Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mi się wydaje że przez ten covid nieszczęsny bo testy jakbym miała wcześniej zaplanowana cc to musiałabym iść do 6 dni przed szpitalem a on chce je zrobić przy przyjęciu na oddział dopiero. Nie wiem co będzie na tym skierowaniu bo jeśli będzie planowa CC to boje się że będą się czepiać, chyba że zrobi tak żeby to on mnie na swoim dyżurze przyjmie , innej opcji nie widzę i jeśli nie to będę miała stresa. Jeszcze na dodatek od rana czuje napór na bliznę, ledwo chodzę także żeby się na 22 nie skończyło i mam nadzieje że wcześniej nic się nie zacznie chociaż do wtorku.

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl jak ja sobie pomyśle o cc to az mną wzdryga, pierwsza dobrze znioslam, drugą juz nie. A mąż ma chęć na 3 dziecko a mnie az skręca bo wiadomo 3 cc. Drugie co mnie przeraza to karmienie, za kazdym razem nie wyszlo, teraz "wygralam" z natura ale ten laktator mnie wykonczyl.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny ☺️ coś się wbić nie mogłam tutaj ☺️
    Pap mam nadzieję, że to chwilowe pogorszenie sytuacji 😁 i niebawem synek będzie mniej absorbujący ☺️ co do ciąży przyjaciółki to wierzę, że Cię to cieszy ☺️ powiem Ci, że też mi ta moja ciąża leci strasznie szybko. Nie sądziłam, że to aż tak zleci. Do tej pory są dni, że nie mogę w to uwierzyć, że się udało itp 😍 a kg to mam póki co jakieś +2,5 kg. O dziwo w pierwszej ciąży tyłam od początku, a teraz najpierw zrzuciłam z dwa kilo, potem nic nie szło w górę i teraz od jakiegoś 20 TC ruszyło 😉
    Wiecie, wczoraj udało mi się sprzedać narożnik, a przedwczoraj krzesła 😁 cieszę się, bo zawsze to kasa do remontu będzie 😜

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 15:32

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to piekna waga.

Ja sprintem dokonczylam rozbieranie choinki (bo Ola nie dawala) i zaliczylam prasowanie poki spi bo tez mi nie daje 😂.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother 2,5 kg na plusie w 22 tygodniu to rewelacja👏 I super, że udało Ci się sprzedać meble.
    Miłego wieczoru Dziewczyny🤗

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś cisza nastała ☺️ wszystkie pewno korzystają z weekendu 😉 u mnie mąż poszedł do pracy, synek zasypia, to ja chyba jakiś serial sobie włączę i potem spać 😉

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    29.09.2020 ♥️
  • Mysza123 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis pol dnia spedzilismy na zakupach, jeszcze nas taka zamiec sniezna zlapala, ze myslalam ze do domu nie wrocimy.
    Wzielam sie za sprzatnie, ogarnelam choinke, pranie itp. Same przyjemnosci ... bylismy tez po farby i ... moj maz juz maluje. Tak sam z siebie 😃ale dalam ciala bo tapety nie zamowilam, chociaz widze ze jest i plus tego bo kolor juz wyglada troszke inaczej niz myslalam i by odcien tapety nie pasowal 😬. Mialam upatrzonych kilka, w roznych odcieniach i musze sie przypatrzyc scianom w swietle dziennym zeby kupic teraz dobra 🤪
    Mother, super ze taka masz wage, zawsze masz jeszcze spory zapas na koncowe miesiace kiedy to dzidzius najwiecej przybiera 🙂

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 20:14

tb73hdgeg1r7jrtd.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza to mąż widzę ruszył z kopyta 😁 super 😁 na pewno będziesz zadowolona z efektu końcowego ☺️

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze dzien podobny my tez sprzataie dekoracje swiateczne zebrane i zmienione a jwszcze u znajomych bylismy na drinku bardzonprztjemnie.
    Mysza koniecznie pochwal sie efektem po super ze maz tak szybko dziala.

Girl to juz w nastepnym tyg. mozesz ptzytulic malenstwo.

Mother wow to bardzonmaluko ale jak sobie przypomne zdjecie to ty chudzinka jestes.

Pap aby szybko minal ten czas i Szymus dal wytchnac maminym rączką milo ze sie odezwalas.

Tak mysle co tam Emrica?

Wiera a ty szczepienie masz ustalone?

Iza taka czasem zamiecie ro nie ma wyjsc to inpewnie dzien dluzszy w domu a jak corka czuje sie na podzialek do szkoly?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 21:04

Juz dwa lata czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

29. 07.2020 HSG są drożne. ✊

Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼

Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.

„Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”

n59yt5od1y3qj53b.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera Zuzia powiedziala ze nie idzie do szkoly, jeszcze dzis poparzyla się tluszczem z patelni i probuje mi wcisnac kolejny powód zeby nie isc. Ale tak naprawde jak do poniedzialku beda takie zamiecie to do szkoly nie dotrzemy bo nie damy rady wyjechac z garazu 😂. Ola dopiero poszla spac a ja dzis nie moge sobie poradzic z bolem brzucha, 2 apapy dzialaly 2 godziny, lek ktory bierze sie co 8 godz.dzialal 4, jakas wredna ta @. A wogole Ola wczoraj bardzo odparzyla sobie dupke, az skora na posladkach i z przodu czerwone (bidulka az sie trzesla jak probowalam ja przemyc), taką jakąś parzaca tą 💩 miala, niemozliwe ze byla dlugo bo ja męczę dziecko i czesto sprawdzam. A tesciowa jak zobaczyla ze dupina czerwona to juz gębę otworzyla zeby na mnie naskoczyc, juz zaczela ale mąż ja zgasil mowiac jak bylo. Przeciez ja wszystkiemu jestem winna i źle robie.
    P.s. tesciowa chyba chciala dzisiaj puscic dom z dymem, zostawila 3 garnki na gazie i poszla na pogrzeb 🤦‍♀️(nie bylo jej 2,5godz.) i nic nie powiedziala. To dobrze ze smietana mi sie skończyła i mąż poszedl pozyczyc. W 1 garze juz czarno bylo 😲.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 22:25

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś mróz 😱 jutro też jeszcze ma być. Zimnicho ☃️
    Iza to teściowa ładnie by Was z dymem puściła 😂
    Natchnęłyście mnie, żeby dziś rozebrać choinkę, szybciej coś się nie mogłam zebrać 😉

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rano -14st. I nadal wali śnieg.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 08:38

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie też dziś zimno -9 póki co.
    Rozkreca mi się @ dobrze, że brzuch nie boli

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 09:04

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Hej u mnie też dziś zimno -9 póki co.
    Rozkreca mi się @ dobrze, że brzuch nie boli

A mnie juz drugi dzien boli brzuch, nie tylko brzuch bo plecy, d... i wewnetrzna strona ud. Czy po tych cesarkach?
    Ja z samego rana odwalilam robote z wieczora- wpakowalam Zuzie do wanny i umylam jej głowę. Kąpiel, mycie glowy i wyczesanie jej włosów zajmuje nieraz godzine. A wieczorem roznie z czasem bywa przy Oli.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja najdalej w poniedziałek jakbym miała cc rano albo najpóźniej we wtorek ale zobaczymy czy nie faktycznie w piątek będę mieć bo nad ranem miałam bolesne skurcze, te przepowiadające , bolały były co 10 min, co 5, nieregularne i po pare sekund i tak z 5 razy przez 1,5 h . Pierwsze bolały mnie strasznie piersi a potem miałam te skurcze.

P.S a co to może być jak dziecko ma na jednej kostce u stopy zaczerwienienie i sucha, szorstka skóra? Wstawię zaraz zdjęcie tylko robilam je po tym jak wysmarowałam oliwka

dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beff01664d2fb312med.jpg

dxomanli5dlutv4a.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl a buciki nie obcieraja? Ja coś czuje ze ty nie wytrzymasz nawet do piatku. Walizki do szpitala spakowane na tip top?

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Girl a buciki nie obcieraja? Ja coś czuje ze ty nie wytrzymasz nawet do piatku. Walizki do szpitala spakowane na tip top?
    No właśnie też taka mnie myśl naszła ale ma tylko na jednej i mąż twierdzi że to nie to a buty mogą być już malawe bo są z tamtego roku tylko wtedy były troszkę za duże. Tak, spakowana na tip top na szczęście, nawet młodemu kupiłam pampersy żeby miał na noc bo gdzieś końcem następnego tygodnia się skończą, może później zależy czy będzie sikal w nocy. Ale nawet nie strasz że nie wytrzymam :p, do terminu z usg mam prawie dwa tygodnie jeszcze.

dxomanli5dlutv4a.png
  • Kasia 1805 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl przyjrzyj się jak syn siedzi, w sensie czy bardzo często nie podkłada tej nogi pod pupę. Może to być poporostu przez to i jest to wynik obtarcia w taki sposób. Ja mam coś takiego na prawej stopie, ale zazwyczaj właśnie siadam w taki sposób że ta noga pod pupa np.jak zmieniam pieluchę dziecku.

Girl25 lubi tę wiadomość

1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    No właśnie też taka mnie myśl naszła ale ma tylko na jednej i mąż twierdzi że to nie to a buty mogą być już malawe bo są z tamtego roku tylko wtedy były troszkę za duże. Tak, spakowana na tip top na szczęście, nawet młodemu kupiłam pampersy żeby miał na noc bo gdzieś końcem następnego tygodnia się skończą, może później zależy czy będzie sikal w nocy. Ale nawet nie strasz że nie wytrzymam :p, do terminu z usg mam prawie dwa tygodnie jeszcze.

Wiesz, ciążę masz juz donoszona to nie znasz dnia ani godziny. Ja w 2 ciazach nawet pol skurczu nie poczulam, cos tam zaczynalo sie dziać w szpitalu ale już mnie brali na cc.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
‹‹ 2432 2433 2434 2435 2436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego