X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania 2022
Odpowiedz

Starania 2022

Oceń ten wątek:
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 18 lutego 2023, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nad tym zastanawiam. Moja waga to 45 kg . Zawsze tyle ważyłam. Teraz przez operację schudłam prawie 5kg. Moj wzrost to 158 cm. Apka krzyczy , że BMI za niskie. Jednak znam osobę, która przy wzroscif 165 i wadze 44 kg urodziła troje dzieci. Zdrowych.
    My z mężem również się staramy o dziecko. Na innym forum napisałam posta, bo mam wątpliwości co do owulacji... Powinna być w czwartek 9 lutego ( w 13 dzień cyklu) byla w 9... przegapiłam.
    Z mężem Kochaliśmy się przez 2 następne dni. Po paru dniach od ovu miałam dziwne bóle brzucha, jajników, raz prawy, raz lewy, bóle piersi. Testu jeszcze nie robiłam. Zastanawiam się czy to objawy ciąży , czy wcześniejsze symptomy pms. Jednak nigdy takich objawów zaraz po ovu nie miałam

‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ