Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bedzie wysyp walentynkowych i powalentynkowych @. To chyba tylko Pap w tyle ale mam nadzieję ze juz nie doświadczy @.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza co nam tu Tak źle życzysz wszytskim :P

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy lh,FSH i estriadol mogę zrobić po poludniu ?? Czy trzeba na czczo ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jutro mam 3dc i chciałam zrobić sobie na nowo.. bo robiłam 2 lata temu.. ale przed pracą nie dam rady. Zostaje mi chyba zrobić 5dc w pt przed robota

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo87 wrote:
    Iza co nam tu Tak źle życzysz wszytskim :P

    Upsss, przepraszam. Po prostu ostatnio przywyklam ze tylko @ i @, a dwoch kresek nie ma. Oczywiście ze wam życzę tylko i wyłącznie samych pozytywow.

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 22:26

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zawsze mówili, że hormony nie muszą być robione na czczo, poza prolaktyną, która musi być zrobiona rano i na czczo

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 13 lutego 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i TSH też wiadomo, że jak ktoś bierze leki to na czczo trzeba, bo przed wzięciem tabletki ;) ale jak ktoś nie bierze leków to nie robi czy na czczo czy nie, bo to nie wpływa

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, i ja powinnan po tej infekcji zrobic tsh bo lubi sobie zaszalec po czyms takim.

    Temp.mi dzis spadla, nie wierzę ze to pisze ale jak dobrze ze spadla, to dzis-jutro @ bo juz strasznie sie mecze sama ze soba, i te przeokropnie bolace piersi mnie mecza i innych tez mecze moim humorem.

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 13 lutego 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65ac3caf077f.png
    A tak jest u mnie... Dzisiaj, albo jutro @. Wczoraj jeszcze była nadzieja, a dzisiaj odeszła. No to za tydzień histeroskopia...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech...chyva faktycznie zbiorowy wysyp @ będzie. U mnie dziś 14 dpo. Myślę co dalej czy to clo brać czy nie. On na rezerwę jajnikowa mega źle wpływa.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo a co ci kazal na ten cykl gin?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dopiero mam 8dc :) w piatek mam monit. Dopiero sie szykuje na sex-maraton (jesli beda warunki w sensie 1gora2jajka i jakies sensowne endometrium).

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to clo. Ale że połówkę. A to bez sensu. Może pójdę do niego po lamette albo od koleżanki wezmę

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz czuję ból brzucha i pleców . Mam nadzieję że @ będzie jutro albo pojutrze. M wyjeżdża teraz na tydzień więc jeszcze liczę na ❤️ dziś ;]

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez juz brzuch boli. Wczoraj bylam "na chodzie" to domek ogarnelam a dzis mialam zamiar prasowac i nie wiem czy dam rade.Narazie obiad gotuje.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 13 lutego 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak już narzekamy...haha to mi coś parę dni temu w plecy weszło. Dziś przykleilam plaster, smaruję i dupa blada...ledwo siedzę

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo wolałabym aby w końcu był tu zbiorowy wysyp dwóch kresek.

    Paula_071, Hugo87, mother84 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak samo.
    Doczekamy się :p

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho wczoraj pytalam czy podczas brania clo bola jajniki a tu dzis zaczynam je czuc (w sensie jak zwykle lewy).oesu zeby tylko ze 3pecherzykow nie bylo bo wtedy gumki i miesiac stracony. Dziewczynki no co poradzic..cos zajsc nie mozemy i koniec.ktora z was jest ze szczecina? Adele czy hugo? Cos widzialam temat na starajac sie z pomoca medyczna,ze rusza dofinansowanie w szczecinie na in vitro.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
‹‹ 1260 1261 1262 1263 1264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ