X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Iza to super ze zakupy udane musicie być 3 gwiazdeczki a co 😁

    Wiera to piękny sen ja też lubię sobie takie tam poczytać nie to żebym wierzyla w to na 100% ale jak coś jeszcze miłego to czemu nie 😉

    Miskowa to też muals dzień dobrze ze Pani wyrozumiała się trafiła

    Alunia ja też czułam jaki dysko for ok 2 tyg po aż się skonczylo i jak ręka odjął wszystko minęło. Wszystko się obkurcza a jeszcze ciecie trzeba czasu. A poza tym jak się czujesz w domu z 3 dzieciaczkow kiedyś to było moje marzenie chociażby 3 mieć 😍

    Adele już szczepienia kiedy Twój kawaler tak urósł. Ciekawe jak znosi je?

    O właśnie słyszałam że z testem lepiej odczekać do dnia @ bo mogą wykazywać stężenie wyższe jak to z tym jest 🤔

    Zamęczę was z tymi testami to jedyne co mi wychodzi 😅
    e1f9d8f57b30.jpg
    Podobnie jak w poprzednim miesiącu szczyt szczytow 🤔 a w nie wiem czy to przez ten 💉 ale mnie się właczylo dziś na ❤️ chodzę i szukam miejsca sobie a mąż w pracy 🤣 chyba za dobrze było wczoraj
    Tak to może być przez zastrzyk , kiedyś czytałam że nawet może fałszować testy owulacyjne. A kiedy normalnie miałbyś owulacje? I jak ze śluzem, temperatura?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kobiety zapraszam na ciacho- porzeczkowiec😋



    cdc289742b59.jpg

    pola89, Mysza123, mother84, Miśkowa, nadzieja_86, calanthe, Iza34, Wiera, AdelaX lubią tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Girl mój mały miał też skoki a wszystko ok.

    Nadzieja mąż kochany❤ fajnie ze był miły wieczorek😁

    Ja dzisiaj jade na ściągnięcie szwów, już takie mam z tym schizy. Dziewczyny miałyście takie skręty jelit po cc? Kurde jakie to nie przyjemne.
    Ten połóg też niech się skończy tak się w nocy pocę a jednocześnie mi zimno .
    Młody druga noc śpi ładnie z przerwami na mleko ale od razu zasypia. Dzisiaj mi się sniło, że go karmię i otwieram oczy a on faktycznie przy cycku 🥴Odkryłam, że to jednak problem z brzuchem, staram się masować bo trochę się wkurza przy tym.

    Kasia pisałaś, że syn starszy cię wkurza i mam to samo z córką no co za wiek głupi.
    Bardzo😬 Tylko ciekawe kiedy to się skończy😭🙏

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia
    Zaraz będę 😀 To gdzie? 😀

    Miałam dzisiaj intensywny dzień z dziećmi moimi i trójką mojej kuzynki, szaleństwo 😜 Z tym, że dziewczynki już starsze, więc nawet Frankiem się zajmowały 😉 Adam i syn kuzynki uczyli się jeździć na dwóch kółkach. Stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że boczne kółka to zło, jeśli są za długo używane. Wg mnie na krótko, żeby złapać co i jak i odkręcać. Miałam dzisiaj porównanie... Adam niecałe 3 lata, Tymek niecałe 8 lat, Adam po biegówce, Tymek po długich bocznych kółkach i Tymek radził sobie niestety znacznie gorzej... Wcale nie dbał o utrzymanie równowagi, puszczał kierownicę, gdy tracił równowagę, to wcale nie próbował się ratować, leciał jak kłoda całą masą... Obaj nadal nie potrafią, ale obaj już krótki kawałek przejadą na dwóch kółkach (do 5 m).

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Kasia
    Zaraz będę 😀 To gdzie? 😀

    Miałam dzisiaj intensywny dzień z dziećmi moimi i trójką mojej kuzynki, szaleństwo 😜 Z tym, że dziewczynki już starsze, więc nawet Frankiem się zajmowały 😉 Adam i syn kuzynki uczyli się jeździć na dwóch kółkach. Stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że boczne kółka to zło, jeśli są za długo używane. Wg mnie na krótko, żeby złapać co i jak i odkręcać. Miałam dzisiaj porównanie... Adam niecałe 3 lata, Tymek niecałe 8 lat, Adam po biegówce, Tymek po długich bocznych kółkach i Tymek radził sobie niestety znacznie gorzej... Wcale nie dbał o utrzymanie równowagi, puszczał kierownicę, gdy tracił równowagę, to wcale nie próbował się ratować, leciał jak kłoda całą masą... Obaj nadal nie potrafią, ale obaj już krótki kawałek przejadą na dwóch kółkach (do 5 m).
    Miejscowość Misie 😊

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza super, że jesteś teraz zadowolona z figurki 😁

    Nadzieja to chyba po zastrzyku tak może być. Jedno jest pewne - wczoraj miałaś pozytywny test owu (dwie kreski tak samo mocne) i myślę, że seksy były w porę i sam zastrzyk też. Skoro zastrzyk ma być na pęknięcie czyli przed owulką to myślę, że tak było, bo wczoraj test owu pozytywny, więc w ciągu 24 h lub ciut po ma być owulka 😉

    Pola podzielam zdanie co do kółek w rowerze. U nas też po biegówce kółka na trochę i potem na dwóch z kijem i szybko załapał.

    Kasia mniam 😋😋😋 wygląda pysznie😊

    aLunia my 27 lipca jedziemy. Byle było ciut ciepłej niż teraz i nie padało non stop 😶😂 mamy co prawda basen,małpi gaj itp w razie brzydkiej pogody, ale non stop siedzieć w budynku to średnio mi się uśmiecha 😂

    nadzieja_86, pola89 lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia uwielbiam porzeczkowca😋 a z jakiej okazji to ciasto 😁


    Pola taka gromadka i jak małe przedszkole 🙂
    Emrica jak byłam w pon to gin mówiła za mały jeszcze pęcherzyk (bo miała ona mi go zrobić po monitoringu) to mój pierwszy cykl z tym cudem 🤷‍♀️ i mówiła wt wieczór środa rano oscylowala i że mam robić testy żeby to sprawdzić przed pik zrobić go w ogóle ten zastrzyk też dobrze działa na drugą fazę a u mnie z nią chyba problem. Aj już nie wiem gdzie ja mam problem 😅 tak kazała to tak zrobiłam ja tam się jej słucham 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 19:55

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola własnie kiedyś słyszałam że dzieci które jeżdżą na biegowym pierwsze to potem szybciej łapią ten na pedała z dwoma kółkami bo na biegowym też trzeba równowagę trzymać

    Nadzieja najważniejsze że było <3 a jak masz taką chcice to znaczy że jesteś blisko albo dziś będzie owu 😁, może dziś daj mężowi spokoj niech żołnierze odpoczną i jutro poprawcie 😊 i tak do skoku 😁. Teraz najlepiej co dwa dni . A nie masz za niskiego progesteronu? Moja druga faza trwała normalnie z 11/12 dni a jak brałam duphaston to trwała do 14 także myślę że mi on też pomógł

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Kasia uwielbiam porzeczkowca😋 a z jakiej okazji to ciasto 😁


    Pola taka gromadka i jak małe przedszkole 🙂
    Emrica jak byłam w pon to gin mówiła za mały jeszcze pęcherzyk (bo miała ona mi go zrobić po monitoringu) to mój pierwszy cykl z tym cudem 🤷‍♀️ i mówiła wt wieczór środa rano oscylowala i że mam robić testy żeby to sprawdzić przed pik zrobić go w ogóle ten zastrzyk też dobrze działa na drugą fazę a u mnie z nią chyba problem. Aj już nie wiem gdzie ja mam problem 😅 tak kazała to tak zrobiłam ja tam się jej słucham 😉
    Jutro imieniny siostrzenicy męża i jednocześnie jego chrzesnicy i chcemy zrobić surprize bo zawsze szwagierka zaprasza na niedzielę i robi obiad itp., a tym razem chcemy pojechać w dniu imienin i żeby nie musiała nic szykować. Zrobię jeszcze te kotleciki z pieczarkami co ostatnio Wam pisałam 😉

    nadzieja_86, pola89, AdelaX, mother84 lubią tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Kurde co chwile próbuje coś napisać.

    Tak z tymi szwami to raz dwa ale bardziej się bałam czy ta rana do rzeczy się goi, bo miałam opatrunek cały czas ten plaster miodu i nie bardzo było widać, ale jest ok, aż zaskoczona jestem że taka cienka blizna.
    Czyli norma z tym dyskomfortem, tydzień został to wytrzymam 😉 dzięki
    Wiera no to już musi być sen proroczy😁

    Miskowa no nieźle hehe ale serio 1 km to naprawdę jak maraton więc czapki z głów.

    I jak się mieszka w miejscowościach turystycznych? Raz w życiu byłam na Mazurach i bardzo mi się podobało.

    Nadzieja to może uda się dzisiaj poprawić 😁😁😁
    Starsza córka chodzi do przedszkola, młodsza jest w domu i wtedy jest ok, no ale mąż ma urlop więc zobaczymy jak to później będzie. Ale te po południa jak narazie są trudne. Musimy sobie jakiś system wypracować. Najgorzej, że młodsza ciągle podchodzi głaszcze, siada tak nie uważnie przy Szymku, że trzeba uważać żeby z nogi nie dostał albo nie podparła się o niego wstając. Poranki są miłe bo przychodzą do sypialni przywitać się z małym❤

    Iza super że zakupy udane💃

    Adele już macie wszystko zarezerwowane? Ja myslalam o chrzcinach pod koniec sierpnia ale chciałam na początek sierpień organizacje zostawić żeby zobaczyć jak mały będzie.

    Mother a wy kiedy wyruszacie? Mam nadzieję, że trafi się pogoda bo teraz cały czas w kratkę...
    U nas z młodszym synem było i w sumie jest tak samo 😁 kochany, troskliwy, ale nie do końca uważny 🙂

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super pomysł lubię takie niespodzianki 😉

    Girl pisałam dziś męża nie ma takze jutro myślę ❤️ oby moje chęci takie zostały.
    Mam niskiego proga dlatego biorę tabsy też.

    Mother może akurat będzie pogoda 😉⛱️☀️

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu o tej godzinie takie ciasta pokazujesz toż to grzech 😭
    Z drugiej strony co się dziwić w końcu sa mali i nie mają świadomości jeszcze.
    Dziewczyny śpią wreszcie jakaś cisza😇

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn zasnął w końcu po długiej wojnie :) ja właśnie piję herbatkę i zaraz się kładę do łóżka. Pomimo spania w dzień czuję się poprostu zmęczona :)

    Nadzieja oby chęci nie odeszły i żehyście pidziałali jutro :) sądzę że jak tak jest że ma się ochotę na sexik to też lepiej się wszystko odczuwa. Nie jest to takie tylko wymyszone "bo trzeba" i więcej przyemności jest w takich sytuacjach :)

    Girl matko teraz tak spojrzalam a tu już 10tc :) super. Ten czas leci ostatnio tak jakoś szybciej...

    Kasia ciacho wygląda smakowicie :) a cóż to za okazja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 21:10

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Kobiety zapraszam na ciacho- porzeczkowiec😋



    cdc289742b59.jpg

    Mniam. Ja dopiero kolacje jem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokaże na wieszaku
    99e42fe53a69.jpg
    Do tego kremowy zakiet (wrazie chlodu). Maz krawat w kolorze niebieskich kwiatów.

    A wcześniej to nie miałam czasu. Sprzatalam. A potem zrobilam armagedon w pokoju córki jsk zobaczylam jak ona posprzatala.

    nadzieja_86, calanthe, pola89, Kasia 1805, mother84, aLunia, Miśkowa lubią tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ulala jaki ładny krój 😁 lubię takie sukienki bo można też na inne okazje założyć. I mąż też będzie dopasowany extra 👌

    Iza34 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    Iza34 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza pięknie, lekko, kobieco... Super ♥️

    Kasia oj zjadłabym, zjadła takie pyszności 🤤
    A ja przed chwilą skończyłam robić torcik na moje imieniny do pracy 😁 Wykorzystuję fakt, że jak nigdy są jeszcze truskawki i będzie smietanowo-czekoladowo-truskawkowo-borówkowa pychota 😁 Wszystkie kobietki lubimy słodkości, więc często coś zanoszę, jak zostanie w domu, bo moje chłopaki to już niekoniecznie. Mąż wcale, a synek tylko skubnie coś z lekka zazwyczaj. Z tego względu choć bardzo lubię, to w sumie rzadko piekę, bo nie ma komu w domu jeść 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 22:46

    Iza34, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 8 lipca 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera u nas wszyscy lubimy słodkości :) tylko jakoś nie ma kiedy zrobić a ja w tych sprawach pieczonych to śmieżynka jestem. Uczę się dopiero powoli

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
‹‹ 2077 2078 2079 2080 2081 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ