X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 11 września 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    może dawno się nie odzywałam ale wracam z przytupem i dość nietypowym pytaniem.
    Ile mniej więcej spermy powinno wycieknąć z mężczyzny podczas stosunku ?
    Chodzi mi o to, że wczoraj mój ukochany miał kaprys nie skończyć we mnie tylko na brzuchu. I tak się zastanawiam czy nie ma jakiś problemów, bo tej spermy była tylko taka niewielka kapka(dla większego sprecyzowania okrąg, którego promień ma może 1cm).

    Witaj.
    Z tego co wiem to ważna jest jakość, a nie ilość. Ale może faktycznie warto by przebadać nasienie.

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,oczywiście,że jest ważna jakość,ale nie oszukujmy się taka kropelka,to jest jednak ciut za mało,polecam wybrać się do lekarza zanim będzie za późno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Smerfetke .
    Fakt że jakość jest najważniejsza ale nie ukrywajmy taka mała kropelka nie jest normalna u dorosłego dojrzałego faceta.
    Radziłabym także wybrać się na konsultacje z partnerem do lekarza w celu ustalenia jakości,ruchliwosci oraz ilosci spermy .
    Dzieki temu będziecie wiedzieć na czym stoicie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 18:25

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 11 września 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, my tylko gdybamy :P badanie i tyle ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wyrabiam tak mnie głowa zaczeła bolec i sutki ....
    Cały dzień bolą sutki ale teraz to juz przegięcie...

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 11 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! <3 Zaglądam tylko na chwilkę sie przywitać bo padam na twarz , rano badania , później dziekanat itd ... jutro sie odezwę , Trzymajcie sie ! :*

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ev miłego wypoczynku w takim razie życzę :)

    Ev lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co znaczy wykres trójfazowy???
    Mógłby ktoś mi tak wyjasnic abym zrozumiała :D
    Bo Jedna kobieta mi napisała pod wykresem że mam taki wykres....

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 11 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny co znaczy wykres trójfazowy???
    Mógłby ktoś mi tak wyjasnic abym zrozumiała :D
    Bo Jedna kobieta mi napisała pod wykresem że mam taki wykres....
    Trzy rozne poziomy temperatur ;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 11 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny co znaczy wykres trójfazowy???
    Mógłby ktoś mi tak wyjasnic abym zrozumiała :D
    Bo Jedna kobieta mi napisała pod wykresem że mam taki wykres....

    Witajcie kochane ale napłodziłyście.
    Kat z tegi co kiedyś czytałam to wykres trójfazowy oznacza ciążowy. Chodzi o jakieś spadki i wzrosty temperatur. Musiałabyś zapytać kogoś kto umie interpretować wykresy, ja się niestety na tym nie znam.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 11 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat nie chce Ci krakać ale twój wykres skończy się na moje oko zieloną kropą. Taka wysoka temperatura w drugiej fazie, można tylko pomarzyć:):):)

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat nie chce Ci krakać ale twój wykres skończy się na moje oko zieloną kropą. Taka wysoka temperatura w drugiej fazie, można tylko pomarzyć:):):)
    Dziekuje bardzo za te słowa jednakże ja nie chce się nakrecac chociaż mam podejrzenia że bedzie zielony finał po moich objawach które mam identyczne jak w 1 ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 20:31

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 11 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat masz rację ważne żeby się nie nakręcać. Powiem Ci szczerze, mam takie same objawy jak ty ale ja takie objawy mam co miesiąc u mnie to nie zwiastuje nic nowego jak nadejście małpy. Ile razy to ja już przerabiałam....bolące sutki,swędzące cycki, ból brzucha, jajników, głowy...wzdęcia, uczucie zimna....można wymieniać do woli. Zawsze finał ten sam. Mam nadzieję, że u Ciebie to ''znaki na niebie'', trzymam za Ciebie kciuki!
    Ja już traktuję zaciążenie jak wygraną w totka tj. nie ma szans na wygraną....zawsze ci ją ktoś sprzątnie sprzed nosa. No cóż takie życie...nie zawsze musi być po naszej myśli, bo byśmy mieli za dobrze:/

    katsuyoshi, missy83, Selja lubią tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat masz rację ważne żeby się nie nakręcać. Powiem Ci szczerze, mam takie same objawy jak ty ale ja takie objawy mam co miesiąc u mnie to nie zwiastuje nic nowego jak nadejście małpy. Ile razy to ja już przerabiałam....bolące sutki,swędzące cycki, ból brzucha, jajników, głowy...wzdęcia, uczucie zimna....można wymieniać do woli. Zawsze finał ten sam. Mam nadzieję, że u Ciebie to ''znaki na niebie'', trzymam za Ciebie kciuki!
    Ja już traktuję zaciążenie jak wygraną w totka tj. nie ma szans na wygraną....zawsze ci ją ktoś sprzątnie sprzed nosa. No cóż takie życie...nie zawsze musi być po naszej myśli, bo byśmy mieli za dobrze:/
    No własnie u ciebie one są co miesiąc u mnie niestety nie....ja nie mam objawów na owu żadnych nigdy...a na @ zawsze tylko dretwiejąca prawa noga tak 2 dni przed @... i tyle z objawów...
    A jak zaszłam z synkiem nagle pojawiło się full jakis objawów...
    I teraz własnie znowu pojawiło się te full objawów...
    Mimo to nie bede sie nakrecac i poczekam do testowania...
    A teraz wybaczcie kochane moje ale ja ide się położyc spac gdyż synek już spi a mnie strasznie boli głowa od kilku godzin wiec skorzystam i pójde wczesniej dzisiaj spac.
    Życze miłej nocy wszystkim :)
    Do jutra !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 21:13

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 11 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lASECZKA witaj - no i ja też się przyłączam do odpowiedzi, że jakość nasienia jest ważna, ale ilość też musi być "jakaś konkretna", by doleciało :-)

    Ja również padam na twarz,podobnie ja Ev.
    Przesiedziałam u fryzjera 1:40 ,...yghmmm....byłam pierwszy raz u faceta-fryzjera. Robi dokładnie,no ale zbyt mozolnie,jak dla mnie. Kurcze,miałam dłuższe włosy,ale zniszczone były i podciął z kilka cm, i długość taakaa sobie. Wolę dłuższe,takie minimum za łopatki, a teraz mam za ramiona...nie będzie za bardzo pasować do sukienki na jutro,ale ok,może zepnę. Jaaa ale ja przynudzam. Sorrki, dziewczynki :-)
    Bo jeszcze supermarkety zaliczyłam...ludzi pełno, bo weekend się zaczyna, męczą mnie zakupy gdzie dużo ludzi...

    Poza tym chciałam napisać, że mam ostatnio zbyt duży apetyt. Wczoraj było na obiad spaghetti,to zjadłam trzy talerze (!!!),poza tym coś podjadam, no i zjadam za duże porcje obiadu. Jakieś ssanie czuje.

    Cały czas mi towarzyszy ból podbrzusza...takie lekkie skurcze........ ale tyle o samopoczuciu. Jeszcze z 10 dni do spodziewanej @ .

    Dobranoc i do "pojutra",bo jutro na weselicho

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    lASECZKA witaj - no i ja też się przyłączam do odpowiedzi, że jakość nasienia jest ważna, ale ilość też musi być "jakaś konkretna", by doleciało :-)

    Ja również padam na twarz,podobnie ja Ev.
    Przesiedziałam u fryzjera 1:40 ,...yghmmm....byłam pierwszy raz u faceta-fryzjera. Robi dokładnie,no ale zbyt mozolnie,jak dla mnie. Kurcze,miałam dłuższe włosy,ale zniszczone były i podciął z kilka cm, i długość taakaa sobie. Wolę dłuższe,takie minimum za łopatki, a teraz mam za ramiona...nie będzie za bardzo pasować do sukienki na jutro,ale ok,może zepnę. Jaaa ale ja przynudzam. Sorrki, dziewczynki :-)
    Bo jeszcze supermarkety zaliczyłam...ludzi pełno, bo weekend się zaczyna, męczą mnie zakupy gdzie dużo ludzi...

    Poza tym chciałam napisać, że mam ostatnio zbyt duży apetyt. Wczoraj było na obiad spaghetti,to zjadłam trzy talerze (!!!),poza tym coś podjadam, no i zjadam za duże porcje obiadu. Jakieś ssanie czuje.

    Cały czas mi towarzyszy ból podbrzusza...takie lekkie skurcze........ ale tyle o samopoczuciu. Jeszcze z 10 dni do spodziewanej @ .

    Dobranoc i do "pojutra",bo jutro na weselicho
    Miłej zabawy :)
    A mój syn znowu którąs noc sobie zalicza na siedzenie...
    Ja juz sama nie wiem czy to przez to ze ząbkuje czy co innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 01:35

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 12 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobryy ;)!

    Jak tam ? jakie plany na weekend ?:*

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Dzień dobryy ;)!

    Jak tam ? jakie plany na weekend ?:*
    Ja prawdopodobnie będe odsypiac noc chociaż powinnam dawno już spac ku zdziwieniu nie mogłam zasnąć...
    Obecnie leże sobie bo bolą mnie krzyże...
    Pogoda zapowiada się w miare ładnie wiec może po obiadku cała nasza trójka pójdzie na spacer...
    Ale to wszystko zależy od tego jak będe się czuła.
    A u ciebie? jakie plany?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,ja dzisiaj rano przezyłam szok,zrobiłam test ciązowy o 6 rano NOVA TEST i widze znowu cień cienia i sie zdenerwowałam,mysle sobie "co jest kur&*%?!" i zrobiłam Pink test domowe laboratorium no i już wyszła lepsza krecha,z tym że ten pink test zrobiłam o 10 z drugiego moczu :( co jest ze mną nie tak??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 10:40

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny,ja dzisiaj rano przezyłam szok,zrobiłam test ciązowy o 6 NOVA TEST i widze znowu cień cienia i sie zdenerwowałam,mysle sobie "co jest kur&*%?!" i zrobiłam Pink test domowe laboratorium no i już wyszła lepsza krecha,z tym że ten pink test zrobiłam o 10 z drugiego moczu :( co jest ze mną nie tak??
    Kochana z Tobą jest wszystko ok :)
    To nie twoja wina :)
    Każde testy są inne i inaczej pokazują...
    Nie które pokaża jasno i wyraźnie a drugie o wiele słabiej.
    Spójrz na to inaczej :)
    Tak czy siak każde pokazuje ciąze hihi :D

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ