X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a masz jeszcze ost wizytę u lekarza jakaś ? Nie zazdroszcze tych boli... ☹️

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Iza a masz jeszcze ost wizytę u lekarza jakaś ? Nie zazdroszcze tych boli... ☹️

    Juz nie. Z racji ze termin mam na nastepny piatek a wizyta bylaby dzien wczesniej to kazal zgłosić się juz do szpitala z torbami. I chyba akurat tego dnia bedzie mial dyzur. On tam jest "gosciem" na oddziale ale mowil ze z reguly co 2 tyg.w piatki ma tam dyzur.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam ten błąd

    Iza wytrzymasz jeszcze zobaczysz, boziu jak to zleciało ☺️🥰 zaraz będziesz tulić swoje szczęście

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax a ty to co ? Sama zaraz będziesz się rozpakowywała hehe 😁😁

    AdelaX lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie dziś kciuki dziewczyny za 4h wizyta u lekarza 😬😬

    Iza34, AdelaX, mother84 lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty Adele już na polmetku!
    Okropnie szybko ten czas leci. Wczoraj wyprasowalam malusie ubranka na rozm. 50, naszykowane sa do włożenia do torby i leżą bo nie mam weny torby otwierac. I nic mi sie nie chce mimo ze tyle do zrobienia.

  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a zapisy ktg?
    Chyba pod koniec powinno się wykonywać 🤔 trzymamy kciuki, żeby było szybkoni bezbolesnie :D

    Dziewczyny a odbieralyscie te darmowe pampersy z rossmana? Na jakiś zasadzie to działa? Nie znalazłam nigdzie info

    a5e703bbfa.png
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Trzymajcie dziś kciuki dziewczyny za 4h wizyta u lekarza 😬😬
    Oczywiście ✊✊ trzymamy jak zawsze ;)

    a5e703bbfa.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Iza a zapisy ktg?
    Chyba pod koniec powinno się wykonywać 🤔 trzymamy kciuki, żeby było szybkoni bezbolesnie :D

    Dziewczyny a odbieralyscie te darmowe pampersy z rossmana? Na jakiś zasadzie to działa? Nie znalazłam nigdzie info

    U mnie też nic nie było z tymi pampersami

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Iza a zapisy ktg?
    Chyba pod koniec powinno się wykonywać 🤔 trzymamy kciuki, żeby było szybkoni bezbolesnie :D

    Dziewczyny a odbieralyscie te darmowe pampersy z rossmana? Na jakiś zasadzie to działa? Nie znalazłam nigdzie info

    Niektorzy lekarze uwazaja (w tym moj) ze jesli ciąża przebiega prawidłowo to ktg mozna nie robic. Ja pierwsze bede miala 22 listopada.

    A te pampersy to jest tak- idziesz do kasy do rossmana, mowisz ze chcesz odebrac, dajesz apke- tą kartę rossne na smartfonie (musisz miec aktywna ale to idzie ustawić w apce) i kasjerka ci wydaje. Ja nawet zadnych zakupow wtedy nie robilam. Warto, mala paczuszka 22szt. Ja za 26szt.w Gemini placilam ok.16zl.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele racja zaraz i ja, o matulu 🙉
    Dzis poznasz chyba płeć już tak na 90% co?

    Ja poszłam do kasy w rossmanie zapytać o te pampersy a kasjerka do mnie ze tylko w przypadku jak dostałam maila... sprawdziłam i maila nie mam.. a Wy dostalyscie? Ja kartę rosnę założyłam niedawno, kiedyś miałam dla Jasia a teraz założyłam nowa

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie mowila o jakimś tam mailu. Dzien wczesniej aktywowalam karte bo mialam na corke ale wygasła. Nawet tego 1gr nie chciala. A nie masz gdzies blisko drugiego Rossmana?

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziś to mam nadzieję poznam płeć już na 100% 😄

    Kasia 1805, AdelaX lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 56 8

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Oj dziś to mam nadzieję poznam płeć już na 100% 😄

    Powodzenia na wizycie;) I daj znać;)

    A u mnie dalej brak @
    Od tygodnia bolą mnie sutki,przez 2 dni bolały tak ,że nie mogłam się dotknąć nawet biustonosz mi przeszkadzał. Teraz bolą tylko przy dotyku.
    A dzisiaj obudziły mnie mdłości... Ale to raczej nawet jakby się udało chyba za wcześnie...
    Jutro jeśli nie przyjdzie @ to chyba jednak zrobię betę, bo zwariuje...
    Zjadłam śniadanie i znowu mnie.mdlii ehhh

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też maila dostałam i to po 34 tygodniu jest do odbioru.

    Adele trzymam kciuki. Daj znać koniecznie.

    Iza może już macica ćwiczy ;) ciekawe jak to będzie ostatecznie czy uda się sn.

    Ja jak pomyślę o porodzie to mi się chce płakać. Mam nadzieję, że nie będzie taki jak ostatnio. Już mówiłam mężowi, że ma worek pieniędzy zabrać żeby najwyżej zapłacić za CC albo znieczulenie 😂

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złamana to spróbuj jutro siknac 😉 który to będzie dpo? No albo idz na tą betę dla świętego spokoju 😉

    aLunia nic mi nie mów o porodzie.. też bym chciała komuś zapłacić za znieczulenie 😛 jak każda chyba hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 12:15

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza Ty nasz informatyku :) dobrze, że naprawiłaś stronkę, bo już się martwiłam, że nas zablokowali :)
    Adele ogromne kciuki za wizytę ✊✊ czekamy na wieści.
    Witaj Załamana. Może ten pierwszy cykl od odstawienia jest jakiś inny niż zwykle. Najlepiej zrobić test mniej więcej w dniu kiedy powinna być @

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ja też maila dostałam i to po 34 tygodniu jest do odbioru.

    Adele trzymam kciuki. Daj znać koniecznie.

    Iza może już macica ćwiczy ;) ciekawe jak to będzie ostatecznie czy uda się sn.

    Ja jak pomyślę o porodzie to mi się chce płakać. Mam nadzieję, że nie będzie taki jak ostatnio. Już mówiłam mężowi, że ma worek pieniędzy zabrać żeby najwyżej zapłacić za CC albo znieczulenie 😂

    Pytalam lekarza jak to bedzie po terminie to powiedzial ze tez sn. Ale jak czytalam o sn po cc to raczej nie wskazane jest po terminie wywolywanie.

    Teraz znieczulenie jest bezpłatne ale nie zawsze dostepne ze wzgledu na brak anestezjologow. Ja tez chce zzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Iza Ty nasz informatyku :) dobrze, że naprawiłaś stronkę, bo już się martwiłam, że nas zablokowali :)
    Adele ogromne kciuki za wizytę ✊✊ czekamy na wieści.
    Witaj Załamana. Może ten pierwszy cykl od odstawienia jest jakiś inny niż zwykle. Najlepiej zrobić test mniej więcej w dniu kiedy powinna być @

    Ja tez pomyslalam ze nas zablokowali za nieodpowiednie tresci w stosunku do watku 😀. Dodac posta nie moglam to pomyslalam ze zacytuje i moze wejdzie.

  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 56 8

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Złamana to spróbuj jutro siknac 😉 który to będzie dpo? No albo idz na tą betę dla świętego spokoju 😉

    aLunia nic mi nie mów o porodzie.. też bym chciała komuś zapłacić za znieczulenie 😛 jak każda chyba hehe

    Dla świętego spokoju pójdę ba betę.
    Powiedzcie mi dziewczyny czy muszę się jakoś specjalnie do niej przygotowywać ?

‹‹ 1623 1624 1625 1626 1627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ