X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 11 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat..bo ja wczoraj wzięłam kilka łyczków piwa i zaczęło mnie mdlić. I tak nagle mnie oświeciło: co ja robię? Bo tak naprawdę, nic nie wiadomo, jak potoczy się cykl.. I wylałam do zlewu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 11:00

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Kat..bo ja wczoraj wzięłam kilka łyczków piwa i zaczęło mnie mdlić. I tak nagle mnie oświeciło: co ja robię? Bo tak naprawdę, nic nie wiadomo, jak potoczy się cykl.. I wylałam do zlewu.
    Bardzo dobrze zrobiłaś !!!
    To wygląda tak jakby cos dało ci znak że nie masz tego pić :)
    Ja mam koleżanke która planowała ciąże itp i głupia przez swoją głupote je straciła...
    I to jej wina nikogo innego...
    Bo kochając się w dni płodne trzeba liczyc ze jednak cos sie udało a ona co robiła?
    Zaczeła pic przez 2 tyg dziennie po 1 piwie... po czym okazało się ze jest w ciąży , ciaze utrzymala tylko 2 miesiace lezac ciagle w szpitalu...

    missy83 lubi tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 11 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    co porabiacie dziewczyny?? :)
    ja do obowiązków domowych muszę zrobić marsz. Zrobienie zupy czeka...włączenie pralki, potem odebranie synka po 14,później na zajęcia z nim rehabilitacyjne jeżdżę, potem do fryzjera idę,by jutro jakoś włosy na weselu były przyzwoicie podcięte i zafarbowane.
    Miłego dnia, dziewczynki :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na klientke na makijaż,ale powiem Wam szczerze najchętniej bym się połozyła spać

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    ja czekam na klientke na makijaż,ale powiem Wam szczerze najchętniej bym się połozyła spać
    Hihi teraz to co chwile bedziesz chciała spać :)
    Dużo masz dzisiaj klientek?

  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 11 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    słońce22 - normalnie bym nie piła, a jeszcze wczoraj odrzuciło mnie od piwa, bo zaczęło mnie mdlić,to w końcu się opamiętałam. Naleję coś tam do kieliszka wina,jakiś sok i tyle;albo po prostu ściemnię tabletkami,że biorę antybiotyk , tyle... kłamstwo dla dobra ewentualnej ciąży. Wypiję symbolicznie łyczka szampana za młodą parę. O tak, tak ostanowiłam, a potem sok. :-).

    słońce - a u Ciebie jak ze staraniami,kiedy ewentualne testowanie :-) ?

    Dziś mam dopiero 9 dc, więc dopiero zaczynam testowanie, ale owulacyjne, a testów ciążowych staram się nie robić, ponieważ mam dosyć oglądania jednej kreski ;)
    A Ty kiedy testujesz?

    missy83 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 11 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce82 - spodziewana @ na 21.09. pewnie będę testować jak jej nie dostanę, czyli tak 22-23.09. Jeszcze troszkę ;-) :-)

    To ja życzę pozytywnych testów owu :-). Mi w tym cyklu wychodziła krecha druga zawsze blada...ale testy czasem mogą być niewiarygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 12:49

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 11 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Słońce82 - spodziewana @ na 21.09. pewnie będę testować jak jej nie dostanę, czyli tak 22-23.09. Jeszcze troszkę ;-) :-)

    To ja życzę pozytywnych testów owu :-). Mi w tym cyklu wychodziła krecha druga zawsze blada...ale testy czasem mogą być niewiarygodne.

    O poprzednie ciąże długo się starałaś?
    Najgorszy okres przed Tobą - wyczekiwania, oby się tym razem udało :)
    Mi kiedyś też wychodziły wszystkie testy owulacyjne negatywne, ale odkąd ograniczam napoje 2 godziny przed testowaniem to wychodzi pozytywny.

    missy83 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 11 września 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 - Tobie też tego życzę :-), jak i pozostałym Staraczkom :-)

    Właśnie o poprzednie ciąże się krótko starałam. W pierwszą zaszłam już w drugim cyklu starań, w drugą ciążę to przypadkowo (taka małżeńska wpadka, ale fajnie by było,gdybym tą ciążę donosiła.,.,.), trzecia ciąża - myślę,że również udało się w drugim cyklu starań, ale niestety na bardzo wczesnym etapie utracona.
    Teraz się staramy kilka miesięcy.Myślę,że też stres działał niekorzystnie. Ciągle silne napięcie, wysoki PMS... biorę Castagnus od początku sierpnia. No zobaczymy. Jak nei w tym cyklu, to będę żyła nadzieją także co do następnych cykli... :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 11 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    może dawno się nie odzywałam ale wracam z przytupem i dość nietypowym pytaniem.
    Ile mniej więcej spermy powinno wycieknąć z mężczyzny podczas stosunku ?
    Chodzi mi o to, że wczoraj mój ukochany miał kaprys nie skończyć we mnie tylko na brzuchu. I tak się zastanawiam czy nie ma jakiś problemów, bo tej spermy była tylko taka niewielka kapka(dla większego sprecyzowania okrąg, którego promień ma może 1cm).

    LASKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    może dawno się nie odzywałam ale wracam z przytupem i dość nietypowym pytaniem.
    Ile mniej więcej spermy powinno wycieknąć z mężczyzny podczas stosunku ?
    Chodzi mi o to, że wczoraj mój ukochany miał kaprys nie skończyć we mnie tylko na brzuchu. I tak się zastanawiam czy nie ma jakiś problemów, bo tej spermy była tylko taka niewielka kapka(dla większego sprecyzowania okrąg, którego promień ma może 1cm).


    jak na moje oko (przyszłego lekarza) ciut przymało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    może dawno się nie odzywałam ale wracam z przytupem i dość nietypowym pytaniem.
    Ile mniej więcej spermy powinno wycieknąć z mężczyzny podczas stosunku ?
    Chodzi mi o to, że wczoraj mój ukochany miał kaprys nie skończyć we mnie tylko na brzuchu. I tak się zastanawiam czy nie ma jakiś problemów, bo tej spermy była tylko taka niewielka kapka(dla większego sprecyzowania okrąg, którego promień ma może 1cm).
    Tez uwazam ze malutko... powinno byc cos kolo 3-4 a nawet wiecej tak na oko cm bynajmniej moj ma sporo tego oczywiscie pisze tutaj o tej kropce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 14:41

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 11 września 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli tak mówisz- to może być problemem. Przebadaj swojego ukochanego

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest bardzo mało niestety :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny?
    Ja wrócilam z miasta, polozylam syna spac,mój robi obiadek a ja sobie leze ,troche sie zle czuje i jestem spiaca bardzo do tego cialo mam bardzo cieple a rece dokladnie palce zimne u nóg tak samo no i ciągle czuje moje piersi wystarczy ze dotykaja poduszke a ja je czuje sa takie wrażliwe....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 15:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Jak tam dziewczyny?
    Ja wrócilam z miasta, polozylam syna spac,mój robi obiadek a ja sobie leze ,troche sie zle czuje i jestem spiaca bardzo do tego cialo mam bardzo cieple a rece dokladnie palce zimne u nóg tak samo no i ciągle czuje moje piersi wystarczy ze dotykaja poduszke a ja je czuje sa takie wrażliwe....




    kochana witaj po fioletowej stronie :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    kochana witaj po fioletowej stronie :)
    Kochana nie masz pojecia jak ja się powstrzymywałam na miescie aby nie kupic testu...
    Ale sobie mówie po co chcesz kupic !! I tak nic teraz nie pokaże...
    No miejmy nadzieje że bede po tej samej stronie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 15:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Kochana nie masz pojecia jak ja się powstrzymywałam na miescie aby nie kupic testu...
    Ale sobie mówie po co chcesz kupic !! I tak nic teraz nie pokaże...
    No miejmy nadzieje że bede po tej samej stronie ;)


    no fakt,wiadomo że nie będzie traz pozytywny,ja z koleji mogłabym co chwila latać do toalety i robić test,kicham jak oszalała no i ta senność...

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    no fakt,wiadomo że nie będzie traz pozytywny,ja z koleji mogłabym co chwila latać do toalety i robić test,kicham jak oszalała no i ta senność...
    Prosze o kichaniu nic mi nie gadaj xD
    Ja sie czuje jakby mnie pociąg przejechał :D
    Totalnie rozwalona jestem hehe

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 11 września 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laska, ilość faktycznie niewielka, ale chyba najważniejsze, żeby z spermie znajdowały się żywe i zdrowe plemniki. powodzenia!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ