X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina witaj :) przepraszam zapomniałam się przywitać zTobą 😂 na pocieszenie to ja w tym roku 35 lat.
    Andii no trudno, przynajmniej jeden raz nie będziesz się stresować czy @ przyjdzie czy nie, czy testować czy co ;) nastaw się na kolejny cykl :)
    Lauren niestety tak to jest, zależy Ci i ja Cię doskonale rozumiem. Ja mam ochotę czasami to wszystko pierdzielnąć i się poddać. Naprawdę cieszę się, że mam już synka...jakbym miała tak długie starania i takie przejścia o pierwsze dziecko to pewno byłoby znacznie trudniej.
    Ale słuchajcie. Spotkałam ostatnio swoją przybraną kuzynkę w sklepie i okazało się że jest w ciąży. Wiecie po ilu latach starań im się udało? Po 10!!! Naturalnie! Cud. Rodzi za miesiąc dziewczynkę. To ich pierwsze dziecko. Gdzieś sprawiedliwość musi być chyba. Bądźmy wszystkie dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 20:58

    Dzastina, Andii lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Mother. To te moje 4 lata to pikus w porownaniu do tych 10, czasami 15 lat co sie slyszy ze sie starali. Ale patrzac z mojej perspektywy to byla wiecznosc prowadzaca do nikad a jednak sie udalo. I dzis ciazowo czuję sie ok to jeszcze nie wierze ze jestem w ciazy. Leze w lozku i sie grzeje bo mnie cos kaszel złapał i glowa boli, posmarowalam klatkę piersiowa, wypilam herbate z cytryna i imbiren i sie grzeje.

    Dzastina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co u Effory. Robila testy, miala robic bete i isc do gina i cisza.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mother, widzisz musimy wierzyć że szczęście tez na nas czeka 🙂 pytanie tylko kiedy 😜

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jestem po poronieniu i ciąży biochemicznej. Staramy się 3 lata. Od miesiąca przestalismy. Od czwartku mam kiepskie samopoczucie, zrobiłam test po pracy i dziwna sprawa.. Najpierw test wyglądał na pozytywny ale jak zaczęłam biegać z nim to tak jakby się rozlal..

    Tu gdy leżał spokojnie..
    68b5cc6e3075c639med.jpg


    Widzicie coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 21:11

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cień. Powtórz jutro, a najlepiej zrób betę i będzie wszystko jasne.

    Iza noooo wiem jak to się dłuży. My 17 cykli poprzednio i to było jak wieczność dla mnie. Ciekawe ile teraz i czy w ogóle...no zobaczymy. A Ty odpoczywaj 😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twinsowa wrote:
    Dziewczynki, jestem po poronieniu i ciąży biochemicznej. Staramy się 3 lata. Od miesiąca przestalismy. Od czwartku mam kiepskie samopoczucie, zrobiłam test po pracy i dziwna sprawa.. Najpierw test wyglądał na pozytywny ale jak zaczęłam biegać z nim to tak jakby się rozlal..

    Tu gdy leżał spokojnie..
    68b5cc6e3075c639med.jpg


    Widzicie coś?
    jest cień :)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twinsowa jest cień 🙂🙂🙂 leć jutro na betę

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszulka89 wrote:
    jest cień :)
    Witam ja w pierwszej ciazy tez mialam troszke blada kreske na tescie w dniu @ a po trzech dniach juz widoczna😉 Nadzieja jest zawsze 😉Dziewczyny te ktote juz sa w drugiej ciazy jakie mialyscie objawy takie same jak lrzy pierwszej?:)bo ja w ostatnim cyklu to juz myslalam ze sie udało bo objawy chyba mi przychodzily na zawolanie 😂

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina wrote:
    Witam ja w pierwszej ciazy tez mialam troszke blada kreske na tescie w dniu @ a po trzech dniach juz widoczna😉 Nadzieja jest zawsze 😉Dziewczyny te ktote juz sa w drugiej ciazy jakie mialyscie objawy takie same jak lrzy pierwszej?:)bo ja w ostatnim cyklu to juz myslalam ze sie udało bo objawy chyba mi przychodzily na zawolanie 😂

    Ale trudne pytanie o objawy. W pierwszej nawet nie skojarzylam wilczego glodu jeszcze przed @ z ciąża, zrobilam test dopiero 5 dni po terminie @ tak od niechcenia a staraliśmy sie. Teraz tez wygladalam @, bylam pewna ze bedzie, brzuch i piersi bolaly jak na @, tylko ten brzuch to taka dziwna sprawa bo bolal bardzo mocno o tej samej porze az mnie do łóżka skladalo i przechodzilo, pierwszego dnia bylam pewna ze to juz @ bo mialam leciutko zabsrwiony sluz. No i gdyby nie test i beta to te plamienia co pozniej mialam wzielabym za poczatek @. Tak wiec nie ma co szukac objawow.

  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Dzastina witaj :) przepraszam zapomniałam się przywitać zTobą 😂 na pocieszenie to ja w tym roku 35 lat.
    Andii no trudno, przynajmniej jeden raz nie będziesz się stresować czy @ przyjdzie czy nie, czy testować czy co ;) nastaw się na kolejny cykl :)
    Lauren niestety tak to jest, zależy Ci i ja Cię doskonale rozumiem. Ja mam ochotę czasami to wszystko pierdzielnąć i się poddać. Naprawdę cieszę się, że mam już synka...jakbym miała tak długie starania i takie przejścia o pierwsze dziecko to pewno byłoby znacznie trudniej.
    Ale słuchajcie. Spotkałam ostatnio swoją przybraną kuzynkę w sklepie i okazało się że jest w ciąży. Wiecie po ilu latach starań im się udało? Po 10!!! Naturalnie! Cud. Rodzi za miesiąc dziewczynkę. To ich pierwsze dziecko. Gdzieś sprawiedliwość musi być chyba. Bądźmy wszystkie dobrej myśli.

    Uwielbiam takie historie czytać ze kobietom które starały się o dziecko, nie wychodziło były bez szans na ciążę a nagle naturalnie zachodzą w ciążę, coś pięknego :) ja ostatnio zwracając dużą uwagę na pary bezdzietne stwierdzam że jest ich dość sporo niestety, ale dopiero siedząc i analizując je widzę bo tak to wcześniej widziałam same kobiety w ciąży i z dziecmi

    Starania o drugie dziecko
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już nawet nie pamietam objawow w pierwszej ciąży, pamietam tylko jak ich wyszukiwałam, gdzieś poczytałam o podwyższonej temperaturze ciala, zmierzyłam sobie temp i wyszło 37 pobiegłam po test i wyszedł pozytyw 😍
    Ja się zastanawiam czy zatestowac w piątek - byłoby to 10 dpo czy poczekać do poniedziałku :/ trochę się boje rozczarowania, to jest mój jedyny dzień który w całości spędzę z moimi chłopakami i trochę szkoda mi sobie psuć humoru :/

    a5e703bbfa.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina wrote:
    Witam ja w pierwszej ciazy tez mialam troszke blada kreske na tescie w dniu @ a po trzech dniach juz widoczna😉 Nadzieja jest zawsze 😉Dziewczyny te ktote juz sa w drugiej ciazy jakie mialyscie objawy takie same jak lrzy pierwszej?:)bo ja w ostatnim cyklu to juz myslalam ze sie udało bo objawy chyba mi przychodzily na zawolanie 😂

    Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych i ogólnie super się czułam a w drugiej miałam chyba wszystkie :p

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży to tez chyba mialam wszystkie począwszy od bolu piersi do tego przeziebienie i 37 stopni;)no i bóle brzucha jak na @;)ale teraz dochodze do wniosku ze im wiecej sie czyta tych objawow to czlowiek glupieje i ma je wszystkie naraz zeby tylko @ nieprzyszła :D I po ostatnim cyklu stwierdzam ze juz niedoszukuje sie objawów :D;) A powiedzcie mi jeszcze jak to jest z planowanie płci dziecka...jak to bylo w przypadku dziewczyn ktore maja synka;)tak bardzo chcialabym mieć synka bo u mnie w rodzinie same kobity ;) czy ma znaczenie kiedy przytulanko czy raczej to kwestia losu i przypadku...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 08:40

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina ja nie planowałam płci zreszta chyba w to nie wierze 🙂
    Ja z kolei marze o córce ale co bedzie to będę szczęśliwa oby tylko było ❤️

    evs6, Dzastina lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas trwa dyskusja co bedzie. Takie glupie gadania bo co ma byc to bedzie, chyba nawet na prenatalnych moze jeszcze nie byc widac. Córka chce siostre, mąż nie ukrywa ze chlopaka, tesciowie zdecydowanie chlopaka a mi wszystko jedno, ekonomicznie byloby miec dziewczynke. Zaplanowac plci sie nie da.

    A propo prenatalnych. Corka chce jechac zobaczyc dzidziusia. Czy to dobry pomysl? Na fiolecie niektore mowia ze nie bo gdyby cos bylo nie tak to zeby corka nie widziala ze sie denerwujemy.

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wierzę w planowanie płci. To kwestia szczęścia, choć gdzieś czytałam, że komórki jajowe mogą w jakiś sposób preferować męski lub żeński plemnik, ale raczej i tu my z zewnątrz nie mamy żadnego wpływu

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zawsze coś może być nie tak. Widzisz, my synkowi powiedzieliśmy po 8 tygodniu, a potem stało się co stało...nie przewidzisz nigdy kiedy jest dobry moment.

    Mi jest całkowicie obojętne czy chłopiec czy dziewczynka, ważne żeby w końcu się udało ;)

    Adelax a jak u Ciebie? Termin @ chyba wczoraj tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 14:18

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glowa mnie dzis boli. Smieje sie ze zawsze albo głowa albo d... znajda pretekst zeby sie położyć.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dziś głowa boli, ale myślałam, że za dużo wczoraj u teściowej wypiłam 😂 a widocznie na zmianę pogody😂😂😂

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1391 1392 1393 1394 1395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ