X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera współczuję Twojej mamie z tym laboratorium, ja sama się ostatnio wkurzyłam jak dwa nieczynne były, z czego w jednym zero informacji, a gdzie tu starsza kobieta o kulach w śniegu... masakra. A na czym polega to całe pędzlowanie wodą utlenioną? 😏 Nigdy o czymś takim nie słyszałam. To musi być roztwór czy sama woda utleniona?

    Girl to odliczanie trwa⏰

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wszyscy polecają bo woda utleniona wysusza sluzowke. Ja dawalam kilka kropli wody do doli fizjologicznej i wlewalam do nosa, nie pytajcie jak.
    Hekate mozesz jeszcze irygacje do nosa stosowac.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia to dobrze ze już po wszystkim, to nie są zapewne lekkie sprawy

    Hekate do nosa ten prenalen albo sinulan ale ten drugi musisz doczytać czy na pewno w ciąży można bo nie pamietam ale sadze ze katar będzie Cię męczył z 7 dni. Przybijam Ci piątkę bo mnie tez rozkłada. Od dwóch dni gripex wit C, rutinoscorbin i coś lekkiego do ssania bo gardło mnie drapie ale dzis na wieczór doszedł katar i taka nie do życia się czuje sieć na noc chyba wezmę już Tabcin bo on zwykle stawia mnie na nogi.
    Mother nie analizuj będzie wszystko dobrze 🙂
    Jagoda opowiadaj co u Ciebie dawno Cię nie było
    Girl to lada dzień, wiec czekamy 🙂 wszystko już gotowe?
    Wiera rece opadają.. nie liczą się w ogóle z człowiekiem, nie można było wcześniej zadzwonic albo wyznaczyć zastępstwo.. eh

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate tak do nosa można sinulan ale ostrzegam,że piecze cholernie i ja go nie dałam rady stosować. Na pewno można irigasin choć mi nie pomagał .. no i nie można robić irygacji przy zapchanym nosie. Ja w ciazy chorowałam 2 razy na zatoki za każdym razem kończyło się niestety na antybiotyku. Pod koniec ciąży to psikalam już otrivinem baby żeby w ogóle odetkac nos bo nie mogłam oddychać.

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, raczej wszystko mam spakowane już od paru dni . Chyba jakiś stres mnie dopada mimo że już 1 cc miałam z tym że spałam to może dlatego teraz się trochę boje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś wróciliśmy ze Szczecina z prywatnej kliniki. Pół drogi przepłakalam w sumie razem płakaliśmy .. mąż ma prywatnie operacje we wt. Jest dość ciężki temat.. ma zapalenie kości i stawów przez tą operację wcześniejszą. Konowały na NFZ źle zrobily jakaś stara metoda której się już nie powinno robić.. teraz będą mu rozcinać rękę wszystko wyjmować czyścić aplikować antybiotyk i zaszywac. Mamy się modlić żeby antybiotyk pomógł bo ta bakteria jest najgorsza i najciężej jest ja wyleczyć. Jesteśmy już w rozsypce. Tyle miesiecy się to ciągnie.. z dnia na dzień myslelismy,że już niedługo będzie koniec a tu.. kolejne miesiące leczenia i ręka będzie taka jak przed operacją.. za kilka miesięcy maz jak będzie chciał o ile się wyleczy baketrie będzie mógł podejsc u nich do operacji. A i ta przyjemność wtorkowa będzie nas kosztować z 5 tysięcy ..
    I jak tu się pytam leczyć na NFZ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 22:38

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl wiadomo,że jest stres to w końcu narodziny dziecka 😊 nieważne,że już się to przechodziło.

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele .. przytulam ❤️ Gdyby człowiek wcześniej wiedział, kurczę no, niestety nie przewidzi się niektórych rzeczy😞 to pokazuje jak kuleje NFZ. Najważniejsze ze znaleźliście dobrego lekarza, który to wszystko odkręci i pokieruje Was dalej. Jesteś super wsparciem dla męża wierze ze nie z takich opresji wychodziliscie.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byliśmy z małym u alergologa bo nie daja mi spokoju te jego suche placki. Stosujemy maść robiona od pediatry ale raz jest lepiej raz gorzej i wtedy się drapie ale tak naprawdę nie znika wcale. Jedynie w okresie letnim był spokój. Powiem Wam ze taka konkretna babka dała co prawda sporo masci zmieniła mleko na bebilon pepti, bo póki co z bebiko zmieniłam na bebilon i obserwowałam ale niestety bez większych zmian i zleciła mu panel alergiczny. Za 2 tyg wyniki i będzie do nas dzwonic czy nie jest na coś uczulony i jak dalej postępować. Ale kieszenie lekko zadrżały niestety. Mam nadzieje ze będzie efekt

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 12:08

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele jeny...co za konowały mu rękę robiły...brak słów... wierzę, że Was to dobiło, najbardziej wkurzający jest fakt, że powinien mieć to zrobione za free i dobrze, no, ale jak widać nie da się. trzymam kciuki, żeby antybiotyk zadziałał i żeby mąż szybko wrócił do formy.

    Adelax kolejny dziś przykład tego, że rzadko kiedy przy większych problemach znajdziesz dobrego lekarza, który będzie potrafił pomóc. Oby były efekty.

    Ja Wam powiem, że też do większości lekarzy chodzę prywatnie...to jest naprawdę przykre.

    Jagoda dobrze, że się odezwałaś, bo już się martwiłyśmy ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 00:01

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1128

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax, alergolog to dobry krok.
    Jak coś znajdzie, to tylko nie panikujcie.
    Ze wszystkim da się żyć - coś wiem na ten temat.
    Wiera, toć to czyste kurewstwo🤬
    Adele, straszne- przytulam mocno🤗
    Girl- odliczanie czas zacząć ✊😊
    Nadzieja, cały czas trzymam ✊✊✊
    Wstałam rano totalnie rozbita z okropnym bólem głowy😖 wczoraj na noc wzięłam Apap, bo temp rosła... wzięłam wolne do końca tygodnia.
    Jak dojdę do siebie, to ruszę do apteki po naturalne specyfiki i do warzywniaka po zapas cytryn😂

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate cytryny i imbir.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate dużo zdrowia dla Ciebie 🤗

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele rety, współczuję bardzo, oby znaleźli dobre leki na tę bakterie, żeby szybko się pozbyć... Pewnie kwestia odszkodowania to jakieś marzenia, pewnie wszystko było "zgodnie z procedurami" 😤🙄 Razem dacie radę 😘

    Mother moczenie patyczka kosmetycznego w nierozcieńczonej wodzie utlenionej i smarowanie po śluzówce nosa. Ja dowiedziałam się o takich sposobach na grupie "ciążowo-dzieciowej" mojego synka, na innym fo kilka lat temu ;) Dziewczyny polecały, a ja stosowałam kiedyś u siebie na próbę, ale ja i moje zatoki to już tak zaawansowana sprawa, że takie delikatne rzeczy na mnie nie działają 😅
    Wiem, czytałam że u Ciebie było podobnie z labem... Masakra.

    Adelax zdrówka!

    Mnie od kilku dni gardło boli, ale mogę sobie pozwolić na wszystko ;) to walczę też 🤷🏼‍♀️

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera smute to tak olac sprawe z labo ehh podejscie do pracy brak. Szkoda tylo mamy

    Adelax dobrze ze trafiliscie do konkretnego lekarza.

    Girl stach jest zrozumialy bedzie dobezeale piatek bedzie mily.

    Adela 3mam kciuki zeby to wszystko dobrze sie skonczylo. Ile nerwow stresu i w ogole. Powiem wam ze ja do leczenia na NFZ nie mam zaufania.

    Hekate zdrowiej ktory juz to tc? Masz jakies dolegliwosci?

    Mnie od wczoraj ciagnie w dol do pipi. I w piersiach jakies prady
    Inofem do wizyty biore. Skonsultuje z nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 07:28

    Girl25 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera jesteśmy ubezpieczeni prywatnie więc z tego dostaniemy kasę ale po zakończeniu leczenia. Wcześniej myslelismy,że bakteria jest bo coś mu zostawili podczas operacji i tu możnaby było z nimi walczyć. Ale nie zostawili nic tylko metoda operacji zawiniła. No zobaczymy ..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez wlasnie się zastanawiałam czy możecie wlasnie żądać jakiegoś odszkodowania..

    Hekate o tak, koniecznie herbatka z imbirem. Smaczna jest ale kwestia gustu ☺️

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1128

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=nadzieja_86

    Hekate zdrowiej ktory juz to tc? Masz jakies dolegliwosci?
    .[/QUOTE]
    Jutro zaczynam 9tc😊

    nadzieja_86, mother84 lubią tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktos wiecej wie? Jak syn zareagowal?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 2436 2437 2438 2439 2440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ