991fc5daccbd145eb9b836d59b9c8.png

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka991 wrote:
    Heaj Dziewczyny mogę was zapytać o jedna rzecz ? staramy się z meżem od 3 miesięcy w pierwszym cyklu nie monitorowałam temperatury zaczęłam od drugiego i drugim było wszystko super 15 dnie ovu i później temperatura ciągle wysoko, w
    a w tym miesiącu ta temperatura jakby stalą w miejscu ;/ czy to możliwe ze bd to cykl bezowulacyjny ??



    b7d991fc5daccbd145eb9b836d59b9c8.png
    Może być albo Ci się owu przesunęła i jeszcze będziesz miała.

  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 25 września 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślisz ze może jeszcze wystąpić ? mimo że np nie czuje w tym cyklu jajników a w tamtym praktycznie 3 dni dały sie odczuć konkretnie ? kurcze zaczynam świrować to jest ostatni cykl jak jestem z mężem cały czas bo później zaczyna nam sie widzenie tylko w weekendy ;/

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 25 września 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie sie chyba sytuacja wyjasnia. Temperatura spadla dzisiaj.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 25 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Ja oszaleje brzuch tak mnie boli ze oszaleje i man caly czas wrazenie jak bym miala mokro. I jak tu nie nakrecac sie jak dupek sam to powoduje.

    Milego dnia dziewczynki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka991 wrote:
    myślisz ze może jeszcze wystąpić ? mimo że np nie czuje w tym cyklu jajników a w tamtym praktycznie 3 dni dały sie odczuć konkretnie ? kurcze zaczynam świrować to jest ostatni cykl jak jestem z mężem cały czas bo później zaczyna nam sie widzenie tylko w weekendy ;/

    Blanka,to różnie bywa.Ja też czasem nic nie czułam,a po monitoringu okazywało się,że jednak owulacja była.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Hej. U mnie sie chyba sytuacja wyjasnia. Temperatura spadla dzisiaj.
    Ile przed terminem @ spada temperatura ???

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 25 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam miec w ciagu 5 dni, biore duphaston wiec dokladnie nie wiem ile po odstawieniu dostane.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 września 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Ja powoli nastrajam sie na dlugi dzuen w pracy.. alez mi sie nie chce w taka pogode..
    Agaa aby szybko wszystko poszlo i potem badanka . Ojjj nocka nie zazdroszcze ale mozesz jeszcze w ciagu dnia sie zdrzemnac;)

    Erastel wspolczuje zlego samopoczucia napewno jest to bardzo uciążliwe na codzien.

    Gacka , no temp nie wskazuje na ciaze ale noe takie cuda sie zdarzaja. Robilas ten test czy nie?

    Welonka swietny termin ;) nie bedziesz musiala die meczyc z brzuszkiem w wakacyjne upały;)

    Milego dnia.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 25 września 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temperatura spadła dziś z 36.8 na 36.3 więc słabiutko. Zwykle spada u mnie w terminie @ lub już dzień wcześniej. Czuje też się źle bo dziś znów od rana przytulanko z toaletą. Coraz bardziej boję się czwartkowego badania mojego K.
    Mam pytanko, ile czeka się na wyniki takich badań ?

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz na myśli badanie podstawowe nasienia?

  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 25 września 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie;)

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 25 września 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San robiłam, ale nic nie wyszło.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel, my zanosiliśmy nasienie o 8.00, a o 11.00 wynik był już do odbioru.

  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 25 września 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy mozna łaczyc castagnus z dupkiem, bo koleżanka mi powiedziala ze nie a moj gin nic nie powiedzial.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś_ku wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy mozna łaczyc castagnus z dupkiem, bo koleżanka mi powiedziala ze nie a moj gin nic nie powiedzial.

    Gin nic nie odpowiedział? bo nie pytałaś czy milczał ??

    Hmm, może warto ulotkę od tych dwóch rzeczy przeczytać i znaleźć coS ??

  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 25 września 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytala sie czy bralam bromergon, a ja go zle tolerowalam, i powiedzialam ze biore castagnus a gin sie zapytal czy dobrze sie czuje a ja ze tak i powiedziala ze jeszcze dololozymy do tego dupka. Czytalam ze branie dupka wzmaga dzialanie castagnusa to mi nie przeszkadza bo akurat mam wysoki

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ