X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis - na 7dniowe nie licze, alena chiciaz na 4dniowe hahaha

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Pewnie może, ale jakoś w to wątpię. Jakoś ten czuły test sprowadził mnie dodatkowo na ziemię. Chciałabym się nauczyć większej cierpliwości co do tych starań. Mam nadzieję, że @ mnie w miarę oszczędzi na imprezie synka ;)

    Witaj Jenny! Ty mnie zapewne nie kojarzysz, bo wtedy jeszcze nie udzielałam się na forum, ale ja Ciebie pamiętam. Obserwowałam listę staraczek w 2015 i nawet kojarzę Twoje ślubne zdjęcie z avatarka. Mi się udało zobaczyć w czerwcu 2 kreseczki, Tobie jak widać trochę później, ale najważniejsze, że mamy już nasze szczęścia przy sobie :) Mi @ pojawiła się niespodziewanie jak synek skończył dokładnie 9 m-cy przy kp. Ty pewnie cały czas rozszerzasz dietę, więc nigdy nie wiadomo, ale na pewno zastępowanie kolejnych karmień posiłkami stałymi będzie sprzyjać powrotowi @. Pamiętam, że byłam zła jak zobaczyłam krwawienie, bo doskonale mi się żyło bez @, ale zaraz sobie pomyślałam, że starania start zacząć :) Obecnie 3 cykl, niestety najprawdopodobniej również nieudany. Mam nadzieję, że się doczekamy w tym roku II :)

    CO do karmienia piersią to ja miałam karmić do roku, ale wciąż karmię i póki co nie wyobrażam sobie końca ;) Jestem z siebie dumna, że mi się udało karmić piersią bo początki były trudne.

    P.S. Coraz więcej nas na tym wątku. Mam nadzieję, że niedługo któraś pochwali się pozytywem :)
    Witaj :)
    Niestety nie pamietam, ale miło że mnie ktoś kojarzy. Albo jestes druga osoba ktora kojarzy mnie po awatarze ze zdjęciem ślubnym albo mi się przyśniło. Dziękuję za wsparcie i informacje jak to bylo u Was :) Dajecie nadzieje :)Trzymam kciuki żeby się udało jak najszybciej :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa, u mnie bóle owulacyjne były w poprzednich cykach bardzo podobne do tych miesiączkowych

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba u mnie dziś owu. Śluz tak rozciagliwy jak nigdy. Aż żałuję,że nie ma mojego :(

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa
    Moje bole to klucie jajników po bokach. Tak jakby ktos wbijal mi szpile. Nigdy te bole u mnie nie przypominaly miesiaczkowych

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki od czasu do czasu dają o sobie znać ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na owu mam kłucia jajnika, czasem promieniujące na biodro.Nigdy nie były podobne do miesiączkowych.

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka - jeszcze tempa może odbić czego Ci życzę!

    Jenny - kciuki, żeby @ wróciła. U mnie prawie rok kp i nie było szans na powrót, nawet przy ograniczeniu kp także niestety i tak bywa. Hafija chyba dopiero w 18 miesiącu kp dostała @. A po zakończeniu nie jest tak kolorowo, podobno nawet 6-12 miesięcy trzeba czekać, żeby hormony wróciły do normy. Ja już nie karmię ponad 4 miesiące i cykle nadal nie wróciły do normy.

    Existenz - owocnego serduszkowania :)

    Luci - odpoczywaj, a w następny cyklu zielony kropek!

    Existenz lubi tę wiadomość

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Jenny, ja ograniczalam przy pierwszym karmienia, zeby @ wrocila. I rok po porodzie wrocila. Teraz 10mcy po porodzie. A nie ograniczalam. Podobno, zeby zajsc w ciaze w czasie kp, to organizm musi miec sile wykarmic dziecko i moc utrzymac plod. Jesli organizm wie, ze nie da rady jednocześnie, to nie da sie zajsc w ciaze (dlatego niektore koncza karmienke i jeszcze kilka miesiecy dochodza do siebie). Na pewno trzeba sie odżywiać odpowiednio. Przynajmniej tak czytalam u hafiji. Chociaz ona pisala, ze nie u wszystkich sie to sprawdza. Bo pisala o antykoncepcji przy kp - ze jwsli sie spelnia wiele czynnikow, wtedy wpadki nie bedzie. Ja niespelnialam wiekszosci - a i tak wiele miesiecy owulacji nie bylo.

    No właśnie u mnie chyba tej "siły" żeby karmić i utrzymać płód nie ma. Nie dość że mało ważyłam przed ciążą to teraz waga jeszcze spadła. Zaczęłam dietę na przytycie ale przy kp nie wiem czy coś da, bo młody wszystko wysysa :) Ale nadzieję można mieć :)
    Trzymam kciuki też za Ciebie żeby szybko się udało :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredotka wrote:

    Jenny - kciuki, żeby @ wróciła. U mnie prawie rok kp i nie było szans na powrót, nawet przy ograniczeniu kp także niestety i tak bywa. Hafija chyba dopiero w 18 miesiącu kp dostała @. A po zakończeniu nie jest tak kolorowo, podobno nawet 6-12 miesięcy trzeba czekać, żeby hormony wróciły do normy. Ja już nie karmię ponad 4 miesiące i cykle nadal nie wróciły do normy.


    Dzięki :) No wydaje mi się że u mnie też tak może być, bo jak pisałam wyżej, nawet nie tyle co o hormony jak organizm(niska waga). No ale zobaczymy co będzie. Z kp w dniu mało co pije tylko w nocy często. No i teraz w dzień jak był chory. Myślę że jak będziemy bardziej rozszerzać dietę to jeszcze mniej będzie jadł. No i na noc dostaje butelkę a pomimo tego musi jeszcze cyca dostać żeby zasnął :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bycie z wami uzależnia :-) jeden dzień mnie nie było a tu taka dyskusja :-)


    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1&nbsp;czerwca&nbsp;2017
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz tak liczę byłam u gina przed owu i chciałam po owu tez sprawdzić czy jest płyn a on kazał ♡od środy do środy codziennie i przyjść w pon. A to będzie 12dpo.6.03 chciałam wtedy testować. Co on tam zobaczy tak późno ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 10:49

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Dziewczyny teraz tak liczę byłam u gina przed owu i chciałam po owu tez sprawdzić czy jest płyn a on kazał ♡od środy do środy codziennie i przyjść w pon. A to będzie 12dpo.6.03 chciałam wtedy testować. Co on tam zobaczy tak późno ???
    Oj nie mam pojęcia...wydaje się takie troche nabijanie wizyty...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płynu w zatoce douglasa to już raczej nie zobaczy, ewentualnie pęknięty pęcherzyk, czyli de facto ciałko żółte

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre i to sprawdzić czy w ogóle pęka. Dzięki

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja slabo obeznana w tych tematach... :o

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JennyXS wrote:
    Wredotka wrote:

    Jenny - kciuki, żeby @ wróciła. U mnie prawie rok kp i nie było szans na powrót, nawet przy ograniczeniu kp także niestety i tak bywa. Hafija chyba dopiero w 18 miesiącu kp dostała @. A po zakończeniu nie jest tak kolorowo, podobno nawet 6-12 miesięcy trzeba czekać, żeby hormony wróciły do normy. Ja już nie karmię ponad 4 miesiące i cykle nadal nie wróciły do normy.


    Dzięki :) No wydaje mi się że u mnie też tak może być, bo jak pisałam wyżej, nawet nie tyle co o hormony jak organizm(niska waga). No ale zobaczymy co będzie. Z kp w dniu mało co pije tylko w nocy często. No i teraz w dzień jak był chory. Myślę że jak będziemy bardziej rozszerzać dietę to jeszcze mniej będzie jadł. No i na noc dostaje butelkę a pomimo tego musi jeszcze cyca dostać żeby zasnął :)

    U mnie też niska waga więc pewnie to nie sprzyjało powrotowi @. Mój nawet przy rozszerzaniu diety dużo pił - jak nie w dzień, to potem nadrabiał w nocy. Ale trzeba być dobrej myśli, że u Ciebie się pojawi :) Teraz jakbym miała podjąć decyzję, to chyba bym dalej karmiła, bo jak widać skończyłam kp, a ciąży dalej nie ma.

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredotka - no to najgorzej. Mialas nadzieje, a tu taki psikis. Ale moze za niedlugo wynagrodzi Ci los i dwie kreski beda.
    Ja wczoraj na wadze 4 z przodu zobaczylam... ostatnio tak mialam na poczatkach ciąż...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Wredotka - no to najgorzej. Mialas nadzieje, a tu taki psikis. Ale moze za niedlugo wynagrodzi Ci los i dwie kreski beda.
    Ja wczoraj na wadze 4 z przodu zobaczylam... ostatnio tak mialam na poczatkach ciąż...

    Oby, musi tak być! ;)

    A jaki masz wzrost? Może i teraz początek ciąży, trzymam kciuki :)

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    164cm
    Ale wiecznie chuda i 47kg wazylam. Teraz trochę mialam 50 i spadam nizej...
    Sie okaze na dniach.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ