Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze Szczecina. Ale nie wiem czy nie muszę mieć meldunku na stałe tutaj przynajmniej dwa lata. Ja na ivf nie idę tak czy inaczej.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam tu od 5 lat, meldunek mam na tymczasowy niecałe dwa lata. Także nie wiem jak to się ma do Papierów. Nawet nie wiem. Czy mi zrobią iui na 100%

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 13 lutego 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivf to moim zdaniem naprawde duza ingerencja i duza spraea. Trzeba byc przekonanym na milion procent o swojej decyzji. Ja tez sie nie pisze na to jak dalej nam nie pojdzie z ciaza.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co na ivf też nie...jedynie ewentualnie iui.
    Mnie już też brzuch zaczyna okresowo powoli boleć... ekstra! Idę dziś z koleżankami na piwko, a jeszcze głowa pobolewa. Normalnie starość :)

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, ja to alkohol pilam juz nie pamiętam kiedy ostatnio. Solidarnosc z mezem.

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 22:27

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica nie chce żeby to źle. Zabrzmiało ale choroba często zwiastuje ciążę :P
    Także życzę Tobie dwóch kreseczek :)

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 22:27

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel vizira hahahhaha :P no ale nie było się czego spodziewać ;] nie będę jutro brać już luteiny. Szkoda tabletek

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel vizira :) lubię to określenie :)
    Mnie też już coraz bardziej brzuch boli, więc dołączę do grona zalanych @ już niedługo...

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zawsze zastanawiam co jest z nami nie tak..:/

    Przykro mi dziś było i w sumie za każdym razem będzie jak mój synek chce iść do sąsiada się bawić. Samemu mu chyba smutno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:00

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo a który masz DC że po poludniu sikasz na test? :P

    Mi się @ już konczy całe szczęście

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie obawiam tej @ ze faktycznie mnie zaleje. Narazie cisza.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Hugo a który masz DC że po poludniu sikasz na test? :P

    Mi się @ już konczy całe szczęście

    No już dwa tyg temu była ta marna owulacja :P więc jeśli by coś było to by wyszło. Nie ma co. W ciąży wychodzą testy popołudniu też :D

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele hormonow nie trzeba na czczo, ale te akurat bym odpuscila,bo one za wiele do diagnostyki nie wniosa, juz lepiej pakiet tarczycowy/cukrzycowy zrobic ;)

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luci cukrzycowy zrobiłam glukozę i insulinę. Na tarczycę będę też robić.
    To bez sensu powtórzyć lh,FSH i estriadol ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bez sensu, jesli juz to AMH

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp.odbila do gory. Bez sensu to wszystko. Wogole wszystko jest bez sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2019, 06:44

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 14 lutego 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Temp.odbila do gory. Bez sensu to wszystko. Wogole wszystko jest bez sensu.
    A może coś jest na rzeczy? ;)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    A może coś jest na rzeczy? ;)

    Nie ma szans na ciaze. Chyba sie gdzies schowam i poczekam na @.

‹‹ 1261 1262 1263 1264 1265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ