X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl mój mały miał też skoki a wszystko ok.

    Nadzieja mąż kochany❤ fajnie ze był miły wieczorek😁

    Ja dzisiaj jade na ściągnięcie szwów, już takie mam z tym schizy. Dziewczyny miałyście takie skręty jelit po cc? Kurde jakie to nie przyjemne.
    Ten połóg też niech się skończy tak się w nocy pocę a jednocześnie mi zimno .
    Młody druga noc śpi ładnie z przerwami na mleko ale od razu zasypia. Dzisiaj mi się sniło, że go karmię i otwieram oczy a on faktycznie przy cycku 🥴Odkryłam, że to jednak problem z brzuchem, staram się masować bo trochę się wkurza przy tym.

    Kasia pisałaś, że syn starszy cię wkurza i mam to samo z córką no co za wiek głupi.

    nadzieja_86, Jagodazdw92, pola89 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jednak mąż się postarał 😊 To teraz tylko czekać na pozytywne efekty 😄

    Mother racja z tymi testami, może w następnym cyklu tak spróbuję po dwa razy. Jeszcze ich trochę mam w zapasie 😅

    A mi się śniła piękna jabłoń, obsypana wielkimi jabłkami. W senniku spojrzałam, bo czasem lubię sobie poczytać takie pierdółki 😁 i jest to znak pozytywny, oznaczający płodność i dobrą nowinę. Hihi ciekawe czy się sprawdzi za półtora tygodnia ;) Dziś mam 22dc, ale skoro owulka się przesunęła ze środy na sobotę mniej więcej no to myślę że dopiero pod koniec przyszłego tygodnia coś się wyjaśni.

    nadzieja_86, pola89, AdelaX, Mysza123, Emrica, Kasia 1805 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera kciuki żeby ten sen jednak okazał się proroczy :)

    Wiera lubi tę wiadomość

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 lipca 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia mi ściągnęła szew po CC środkowa która do małego przyszła. Jedno pociągnięcie bezbolesne i po sprawie. Ja jak już pisałam miałam jakieś dziwne bóle brzucha i tam niżej tak do 2tyg po CC oczyszczalam się jakoś też z 2-3tyg

    Ja jestem po @ czekam na dni płodne ! Hehe nie nos śmieje się.. ale kurde po części by się chciało 😛 i tak po CC lekarz mówił,że min rok trzeba odczekać do kolejnej ciąży..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 lipca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Wiera kto wie... Może rzeczywiście proroczy :D ja też czasem lubię takie pierdoly czytać :) mi się ostatnio takie głupoty śnią że nawet powtórzyć nie potrafię - totalnie nie logiczne :D

    Ja też wstawalam o 5 żeby ogarnąć wszystko i zdążyć do pracy na 7. Przy dwojce to chyba będę o 4 wstawać :D

    Alunia super że coraz lepiej! Oby dziewczynki też szybko zaadoptowaly nową sytuację.

    Girl super wiadomości! Teraz przetrwać do prenatalnych i będzie łatwiej :)

    Ja wczoraj byłam na badaniach krwi... Musiałam ogarnąć 2 przychodnie: gina i endo. Ide najpierw do gina a tam kartka ze remont i musiałam dybac pieszo do szpitala żeby oddać krew (kiedyś km to był pikuś ale z tym spojeniem to prawie jak maraton!) a tam oczywiście kolejka i zaczęłam się martwić że nie zdążę do tej drugiej. Na szczęście jakoś poszło, poszłam do drugiej przychodni ta sama trasa (tam trzeba się rejestrować do labu), babka mnie poprosila, wzięła dowód i mówi że nie ma mnie na liście. Ja wielkie oczy, że jak przecież się zarejestrowalam - jak się później okazało nie do tego oddziału🤣 drugi jest na końcu miasta! Ale pani była wyrozumiala i pobrala mi krew zwracając grzecznie uwagę żebym następnym razem dobrze spojrzała gdzie dzwonię :D uśmiałam się sama z siebie ale i ucieszylam że udało mi się to załatwić.

    Girl25 lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa haha budyń ciążowy chyba Ci się powoli udziela 😶😂 no, ale najważniejsze, że się udało załatwić 😉

    Nadzieja oooo taka burza czasem jest potrzebna, bo seksik potem chyba jeszcze bardziej przyjemny 😁

    Wiera no życzę Ci, aby ten sen się sprawdził ☺️ u mnie też pewno koniec przyszłego tygodnia coś się wyjaśni co z @. Ogólnie to jakoś nic nie czuję, nawet piersi nie bolą, lekko bolały tuż po owu, a teraz nic, nawet już nie patrzę na te objawy, bo to i tak o kant pupki 😒

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2846 2716

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia mnie po cc ze dwa tygodnie jelita bolaly. Normalnie czulam jak mi tam sie wszystko przesuwalo, jak zjadlam to czulam jak przez nie przechodzi do wyjscia haha.
    Szwow nie mialam wyciaganych bo mi lekarka zalozyla rozpuszczalne. Nic o tym nie wiedzialam i poszlam zdjac po tygodniu bo mialam na wypisie. Polozne tak sprawdzaly i az do lekarki dzwonily co to za szwy bo koncow nie maja zeby wyjac. Potem patrzyly na mnie i sie pytaly co ja za premium pacjentka ze takie dostalam 🤣
    Ale wyjmowanie podobno nie boli.

    Ja dzis sie za prace zabrac nie moge, pije kawe bo oczy mi sie zamykaja, slabe te lato ciagle wieje, pada, chlodno. Jak na lipiec to srednio.

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza noooo ja mam tak samo dziś. Piję kawę w pracy i robię wszystko tylko nie to co powinnam 😝
    Co do lata to faktycznie póki co nie rozpieszcza...moja siostra teraz nad morzem i mówi, że jest po prostu masakra. Trochę lipa, bo akurat w tym roku większość z nas zostaje w PL na wakacje to chociaż pogoda mogłaby być lepsza. Ja już nie mówię o afrykańskich upałach (chociaż akurat mi one nie przeszkadzają), ale nie, żeby było 18 stopni, wiatr i deszcz, bo to już przesada.

    Girl25 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupilam kiecke na chrzest i żakiet (d... mi zmarzla bo na rynku) i teraz tylko sie modlic zeby @ nie bylo 🙊 bo kupilam jasna-biala w kwiaty. A jakie buty kupilam - srebrne 😲Tylko torebki nie mam. Córce tez kupilismy jasna sukienke w motyle i takie wdzianko ale jej pantofelkow nie kupilam bo nie bylo rozmiaru. Idziemy we 3 "na bialo"

    pola89, nadzieja_86, mother84, Emrica lubią tę wiadomość

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Super! Pochwał się 😉 Zazdroszczę zakupów, bo sama nie wiem kiedy ostatnio byłam 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 12:35

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nic się nie chce do tego kawa się skończyła i najpierw musiałam lecieć do sklepu... Dobrze że mam bliziutko :)

    Alunia ja nie potrafię sobie przypomnieć jak to było u mnie...

    Iza super że zakupy udane! Mi się bardzo podobają stylizacje "matka-corka" w sensie że obie tak samo. Może kiedyś zaszaleje :)

    A pogoda podobno w sierpniu ma być lepsza. Oby :)

    A wiecie że ja nigdy nie miałam z mężem seksiku na zgodę... Hmmm my to jednak jesteśmy inni :D

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2846 2716

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza na chrzest to jak najbardziej pasuje tak na jasno, fajnie ze zakupy sie udaly, sama bym chetnie pojechala gdzies pochodzic po galerii ale w tych maskach to mi sie po prostu nie chce. Srednia przyjemnosc.

    Ja mieszkam na mazurach, w miejscowosci turystycznej, co roku jest mnostwo ludzi, myslelismy ze przez wirusa bedzie luz w tym roku a tu nie, znowu pelno. W weekend bylo cieplo to jeziora zawalone ze palca nie szlo wcisnac pomiedzy ludzi (jakie odstepy ? Jaki wirus ? ). Teraz szaro buro i ponuro to sie wszyscy kreca po miescie i mi pod oknem bo nuda, na plazowanie pogody nie ma haha 🤣. My mielismy jechac nad morze teraz w lipcu i dobrze ze wstepnie przelozylismy na sierpien. Nie wiem czy pojedziemy bo troche wydatkow mamy, jeszcze samochod kupujemy ( wiekszy z nadzieja ze bedzie potrzebny 🤣) tak sama nie wiem czy nie odpuscic tych wakacji. Jak pogoda bedzie byle jaka to nie wiem czy jest sens.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 13:06

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda na badania weź książkę to czas szybko zleci. Mnie zaczęło mdlić to pozwolili mi się położyć więc był pełny relaks :D

    Mysza mi trochę żal że w tym roku nie pojedziemy na wakacje (może jakiś weekend albo coś krótkiego) ale wiem że długo nie wysiedze w aucie. W sierpniu zawsze jest trochę lepsza pogoda więc może uda się trafić. Co do samochodu - mój mąż też rok przed zanim się udało uparl się na combi a ja nie chciałam ale jak już córka się urodziła to cieszylam się że taki duży ten bagażnik :D wierzę że i Wam szybko się przyda większe :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Iza
    Super! Pochwał się 😉 Zazdroszczę zakupów, bo sama nie wiem kiedy ostatnio byłam 😐

    Nie cierpie takich zakupow. Ale co zrobic,tesciowa ma wygladac lepiej niz ja? Ona juz dawno sie obkupila. No i znow wchodzę w 38 i jeszcze jest luz 😁. Tylko tak mysle jak to jest, kupilam te buty, byly ok, w domu ciut ciasne. Jeszcze musze obraczke powiekszyc.
    Piszecie o porannym wstawaniu. Ja dzis budzika nie nastawialam bo pomyslalam ze Ola obudzi a ona dzis obudzila sie dopiero przed 7, ja zanim sie wyszykowalam to juz pozno zeby wszystko na tym rynku kupic, czesc kupilam w sklepie, reszte musze jeszcze gdzies jechac.

    Nadzieja mysle ze dobrze zrobilas wczoraj z tym zastrzykiem. No i te seksy wczoraj w punkt. Nic, tylko czekac na pozytyw. Tylko niech cie nie korci zbyt wczesnie test robic, wiadomo po tym zastrzyku zeby nie zostalo.

    Wiera super sen. Aby proroczy.

    Alunia z tymi szwami wiecej strachu i zachodu niz to wszystko warte. Nic nie boli i wiecej trwa zanim sie polozysz niz tego wyciagania.

    U mnie dzis 16st i wiatr. I tak ma byc caly tydz. Ola poszla na spacer, mi maz kazal sie polozyc, doslownie glowa mi leciała nad talerzem ale nie umiem spac w dzien. A na niedziele szwagier zaprosil na urodziny synow na lotnisko hen za Warszawa, on lata na motolotni, chce nas przewiezc, i grill bedzie ale ja odmowilam bo raz Ola nie cierpi jezdzic samochodem a to bedzie ze 120km a dwa jak ma byc taka pogoda to z malym dzieckiem pol dnia pid chmurka i tuz przed chrztem zeby sie nie przeziebila, spacer inna sprawa, wraca sie na jedzenie czy pieluche do domu a tam? Ja tez dzis zmarzlam zanim wybralam tą 1 sukienke chyba z 10 😅. Ale wam powiem ze wreszcie dobrze wygladam jesli chodzi o figurę (-3 kg niz przed ciaza).

    pola89 lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a kiedy macie chrzest ? Wybacz ale nie jestem w temacie

    My mamy 23.08

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Iza a kiedy macie chrzest ? Wybacz ale nie jestem w temacie

    My mamy 23.08

    19.07. Juz!!!

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to super ze zakupy udane musicie być 3 gwiazdeczki a co 😁

    Wiera to piękny sen ja też lubię sobie takie tam poczytać nie to żebym wierzyla w to na 100% ale jak coś jeszcze miłego to czemu nie 😉

    Miskowa to też muals dzień dobrze ze Pani wyrozumiała się trafiła

    Alunia ja też czułam jaki dysko for ok 2 tyg po aż się skonczylo i jak ręka odjął wszystko minęło. Wszystko się obkurcza a jeszcze ciecie trzeba czasu. A poza tym jak się czujesz w domu z 3 dzieciaczkow kiedyś to było moje marzenie chociażby 3 mieć 😍

    Adele już szczepienia kiedy Twój kawaler tak urósł. Ciekawe jak znosi je?

    O właśnie słyszałam że z testem lepiej odczekać do dnia @ bo mogą wykazywać stężenie wyższe jak to z tym jest 🤔

    Zamęczę was z tymi testami to jedyne co mi wychodzi 😅
    e1f9d8f57b30.jpg
    Podobnie jak w poprzednim miesiącu szczyt szczytow 🤔 a w nie wiem czy to przez ten 💉 ale mnie się właczylo dziś na ❤️ chodzę i szukam miejsca sobie a mąż w pracy 🤣 chyba za dobrze było wczoraj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 15:56

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja się trochę pogubiłam bo ja zastrzyk z ovitelle brałam na pęknięcie pęcherzyka A jeśli tobie wczoraj już też wskazywał owulacji to po zastrzyk jeszcze. Ja brałam.zastrzyk dwa dni przed planowa owulacja. Może ja myślę jakieś pojęcia bo trochę się pogubiłam.

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja test dalej piękny :) naprawdę będę się cieszyć jak ciążowy wyjdzie w połowie taki jak te owu.

    No ja poszalałam dziś. Mialam obiad zrobić ale się położyłam myśląc poleżę chwilę i co i zasnęlam wstalam patrzę na zegarek a tu 15:50 😲 mały spał więc ja też a obudził się to pociuchu się bawił i tak mi się dobrze spało

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde co chwile próbuje coś napisać.

    Tak z tymi szwami to raz dwa ale bardziej się bałam czy ta rana do rzeczy się goi, bo miałam opatrunek cały czas ten plaster miodu i nie bardzo było widać, ale jest ok, aż zaskoczona jestem że taka cienka blizna.
    Czyli norma z tym dyskomfortem, tydzień został to wytrzymam 😉 dzięki
    Wiera no to już musi być sen proroczy😁

    Miskowa no nieźle hehe ale serio 1 km to naprawdę jak maraton więc czapki z głów.

    I jak się mieszka w miejscowościach turystycznych? Raz w życiu byłam na Mazurach i bardzo mi się podobało.

    Nadzieja to może uda się dzisiaj poprawić 😁😁😁
    Starsza córka chodzi do przedszkola, młodsza jest w domu i wtedy jest ok, no ale mąż ma urlop więc zobaczymy jak to później będzie. Ale te po południa jak narazie są trudne. Musimy sobie jakiś system wypracować. Najgorzej, że młodsza ciągle podchodzi głaszcze, siada tak nie uważnie przy Szymku, że trzeba uważać żeby z nogi nie dostał albo nie podparła się o niego wstając. Poranki są miłe bo przychodzą do sypialni przywitać się z małym❤

    Iza super że zakupy udane💃

    Adele już macie wszystko zarezerwowane? Ja myslalam o chrzcinach pod koniec sierpnia ale chciałam na początek sierpień organizacje zostawić żeby zobaczyć jak mały będzie.

    Mother a wy kiedy wyruszacie? Mam nadzieję, że trafi się pogoda bo teraz cały czas w kratkę...

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
‹‹ 2076 2077 2078 2079 2080 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ