X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się z rocznika 95,-
Odpowiedz

Starające się z rocznika 95,-

Oceń ten wątek:
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 13 lipca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Ja juz wczoraj o 12 weekend mialam 😁 przespalam od 15 pol dnia jakas zmeczona bylam. Myslisz ze alko ma wplyw na clo? Czy po prostu wolisz nie ?
    Wychodzę z założenia że leki na receptę plus Alko nie jest dobrym pomysłem także wolę nie. A czy ma wpływ nie mam pojęcia. Wolę jednak nie osłabiać działania leku. :) dobrze że zaczynam od poniedziałku to wiesz, w Weekend nadrobie ;)

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 13 lipca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Wychodzę z założenia że leki na receptę plus Alko nie jest dobrym pomysłem także wolę nie. A czy ma wpływ nie mam pojęcia. Wolę jednak nie osłabiać działania leku. :) dobrze że zaczynam od poniedziałku to wiesz, w Weekend nadrobie ;)


    Haha no tak. Ja piwkowalam chyba normalnie przy clo.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 14 lipca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam minął weekend.? Mi bardzo szybko. Wczoraj wróciłam po 14 z pracy, padnięta. Sobota wyjęta z życia. Dzisiaj do 14 w łóżku. Po południu wyszliśmy na miasto na ciacho. Rano lało potem dopiero się rozpogodziło . Co za pogoda. Teraz pijemy winko i tv. Od jutra znowu to samo. Jestem mega zmęczona pracą, chce już odpocząć.
    Okres mi się skończył strasznie szybko mi te 4dni zleciały. Jutro clo idzie w ruch.

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 15 lipca 2019, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Jak wam minął weekend.? Mi bardzo szybko. Wczoraj wróciłam po 14 z pracy, padnięta. Sobota wyjęta z życia. Dzisiaj do 14 w łóżku. Po południu wyszliśmy na miasto na ciacho. Rano lało potem dopiero się rozpogodziło . Co za pogoda. Teraz pijemy winko i tv. Od jutra znowu to samo. Jestem mega zmęczona pracą, chce już odpocząć.
    Okres mi się skończył strasznie szybko mi te 4dni zleciały. Jutro clo idzie w ruch.

    Hejo 😘 mi tez zlecialo szybciutko.. caly piatek przespalam w sobote porzadki i chill przed tv. W niedziele bylismy na lodach i w sumie jakos juz poniedzialek 😁 ja mam wielkiego stresa przed zabiegiem 😱 im blizej tym coraz gorzej nie wiem jak ja jutro tam pojde..

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. ❤
    Na którą masz się zgłosić ?

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ze mnie straszna panikara jest 😁 przeraza mnie to,to moja pierwsza operacja i pierwsza narkoza,tak dziwnie 😕 na 7 mam tam byc, a ty jak juz zaczelas z clo pierwszy dzien?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 14:40

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Kochana ze mnie straszna panikara jest 😁 przeraza mnie to,to moja pierwsza operacja i pierwsza narkoza,tak dziwnie 😕 na 7 mam tam byc, a ty jak juz zaczelas z clo pierwszy dzien?
    Też się stresowałam. Mojemu P. Wylalam tyle łez dzień przed bo się bałam i w ogóle. Ale nie jest tak źle . Na ile zostajesz.? Ja leżałam 3dni i wyszłam na żądanie bo nie chciałam tak siedzieć . W domu lepiej było dojść do siebie.
    Tak ja dziś 1tabletka. Póki Co wewnętrzny spokój we mnie jest. Staram się nie denerwować i w ogóle tak na luzie. Stres też mi nie służy więc pełen lajcik.
    A Ty się nie stresuj:* zobaczysz że warto było przejść przez to . Ja jak szłam na ta laparo to miałam takie gdzieś w głowie myśli ze uda siw po. I się udało. Wiara! Mimo że się skończyło za szybko ale jednak jeśli się wierzy to trochę pomaga.
    Edit jestem padnięta. Właśnie wracam domu A jutro na 5. Jak żyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 19:10

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zostaje,chyba ze bedzie taka potrzeba jakies komplikacje czy cos to tylko na jedna noc. A tak powiedziala ze po poludniu juz bede mogla isc. Wlasnie dziwne..nie kazali mi zadnych badan robic przed a jak zapytalam to powiedzieli ze nie ma potrzeby 😕 pewnie..najlepiej jest na luzie podchodzic to i wtedy wyjdzie. Macie duze szanse jestes po zabiegu,juz raz moglas zajsc,moze akurat brakuje jeszcze tylko stymulacji zeby pojawilo sie super jajeczko i potem bobasek 🤗 mam rowniez mocno nadzieje w to ze jednak znajda tam przyczyne i ja usuna.. tak bym chciala 😔 zobaczymy moze i los sie do mnie usmiechnie. Ja wychodze zawsze z zalozenia ze wszystko dzieje sie po cos. Ohh znam to.. a gdzie jeszcze wrocic cos zrobic,wyspac sie ,ucieka nam przez palce to zycie, kto wymyslil prace to byl chyba zly pomysl 😁 sa takie czasy ze juz powinnismy nie pracowac wgl albo tylko z 4 godz dziennie.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne że w tym samym dniu wychodzisz.
    Ale co szpital to inna praktyka.
    Wiedza co robią.
    Mi powiedzieli że muszą obserwować. Więc zostawili mnie .

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    To dziwne że w tym samym dniu wychodzisz.
    Ale co szpital to inna praktyka.
    Wiedza co robią.
    Mi powiedzieli że muszą obserwować. Więc zostawili mnie .

    No widzisz wynikow tez nie potrzebuja,nie wiem.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    No widzisz wynikow tez nie potrzebuja,nie wiem.


    Ja też nic nie robiłam. Oni mi w szpitalu coś tam robili ale nie wiem jakie badanie musiałbym zobaczyć na wypisie .
    Bo ja byłam przyjęta dzień przed zabiegiem więc porobili co tam potrzebowali. Chcieli ode mnie cytologie i posiew. Ale to miałam zrobione przez mojego ginekologa

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mozliwe ze zrobia mi rano. Wiesz,moze tu w Niemczech inne zasady maja.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • kamm Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja 96’. Ponad dwa lata starań :/ w tamtym tyg miałam hsg. Dostałam opis a nie wiem o co w nim chodzisz w środę mam wizytę. Masakra taki stres..

  • kamm Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi*

  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A to mozliwe ze zrobia mi rano. Wiesz,moze tu w Niemczech inne zasady maja.
    Tak też może być. Nie stresuj się:)
    Kamm witaj. A co tam na nim pisze?

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 16 lipca 2019, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luksierre kochana powodzenia ✊
    Będę czekała na informacje co i jak . Będzie dobrze zobaczysz. Nie stresuj się:*

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 16 lipca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luksierre jak tam? Pewnie już po.
    Daj znać jak dojdziesz do siebie.

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 16 lipca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Luksierre jak tam? Pewnie już po.
    Daj znać jak dojdziesz do siebie.


    Hej kochana ❤ tak ja juz po ,o 13 sie wybudzilam. Troche mi sie kreci jeszcze w glowie i ciagnie na brzuchu ale tak to wcale nie tak zle jak myslalam ,faktycznie 😘 no i ciesze sie ogromnie ze juz za mna to wszystko. Czekam na lekarza ,ma przyjsc i powiadomic mnie jak poszlo mam nadzieje ze wszystko dobrze 🙏 dziekuje za wsparcie! ❤

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 16 lipca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Hej kochana ❤ tak ja juz po ,o 13 sie wybudzilam. Troche mi sie kreci jeszcze w glowie i ciagnie na brzuchu ale tak to wcale nie tak zle jak myslalam ,faktycznie 😘 no i ciesze sie ogromnie ze juz za mna to wszystko. Czekam na lekarza ,ma przyjsc i powiadomic mnie jak poszlo mam nadzieje ze wszystko dobrze 🙏 dziekuje za wsparcie! ❤
    Sprawdzałam ciągle czy napisałaś. Lez, odpoczywaj. Na pewno wyszło wszytko dobrze. O której Cię zabrali?

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 16 lipca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Sprawdzałam ciągle czy napisałaś. Lez, odpoczywaj. Na pewno wyszło wszytko dobrze. O której Cię zabrali?


    Kochana jestes 😊❤ na 7 tam bylam czekalam do 10.00 wzieli mnie a sale operacyjna zaczeli przygotowywac ale nagly wypadek i cesarskie ciecie wiec musieli cofnac i czekalam godzine w pokoju gdzie pozniej lezalam chwile wybudzona pod kontrola. Takze nastresowalam sie troche dluzej 😁 spanikowalam przy narkozie haha,no ale na szczescie juz za mna. A co najgorsze 😔 i w sumie najlepsze juz sama nie wiem...to anatomicznie wszystko ksiazkowo u mnie tak powiedziala Doktor ktora mnie operowala... zadnych zrostow, jajowody drożne,zadnych zgrubien czy czegokwiek po prostu NIC ,pobrali jeszcze wycinek do badania za tydzien maja byc wyniki ale juz bezposrednio sla to do mojego gina. To mnie troche dobilo powiem ci szczerze 😔 myslalam ze cos znajda i bedzie wiadoma przyczyna...ehhh...

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ