Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emircia tak to jest, ja nawet jak córcia zaczyna chorowac to mam taka zlosc, zwatpienie ale pozniej biore wszystko "na klate" i dzialam. Bo kto jak nie ja ma tym się zajac.

    NIKA833 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo a mi temperatura ostro spadla, wogole spada od 3 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza u mnie niby 9dpo. I zero niczego. Więc tak jak przypuszczałam znowu nic :P
    Ja chyba w to nie wierzę już ze mogę być w ciąży a że będę to już w ogóle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to wyglada na koniec cyklu, temp.na linii temp.podstawowej. Do tego piersi i brzuch bola. Moze ze zmeczenia. Wczoraj nie mialam nawet kiedy sie umyc, zostawilam dziecko z tesciowa a sama na pole. Wracam a ta mi ryczy ze babcia nie chciala sie bawic. Wiec co maialam zrobic. a potem szybki prysznic corce (dla mnie juz nie bylo czasu), i spać, jak ona tak i ja padam.

  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 9 października 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a wczoraj wlasnie czytalam tu na forum o temp po owulacji ze w ilus przypadkach na wykresach od 8 do 10 dpo temp moze spasc i jest ok i sa nadal szanse na ciaze tylko nie moze spasc ponizej temp niższych ...hmm no zobaczymy jak bedzie u Ciebie dalej

  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 9 października 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Iza u mnie niby 9dpo. I zero niczego. Więc tak jak przypuszczałam znowu nic :P
    Ja chyba w to nie wierzę już ze mogę być w ciąży a że będę to już w ogóle.

    Hugolina wierzyć zawsze trzeba ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA833 wrote:
    Iza a wczoraj wlasnie czytalam tu na forum o temp po owulacji ze w ilus przypadkach na wykresach od 8 do 10 dpo temp moze spasc i jest ok i sa nadal szanse na ciaze tylko nie moze spasc ponizej temp niższych ...hmm no zobaczymy jak bedzie u Ciebie dalej

    To chyba bylby cud jakby z tego byla ciaza. przy takiej znikomej ilosci ❤, zmeczenia, zabiegania i nerwow to naprawde bylby cud.

  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 9 października 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale zmeczenie i zabieganie tez nie jest dobre ale w dzisiejszych nerwowych czasach jak tu sie nie stresowac i nie być zabieganym ? ;(

  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 9 października 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    To chyba bylby cud jakby z tego byla ciaza. przy takiej znikomej ilosci ❤, zmeczenia, zabiegania i nerwow to naprawde bylby cud.

    Iza wszystko jest możliwe ;) ja w tym szczęśliwym cyklu tylko 2-3 razy <3 i to był miesiąc z najmniejszą ilością <3 a wyszło :p

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA833 wrote:
    Niestety ale zmeczenie i zabieganie tez nie jest dobre ale w dzisiejszych nerwowych czasach jak tu sie nie stresowac i nie być zabieganym ? ;(

    No dzis po raz pierwszy nie zdazylam zjesc obiadu przed odebraniem corki ze szkoly.

  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 9 października 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Jestem tu nowa ... o drugie dziecko staramy się już 3 lata. Przyznam że strasznie ciężko mi z tym wszystkim Tym bardziej że chodzi o rodzeństwo którego mój syn już wyczekuje. Aktualnie jestem na stymulacji hormonalnej Aromek + ovitrelle + Duphastan to mój pierwszy cykl monitorowany i stymulowany hormonami. Mam podobno niski progesteron. Przyznam szczerze że nie wiem czy się nadaje na takie stymulacje, w piątek robię test z BETY. Dziś 22 dc 3 dni po potwierdzonej owulacji i pęknięciu jajeczka dostałam biegunki - MEGA trwała 5 dni, a jak minęła to na drugi dzień przyszły ból brzucha, ale takie które uniemożliwiały egzystencję ratowałam się ciepłym prysznicem i no-spa. Teraz jest już OK czekam na okres

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 października 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie moge tego zrozumiec.. mamy juz jedno dziecko a nie mozemy zajsc w ciaze z kolejnym...
    Zaprogramowana czytam twoje opisy ze stopki-to lekarz z kliniki nieplodnosci taki zetaw wspomagaczy czy zapodal czy zwykly gin?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 października 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 27dc.plamienia nie ma. Szyjka baaardzo wysoko, temp36,9 cycki pobolewają-no nawet zatestowalam! Oczywiscie 1kreska. To ja nie wiem co widzialam za plamienie wczoraj...ale za dzien lub dwa przylezie malpa.. to jednak faza lutealna mi sie wydluzyla.to jiz dzis 12dc.ale na 99,9% ciazy nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 16:57

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 października 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha jedna kreska z testu ciazowego i wczesniejszy post a w toalecie juz zauwazylam mala krew. No bosko :D dobrze,ze do gina ide bo powoli nie chce mi sie juz starac o dziecko :(

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 9 października 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap to Ty masz tak jak ja kiedys ...czekalam czekalam i nic test zrobilam jedna kreska a na drugi dzien @

  • NIKA833 Koleżanka
    Postów: 114 17

    Wysłany: 9 października 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza musisz wiecej odpoczywac

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 9 października 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA833 wrote:
    Iza a wczoraj wlasnie czytalam tu na forum o temp po owulacji ze w ilus przypadkach na wykresach od 8 do 10 dpo temp moze spasc i jest ok i sa nadal szanse na ciaze tylko nie moze spasc ponizej temp niższych ...hmm no zobaczymy jak bedzie u Ciebie dalej
    Mi spadała tak jak przed @ i dopiero w dzień kiedy miałam dostać @ skoczyła sporo do góry i test był pozytywny. Do dnia @ wykres wyglądał tak samo jak te poprzednie gdy ciąży nie było.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 9 października 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA833 wrote:
    Pap to Ty masz tak jak ja kiedys ...czekalam czekalam i nic test zrobilam jedna kreska a na drugi dzien @
    Raz @ dostałam z 5 minut po zrobieniu testu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 18:41

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA833 wrote:
    Iza musisz wiecej odpoczywac

    W tej chwili nie da rady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy mnie tu nie nakrecajcie ze cos z tego moze byc. Testu nie mam, @ ma byc w niedziele, brzuch juz boli. Czekam.

‹‹ 1121 1122 1123 1124 1125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ