X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 maja 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kiedy po owulce to starałam się już nie pić, intensywnie nie ćwiczyć itp. a teraz piję %, biorę leki itp. już nie jeden raz leków nie brałam bo po owulce, a potem mi się rozwijało do tragicznego stanu. Myślę że do momentu terminu @czy ciut dłużej to nie ma to wpływu. Mi właśnie skończyłam się @, ale nawet nie chce mi się myśleć o staraniach...

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:40

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 26 maja 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było ale staram się czytac Was na biezaco 🙂 mother a może po prostu nie myśl? 😉 kiedy wyjeżdżacie? Myśl teraz o wakacjach ☺️☺️☺️ Ja już Wam mówiłam ze cykl w którym zaszłam był cyklem w którym nie powinnam zajść 😂
    Ja tez dzisiaj muszę poszukać jakichś wakacji bo w lipcu na kilka dni chcieliśmy się wybrać nad morze

    Dziewczyny ✊✊✊✊

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj dzien do bani. Az sie poplakalam.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 maja 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Dawno mnie nie było ale staram się czytac Was na biezaco 🙂 mother a może po prostu nie myśl? 😉 kiedy wyjeżdżacie? Myśl teraz o wakacjach ☺️☺️☺️ Ja już Wam mówiłam ze cykl w którym zaszłam był cyklem w którym nie powinnam zajść 😂
    Ja tez dzisiaj muszę poszukać jakichś wakacji bo w lipcu na kilka dni chcieliśmy się wybrać nad morze

    Dziewczyny ✊✊✊✊

    Ja też zaszłam w ciążę w cyklu w którym nie powinnam :)

    AdelaX lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj udany cykl też taki był.
    Stres w pracy, choroba, parę imprez. 🤣

    AdelaX lubi tę wiadomość

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula i jak tam u was? Jak maluszek i jak starszy reaguje?
    Jeszcze ciekawa jestem jak z nowym mieszkaniem? Udało wam się coś znaleźć ciekawego?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi stuknela dzisiaj 100- 100 dni ciąży liczac od 1dc. Mowia ze najgorszy czas za mna a mnie i tak cos gryzie, teraz obawiam sie lekow ktore biore. A rano taka wku... bylam bo zeby bylo dobrze to musze uwazac, pewnych rzeczy nie moge robic, pewne moge ale odchoruje wiec niepowinnam a nie ma komu tego zrobic i mnie nerw wziął ze sobie nie radze.

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 maja 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jeśli mogę to dołączę.

    Jestem mama córeczki która we wrześniu skończy 4 lata,od 1,5 roku staramy się o drugie dziecko, jestem po jednym poronieniu, a teraz chcemy zacząć na nowo :) Jestem pełna nadziei, że w 2019 w końcu się uda.

    Dzastina, PLPaulina, mother84, AdelaX, evs6 lubią tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 27 maja 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza gratuluje studniowki! :) widac juz troche brzuszek?
    A na reszte to ci zaspiewam "wez nie pier*dol, wez sie przytul (do meza)" i ogarnij sie :) czekalas 4lata a tą ciaze. CZTERY KUR*A LATA. nie narzekaj, po prostu sobie rosnij zdrowi.

    Dzastina, Iza34, mother84, AdelaX, aLunia lubią tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap a chcesz fote brzucha? To zorganizuje jakas tylko musisz uzbroić sie w cierpliwosc, nie obiecuje ze bedzie to dzis czy jutro. Pozornie zwykle zdjecie ale lustro duzo wiecej pokaze tzn.otoczenie czyli sterty prania do prasowania, do schowania do szafy i ogolny nielad 😭😭😭
    A, z biustonisza C wskoczylam w D. Tu to naprawde rośnie 😋 Dzis musialam kupic nowe wieksze bo tamte az mi piers odcisnely i bolala z boku. Nawet z poprzedniej ciąży do karmienia zbyt obciskiwaly. Tak wiec za sprawą 2 ciaz z B wskoczylam w D i to jeszcze nie koniec.
    Pap to chyba hormony żądzą. Gorszy dzien mialam.
    A dzis bylam na pobraniu bo lekarz sie ocknal ze badan na hiv mi nie zlecil. Bylam z mezem to zrobilismy wieksze zakupy bo sama to kupuje chlebek, troche wedlinki, jogurcik i tyle.
    Dobrze ze ludzie sa do pracy, robia za mnie az dzis im roboty zabraklo tzn.robic to jest co ale traktora wolnego nie ma. A za jakies 1-1,5 tyg.bede miala juz truskawki. Z kg do brzucha to sobie urwe, tyle to bede mogła. A w tamtej ciąży w 6 m-cu słomę w truskawkach rozkładalam bo nic mnie nie bolalo. Ciaza a ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę się boję ciąży.. 😑 Pierwsza była dla mnie ciężka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja trochę się boję ciąży.. 😑 Pierwsza była dla mnie ciężka..

    To nie znaczy ze druga tez taka bedzie. Ja w pierwszej mialam przeokropne mdłości i tzw.wilczy glod, meczylo mnie do 16 tc, 2/3 dnia w lozku, kazda proba wstania z lozka na glodnego a glodna bylsm ciągle konczyla sie rwaniem do wymiotow bo wymiotowac nie mialam czym ale pozniej czulam sie dobrze, ja nie wiedzialam co to bol brzucha, lekow zadnych nie bralam, robilam wszystko włącznie z myciem okien. A teraz kazdy dluzszy spacer (jak np.dzisiaj) konczy sie bolem brzucha i lezeniem tak dokuczliwy jest bol, lykam tone lekow, bylam juz w szpitalu, raz na IP, co kawalek jestem z czyms u lekarza ale jesli chodzi o mdlosci i wilczy glod to owszem dokuczaly szczegolnie wieczorami ale nie takie. Tak wiec kazda ciaza to loteria.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 maja 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry panienki :) ale dziś u nas leje. Właśnie suszę w pracy buty i skarpetki 😂 poza tym cały czas Was czytam ;) żołądek mnie strasznie boli czy coś...kłuje mnie od ndz. Mam nadzieję, że przejdzie niedługo. Może mi coś stanęło... Od dziś wypadałoby u mnie zacząć ♥️. Może zmolestuję męża wieczorem 😂
    Miłego dnia 😘

    evs6, AdelaX lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to molestuj ile wlezie.

    P.s.sama bym pomolestowala meza ale sie boje, jak ciagle mnie brzuch boli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2019, 09:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap a co u ciebie? Bo jak tylko sie obudzilam to pomyslalam o tobie.

    U nas sie wypogodzilo ale humory to same czarne chmury. Ide po radio po babci, moze mi sie polepszy. Corka nie chce chodzic do szkoly i juz sama nie wiem co robic.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizyta byla stratą czasu. Pan doktor o aparycji bylego nażelowanego piłkarza powiedzial,ze nie widzi powodow braku ciazy, ze oboje jestesmy plodni i od razu powiedzial,ze wie ze przyszlam zeby mi zrobic inseminacji na nfz i ON TO ROZUMIE 😂😂😂 ale jest to metoda nieskuteczna i on jej mi nie zaproponuje. Od razu invitro.. tak wiec skonczylam przygody z lekarzami poki co. Ha ha ha. Normalnie smiac mi sie chce.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zmien corce szkole albo klase jak nie chce chodzic.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 28 maja 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zostaly mi metody Izy-zielarz i schudniecie (mąż nie musi, ja musze). A tak na powaznie to moze wreszcie naprawdr uwolnie glowe. Nie zebym wierzyla,ze to pomoze ale chyba wreszcie za chwile poczuje sie wolna od liczenia dni plodnych, bzykania bo owulacja.. to troche tak jak Ty Iza kiedy uslyszalas o invitro.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Iza zmien corce szkole albo klase jak nie chce chodzic.

    Ale to samo bylo jak chodzila do przedszkola do innej miejscowozci. Za rok ich podziela na 2 klasy i albo bedzie lepiej albo gorzej. Byle g... powod a ona nie idzie.

    Pap nie cierpie takich wizyt, wtedy czlowiek szukał ratunku a oni tylko in vitro i in vitro. Wychodzilismy wtedy z gabinetu tacy bezradni jak dzieci i zbici jak psy.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

‹‹ 1443 1444 1445 1446 1447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ