X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    A ktos wiecej wie? Jak syn zareagowal?
    Partner i moja mama.
    Syn się dowie jak się jego ojciec wyprowadzi.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Partner i moja mama.
    Syn się dowie jak się jego ojciec wyprowadzi.
    A zapowiada się na to czy dalej nie? Sorki ale nie jestem na bieżąco

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl to już?? Jejku jak szybko to zleciało a pamiętam jak by to było wczoraj te Twoje 2kreski :)

    Mother miło mi. Na szczęście u nas wszystko ok.synek tylko nicpoty się robi ale to chyba ten "bunt dwulatka"
    Zosia zaraz 4 miesiące. Nie wierze że to tak szybko zleciało. Cały czas Karmię piersią i jestem w szoku że dałam radę. No ale teraz już o butelce nie ma mowy bo próbowałam swoje mleczko jej dać to płakała bardzo. Na szczęście mleko się nie zmarnowało bo synuś chętnie z butelki wypił:)

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A zapowiada się na to czy dalej nie? Sorki ale nie jestem na bieżąco
    Jeden kredyt mam ogarnięty, teraz czekam na drugi.
    Do końca lutego temat będzie załatwiony jak sadzę.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate serio juz 9tydz 😲 jak ten czas zapiernicza..
    A co do Apapu to raczej nie jest dozwolony w czasie ciazy , tylko w grę wchodzi zwykły paracetamol.

    Nadzieja trzymam kciuki . Ale nie nakrecaj sie tez na zapas z tymi testami...gdzies czytalam ze beta po poronieniu moze spadać do 6tyg, a u ciebie tyle nie minelo i test moze wykryc jeszcze sladowe pozostalosci bety.

    Mother u ciebie to już z górki 😊 super ze jest wszystko ok.

    Girl nie stresuj się 😊 juz za dwa dni przytulisz malenka pachnąca kruszynke😊 A na test wczesniej nie kazali ci isc?

    Mnie tak masakrycznie cycki, brzuch boli i mam skurcze ,i jakbym nie znała meza wynikow to pomyślała bym ze to objawy ciazowe.
    I mam pyt ,czy zdarzyło wam po braniu clo, ovitrelle czy duphastonu przytyć? Od początku stycznia 4kg mi przybyło😲 i zastanawiam się czy któreś leki mogly na to wpłynąć... nie jem wiecej ,nie ruszam się mniej ,normalnie wszystko jak zawsze..A tu o...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 18:17

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Apap to nie to samo co paracetamol? Ja brałam Apap w ciazy

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga czy czytalas wszystkie moje wiadomosci bo mam wrazenie ze nie. Pisalam jak do testu podchodze. Koniec tematu.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    A Apap to nie to samo co paracetamol? Ja brałam Apap w ciazy
    To samo, ten zwykły bez żadnych dodatków to tylko paracetamol

    Kinga2020 lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja nie pisze tego złośliwie i ty tez spusc z tonu.Uwiez ze czytalam, Z drugiej strony jakbys sceptycznie podchodzila do testów to byś ich nie robila tak wcześnie ,hormony po poronieniu musza sie ustabilizować

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te które mają już z dwójkę dzieci albo i więcej :p. Czy tłumaczyliście swoim starszym że idziecie do szpitala rodzic dzidziusia? Mój mąż twierdzi że mam wyjść tak żeby mnie nie zauważył a to jednak parę dni a nie wyjście do sklepu i nie jestem do tego pomysłu przekonana. Co byście zrobiły?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Dziewczyny te które mają już z dwójkę dzieci albo i więcej :p. Czy tłumaczyliście swoim starszym że idziecie do szpitala rodzic dzidziusia? Mój mąż twierdzi że mam wyjść tak żeby mnie nie zauważył a to jednak parę dni a nie wyjście do sklepu i nie jestem do tego pomysłu przekonana. Co byście zrobiły?

    Trochę pozno o tym myslisz. U mnie inna sytuacja bo byla starsza niz twoj, wiedziala gdzie i po co jadę.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    Jagoda miło, że się odezwałaś ☺️ cieszę się, że sobie radzisz ze wszystkim ☺️

    Apap to paracetamol 😉

    Kinga ja z tych leków to tylko duphaston brałam, ale nie tyłam po nim

    Girl ja bym powiedziała, to już trzylatek więc zrozumie. Ja generalnie nigdy nie byłam za wymykaniem się po cichu z domu, zawsze się z dzieckiem żegnałam, żeby miał świadomość, że wychodzę 😉 nieważne czy był mały czy większy

    Byłam wczoraj u swojej gin i generalnie z tym łożyskiem to tak jak tu uważałyśmy, jest wyżej niż na początku, nie zakrywa całkiem ujścia, ale jest niskoschodzące (1,53 cm od ujścia a norma jest od 2 cm) więc czekamy z nadzieją, że się jeszcze podniesie 🙏 zobaczymy. Na razie mam sobie tym głowy zawracać to postaram się o tym nie myśleć 😉 najważniejsze, że z małym wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 07:08

    Miśkowa, aLunia lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, czyli super wieści 👍🤗
    Girl, ten temat powinniście mieć już dawno obgadamy.
    Ja bym powiedziała - tylko do tego trzeba się przygotować.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate jak się czujesz, lepiej coś?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Hekate jak się czujesz, lepiej coś?
    Jeszcze nie bardzo, ale nie pogarsza się, a to już coś 😉

    mother84 lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Trochę pozno o tym myslisz. U mnie inna sytuacja bo byla starsza niz twoj, wiedziala gdzie i po co jadę.
    Czemu późno? Od dłuższego czasu mu gadam że będę musiała iść do szpitala urodzic dzidziusia itd. niby wie że ma zostać z tata

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Iza, czyli super wieści 👍🤗
    Girl, ten temat powinniście mieć już dawno obgadamy.
    Ja bym powiedziała - tylko do tego trzeba się przygotować.
    Ale skąd wy wzielyscie że nic mu na ten temat nie mówiłam w ogóle?😁 Było mówione i cały czas mu to gadam że będę musiała iść , chodzi tylko o sam moment wyjścia

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Czemu późno? Od dłuższego czasu mu gadam że będę musiała iść do szpitala urodzic dzidziusia itd. niby wie że ma zostać z tata

    No to w czym problem? Mówisz dziecku ze przyszedl juz ten czas i ze musisz isc do szpitala, zegnasz sie i wychodzisz. A o tym co mówiłaś synowi i jak go przygotowywalas na ten czas nic nie pisalas.

    mother84, Emrica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz cos mi sie zrobi. Co na nerwy zeby wyciszylo a nie otumanilo i zebym mogla jezdzic samochodem. Bo zaraz szurne do tesciowej i wywolam g...burze bo ja chyba po chinsku mowie bo ni ciorta, za nic ma moje słowa. W nerwice wpadnę.
    Z powrotem do szkoły tez ciezko.
    Wogole ostatnio ciagle boli mnie glowa i mam bardzo niskie ciśnienie, nigdy takiego nie mialam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 08:55

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    No to w czym problem? Mówisz dziecku ze przyszedl juz ten czas i ze musisz isc do szpitala, zegnasz sie i wychodzisz. A o tym co mówiłaś synowi i jak go przygotowywalas na ten czas nic nie pisalas.
    Wiem wiem że nie pisałam ale chodzi o sam moment wyjścia jak wspomniałam i ja chce tak zrobić jak piszesz ale mąż się upiera że nie i że mam wyjśc tak żeby nie zauważył a wg mnie to nie jest dobry pomysł bo to jednak nie wyjście do sklepu na 1 h tylko nieobecnośc przez 5 dni w sumie bo wyjdę w środę koło południa. On się tłumaczy tak że nie chce żeby płakał itd. Ale i tak pewnie będzie czy mu powiem czy nie bo przecież będzie widział że mnie nie ma i to jeszcze w nocy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 2437 2438 2439 2440 2441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ