X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok moze nastąpić nawet 3 dni po owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba męża zmolestowac😀😀

    Ola_454, Iza34 lubią tę wiadomość

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skoku przed nie zauważyłam, właśnie raczej po... Też mnie to martwiło... Skok oznacza, że owu już było. Więc to może dobrze ze temp jest niska. Ja bym dziś próbowała i to nie raz.... :-)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi Ci to kobieta, która 2x zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań :-)

    PLPaulina, Ola_454 lubią tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PlPaulina tak, to plamienie to jak dziewczyny napiszą może być związane z owulacją :) seks dziś koniecznie😜
    A mi coś w plecy weszło. Chyba choroba peselowa mnie dopada...

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza czy ja dobrze pamietam, ze Ty tez wspominałaś o konflikcie krwi z mężem? Kurde dziś do mnie dzwonili z lab, ze wykryto przeciwciała i muszę jakieś specjalnie badania porobić :( zmartwiło mnie to bardzo... jeszcze takie info na weekend :/

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Iza czy ja dobrze pamietam, ze Ty tez wspominałaś o konflikcie krwi z mężem? Kurde dziś do mnie dzwonili z lab, ze wykryto przeciwciała i muszę jakieś specjalnie badania porobić :( zmartwiło mnie to bardzo... jeszcze takie info na weekend :/

    O o, to nieciekawie. Wiem ze to moze byc niebezpieczne ale szczerze mowiac nie wiem jakie jest postepowanie w takich przypadkach. Trzeba sie modlic i miec nadzieje ze dziecko ma twoja grupe krwi albo nie dojdzie do zadnych krwawien i wymieszania krwi. Do konca sie na tym nie znam. U mnie przeciwcial brak. A jak corka się urodziła i okazalo sie ze ma odmienną grupę niz moja to bylam przerazona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sama różnica grupy krwi nic nie oznacza..
    Potem tylko trzeba bacznie obserwować. Chyba coś podają.. 🤷🏻‍♀️

    Ale na patologii leżałam z dziewczyną u której doszło do konfliktu 😑 ale cała ta procedura była dla mnie skomplikowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 08:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Jeszcze sama różnica grupy krwi nic nie oznacza..
    Potem tylko trzeba bacznie obserwować. Chyba coś podają.. 🤷🏻‍♀️

    Ale na patologii leżałam z dziewczyną u której doszło do konfliktu 😑 ale cała ta procedura była dla mnie skomplikowana.

    No nie oznacza dlatego sprawdza się obecnosc przeciwcial. Moja mama tez miala konflikt, 3 urodzila i kazde z nas ma jej grupe a ja jedno i ma inna grupe niz ja, ale skoro nie mam przeciwcial to narazie jest ok.

  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do konfliktu dochodzi właśnie przy 2 dziecku, u mnie synek ma grupę krwi męża wiec jestem w grupie ryzyka, szczepionkę w 1 ciąży dostałam, ale i tak się martwię mam nadzieje ze będzie Ok....

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Dziewczyny do konfliktu dochodzi właśnie przy 2 dziecku, u mnie synek ma grupę krwi męża wiec jestem w grupie ryzyka, szczepionkę w 1 ciąży dostałam, ale i tak się martwię mam nadzieje ze będzie Ok....
    Ta z którą leżałam też dostała właśnie szczepionkę.. I mimo to do konfliktu doszło..
    I też była to jej druga ciąża..

    Ale to tylko statystyka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Dziewczyny do konfliktu dochodzi właśnie przy 2 dziecku, u mnie synek ma grupę krwi męża wiec jestem w grupie ryzyka, szczepionkę w 1 ciąży dostałam, ale i tak się martwię mam nadzieje ze będzie Ok....

    To jak u mnie ale u mnie brak tych okropnych przeciwcial.

  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ta z którą leżałam też dostała właśnie szczepionkę.. I mimo to do konfliktu doszło..
    I też była to jej druga ciąża..

    Ale to tylko statystyka
    ☹️

    a5e703bbfa.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a kiedy poczułaś pierwsze ruchy? 🙂 fajnie ze dobre samopoczucie u mnie tez raczej ok.

    Powodzenia dla reszty 😘

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Iza a kiedy poczułaś pierwsze ruchy? 🙂 fajnie ze dobre samopoczucie u mnie tez raczej ok.

    Powodzenia dla reszty 😘

    W 15tc jeszcze nie czulam. Tak wyraźnie to czuję od 1-2tyg. A teraz juz wiem kiedy moge sie ich spodziewac.

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jutro 14tc i możecie wierzyć lub nie, ale ja ruchy czuję. Oczywiście tylko gdy leżę na plecach :-) w pierwszej ciąży czułam w 17tc tak już świadomie

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    A u mnie jutro 14tc i możecie wierzyć lub nie, ale ja ruchy czuję. Oczywiście tylko gdy leżę na plecach :-) w pierwszej ciąży czułam w 17tc tak już świadomie

    To tez zalezy od tego gdzie masz lozysko. Ale wierzę ze mozesz juz czuc. Ja nie bylam pewna w tym 15tc, moze i byly to ruchy. Mi tam wszystko sie rusza i gra ale teraz wiem kiedy to dziecko sie rusza a kiedy jelita.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    A u mnie jutro 14tc i możecie wierzyć lub nie, ale ja ruchy czuję. Oczywiście tylko gdy leżę na plecach :-) w pierwszej ciąży czułam w 17tc tak już świadomie
    U mnie jutro 13tc się zacznie 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania
    W 2 ciąży tez poczułam ok 14 tygodnia!
    W 1 ok 18.

    A teraz tenmaluszek wisi mi na cycku :D

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znacie dobre sposoby poza lekami zeby poprawic morfologie krwi?

    Mi cos dzisiaj energia i entuzjazm spadly. Moja mama mowi ze przyjmowanie zelaza zle dziala na psychike. Ale biore od czwartku to chyba za wczesnie. Raczej zmeczenie truskawkami wychodzi. Mielismy jutro jechac do kina ale jutro jeszcze beda rwali bo jest co.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 16:06

‹‹ 1463 1464 1465 1466 1467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ