Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 listopada 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ale emocje dziś będą 🙂 czekamy na rozwój wydarzeń 🤞

    aLunia a jakie badania robisz ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 29 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis posiew robiłam bo standard liczne bakterie... już mi dr w razie co przepisała recepte na antyb tylko czekam na wyniki

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 listopada 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza trzymam kciuki! Odezwij się jak będziesz mogla.

    Adele no podstawowe ciążowe, morfologia, mocz, kiła, HIV, toksoplazmoza, różyczka, grupa krwi, TSH i nie wiem czy coś jeszcze tam było 🤔

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 listopada 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Iza trzymam kciuki! Odezwij się jak będziesz mogla.

    Adele no podstawowe ciążowe, morfologia, mocz, kiła, HIV, toksoplazmoza, różyczka, grupa krwi, TSH i nie wiem czy coś jeszcze tam było 🤔

    Noo taa teraz jest tych badań trochę do robienia..

    Ja muszę glukozę zrobić w przyszlym tyg 😭😭

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 29 listopada 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza powodzenia ☺️

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dopiero po ktg, jakis z jeden skromny skurcz się zapisal, czekam na badanie ale przyjmuja w 8 dobie po terminie a ja jestem w 7 i moga mnie dzis nie przyjąć.

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 29 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, trzymam kciuki za szybki i bezpieczny poród. Czekam na wieści!

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 listopada 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Noo taa teraz jest tych badań trochę do robienia..

    Ja muszę glukozę zrobić w przyszlym tyg 😭😭

    Moja siostra kupiła sobie o smaku coli i wsadziła do lodówki to mówiła, że nie było takie złe.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 29 listopada 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kurde ale to ciśnienie masz wysokie... Nagadaj im że się bardzo źle czujesz przez to i boisz się wracać do domu, może poskutkuje...

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 29 listopada 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ogromne kciuki ✊✊✊✊

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 29 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ✊✊

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjeli mnie tylko ze wzgledu na cisnienie. No i byl teraz u mnie lekarz i nie chce indukowac tylko cc. Wszysto pozamykane, skurczy brakn on uwaza ze to nie ma szans powodzenia. Dzis jest kociol na porodowce, jak bedzie mial wolna salę to jeszcze dzisiaj, jak nie to jutro.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Iza niech nie wywołują. Już lepsza cesarka. Kciuki żeby wszytsko było dobrze.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz daje mi czas, bo sa pilniejsze przypadki. jak samo nic nie ruszy to cc. Głodna jestem jak diabli ale nie kazali narazie jesc. Dzis byloby dobrze- fajna data.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że ja bym się słuchała lekarzy, bałabym się ryzykować.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele kup sobie glukoze cytrynowa, to da sie wypic. Nie kazdy lab akceptuje te gotowe smakowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Powiem szczerze, że ja bym się słuchała lekarzy, bałabym się ryzykować.

    Lekarz ma doswiadczenie i tez go bede sluchac. Madrze gadal.

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spotkanie z córcia co raz bliżej ☺️

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kciuki zaciśnięte 🤞🤞🤞

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 29 listopada 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ale emocje :) trzymam mocno kciuki i czekamy na wieści :)

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1649 1650 1651 1652 1653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ