X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera pod masę cukrową musi być położona dobrze zrobiona masa maślana z dobrego masła 😉 wtedy nic nie splynie 😉

    Ja będę robić tort na chrzciny i też myślalam o tej polewie właśnie. Bo zawsze robię z masy cukrowej albo z tymi opłatkami bądź na szybko sama śmietaną i jakieś tam owoce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 19:32

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia synus cudny 🥰🥰❤️

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele niby wiem że maślana, tak czytałam, ale uwielbiam torty śmietanowe i nie chciałam już masła na wierzch pchać, zresztą potrzebowałam na pociąg czarny kolor ;) W necie pisali, że ta czekoladowa też jest "pod masę cukrową" i uwierzyłam na słowo 😅 być może chodziło o to że można nakryć masę cukrową na całość a nie tylko elementy 🤔 Ale zawsze się czegoś człowiek nauczy nowego 😁 Opłatek w zeszłym roku testowałam i może miałam kiepskiej jakości, bo ten obrazek taki rozmyty był później, choć zrobiłam wg zaleceń koleżanki co uwielbia opłatki 🙂 I jakoś tak się zniechęciłam, że w tym roku się porwałam z motyka na słońce 😂

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duze robicie chrzciny? Wszystko ladnie pieknie tylko nie ogolem do zaplaty. To nas szarpnie. Wiedzialam ile od talerzyka ale nie liczyłam ile razem wyjdzie 😲. Narazie szykujemy normalnie impreze, zobaczymy co czas pokaze.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 lipca 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Duze robicie chrzciny? Wszystko ladnie pieknie tylko nie ogolem do zaplaty. To nas szarpnie. Wiedzialam ile od talerzyka ale nie liczyłam ile razem wyjdzie 😲. Narazie szykujemy normalnie impreze, zobaczymy co czas pokaze.
    My tylko 20 osob.chrzestni z rodzinami, dziadkowie i brat. Jakbysmy dalej prosili to małe Wesele by wyszło. Wiec odpuscilismy

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My najbliższe osoby i z dziecmi wyszło 26 osób.. tak więc no 😅 ogólnie nie chce mi się strasznie tych chrzcin ale nie chcę też czekac bo kto wie co to będzie po wakacjach.. czy znów jakieś ograniczenia zrobią czy co 🤷

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja tak czytam ze ty tak jak ja z tym parkowaniem. Jade z córka do szkoły (przed corona), mowie ze juz pozno i gdzie ja zaparkuje a corka "no tak mama, ty potrzebujesz miejsca jak na tira" 😂😂😂. U nas auto tez do naprawy- hamulce, chyba sie wytarly okladziny bo az sie ludzie ogladaja jak hamujemy tak piszczy.

    Wiera wariatow-kierowcow nie brakuje na tym swiecie.

    Smakolyki dzisiaj az ślinka cieknie.

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to się porobiło, mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze. Ja tez chrzciny na ok 20 osób, i przyznam szczerze ze robimy tak późno bo tez musimy trochę uzbierać. Plan był w sumie na marzec wstępnie ale potem przemyślałam czy mamy kaske a i tak koronawirus by wszystko popsuł. Jestem wciąż zła ze musieliśmy przełożyć na pazdziernik😤 ale tak Iza jak to się przeliczy to trochę wyjdzie, a jeszcze doliczyć ubrania i jakieś dodatki.

    Wiera cudownie i pysznie wyglada to arcydzieło 😍😍😍 oj ale bym spróbowała 👍

    Ewi ja płaciłam 200 zł zaliczki za sale.

    Alunia ja niczym nie smarowałam, kazali tylko wietrzyć. W jednym miejscu mnie trochę szczypało to położna kazała psikac octaniseptem

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    My najbliższe osoby i z dziecmi wyszło 26 osób.. tak więc no 😅 ogólnie nie chce mi się strasznie tych chrzcin ale nie chcę też czekac bo kto wie co to będzie po wakacjach.. czy znów jakieś ograniczenia zrobią czy co 🤷

    Mi tez sie nie chce no ale... Ja sie obawiam ze juz po wyborach zrobia ograniczenia. U nas 30 osob w tym 4 dzieci, 160zl od talerzyka, do tego fotograf 760zl i ksiadz 500zl. Nie licze juz ubran itp. Tych truskawek mi nie starczy na to. No ale z drugiej strony takie wyczekane, wystarane to dzieciatko to co tu zalowac, trzeba sie cieszyc.

    nadzieja_86, mother84 lubią tę wiadomość

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele u nas małego kładą na leżance i kłują go a ja stoję z tylu. Jest wiielllkkkiiii płacz.
    Dzielny maluszek. To już drugie szczepienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 21:46

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno jak zrobią ograniczenia to zrobię tylko chrzest w kościele i obiad dla chrzestnych.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Trudno jak zrobią ograniczenia to zrobię tylko chrzest w kościele i obiad dla chrzestnych.

    Nie no, narazie sie cieszą ze po 1 turze nie bylo wzrostu zachorowan. Ale kto ich tam wie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia a powiedz jak poszlou ciebie wklucie w kregoslup, gladko czy z "przygodami"? Ja myslalamze tam zejde im na stole zanim znieczulili.

    Wiera moj mąż myslam o fotowoltajce ake przrmyslal sprawe i stwierdzil ze tylko dokladac bedzie do tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Adele u nas jakoś prąd małego kładą na leżance i kłują go a ja stoję z tylu. Jest wiielllkkkiiii płacz.
    Dzielny maluszek. To już drugie szczepienie?

    Wydaje mi sie ze dziecko na kolanach/na rekach u rodzica czuje sie bezpieczniej i mu latwiej to zniesc.

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Wiera to miałaś stres... Dobrze ze nic Ci się nie stało...

    Ceny jak za wesele :/ ale chyba chcą nadrobić czas korony...

    A ja jestem po wizycie, dziś godz opóźnienia i jakaś sztywna atmosfera była... Aż dziwnie... I jeszcze kolejna wizyta za 2 tyg bo za 3 go nie ma więc znowu 200 pójdzie :/ no ale najważniejsze że wszystko ok, mała już waży 1800 g! Kawał "baby" będzie :) chyba mocno przemyśle pomysł z sn :D

    Iza34, Girl25, AdelaX, calanthe, nadzieja_86, pola89, mother84, Emrica lubią tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa dobre wiadomości, duża dziewczynka faktycznie☺️Najważniejsze ze wszystko ok

    Iza moja siostra jest fotografka to chociaż ten koszt mi odpadnie i w prezencie maja dać m.in fotoksiazke

    nadzieja_86, mother84, Miśkowa lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcielismy fotografa tego co na slub i chrzciny starszej corki. Jak zaspiewali cene to szczeka mi opadla i zrezygnowalam. Ze 2 tys.by wyszlo. A ta pani chce 400zl za reportaż z kosciola, 1,5 godz.na sali i mini-plener, do tego biore fotoksiazke 300zl i dojazd 60zl. Tak wiec mysle ze bedzie ok.
    A, nie jest ok. Bo juz zaliczyłam sprzeczke z tesciowa bo fotografa do domu nie biore 🤦‍♀️. Jak nie dalam sie przekonac to poleciala do synusia i jemu prawila i probowala.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj Iza tesciowej to nigdy nie dogodzisz. No myśle ze cena spoko. Moja siostra chyba tez jakoś w tych granicach bierze.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2850 2736

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak wszyscy chrzciny robia ok 20 osob. My mielismy male, tylko chrzestni i dziadkowie, nie chcielismy wiecej osob zapraszac.

    Co do samochodow to ja akurat jezdzialam do niedawna malym. Wczesniej byly rozne, bylo i kombi 😀Teraz mialam Takie miejskie zwinne autko, maz ma do pracy swoje. Ja sprzedalam i przez korone nie jezdzilam nigdzie sama, mala w domu to nie kupowalam. Teraz w lipcu/ sierpniu juz trzeba i bierzemy suva. Ja jestem mala, drobna, chce miec widocznosc dobra wiec i taki samochod mi pasuje bo duzo wiekszych np kombi sa dlugie a niskie. Mi to srednio odpowiada, lubie czuc sie pewnie dlatego tez suv. Sama jestem ciekawa jak mi sie bedzie takim jezdzic. Na dluzsze wyjazdy sie nada, ewentualnie na drugie dziecko, no taki rodzinny samochod 🙂.

    Dodatkowo jeszcze od jutra zaczyna nam ekipa dom ocieplac. Jak nam wyliczyli kosztorys to szkoda gadac ale trzeba 🤦‍♀️

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 lipca 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:07

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 2081 2082 2083 2084 2085 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ