X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 13 września 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh nie strasz mnie bliźniakami :P
    bo Cię wezmę na darmową nianię :D

    swoją drogą nie wiem ilu dniowy będzie ten cykl...

    ostatnio mi się skrócił, potem kolejny wydłużył (podczas brania anty)
    a teraz jutro jest niby 28dc a ovu pokazuje @ na 31 bodajże.

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, podwójne szczęście :D
    u mnie też są przesunięcia, to Ci nie podpowiem. Ale jak wiesz jaka jest Twoja minimalna i maksymalna długość fazy lutealnej to możesz oszacować, kiedy po ovu najwcześniej i najpóźniej może zawitać do Ciebie @ :P

    Selja lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 13 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem... nigdy tego nie sprawdzałam, poza tym od ponad pół roku brałam anty...
    odstawiłam bo nie chce brać tyle leków, tabletek czy jak to zwał tak zwał...

    wystarczy że biorę metforminę, castagnusa, euthyrox, inofem, no i od czasu do czasu też magnez+b6.. więc postanowiliśmy odstawić anty... i co będzie to będzie.

    Ev lubi tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co wy z tymi bliźniakami,tzn ze jesli mi tak szybko wyszedl pozytyw to ja mam 2 ???

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 września 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niekoniecznie, smerfetka - chodzi o to, że stężenie beta hcg przy bliźniakach jest wyższe i szybciej przyrasta. Może u Ciebie szybko było zagnieżdżenie, a do tego miałaś czuły test i dlatego test szybko wyszedł pozytywny.

    sylwiak
    no właśnie, ja pewnie też dostanę taki pakiet leków, jak pójdę z kompletem badań do gin-endo. Po antykach częściej są mnogie ciąże, bo jajniki szybko się rozkręcają ;)

    Selja lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 13 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny a ja miałam dziś relaksujący dzień i pogoda dopisała. Naoglądałam się też tyle ciężarówek, że mi chyba starczy na pół roku. Albo ja mam już schize albo pan Bóg dba o zwiększenie naszej populacji:) Tak czy siak trochę przykro było ale co zrobić, nie ma się co czarować większość z nich zdecydowanie była ode mnie młodsza, ja to już muzeum jestem przy nich.

    Dziewczyny a co wy się tak tych bliźniaków boicie:):):)

    Demeter
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc czy moge sie przyłaczyc do rozmowy? Mam juz synka wiek 3 lata i z mężem zaczeliśmy starania o rodzenstwo.Starania trwaja 4 mce.A to jest pierwszy cykl z Duphaston.

    katsuyoshi, Vesper, Ev lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Czesc czy moge sie przyłaczyc do rozmowy? Mam juz synka wiek 3 lata i z mężem zaczeliśmy starania o rodzenstwo.Starania trwaja 4 mce.A to jest pierwszy cykl z Duphaston.
    Witaj pewnie że możesz :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 13 września 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ola w naszym gronie:)


    Dziewczyny mam do was pytanie. Czy zauważyłyście u siebie większe parcie na siusiu w drugiej fazie cyklu? Jeśli tak, czy występuje ono regularnie co cykl? Sorry za durne pytanie ale wierzcie mi jest ono dla mnie istotne.

    Demeter
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje, że tak mam - ale ostatnio rodzinna kazała mi sobie kupić żuravit, bo coś tam w moczu wyszło lekko podwyższone, więc może dlatego ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 13 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam przed @

    PS jestem w II fazie cyklu i już czuję obniżenie nastroju ;/ bleee

    Od dwóch dni nie umiem się powstrzymać przed słodyczami a do tego jakieś dziwne "jazdy" w brzuchu ...

    Ev lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam czeste oddawanie moczu wtedy .
    Widzę że się rozpisalyscie troszke,
    Ja mam wł forum cały czas ale wiekszosc czasu nie patrze ...
    Mój ukochany poszedł do pracy na nocke bo dzwonili do niego czy przyjdzie mają duzo zamówien..
    Wiec dzisiaj noc spedzam samotnie w lóżku a synuś jeszcze nie śpi...
    Nie mam na nic ochoty,zle się czuje do tego najchetniej poszłabym spac ale póki mały nie zaśnie to nie ma takiej opcji....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek zasnął :)
    Wiec idę spać kochane...
    Mam nadzieje że będzie spał do rana dzieki temu że dłużej siedział...
    Życze wam miłej nocy.
    Dobranoc <3

    Vesper lubi tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 14 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) Melduję, iż na weselichu w tą sobotę nie piłam alkoholu. Wzięłam maleńkiego łyczka (nawet tego łykiem bym nie nazwała) szampana i ciutkę na język czerwonego wina. I tak lampka wina sobie stała, a ja piłam różniaste soki.

    Zresztą dobrze się złożyło,bo prowadziłam auto na drugi dzień (mąż sobie pozwolił na więcej alko), byliśmy w innym mieście na weselu, tak więc 3 godz za kółkiem, głównie autostrada i ekspresówka.

    Poza tym, w sobotę i niedziele miałam silne bóle podbrzusza, takie jak skurcze w czasie bolącego okresu...brałam nospę 2-3 x dziennie. ... Ból nie do wytrzymania...
    Dziś już mniej pobolewa.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Dzień dobry :-) Melduję, iż na weselichu w tą sobotę nie piłam alkoholu. Wzięłam maleńkiego łyczka (nawet tego łykiem bym nie nazwała) szampana i ciutkę na język czerwonego wina. I tak lampka wina sobie stała, a ja piłam różniaste soki.

    Zresztą dobrze się złożyło,bo prowadziłam auto na drugi dzień (mąż sobie pozwolił na więcej alko), byliśmy w innym mieście na weselu, tak więc 3 godz za kółkiem, głównie autostrada i ekspresówka.

    Poza tym, w sobotę i niedziele miałam silne bóle podbrzusza, takie jak skurcze w czasie bolącego okresu...brałam nospę 2-3 x dziennie. ... Ból nie do wytrzymania...
    Dziś już mniej pobolewa.
    Witaj .
    Czyli można powiedzieć że sie wybawiliscie :)
    Dobrze ze nie piłaś bo ten ból podbrzusza jest interesujący.
    Nigdy nic nie wiadomo :)

    missy83 lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 14 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Dzień dobry :-) Melduję, iż na weselichu w tą sobotę nie piłam alkoholu. Wzięłam maleńkiego łyczka (nawet tego łykiem bym nie nazwała) szampana i ciutkę na język czerwonego wina. I tak lampka wina sobie stała, a ja piłam różniaste soki.

    Zresztą dobrze się złożyło,bo prowadziłam auto na drugi dzień (mąż sobie pozwolił na więcej alko), byliśmy w innym mieście na weselu, tak więc 3 godz za kółkiem, głównie autostrada i ekspresówka.

    Poza tym, w sobotę i niedziele miałam silne bóle podbrzusza, takie jak skurcze w czasie bolącego okresu...brałam nospę 2-3 x dziennie. ... Ból nie do wytrzymania...
    Dziś już mniej pobolewa.

    Missy- idziemy "łeb w łeb" mój cykl też zaczął się 27.08i też od paru dni mam bóle podbrzusza, jajników + dziwne rewolucje żołądkowe.


    Trzymam kciuki za nas obie :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 14 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Dzień dobry :-) Melduję, iż na weselichu w tą sobotę nie piłam alkoholu. Wzięłam maleńkiego łyczka (nawet tego łykiem bym nie nazwała) szampana i ciutkę na język czerwonego wina. I tak lampka wina sobie stała, a ja piłam różniaste soki.

    Zresztą dobrze się złożyło,bo prowadziłam auto na drugi dzień (mąż sobie pozwolił na więcej alko), byliśmy w innym mieście na weselu, tak więc 3 godz za kółkiem, głównie autostrada i ekspresówka.

    Poza tym, w sobotę i niedziele miałam silne bóle podbrzusza, takie jak skurcze w czasie bolącego okresu...brałam nospę 2-3 x dziennie. ... Ból nie do wytrzymania...
    Dziś już mniej pobolewa.

    Missy- idziemy "łeb w łeb" mój cykl też zaczął się 27.08i też od paru dni mam bóle podbrzusza, jajników + dziwne rewolucje żołądkowe.


    Trzymam kciuki za nas obie :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam kciuki za was wszystkie :)

    Demeter, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane,dziś mam dużo energii,ja już na szkoleniu ;) Wam życzę miłego dnia :)

    Demeter lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki mnie też pobolewa brzuch, na słodycze mnie nie ciągnie bo biore inofolic, gdyby nie on to już dawno bym zjadła ze dwie czekolady z rana. U mnie małpa 23.09. więc jeszcze tydzień z hakiem, szkoda że nie już, miałabym z głowy te męki czekania. Boże jak ja nienawidzę tej drugiej fazy!

    Kat jak twoje samopoczucie dzisiaj, bo wczoraj pisaĺaś że raczej kiepskie. Twój smyk to nocny Marek widzę, znam to uczucie z autopsji, ty padasz, oczy ci się zamykają a on ani myśli o spaniu. Też to przechodziłam, dlatego jak mój syn skończył półtora roku to powiedziałam stop popołudniowym drzemkom, na początku było ciężko ale szybko się przyzwyczaił.
    Do tej pory ma mnóstwo energii ale dziecko którego jest pełno to dziecko zdrowe:)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Demeter
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ