X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja jak nie zaciąże przed wygasnieciem tego premium gratis co niby jest na start to zaloze ew nowe konto aby miec gratis... nie bede wydawac kasy na jakies strony aby oni sobie zyli moim kosztem.

    smerfetka22 lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 14 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Wiem kochana co czujesz ja nie raz nie dwa płakałam że jestem beznadziejna wszyscy mają dzieci a my nie itp . ale z drugiej strony zobacz ile par ma ten problem. Najważniejsze nie poddawać się, jestes młoda dasz radę. Pcos nie jest wyrokiem zobaczysz będą dwie krechy a wtedy Ci przypomnę te posty ;)

    Mam nadzieje kochana ! <3

    Selja lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 14 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy brałyscie Duphaston ??czy po tym owu jest bardziej odczuwalna??

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny czy brałyscie Duphaston ??czy po tym owu jest bardziej odczuwalna??
    Ja nigdy tego nie brałam...
    Muszą wypowiedziec sie dziewczyny które brały lub biorą.

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ile już masz konto ? 3 cykle miałam premium gratis ... teraz nic nie kupowałam i mam taki szary wykres bez detektora.

    Szary wykres, czyli standardowy bez opłat też wyznacza owulacje, ja taki właśnie mam.

    katsuyoshi, Bobitta, Vesper lubią tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Szary wykres, czyli standardowy bez opłat też wyznacza owulacje, ja taki właśnie mam.
    Oooo to dobrze wiedzieć na zaś :)

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev jeśli cię to pocieszy to pracowałam kiedyś z dziewczyną u której w wieku 19 lat kilku lekarzy zdiagnozowali niepłodność. Kilku zaznaczam. Nie dawali jej żadnych szans. Okresu to prawie w ogóle nie miała jako nastolatka, wywoływali ją sztucznie, żeby chociaż miała kilka do roku. Pogodziła się z tą sytuacją, miała bardzo wyrozumiałego partnera i postanowili, że kiedyś będą adoptować. Dziewczyna ma teraz dwie córki. Pamiętam jak mi mówiła jaką minę miał jej lekarz kiedy okazało się że jest w ciąży.

    Żona mojego chrzestnego zaszła w ciążę i umyła okna i poroniła. Przez 10 lat nie mogli mieć dzieci i pewnego dnia moja ciotka znów zaciążyła.
    Tak więc cuda się zdarzają! Jesteś pod dobrą opieką i najważniejsze, że zaczniesz brać lekarstwa. Oczywiście trzeba się uzbroić w cierpliwość i ....uzbierać kasy na tą cholerną służbę zdrowia, bo ledwo zipie.

    Selja, Vesper lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Oooo to dobrze wiedzieć na zaś :)

    Tak ten szary jest gratis. Szkoda kasy na te premium, przecież nam chodzi tylko o temperaturę i śluz. Dla mnie reszta nie ma znaczenia, czy mam gazy, bolące cyce itp.
    Wyznacza owulację na bank.

    Bobitta, Vesper lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 14 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Ev jeśli cię to pocieszy to pracowałam kiedyś z dziewczyną u której w wieku 19 lat kilku lekarzy zdiagnozowali niepłodność. Kilku zaznaczam. Nie dawali jej żadnych szans. Okresu to prawie w ogóle nie miała jako nastolatka, wywoływali ją sztucznie, żeby chociaż miała kilka do roku. Pogodziła się z tą sytuacją, miała bardzo wyrozumiałego partnera i postanowili, że kiedyś będą adoptować. Dziewczyna ma teraz dwie córki. Pamiętam jak mi mówiła jaką minę miał jej lekarz kiedy okazało się że jest w ciąży.

    Żona mojego chrzestnego zaszła w ciążę i umyła okna i poroniła. Przez 10 lat nie mogli mieć dzieci i pewnego dnia moja ciotka znów zaciążyła.
    Tak więc cuda się zdarzają! Jesteś pod dobrą opieką i najważniejsze, że zaczniesz brać lekarstwa. Oczywiście trzeba się uzbroić w cierpliwość i ....uzbierać kasy na tą cholerną służbę zdrowia, bo ledwo zipie.


    Ehhh ...no tak juz wiele takich historii słyszałam :) . Mam 2 starsze kuzynki ktore tez maja PCO jedna juz ma dziecko droga za niedługo bd rodzic ... wiem , i wierze ze wszystko w rekach Boga , lekarzy i Naszych :) tylko czasami mam do siebie takie pretensje ...ciezko to powstrzymac :( .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 18:43

    Selja, Vesper lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev a czemu ty masz pretensje do siebie??????
    To nie twoja wina kobietko!!!!

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 14 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Ev a czemu ty masz pretensje do siebie??????
    To nie twoja wina kobietko!!!!

    No tak wiem ...ale czuje sie jakos tak winna ... sama nie wiem dlaczego ;/

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev to nie myśl tak, jest diagnoza więc trzeba się leczyć. Pcos to nie wyrok.

    Ev lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 14 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak z innej beczki , bo nie wiem czy to kwestia lekow ktore przyjmuje ale od kilku dni mam lekko nabrzmiale dziasla ktore krwawia podczas szczotkowania nie wiem zupelnie od czego ;/ zdarzylo sie wam tak kiedys??

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 14 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev, ja nie pomogę nigdy tak nie miałam

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 14 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Missy- idziemy "łeb w łeb" mój cykl też zaczął się 27.08i też od paru dni mam bóle podbrzusza, jajników + dziwne rewolucje żołądkowe.


    Trzymam kciuki za nas obie :)

    Ja również trzymam kciuki , jak i za Nas wszystkie, Starające się :-)

    Demeter - co do lekarza gin, to myślałam by powrócić do tego, do którego chodziłam z 6 lat temu, kiedy byłam w ciąży z synkiem. Lekarz był bardziej zapobiegawczy... No ale zobaczymy... Może zrobię za kilka dni betę, jak objawów będzie więcej . No i, w razie pozytywu, od razu badanie progesteronu.

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Dziewczyny tak z innej beczki , bo nie wiem czy to kwestia lekow ktore przyjmuje ale od kilku dni mam lekko nabrzmiale dziasla ktore krwawia podczas szczotkowania nie wiem zupelnie od czego ;/ zdarzylo sie wam tak kiedys??

    Mnie strasznie dziàsła krwawiły jak byłam w ciąży, ale to wtedy normalne podobno w ttm stanie, bo zachodzą zmiany hormonalne. Może faktycznie leki, które bierzesz tak wpływają na Ciebie.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,mam doła i jest mi źle....boje sie,że nie podołam być mamą :(

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 14 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfektka - no coś TY ? :-D . Dół łapie...bo hormony... :-) A mamą to będziesz WSPANIAŁĄ, jak już się o to zaczynasz martwić :-) To znaczy, że chcesz dla dziecka zrobić wszystko... :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny,mam doła i jest mi źle....boje sie,że nie podołam być mamą :(

    Kochana macierzyństwo to hardcore ale cudowny hardcore:):):)
    Dziecko to jedna wielka radość, która nieustannie nam towarzyszy:) Podołasz wszystkiemu, tak jesteśmy zaprogramowane!

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komuś hormony szaleją :D

    Dobranoc wam ja ide spac strasznie boli mnie głowa...

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ