Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • zania1313 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    A ja jestem przed owulacją o mam plamienie.. Hmm. Nie wiem czemu.
    A może to plamienia związane z pęknięciem jajeczka?

bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 czerwca 2019, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    A może to plamienia związane z pęknięciem jajeczka?

Tez o tym pomyslalam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm. A wiecie że możliwe.. 🤔
    Choć temperatura nadal niska..

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok moze nastąpić nawet 3 dni po owu.

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba męża zmolestowac😀😀

Ola_454, Iza34 lubią tę wiadomość

• zania1313 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skoku przed nie zauważyłam, właśnie raczej po... Też mnie to martwiło... Skok oznacza, że owu już było. Więc to może dobrze ze temp jest niska. Ja bym dziś próbowała i to nie raz.... :-)

bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • zania1313 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi Ci to kobieta, która 2x zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań :-)

PLPaulina, Ola_454 lubią tę wiadomość

bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PlPaulina tak, to plamienie to jak dziewczyny napiszą może być związane z owulacją :) seks dziś koniecznie😜
    A mi coś w plecy weszło. Chyba choroba peselowa mnie dopada...

zem33e5egd6wxyy8.png

atdci09kiuqldke7.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • evs6 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza czy ja dobrze pamietam, ze Ty tez wspominałaś o konflikcie krwi z mężem? Kurde dziś do mnie dzwonili z lab, ze wykryto przeciwciała i muszę jakieś specjalnie badania porobić :( zmartwiło mnie to bardzo... jeszcze takie info na weekend :/

a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 06:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Iza czy ja dobrze pamietam, ze Ty tez wspominałaś o konflikcie krwi z mężem? Kurde dziś do mnie dzwonili z lab, ze wykryto przeciwciała i muszę jakieś specjalnie badania porobić :( zmartwiło mnie to bardzo... jeszcze takie info na weekend :/

O o, to nieciekawie. Wiem ze to moze byc niebezpieczne ale szczerze mowiac nie wiem jakie jest postepowanie w takich przypadkach. Trzeba sie modlic i miec nadzieje ze dziecko ma twoja grupe krwi albo nie dojdzie do zadnych krwawien i wymieszania krwi. Do konca sie na tym nie znam. U mnie przeciwcial brak. A jak corka się urodziła i okazalo sie ze ma odmienną grupę niz moja to bylam przerazona.

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sama różnica grupy krwi nic nie oznacza..
    Potem tylko trzeba bacznie obserwować. Chyba coś podają.. 🤷🏻‍♀️

Ale na patologii leżałam z dziewczyną u której doszło do konfliktu 😑 ale cała ta procedura była dla mnie skomplikowana.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 08:45

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Jeszcze sama różnica grupy krwi nic nie oznacza..
    Potem tylko trzeba bacznie obserwować. Chyba coś podają.. 🤷🏻‍♀️

Ale na patologii leżałam z dziewczyną u której doszło do konfliktu 😑 ale cała ta procedura była dla mnie skomplikowana.

No nie oznacza dlatego sprawdza się obecnosc przeciwcial. Moja mama tez miala konflikt, 3 urodzila i kazde z nas ma jej grupe a ja jedno i ma inna grupe niz ja, ale skoro nie mam przeciwcial to narazie jest ok.

• evs6 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do konfliktu dochodzi właśnie przy 2 dziecku, u mnie synek ma grupę krwi męża wiec jestem w grupie ryzyka, szczepionkę w 1 ciąży dostałam, ale i tak się martwię mam nadzieje ze będzie Ok....

a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Dziewczyny do konfliktu dochodzi właśnie przy 2 dziecku, u mnie synek ma grupę krwi męża wiec jestem w grupie ryzyka, szczepionkę w 1 ciąży dostałam, ale i tak się martwię mam nadzieje ze będzie Ok....
    Ta z którą leżałam też dostała właśnie szczepionkę.. I mimo to do konfliktu doszło..
    I też była to jej druga ciąża..

Ale to tylko statystyka

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:

To jak u mnie ale u mnie brak tych okropnych przeciwcial.

• evs6 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ta z którą leżałam też dostała właśnie szczepionkę.. I mimo to do konfliktu doszło..
    I też była to jej druga ciąża..

Ale to tylko statystyka
    ☹️

a5e703bbfa.png
  • AdelaX Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2019, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a kiedy poczułaś pierwsze ruchy? 🙂 fajnie ze dobre samopoczucie u mnie tez raczej ok.

Powodzenia dla reszty 😘

3 lata starań o drugie maleństwo.

ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Iza a kiedy poczułaś pierwsze ruchy? 🙂 fajnie ze dobre samopoczucie u mnie tez raczej ok.

Powodzenia dla reszty 😘

W 15tc jeszcze nie czulam. Tak wyraźnie to czuję od 1-2tyg. A teraz juz wiem kiedy moge sie ich spodziewac.

• zania1313 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2019, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jutro 14tc i możecie wierzyć lub nie, ale ja ruchy czuję. Oczywiście tylko gdy leżę na plecach :-) w pierwszej ciąży czułam w 17tc tak już świadomie

bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2019, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    A u mnie jutro 14tc i możecie wierzyć lub nie, ale ja ruchy czuję. Oczywiście tylko gdy leżę na plecach :-) w pierwszej ciąży czułam w 17tc tak już świadomie

To tez zalezy od tego gdzie masz lozysko. Ale wierzę ze mozesz juz czuc. Ja nie bylam pewna w tym 15tc, moze i byly to ruchy. Mi tam wszystko sie rusza i gra ale teraz wiem kiedy to dziecko sie rusza a kiedy jelita.

‹‹ 1463 1464 1465 1466 1467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego