X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężem po Kosciele zaplanowaliśmy wypad do parku dzikich zwierząt a później dlatego że Mikołajki 15 km dalej pojechaliśmy tam. Powiem Wam że przed wejściem do tego parku miałam wrażenie że mam mokro. I ta panika ze okres. Masakra. A później po tym parku wchodziło i zchodzilo się takimi drabinkami. Czuł dziwny ucisk w podbrzuszu. A teraz już wracamy a ja już zasypiam. Wczoraj też się dużo napracowalam. I boję się że coś nie tak będzie.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zadyszka wersja hard.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hej Welonka ,nie trac nadzieji moze te dzialania farmakologiczne pomoga. A co do nasienia trzymam kciuki hehe jak to brzmi. Tak czy siak powodzenia.

    Oda mnie tez jakos tak dziwnie pobolewal dzis brzuch ale nie jak na okres , i juz oczywiscie zaczynam sobie cos wkrecac;)

    A i jeszcze jedno co do tego siemia lnianego jem go 3 dzien i sluz chyba mi sie rozkreca nie wiem czy to przypadek bo na efekty siemia lnianego to za wczesnie a moze cos sie we mnie naprawilo;)

    Zwiekszenie sluzu jest tez jednym z pierwszych objawow ciazy podobno :) mnie boli jak na okres, typowo. Raz cmi mocnjej, raz lzej ale czuje. No i mam co jakie czasu uczucie ze obo zaczelo sie ide do wc i nic.
    Pewnie przez to ze tak obserwuje i zwracam uwage to tak mam, normalnie bym nie zauwazyla :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    A zadyszka wersja hard.


    To wszytkie objawy wczesniej ciazy, wiec jest ok :)
    Dopoki nie masz krwawienia nic zlego nue powinni sie dziac. A objawy sa tak najrozniejsze (troche fortun przewertowalam w poszukiwaniu diagnozy dla siebie) ze nic mnie nie zdziwi :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Zwiekszenie sluzu jest tez jednym z pierwszych objawow ciazy podobno :) mnie boli jak na okres, typowo. Raz cmi mocnjej, raz lzej ale czuje. No i mam co jakie czasu uczucie ze obo zaczelo sie ide do wc i nic.
    Pewnie przez to ze tak obserwuje i zwracam uwage to tak mam, normalnie bym nie zauwazyla :p
    Nie chce robic sobie nadzieji bo potem to ROZCZAROWANIE ehh

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    A my z mężem po Kosciele zaplanowaliśmy wypad do parku dzikich zwierząt a później dlatego że Mikołajki 15 km dalej pojechaliśmy tam. Powiem Wam że przed wejściem do tego parku miałam wrażenie że mam mokro. I ta panika ze okres. Masakra. A później po tym parku wchodziło i zchodzilo się takimi drabinkami. Czuł dziwny ucisk w podbrzuszu. A teraz już wracamy a ja już zasypiam. Wczoraj też się dużo napracowalam. I boję się że coś nie tak będzie.
    Chialabym juz miec takie objawy zmeczenia i zadyszki;)
    Noe martw sie na zapas Kochana , wszystko bedzie dobrze.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Nie chce robic sobie nadzieji bo potem to ROZCZAROWANIE ehh

    SanKwt moja droga musisz wyluzować, bo się skończysz psychicznie ;*

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    SanKwt moja droga musisz wyluzować, bo się skończysz psychicznie ;*
    No wlasnie dlatego mowie ze nie chce robic sobie nadzieji;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli ale zostal nam jeszcze jeden cykl z clo później musimy miec przerwę.
    Dziewczyny trzymam za was kciuki
    Ja na poprawę śluzu przyjmowałam w tym cyklu wiesiołka ale efektów nie zauważyłam

    age.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak tu nie robić sobie nadzieji;) skoro z miesiąca nie miesiąc "a może jednak tym razem?".

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Ale jak tu nie robić sobie nadzieji;) skoro z miesiąca nie miesiąc "a może jednak tym razem?".
    W sensie nie potrzebnych nadzieji moze tak to ujme. Nie chce doszukiwac sie u siebie zadnych objawów tylko na spokojnie zaczekac do testowania.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A troche nadzieji chyba kazda z nas ma . Bo nie mozna jej tracic calkiem.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zabrzmie jak jakis budda lewitujacy nad rwaca rzeka ale 90% dzieje sie w glowie. Wbrew pozorom nasz organizm naprawde nas slucha, nasze myslenie wplywa na to co sie z nami dzieje. Wiem po sobie, ze objawy mozna sobie wrecz uroic ale trzeba myslec pozytywnie i sie motywowac. Po to tez mamy to forum :) juz niedlugo kazda z nas bedzie sie spodziewac maluszka (lub maluszkow, a co tam) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u mnie cos zaskoczy to zapewne dowiecie sie jako jedne z pierwszych po mezu ;p

    SanKwt, Rossetia lubią tę wiadomość

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Jak u mnie cos zaskoczy to zapewne dowiecie sie jako jedne z pierwszych po mezu ;p
    Bardzo nam milo;) czujemy sie wyróżnione;) nie brzmi to jak od jakiegos buddy, masz racje ;) dlatego nie trzeba sie nie potrzebnie nakrecac tylko czekac na rozwoj sytuacji;) aczkolwiek czasem to sie nie udaje wiem po sobie ale nie dahe sie zwariowac;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zastanawiam się co jeszcze mogłabym zrobić,co wpłynęłoby pozytywnie na płodność. Może zacznę te ziółka pić, albo coś innego ;)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och gdyby to bylo takie proste! :)

    Ja czuje ze cos sie we mnie dzieje, ale boje sie miec nadzieje. Kupilam nawet tampony, bo czuje co chwile ze dostaje @. Zauwazylam u siebie zyly na dekolcie, w sumie staram sie obserwowac je od kilku dni ale teraz pojawila sie az na ramieniu. Nie krzyczcie tylko ze sie nakrecam :p

    Szczefolnie Ty papillon, bo masz racje z tym ze duzo zalezy od naszej glowy :)

    Ja to sie tak ucieszylam z tych tabletek ze cos mnie odblokuje jak dostalam u gin, ze moze w glowie tez sie odblokowalo <3

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Dziewczyny, zastanawiam się co jeszcze mogłabym zrobić,co wpłynęłoby pozytywnie na płodność. Może zacznę te ziółka pić, albo coś innego ;)

    Ja musze chyba te Sroki, boje sie wiesiolka, bo trzeba przestac przed owulacja a ja nie mam bladego pojecia kiedy ja mam :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja musze chyba te Sroki, boje sie wiesiolka, bo trzeba przestac przed owulacja a ja nie mam bladego pojecia kiedy ja mam :)
    Ja ten wiesiolek bede brac w @ i pate dni po zeby bylo bezpiecznie;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Ja ten wiesiolek bede brac w @ i pate dni po zeby bylo bezpiecznie;)

    Moze i ja tak sprobuje chociaz wolalabym sobie nie zablokowac tej owu, a znajac moje szczescie...

    SanKwt - obys nir musiala brac juz zadnych ziol na poprawe owu tylko zibazyla 2 kreski!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ