X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze dzien podobny my tez sprzataie dekoracje swiateczne zebrane i zmienione a jwszcze u znajomych bylismy na drinku bardzonprztjemnie.
    Mysza koniecznie pochwal sie efektem po super ze maz tak szybko dziala.

    Girl to juz w nastepnym tyg. mozesz ptzytulic malenstwo.

    Mother wow to bardzonmaluko ale jak sobie przypomne zdjecie to ty chudzinka jestes.

    Pap aby szybko minal ten czas i Szymus dal wytchnac maminym rączką milo ze sie odezwalas.

    Tak mysle co tam Emrica?

    Wiera a ty szczepienie masz ustalone?

    Iza taka czasem zamiecie ro nie ma wyjsc to inpewnie dzien dluzszy w domu a jak corka czuje sie na podzialek do szkoly?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 21:04

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera Zuzia powiedziala ze nie idzie do szkoly, jeszcze dzis poparzyla się tluszczem z patelni i probuje mi wcisnac kolejny powód zeby nie isc. Ale tak naprawde jak do poniedzialku beda takie zamiecie to do szkoly nie dotrzemy bo nie damy rady wyjechac z garazu 😂. Ola dopiero poszla spac a ja dzis nie moge sobie poradzic z bolem brzucha, 2 apapy dzialaly 2 godziny, lek ktory bierze sie co 8 godz.dzialal 4, jakas wredna ta @. A wogole Ola wczoraj bardzo odparzyla sobie dupke, az skora na posladkach i z przodu czerwone (bidulka az sie trzesla jak probowalam ja przemyc), taką jakąś parzaca tą 💩 miala, niemozliwe ze byla dlugo bo ja męczę dziecko i czesto sprawdzam. A tesciowa jak zobaczyla ze dupina czerwona to juz gębę otworzyla zeby na mnie naskoczyc, juz zaczela ale mąż ja zgasil mowiac jak bylo. Przeciez ja wszystkiemu jestem winna i źle robie.
    P.s. tesciowa chyba chciala dzisiaj puscic dom z dymem, zostawila 3 garnki na gazie i poszla na pogrzeb 🤦‍♀️(nie bylo jej 2,5godz.) i nic nie powiedziala. To dobrze ze smietana mi sie skończyła i mąż poszedl pozyczyc. W 1 garze juz czarno bylo 😲.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 22:25

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś mróz 😱 jutro też jeszcze ma być. Zimnicho ☃️
    Iza to teściowa ładnie by Was z dymem puściła 😂
    Natchnęłyście mnie, żeby dziś rozebrać choinkę, szybciej coś się nie mogłam zebrać 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rano -14st. I nadal wali śnieg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 08:38

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie też dziś zimno -9 póki co.
    Rozkreca mi się @ dobrze, że brzuch nie boli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 09:04

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Hej u mnie też dziś zimno -9 póki co.
    Rozkreca mi się @ dobrze, że brzuch nie boli

    A mnie juz drugi dzien boli brzuch, nie tylko brzuch bo plecy, d... i wewnetrzna strona ud. Czy po tych cesarkach?
    Ja z samego rana odwalilam robote z wieczora- wpakowalam Zuzie do wanny i umylam jej głowę. Kąpiel, mycie glowy i wyczesanie jej włosów zajmuje nieraz godzine. A wieczorem roznie z czasem bywa przy Oli.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja najdalej w poniedziałek jakbym miała cc rano albo najpóźniej we wtorek ale zobaczymy czy nie faktycznie w piątek będę mieć bo nad ranem miałam bolesne skurcze, te przepowiadające , bolały były co 10 min, co 5, nieregularne i po pare sekund i tak z 5 razy przez 1,5 h . Pierwsze bolały mnie strasznie piersi a potem miałam te skurcze.

    P.S a co to może być jak dziecko ma na jednej kostce u stopy zaczerwienienie i sucha, szorstka skóra? Wstawię zaraz zdjęcie tylko robilam je po tym jak wysmarowałam oliwka

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beff01664d2fb312med.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl a buciki nie obcieraja? Ja coś czuje ze ty nie wytrzymasz nawet do piatku. Walizki do szpitala spakowane na tip top?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Girl a buciki nie obcieraja? Ja coś czuje ze ty nie wytrzymasz nawet do piatku. Walizki do szpitala spakowane na tip top?
    No właśnie też taka mnie myśl naszła ale ma tylko na jednej i mąż twierdzi że to nie to a buty mogą być już malawe bo są z tamtego roku tylko wtedy były troszkę za duże. Tak, spakowana na tip top na szczęście, nawet młodemu kupiłam pampersy żeby miał na noc bo gdzieś końcem następnego tygodnia się skończą, może później zależy czy będzie sikal w nocy. Ale nawet nie strasz że nie wytrzymam :p, do terminu z usg mam prawie dwa tygodnie jeszcze.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl przyjrzyj się jak syn siedzi, w sensie czy bardzo często nie podkłada tej nogi pod pupę. Może to być poporostu przez to i jest to wynik obtarcia w taki sposób. Ja mam coś takiego na prawej stopie, ale zazwyczaj właśnie siadam w taki sposób że ta noga pod pupa np.jak zmieniam pieluchę dziecku.

    Girl25 lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    No właśnie też taka mnie myśl naszła ale ma tylko na jednej i mąż twierdzi że to nie to a buty mogą być już malawe bo są z tamtego roku tylko wtedy były troszkę za duże. Tak, spakowana na tip top na szczęście, nawet młodemu kupiłam pampersy żeby miał na noc bo gdzieś końcem następnego tygodnia się skończą, może później zależy czy będzie sikal w nocy. Ale nawet nie strasz że nie wytrzymam :p, do terminu z usg mam prawie dwa tygodnie jeszcze.

    Wiesz, ciążę masz juz donoszona to nie znasz dnia ani godziny. Ja w 2 ciazach nawet pol skurczu nie poczulam, cos tam zaczynalo sie dziać w szpitalu ale już mnie brali na cc.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Wiesz, ciążę masz juz donoszona to nie znasz dnia ani godziny. Ja w 2 ciazach nawet pol skurczu nie poczulam, cos tam zaczynalo sie dziać w szpitalu ale już mnie brali na cc.
    Niby tak, ja w pierwszej ciąży miałam regularne skurcze ale słabe i ginekolog mówił że to nie to jednak ale ja spanikowałam i pojechałam :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też mroźno, jak wróciliśmy z podwórka stopy miałam jak lody. Syn się wyszalał w śniegu, temperatura mu nie przeszkadzała. Dzieci mają inny termostat :)

    Nadzieja na razie terminu szczepienia nie mam, na razie tylko zgłoszenie. Poczekam kilka dni czy ktoś zadzwoni, jeśli nie to trzeba będzie dzwonić samemu.;)

    Girl ja mam podobną zmianę na stopie, tylko bardziej posrodku na wierzchniej stronie stopy. Mnie się zrobiło od butów kilka lat temu - miałam takie klapki na wyższej koturnie, w których chodziłam bardzo dużo i myślę że to od paska. Na jednej nodze tylko. Co najśmieszniejsze w ogóle się nie mogę tego pozbyć, już różnych smarowideł próbowałam i ciągle w tym miejscu skóra jest sucha i delikatnie się łuszczy 🙈 To na dniach już będzie synek na świecie :)

    Iza to ładnie teściowa ma zapędy niszczycielskie 😅

    Adele moja @ w tym miesiącu też tak incognito, brzucha nie czułam niemal wcale ani przed ani teraz w trakcie. Do tego nie wiem czy to przerwa po stymulacjach i organizm sobie "odpoczywał", bo nawet mało co w tym miesiącu się złuszcza to chyba mało wyprodukował. W poprzednim potop szwedzki a w tym z 1/3 co było. 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 19:45

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co moja panna wymyslila- ze jutro nie idzie fo szkoly. I zasypisla z płaczem ze nie pojdzie. Co ja mam robic? Mąż mowi ze jak bedzie taki mroz to bez sensu zeby z domu wychodzila. W tej chwili -20st. 😲😨

    A drugie- mamy "świetne" okna, przy jednych drzwiach balkonowych jest taka nieszczelność ze od wewnatrz na ramie okiennej jest lod ❄. Juz tyle razy poprawiali, i uszczelke wymienialismy a ciagle jest nieszczelne a jak wieje to az czuc na twarzy wiatr z zewnatrz. Takie super okna z Krakowa. Az mąż zrobil zdjecia i film i znow bedziemy reklamowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 22:51

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2848 2716

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, no ja jestem ciekawa jak to bedzie wygladac jutro w szkolach. Nie dosc, ze dopiero otwarte, po weekendzie to jeszcze taki mroz. Oby tylko dobrze napalili zanim dzieciaki przyjda bo to zadna przyjemnosc, gdyby mialy sie poprzeziebiac.

    Ja zrobilam przy niedzieli 🤪gruntowne porzadki w sypialni, glownie w szafach. Maz z samego rana wymknal sie z lozka (spalismy dzis w salonie) zeby mi zrobic niespodzianke,dokonczyl malowac i posprzatal w pokoju 🙂 Jestem zadowolona, ladnie wyszlo, tak przytulnie. Jeszcze tylko dojdzie tapeta i mysle ze zwienczy dzielo. Bylismy tez na malym spacerze, u nas dzis w dzien bylo -15 ale bardzo slonecznie i zero wiatru a teraz mamy - 22, jeszcze jutro takie zimno i podobno ma byc ok. Az mi sie nie chce, jak pomysle ze znowu poniedzialek 😏

    Kladlam dzis to ja wyjatkowo corke spac, czytalam jej bajki, glaskalam po nozkach i tak jakos mi sie smutno zrobilo, ze moja malutka dziewczynka jest coraz wieksza, jeszcze jakby wczoraj lezala mi na brzuchu, zwinieta jak kurczaczek a teraz ledwo miescimy sie razem w jej lozku. Zdecydowanie za szybko rosnie 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 23:40

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w taki mróz nie wychodzimy. Ja na pewno bym zamarzla 😨, Ola za mała a Zuzia nie umie na spokojnie, zaraz nalykala by sie tego zimnego powietrza bo ona nie potrafi spacerować tylko jak to dziecko- szaleje. Jestesmy zdania ze lepiej przeczekac te kilka dni. Moj brat jak zrobil kulig to dziecko juz z glutem po pas i juz siedzi w domu zamiast do szkoly.

    Miskowa ale masz super męża. Tez bym tak chciala, szybki pomysl-szybka realizacja i pomoc w sprzataniu.

    Powinnam juz spac bo rano trzeba wstac i ocenic sytuacje co z tą szkola. Kurcze, nie powinnam pozwolic corce robic co chce bo tak sobie umyslila.

    Miskowa a co ja mam powiedziec- prawie 9 lat a kawal baby 37kg, noga rozm.35 a ze wrodzila sie do tatusia to niedlugo moje ubrania bedzie zakladac, przeraza mnie jej wielkość. Mialam kupic jej podstawke do samochodu a co sie okazuje- w takich standardowych pupa jej sie nie miesci 😭(przymierzala sie dzisiaj jak byla moja siostra), znalazlam taka dużą szeroka ale martwie się czy dobrze wpasuje sie w fotel a musi miec bo bedzie jezdzic z przodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 23:48

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj tez poszlismy na sanki, Szymek spał cały czas, tylko Wiki marudziła. Jednak zima to nie jej klimat. Troche zła byłam bo wszyscy musielismy sie pod nia podporzadkowac, a ubrac taka gromadę to nie lada wyczyn. Ale i tak pogoda mimo, ze mrozna to piekna bo sloneczko.

    Mysza super z remontem ☺

    Miłego dnia dziewczyny.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis blue monday zeby sie wam nie udzielilo. Bo u mnie jakos wszystko nie tak od rana.

    Milego dnia

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, ale miło że strony męża, że uporał się tak sprawnie z tym remontem ☺️ brawo 👏

    My też korzystamy z tego, że śnieg itp i wychodzimy, my to generalnie wychodzimy na dwór często, nieważne czy gorąco czy mróz czy lekko pada 😉 nawet jak podziebieni to żadna pogoda nam nie straszna, byle temperatury nie mieć 😉

    Iza i co poszła córka do szkoły? Ja to myślałam, że dzieci się cieszą, że w końcu wraca szkoła do normalności 😉

    Nadzieja a nic nie mów. Ja od rana miałam nerwa, wstałam wcześnie specjalnie, żeby jechać na badania, bo m.in.dzis krzywą mam. Małego szybko z łóżka zwlokłam, pojechaliśmy, a tam laboratorium zamknięte nie wiedzieć czemu, chciałam do drugiego to też nie pobierali, bo babka nie dojechała przez mrozy, musiałam na drugi koniec miasta jechać. Głodna, zła, i pizga tu, że mam skostniałe ręce, a siedzieć jeszcze 1.5 h muszę 😩

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2432 2433 2434 2435 2436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ