X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się z rocznika 95,-
Odpowiedz

Starające się z rocznika 95,-

Oceń ten wątek:
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    My tez. Zbieramy na dom czy nawet tylko mieszkanie i wracamy za kilka lat. Wiem o czym mowisz. Albo falszywi dupe obrabia,a jak pomocy ty potrzebujesz to ich nie ma. No ja tez nie mam nikogo zeby sie spotkac... do jakiego ginekologa chodzisz jakiego miasta w Pl?

    Ja teraz chodzę do doktor Małgorzaty Turowska-Regent w Jeleniej Górze, gabinet "Margaretka", znalazłam ją na znanylekarz i byłam w szoku, że jest taka tania. Gdzie indziej za wizyty płaciłam po 200 zł a tutaj prawie o połowę taniej a bardzo kompetentny lekarz.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Ja teraz chodzę do doktor Małgorzaty Turowska-Regent w Jeleniej Górze, gabinet "Margaretka", znalazłam ją na znanylekarz i byłam w szoku, że jest taka tania. Gdzie indziej za wizyty płaciłam po 200 zł a tutaj prawie o połowę taniej a bardzo kompetentny lekarz.


    Hmm moze tez tam pojde jak warto. Chce isc do kogos sprawdzonego,a nie znow marnowac czas.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 10 lipca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ginekolog ma 3 gabinety w różnych miastach, na znanylekarz ma ocenę 5 gwiazdek od 295 opinii. Ja również polecam bo naprawdę dobry lekarz.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochana nic się nie dzieje. Nie życzę nikomu straty dziecka.
    Ja się właśnie zbieram do lekarza. Mam mega stress. Boję się że nic konkretnego nie powie . Bo to ta poradnia co nas kiedyś odpulili. Z tym że inny lekarz. Teraz Już do ordynatora nas zapisali bo po poronieniu no to będzie podejmował decyzje co dalej. Podejrzewam że powie że jedno poronienie to żeby się nie stresować ptff. No ale zobaczymy.
    Zimno zimno zimno . Ja chce lato znowu . Chce to ciepelko.

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Zakochana nic się nie dzieje. Nie życzę nikomu straty dziecka.
    Ja się właśnie zbieram do lekarza. Mam mega stress. Boję się że nic konkretnego nie powie . Bo to ta poradnia co nas kiedyś odpulili. Z tym że inny lekarz. Teraz Już do ordynatora nas zapisali bo po poronieniu no to będzie podejmował decyzje co dalej. Podejrzewam że powie że jedno poronienie to żeby się nie stresować ptff. No ale zobaczymy.
    Zimno zimno zimno . Ja chce lato znowu . Chce to ciepelko.

    Życzę żeby lekarz powiedział wszystko na Waszą korzyść ;) u mnie też dziś zimno, leżę z katarem w łóżku i kocurek mnie męczy żeby go głaskać 🤣 Dzisiaj mam 19dc i zaczęłam przyjmować Duphaston czyli za jakieś 15 dni powinna być @
    W tamtym miesiącu mi się spóźniła o dużo i już myślałam, że jestem w ciąży 😭 jeszcze jakiś czas temu nakupiłam sobie z allegro testów za 1 zł 🤣 i ostatnio wyczerpałam zapasy bo chyba z 20 ich zrobiłam haha a w chyba 3 wyszedł mi cień cienia drugiej kreski ;( i pobiegłam do lekarza żeby mi zrobił betę i niestety ;(

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 11 lipca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy potrafią być zdradliwe. Ja pamiętam jak zrobiłam test w ciąży i wyszedł negatywny. Co było płaczu. Byliśmy wtedy po weselu. Od razu na bete. Uprosilam panią żeby podała mi wynik przez telefon bo wyniki miały być rano online. Badanie robiłam o 20. Po 23 zadzwoniła i powiedziała że przyrost od poprzedniej pod 100% . Powiedziałam sobieże nigdy żadnych testów.

    A ja po wizycie. Mam stymulacje.
    Dr powiedział że oni tam nie leczą tylko diagnozują A u nas jest ok poza moimi hormonami (czyli dla mnie nie jest ok). I skoro miałam owulacja to znaczy że są ale rzadziej . No i ciąża była więc stwierdził że uda nam się. Dlatego muszą mnie stymulować. Między 11-12dc na usg . Oddali mi wyniki badań z całego cyklu bo już zakończyli diagnostykę. Więcej nic nie zrobia.
    Muszę sobie teraz znaleźć lekarza dobrego może do tego co dziś byłam się umowie prywatnie. Ma dobre opinie i co śmieszne przyjmował mnie na świat xd. Mój się śmieje że może to jakiś znak że na niego teraz trafiliśmy.
    Wchodzę do gabinetu zestresowana A on do mnie że wyobraźmy sobie że tutaj siedzi Panipartner hahhah A ja taka że co przecież mówili że mogębyć dziś sama a on A chciałem panią odstresować to zazartowalem haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 11:23

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 11 lipca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha 🤣 mój pierwszy ginekolog to był właśnie Pan, który też odbierał poród gdy się rodziłam 🤣 na pierwszej wizycie mówił żebym podniosła spódniczkę a ja "nie mogę, wstydzę się! Przecież my się nie znamy!" 🤣🤦🏻‍♀️ Zaczął się śmiać i powiedział, że X lat temu już mnie widział nagą 🤣🤣 później się tak śmiałam cały czas, że prosił żebym się uspokoiła bo on to czuje wszystko 🤣🤣
    Mam nadzieję, że stymulacja da rezultaty jak najszybciej!

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Ta ginekolog ma 3 gabinety w różnych miastach, na znanylekarz ma ocenę 5 gwiazdek od 295 opinii. Ja również polecam bo naprawdę dobry lekarz.

    A dlugo sie czeka na termin?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Testy potrafią być zdradliwe. Ja pamiętam jak zrobiłam test w ciąży i wyszedł negatywny. Co było płaczu. Byliśmy wtedy po weselu. Od razu na bete. Uprosilam panią żeby podała mi wynik przez telefon bo wyniki miały być rano online. Badanie robiłam o 20. Po 23 zadzwoniła i powiedziała że przyrost od poprzedniej pod 100% . Powiedziałam sobieże nigdy żadnych testów.

    A ja po wizycie. Mam stymulacje.
    Dr powiedział że oni tam nie leczą tylko diagnozują A u nas jest ok poza moimi hormonami (czyli dla mnie nie jest ok). I skoro miałam owulacja to znaczy że są ale rzadziej . No i ciąża była więc stwierdził że uda nam się. Dlatego muszą mnie stymulować. Między 11-12dc na usg . Oddali mi wyniki badań z całego cyklu bo już zakończyli diagnostykę. Więcej nic nie zrobia.
    Muszę sobie teraz znaleźć lekarza dobrego może do tego co dziś byłam się umowie prywatnie. Ma dobre opinie i co śmieszne przyjmował mnie na świat xd. Mój się śmieje że może to jakiś znak że na niego teraz trafiliśmy.
    Wchodzę do gabinetu zestresowana A on do mnie że wyobraźmy sobie że tutaj siedzi Panipartner hahhah A ja taka że co przecież mówili że mogębyć dziś sama a on A chciałem panią odstresować to zazartowalem haha


    Super ! A czym beda cie stymulowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 15:51

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie dzisiaj strasznie czuje.. jakas zmeczona i taka nie do zycia. Nie wiem czy to ta pogoda czy za duzo wszystkiego na raz przyjmuje. Rano mialam bol takie klucie jak przy owu a teraz lekkie skurcze nie wiem co to 😕

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 11 lipca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A dlugo sie czeka na termin?

    Powiem Ci szczerze, że nie. Teraz patrzyłam na jej kalendarz na znanylekarz to nawet dziś ma jeszcze wolne miejsca ;)

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na efekty trzeba poczekać. Ciężki miesiąc przede mną.
    Stymulacja clostilbegytem . Ciekawe czy zadziała czy niekoniecznie.
    Luksierre może od leków. Przypomnij który masz dzień cyklu?
    Na tej stronie znany lekarz to te terminy niekiedy w cały świat są podane . Najlepiej dzwonić i pytać.

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade. A pomysl ile ciezkich miesiecy juz za toba. A bylas juz clo stymulowana? Jesli masz bezowulacyjne to powinno pomoc. Ja mam dzis 8 dzien cyklu dlatego sie dziwie. Zazwyczaj czulam poprostu jajniki a owu 18/19 dc jak juz a tu odrazu taki objaw.. moze za duzo lekow na raz biore.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam.
    Pozostaje czekać. Co ma być to będzie. Najwyżej wrócimy z urlopu we troje xd
    Może będziesz miała owulacje wcześniej po prostu. Ale od leków też tak może być. Najlepiej skontrolować takie bóle

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to wlasnie o to chodzi by wrocic we troje 😊 ale pisalas ze akurat na urlop wypada ci @. Na jak dlugo jedziecie? Nie wiem jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo miec wczesniej owu. Nic nie da jak pojde do gina tu na to tak nie patrza albo nie wiem moze ja trafiam na takich akurat, chodzilam jak mialam jakies krwawienia miedzyokresowe albo kiedys mi torbiel pekla i tak ostry bol mialam ze chodzilam zgieta w pol nie dalo sie wytrzymac a akurat w pracy mnie zlapalo lekarz zakladowy dal mi ibu x2 pozniej buscopanol x2 nie pomoglo pojechalam do gina a on uznal ze to nic takiego i tylko panikuje. Ale normalne ze chcialabym wiedziec co jest grane.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Wypada mi okres . Ale dziś dostałam więc za 5dni startuje z clo więc śmieje się że jakby się udało to z urlopu nie wrócę z nowym cyklem tylko bobikiem :P
    Powiem Ci że ja jak teraz już wiem że to było poronienie w trakcie . Poszliśmy do szpitala bo plamilam A pani na ip że za bardzo panikuje. Ptf. Niekiedy lekarze to aż proszę się o zjebke. Jedziesz z bólem coś Cię martwi to niech to sprawdza tyle mają do roboty.

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Tak. Wypada mi okres . Ale dziś dostałam więc za 5dni startuje z clo więc śmieje się że jakby się udało to z urlopu nie wrócę z nowym cyklem tylko bobikiem :P
    Powiem Ci że ja jak teraz już wiem że to było poronienie w trakcie . Poszliśmy do szpitala bo plamilam A pani na ip że za bardzo panikuje. Ptf. Niekiedy lekarze to aż proszę się o zjebke. Jedziesz z bólem coś Cię martwi to niech to sprawdza tyle mają do roboty.

    Haha cos w tym jest. Moze potrzeba ci tej stymulacji 😊 na prawde??? Widzisz.. a pozniej dzieja sie tragedie a przeciez nie wiadomo bo moze mozna bylo podtrzymac 😔 smutne ze los lezy czasem w rekach niekompetentnych ludzi.. moja w swojej pierwszej ciazy byla juz w szpitalu przed porodem poszla do pielegniarek i do nich ze cos sie zlego dzieje bo czuje a one ze ma czas sobie liczyc i dopiero jak zaczela krwawic bardzo obficie to sie obudzily i spanikowane lataly, a przeciez na nocce byly musialy sie wyspac 😕 no i dziecko urodzilo sie martwe. Gdyby zareagowaly wczesniej zylo by 😥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 22:41

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba stawiać na swoim.
    Jutro do pracy, dobrze że do 14. Tak mi się nie chce. Masakra. Mam ochotę się upić i chyba to jutro uczynie. 😂
    Bo mam dwa dni i potem tabsy więc nie będę mieszała z alkoholem.

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 13 lipca 2019, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no może taki reset Ci się przyda 😁 głowa trochę odpocznie od myśli 😁😁 ja już w Polsce jadę dziś nad jeziorko ze znajomymi starą paczką jak 5 lat wstecz 😍 tak rzadko się z nimi widuję bo każdy się porozjeżdżal, pracuje, szkoły kończy i nie było czasu ;(
    Ja to w ogóle nie lubię alko ;p od czasu do czasu jeszcze piwa się napije ale zwykle nawet jednego nie dokończę 🤣 mocnych alkoholi to już a ogóle 🤮🤮

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 13 lipca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Trzeba stawiać na swoim.
    Jutro do pracy, dobrze że do 14. Tak mi się nie chce. Masakra. Mam ochotę się upić i chyba to jutro uczynie. 😂
    Bo mam dwa dni i potem tabsy więc nie będę mieszała z alkoholem.


    Ja juz wczoraj o 12 weekend mialam 😁 przespalam od 15 pol dnia jakas zmeczona bylam. Myslisz ze alko ma wplyw na clo? Czy po prostu wolisz nie ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ