Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Zakładam nowe forum "Pierwszej pomocy". Kto potrzebuje się wygadać, wyżalić, potrzebuje wsparcia ...
    Zapraszam ! :)558246apx4o99pxy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:29

    Klauudyssa, Bobitta, nick nieaktualny, Tyśkaa, Selja, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Ev dołączam się do Ciebie :)

    Ev lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Hey Ev dołączam się do Ciebie :)

    Hej Kochana ! Bardzo się ciesze :))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ev ;)

    Ev lubi tę wiadomość

  • Tyśkaa Ekspertka
    Postów: 166 119

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ev, przyda się taki wątek ;-)

    Ev lubi tę wiadomość

    Cykl starań: 28
    Długość cykli: 25 (+/-3)
    Hiperprolaktynemia, insulinooporność
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączę się jeśli można ? :)

    Ev lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuję się i ja :D

    Ev lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Witaj Ev ;)

    Witam :* !

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile się starcie? Starałyście ?

    55990b83d2.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśkaa wrote:
    Witaj Ev, przyda się taki wątek ;-)


    Własnie dziś po obudzeniu sie z małym dołkiem juz na sam początek, coś mnie tknęło żeby cos takiego tutaj założyć.

    Jest to nam naprawie bardzo potrzebne a nie na kazdym forum da sie tak wyżalić...wiadomo :)

    Tyśkaa lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Podłączę się jeśli można ? :)

    kamisia88 Oczywiscie , Witam ! :) :*

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Zapisuję się i ja :D

    Bardzo się ciesze ! :)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny :) widzę, że same fajne laseczki się dołączają :) POZDRO dla EV, Tyśkiii, Klaudyssy !!! ale i o reszcie nie zapominam :P miło bezie poznać : kamisię88 , paulette i madziule :*:*:*

    Klauudyssa, Ev, kamisia88, Tyśkaa lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev masz 100 % racji przyda się taka baza informacji starających się hehe

    Ev, IzaBell lubią tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Dziewczyny ile się starcie? Starałyście ?

    To jest mój pierwszy cykl, niestety juz wiem ze bezowocny bo nie bylo owulacji.
    W tamtym tygodniu bylam u nowego gin. ktory wziol sprawy w swoje rece tak ze kolejny cykl juz z Clostillbegyt a teraz "śmigam" na luteinie ... i czekam na @ .

    Klauudyssa lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Dziewczyny ile się starcie? Starałyście ?
    ja staram się 4 cykl po poronieniu. Ale ogólnie zaczęliśmy od listopada zeszłego roku :) w zeszłym cyklu od razu się udało w drugim cyklu. Niestety fatalnie się skończyło... Może teraz jak dłużej poczekam to chociaż urodzę zdrowe dziecko :)

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Heja dziewczyny :) widzę, że same fajne laseczki się dołączają :) POZDRO dla EV, Tyśkiii, Klaudyssy !!! ale i o reszcie nie zapominam :P miło bezie poznać : kamisię88 , paulette i madziule :*:*:*

    Witam cię kochana ! :*

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja staram się 4 cykl po poronieniu. Ale ogólnie zaczęliśmy od listopada zeszłego roku :) w zeszłym cyklu od razu się udało w drugim cyklu. Niestety fatalnie się skończyło... Może teraz jak dłużej poczekam to chociaż urodzę zdrowe dziecko :)

    Napewno i to juz niebawem :) !. A zmagasz sie z jakimś schorzeniem czy wszystko jest tak jak należny ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bobitta ja również pozdrawiam.
    U mnie to tak że w sumie w tym miesiącu chyba nic z tego nie będzie (przynajmniej się tak nastawiam). My staramy sie z 2 cykl, ale na razie nic nie robimy. Chcemy dać sobie czas tak 1.5 roku i będziemy myśleć o badaniach :)

    IzaBell lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki :)
    Chętnie się przyłączę, w miarę możliwości i czasu będę pisać :) ale czytać będę na bieżąco :) powodzenia wszystkim starającym się :)

    Klauudyssa, nick nieaktualny, IzaBell lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ