Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    moje dzieci były chrzczone jak miały miesiąc ;)

    sliczna sukienka Iza!

    Kasia
    kiedy Ty masz czas jeszcze piec.
    chociaz ja ostatnio po pracy zrobiłam ciasto jogurtowe z truskawkami z moich wypieków. ale to takie ucierane, 3 minuty w mikserze i do blachy :D za inne to sie nawet nie biorę :D

    Daj przepis 😁


    No ale boję się, że przytyje i jednak te jelita dają się we znaki to trochę dietę próbuje mieć żeby się uspokoiło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 09:14

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia jaki on bosski 😍😍😍 no ja się zakochałam :)

    U mnie mały był chrzczony jak miał niecałe 5 miesięcy.
    A córcie zobaczymy kiedy będziemy chrzcili napewno nie prędzej niż na wiosnę. Wolałabym żeby była mała ale u nas sporo osób chrzciny robi z roczkiem i też my mieliśmy tak robić u syna no ale w końcu stwierdziłam że wolę go ochrzcić póki mały.

    A co do słodkości powiedziałam mężowi że mam chciałabym upiec jakieś ciasto bo mam chęć na słodkie. To wymyślił czekoladowe z orzechami. Muszę zadzwonić do mojej mamy bo ona piekła pysznego murzynka i może ma gdzieś przepis. Aczkolwiek ja mam bardziej chęć na jakieś z owocami. Nie wiem truskawki lub jagody... ale spoczko mogę teraz murzynka a później jak mąż będzie miał urlop to zrobię jagodowy sernik na zimno 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 09:41

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALunia on wyglada jakby juz mial z miesiac! cudowny.

    z tego przepisu piekłam : https://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-jogurtowe-z-truskawkami
    (tylko to na malą blaszkę)

    beztalencie jestem , a wyszło, wiec polecam :D

    mother84, AdelaX, Kasia 1805 lubią tę wiadomość

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wspaniały Synuś ♥️😄

    Dziękuję za życzenia 😊 Tak Nadzieja, dobrze kombinujesz 😁

    Zdjęcie próbuje wstawić ale na zapodaj mi wyskoczyło że za duży plik i nie pójdzie 🙂 Jest jeszcze jakiś inny sposób?

    Jagoda jest dużo przepisów w necie też, żałuję że jak byłam nastolatką i piekłam co weekend coś nie było internetu 😁 Najbardziej lubię strony domowe wypieki i kwestia smaku też ma fajne przepisy. Nic tylko robić (jak ma się czas i dla kogo 😏;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 10:07

    nadzieja_86, Jagodazdw92 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia piękny synek 😍😍😍

    Lucecita dzieki tez sobie zapisałam ☺️

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    719f475b188d.jpg

    Pokaże wam mojego przystojniaka 😉

    Ps w końcu już umiem wstawiać fotki😅
    Piękny, zamawiam na zięcia😉😍 wykapana mama, a skąd wiem? Bo skoro synuś taki śliczny to po kimś tą urodę musiał odziedziczyc, a mama zawsze ładniejsza niż tato 😁

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2855 2748

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chrzcilismy corke jak miala prawie rok, nie polecam 🤣. W kosciele byla jeszcze trojka dzieci, wszystkie malutkie, nasza byla ciekawska, cmokala smokiem na caly kosciol, gadala, wiercila sie itp 🤣🤣🤣. Potem na obiedzie tez tylko rece, zmeczona byla, nie mogla usnac, nawet nie wiem czy cos zjadlam bo ciagle latala po rekach gosci ale nie byla zbyt zadowolona. Lepiej takie male to i spi i z goscmi pogadac mozna na spokojnie. Urodzila sie jesienia wiec czekalismy az sie cieplo zrobi i tak wyszlo lato.

    Siostra meza chrzcila syna jak mial 4 lata. Myslelismy ze ze smiechu nie wytrzymamy jak go nad chrzcielnica trzymali, wielki chlop a jak bobasa kazali polozyc 😃

    Ja jestem wielka fanka ciast, kiedys duzo pieklam a teraz jakos mi brak zapalu. Jak juz to jesienia i zima pieke bo lubie w posprzatanym domu jak pachnie dodatkowo ciastem 🙂.

    aLunia piekny ten Twoj maly, taki juz sie duzy wydaje, jakby z miesiac mial 😀

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia jaki przystojniaczek mały😍😍😍 ja też się ustawie w kolejce po zięcia 😄

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia aaaaaaa jaki słodziak 😍😍😍 normalnie będzie miał wzięcie 😍

    Kwestia smaku też u mnie rządzi 😁✌️

    Jagoda aaaaale bym sobie wszamała sernik na zimno! 😋 Dawno nie jadłam.

    Calanthe nie ma to jak po tylu latach dowiedzieć się kiedy się na imieniny 😁

    Nadzieja jak dacie radę to ❤️ dziś jeszcze 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia udal sie Wam ten Szymuś-niespodzianka 😎 i faktycznie wyglada jak by juz mial miesiac :D a jaka czuprynka! :D

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    mother84 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia ale on włoski i karancje ma ciemna aż mi ciepło na ❤️ zrobiło jak zobaczyłam Szymusia 😘

    Kasia 😅 padłam ale co prawda to prawda z pewnością po mamie

    Lucecita też lubię takie szybkie cista zrobię.

    Ja wczoj pancake robiłam 😋

    Calanthe a nóż okazja do świętowania ja też na spokojnie do tego podchodzę żel od męża strony pamiętają i w ogóle nawet w kalendarzu znaleźli imieniny mojej i przyjechali z prezentami i po co.... Ale tak lubią a ja zawsze ciacho jakieś piekę

    Mother tak właśnie dziś a co ❤️ czemu nie dalej mam ochotę pisałem mężowi to mówił że się pospieszy do domu bo jak ja w potrzebie to pomoże 🤣

    Wiera ma się tego nosa 😁 resztę mi ciężko będzie rozszyfrować po niku 😉

    A dziewczyny co na roczek kupić dla dziewczynki myślam może o wózku dla laleczki kurde moja ma 3,5 i już nie pamiętam co dostawała i czym lubi Ala się bawić 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 11:34

    Jagodazdw92 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki, dziewczyny, jeszcze bede musiala impreze odwolac. U kuzynki w pracy jest wirus a my prosilismy jej rodzicow, no i mama tam do nich jezdzi i do mnie przyjezdza. Ciort wie czy ta kuzynka nie ma wirusa, nawet nie wiem czy musi byc na kwarantannie czy jak. Droga roznoszenia jest. Chyba panikuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia to moze i ja udtawie sie w kolejce po zięcia. Cudowny twoj Szymus.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 lipca 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tych zdjęciach faktycznie wielki, nawet moja córka mówiła, że taki duży na zdjęciu a w rzeczywistości mały. No ale tak jest duży 😁
    No pewnie, że po mamie a co 😁
    Przynajmiej będzie miał fajna teściowa, dogadamy się dziewczyny hehe

    Też sobie zapisałam przepis, uwielbiam takie na szybko 😅

    Calanthe z imieninami jesteś mistrzem 😁

    Mój brat też chrzcił synów jak chłopcy mieli rok i strasznie, w kościele nie mogli usiedzieć, na sali to samo. Ja pierwsza córkę jak miała 5 miesięcy a druga jak 6 i to tak już ostatni dzwonek był.

    Moje córki na roczek dostały lalki. Uważam, że najlepszy prezent każda ma swoją ukochana. Wózek też super sprawa.

    Jeszcze pytanie do dziewczyn po cc. Wczoraj mi powiedzieli, żeby nic nie robić z tą blizna. Czy wy coś używaliście? Narazie myje szarym mydłem tylko i wietrze tą ranę ile mogę.
    I jeszcze kiedy zaczęłyście tak normalnie funkcjonować spacery itd? Ja byłam tylko kawałek a tak się zmęczyłam.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 lipca 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:06

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2855 2748

    Wysłany: 9 lipca 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na roczek to tez mysle ze albo jakis wozeczek, moze lale bobasa albo jezeli dziecko lubi to jakies klocki np. lego sa dla takich maluchow. Moja corka dostala na roczek stoliczek z fisher price rozne mial melodyjki, poziomy, kolory, ksztaly. Tez fajny.

    aLunia ja z tego co pamietam to po tygodniu po cc pojechalam kupic pralke wiec juz chodzilam praktycznie normalnie, dosc dobrze sie czulam. Wiadomo ze im dluzej sie siedzi czy lezy to potem troche ciagnie jak sie wstaje wiec lepiej sie ruszac. Nie przeciazac ani nie szalec ale delikatny ruch sie przyda. Blizny niczym nie smarowalam, wiem ze sa takie masci czy plastry zeby blizna byla malo widoczna ale ja nic nie uzywalam i mam ladna blizne, malo co widac.

    Iza a to juz potwierdzone ? Kurcze troche problem moze byc. Moze falszywy alarm albo ci ludzie sie nie spotkali i nie zdazyli zarazic ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 12:46

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 9 lipca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Na tych zdjęciach faktycznie wielki, nawet moja córka mówiła, że taki duży na zdjęciu a w rzeczywistości mały. No ale tak jest duży 😁
    No pewnie, że po mamie a co 😁
    Przynajmiej będzie miał fajna teściowa, dogadamy się dziewczyny hehe

    Też sobie zapisałam przepis, uwielbiam takie na szybko 😅

    Calanthe z imieninami jesteś mistrzem 😁

    Mój brat też chrzcił synów jak chłopcy mieli rok i strasznie, w kościele nie mogli usiedzieć, na sali to samo. Ja pierwsza córkę jak miała 5 miesięcy a druga jak 6 i to tak już ostatni dzwonek był.

    Moje córki na roczek dostały lalki. Uważam, że najlepszy prezent każda ma swoją ukochana. Wózek też super sprawa.

    Jeszcze pytanie do dziewczyn po cc. Wczoraj mi powiedzieli, żeby nic nie robić z tą blizna. Czy wy coś używaliście? Narazie myje szarym mydłem tylko i wietrze tą ranę ile mogę.
    I jeszcze kiedy zaczęłyście tak normalnie funkcjonować spacery itd? Ja byłam tylko kawałek a tak się zmęczyłam.
    Ja absolutnie nic z nią, a raczej nimi nie robiłam 🙂 ja smigalam na spacer jak tylko pogoda pozwoliła i ile dałam rady, a reszta to tak jak Mysza napisała😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 12:51

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
‹‹ 2079 2080 2081 2082 2083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ