X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 12 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz idę kąpać mojego smyka, bo się wyciorał okropnie. Cały dzień był na dworze, mam nadzieję że dziś wcześniej pójdzie spać.
    Bo tak to zawsze bąbluje do późnego wieczora. Ja padam na pysk a on ma mnóstwo energii. Chyba się już starzeje:)...i pewnie moje ''jajeczka'' też:)

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :) pewnie witam sie dzisiaj poraz enty,ale jestem zakręcona,ja już po kąpieli byłam na zakupach z mężem,szukałam kurtki na jesień,ale niestety nic nie znalazłam no i w galeriach chandlowych kupa ludzi :/ i wiecie co masowałam sobie właśnie brzuch oliwką i zobaczyłam po prawej stronie brzucha,tuż pod zgięciem lekkie zaokrąglenie,ba nawet ciut wyraźne :) czyli jest malutka fasolka :) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka ty masz całe dnie te objawy czy tak z przerwami?
    Bo mnie dzis strasznie bołalo pod brzuchem ale zmusiłam sie aby wyjsc na spacer i bylismy u mojej kolezanki tam troszke jeszcze bolalo a potem przeszlo i cisza do tej pory i jakby wrazliwosc i bol piersi tez znikl :/ moze to chwilowe zobacze jutro...
    ................
    poprawka sutki zaczynaja byc wrażliwe xD
    Ok kochane ja ide spać...
    Nie wiadomo czy mój synek znowu nie urządzi mi nocnego siedzenia wiec musze korzystac póki spi.
    Miłej nocy życze :)
    Dobranoc !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 22:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Mozna sie do was dolaczyc? To moj 1cs. Mam 21lat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 23:30

    Vesper, katsuyoshi, Selja, Ev, Suri97 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Czesc. Mozna sie do was dolaczyc? To moj 1cs. Mam 21lat :)
    Czesc pewnie ze mozna :)

    A mój syn juz nie spi i tyle mam z spania :/

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 13 września 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Czesc. Mozna sie do was dolaczyc? To moj 1cs. Mam 21lat :)
    Witamy serdecznie ;)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane zrobiłam dziś ostatni już test no i nie pozostaje już wątpliwości :)



    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fafb2e501f74.jpg

    Kourtney, katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy cos z tego bedzie. Wiem na pewno ze owulke mialam 5-6wrzesnia a ovu mi jej nie zaznaczylo na wykresie...mialam wtedy najwyzsza tempke i po owu zaczela mi spadac a od 3dni rosnie i wczoraj i przedwczoraj mialam male plamienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Nie wiem czy cos z tego bedzie. Wiem na pewno ze owulke mialam 5-6wrzesnia a ovu mi jej nie zaznaczylo na wykresie...mialam wtedy najwyzsza tempke i po owu zaczela mi spadac a od 3dni rosnie i wczoraj i przedwczoraj mialam male plamienie


    ile dni trwa u Ciebie @???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka Trwa 5dni a cykle sa przewaznie 28dniowe. Ale co do tej owu to nie mam watpliwosci

    Gratulacje dwoch kreseczek! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 08:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Smerfetka ty masz całe dnie te objawy czy tak z przerwami?
    Bo mnie dzis strasznie bołalo pod brzuchem ale zmusiłam sie aby wyjsc na spacer i bylismy u mojej kolezanki tam troszke jeszcze bolalo a potem przeszlo i cisza do tej pory i jakby wrazliwosc i bol piersi tez znikl :/ moze to chwilowe zobacze jutro...
    ................
    poprawka sutki zaczynaja byc wrażliwe xD
    Ok kochane ja ide spać...
    Nie wiadomo czy mój synek znowu nie urządzi mi nocnego siedzenia wiec musze korzystac póki spi.
    Miłej nocy życze :)
    Dobranoc !


    wiesz co,z przerwami,ciągnie w dole brzucha,a piersi same z siebie nie bolą,bardziej swędzą i jak masuje się olejkiem to twedy bolą sutki,no i mdłości co jakiś czas,kilkavrazy dziennie :) ale kochana tempke to Ty masz pięknie wysoko ;) trzymam kciuki mocno !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Smerfetka Trwa 5dni a cykle sa przewaznie 28dniowe. Ale co do tej owu to nie mam watpliwosci

    Gratulacje dwoch kreseczek! :*


    dzięki kochana :* no to jeśli jesteś pewna owulacji,a było plamienie to musisz troszke poczekać :)

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 13 września 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Nie wiem czy cos z tego bedzie. Wiem na pewno ze owulke mialam 5-6wrzesnia a ovu mi jej nie zaznaczylo na wykresie...mialam wtedy najwyzsza tempke i po owu zaczela mi spadac a od 3dni rosnie i wczoraj i przedwczoraj mialam male plamienie

    Cześć :D
    nie czaje Twojej teorii. Owulacje zazwyczaj kobiety miewają jak temperatura jest niziutko. Mówisz, że masz 28 dniowe cykle- ok a znasz długość swojej fazy lutealnej ? Z Twojego wykresu, ja bardziej bym obstawiała któryś dzień w którym nie mierzyłaś temperatury. Zwłaszcza, że pozytywny test owulacyjny masz 5 września a 6 i 7 już nie robiłaś. Czasem stężenie LH utrzymuje się długo.
    Ale to tylko moja taka myśl w główce :D

    Tak czy siak, życzę Ci tego żebym się myliła- a Twóje plamienie było tym implantacyjnym :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 09:25

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    hej kochane zrobiłam dziś ostatni już test no i nie pozostaje już wątpliwości :)



    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fafb2e501f74.jpg
    Już wczesniej nie było wątpliwosci :)
    Teraz tylko było potwierdzenie w dniu spodziewanej :D
    Piękne kreseczki kochana <3
    Ciesze się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:38

    malika89 lubi tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 13 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Gratuluję!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 11:00

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mojej tempki nadal taka sama chociaż zaczynam wątpić ze sie udało bo to jednak tylko tempka jest.
    Moze mi organizm płata figle hehe...
    Dziwne dla mnie jest to ze wykres @ wyznaczył mi na 20stego mimo że ja mam zawsze 24-25.... i teraz nie wiem...czy testować mam według spodziewanej na wykresie czy według mojego...
    A objawy o których wczesniej wspomnialam to wlasnie mam podobnie z piersiami jak ty tylko że po za tym kilka razy dziennie czułam je bolące sutki bez dotykania...
    Wczoraj miałam okropny ból podbrzusza a po spacerku jakby przeszło...


    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 11:10

  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 13 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Witaj.
    Z tego co wiem to ważna jest jakość, a nie ilość. Ale może faktycznie warto by przebadać nasienie.

    Wszystkim dziewczynom dziękuje za odpowiedz w mojej sprawie...
    z mężem wcale tak często sie nie kochamy (5,9,13,14dc)
    Jak napisałam wtedy co skończył na brzuchu to było bardzo maleńko, ostatnio namówiłam go żeby jeszcze raz tak skończył. Poszłam do łazienki i zebrałam sperme do strzykawki żeby odmierzyć ile tam tych ml jest i 2ml były. To może tragedii nie ma ?
    Mam nadzieje, że szybko go namowie na badania. Wiecie jak takie badanie wygląda?

    LASKA
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 13 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat myśl pozytywnie! Temperatura zjawiskowa, plamienie jednodniowe. Testuj kiedy będziesz uważać,że to już czas. Masz raczej krótsze cykle jak piszesz więc już niebawem:)
    U mnie jeszcze półtora tygodnia czekania na małpe a brzuch już boli, trzeba się jakoś przemęczyć. Nie mam złudzeń kolejny cykl w plecy.
    Jadę dziś na ogrody pozwiedzać i wypocząć i na łono natury, bo pogoda piękna. Miłego dnia kochane:)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat myśl pozytywnie! Temperatura zjawiskowa, plamienie jednodniowe. Testuj kiedy będziesz uważać,że to już czas. Masz raczej krótsze cykle jak piszesz więc już niebawem:)
    U mnie jeszcze półtora tygodnia czekania na małpe a brzuch już boli, trzeba się jakoś przemęczyć. Nie mam złudzeń kolejny cykl w plecy.
    Jadę dziś na ogrody pozwiedzać i wypocząć i na łono natury, bo pogoda piękna. Miłego dnia kochane:)
    Ja jakbym mogła to testowałabym juz teraz ale wiem ze teraz jest za szybko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Cześć :D
    nie czaje Twojej teorii. Owulacje zazwyczaj kobiety miewają jak temperatura jest niziutko. Mówisz, że masz 28 dniowe cykle- ok a znasz długość swojej fazy lutealnej ? Z Twojego wykresu, ja bardziej bym obstawiała któryś dzień w którym nie mierzyłaś temperatury. Zwłaszcza, że pozytywny test owulacyjny masz 5 września a 6 i 7 już nie robiłaś. Czasem stężenie LH utrzymuje się długo.
    Ale to tylko moja taka myśl w główce :D

    Tak czy siak, życzę Ci tego żebym się myliła- a Twóje plamienie było tym implantacyjnym :*

    No wiem wlasnie ze tempka niby najnizsza jest wtedy kiedy owulka tylko ze bylam wtedy po przeziebieniu i to tez moze byc wina tego ze byla wyzsza. Z ta faza lutealna to nie wiem dokladnie....
    Mozliwe ze ta owu byla jednak pozniej 10 jak byl skok tempki ale wtedy to plamienie nie mogloby byc zagniezdzeniem. A ja wiem dokladnie jak sie czuje majac owu . zawsze tak samo ten bol tylko w jeden dzien mam taki i to bylo 5.09

    Bobitta, Vesper, Suri97 lubią tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ