X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:23

    Rossetia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    dziś dołączam i ja.
    staramy sie już przeszło rok, w listopadzie 2016 poroniłam nasze pierwsze dziecko :( cios straszny ale jakoś wzielismy sie w garsc. Po poronieniu nie wychodziło na ostatniej wizycie po monitoringu okazało się, że mam cykle bezowulacyjne :( żyć nie umierać jednym slowem. Jestem po pierwszym cyklu z clo + pregnyl i duphaston. 25 dc beta ale wyszła tylko 1,4 takze znowu nic. Dzisiaj plamienia jakbym znow miala cykl bezowulacyjny, choc uroslo piekne jajeczko.
    zalamac sie idzie...
    takze szukam wsparcia u takich jak ja. Zaluje, ze to forum musi istniec (ze nam nie wychdzi) ale razem damy rade :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Dziewczyny, widzicie miniaturę wykresu w moim podpisie? Bo ja widzę tylko link... ajak zrobić, żeby była miniatura?

    Nie widać miniaturki ;)

    papillon - Witaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widze miniaturki. Wozek i para

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    No to ja już nie wiem jak tą miniaturę dodać :(

    Wydaje mi się że nie masz w całości skopiowanego kodu, popatrzyłam na swój i jest dłuższy, spróbuj jeszcze raz skopiować ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 18:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszym monitoringu w ogole jajeczka nie bylo :( nic a nic. Plamilam przed miesiaczka dlatego bylo podejrzenie. Po clo uroslo do 23 mm i wtedy pregnyl i duphaston ale nic nie wyszlo :(
    Hormony wszystkie mam ok, maz bedzie sie badal. Strasznie sie boi ale nie ma wyjscia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Tylko niektórzy faceci podchodzą do tego ambicjonalnie, więc ja z moim obchodzę się jak z jajkiem :)
    Moj ma chyba takie samo podejscie ale zalezy mu rownie mocno. Prol badalam wyszlo 24,8 w skali do 25 takze wysoka ale lekarz mowil, ze takiej sie jeszcze nie leczy i na razie zostawiamy. Licze ze clo zdziala cuda. Slyszalam o wielu co sie po nim udalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon , mój też się boi , ale niedługo idzie, nie ma zmiłuj , my też chodzimy, badamy się, o garści leków nie wspomnę , więc oni dadzą radę jedno badanie przeżyć :P Mam nadzieję że chociaż on będzie miał dobre wyniki ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . badają!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to przeszlam przy poronieniu. Moj gin to tez facet ale jakos sie przemoglam ale kiedy na kontroli powiedzial, ze serce mojego maluszka nie bije to nie mialam juz zadnych zahamowan, badal mnie jeden lekarz po drugim od szpitala do szpitala (nie bylo miejsc by przyjac na lyzeczkowanie) i tylko modlilam sie by ktorys powiedzial ze to byla pomylka...wtedy juz wstyd przechodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze, ze mam juz momenty zwatpienia, czego nie rozumie moj maz, bo ma inne (lepsze) podejscie. Wiem, ze nie ja jedna przez to przeszlam i ze wiele par sie dlugo stara i im sie udaje ale taka jestem w goracej wodzie kapana ;p mam wrazenie, ze caly swiat rozkwita na wiosne tylko nie ja :( ale na szczescie to mija i dalej walcze. Mysle, ze to forum pomoze mi i nie pozwoli sir zalamac. A z czasem wszystkie bedziemy czekac na nasze male cudownosci :)

    Anet_86, Lemon_Sunset, SanKwt, Rossetia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

    Lemon_Sunset, Rossetia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon, czuję się podobnie, w dodatku mam wrażenie że im dłużej się staramy, tym ze mną gorzej, ale pomimo tego że po każdej porażce mówię sobie że to koniec, to i tak gdzieś tam znajduję siłę na dalsze działania ...
    Obyśmy niedługo wszystkie chwaliły się pozytywnymi testami ! :)

    Anet_86, SanKwt lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:24

    SanKwt, Agu90, Rossetia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara czyni cuda (a czyz dziecko nie jest cudem). Dlugo sie zbieralam czy dolaczyc ale w koncu ile mozna tylko czytac :p
    Najgorsze jest to, ze znam "mamusie" wielce zalamne, ze wpadly i jecza jaka to tragedia az jednej to malo w pape nie dalam. No ale nie ma bata, zeby sir nie powiodlo. Mysle, ze kazda z nas bedzie dobra mama :)

    SanKwt, Agu90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:25

    Rossetia lubi tę wiadomość

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ