Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kinga2020 Ekspertka

Wysłany: 25 lutego, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera super wiesci😁 trzymam kciuki za sobote oby przeszlo wszystko pomyślnie i za 2 tyg bedziesz mam sie chwalić pozytywnym testem 😘
    Mozecie do soboty jeszcze starac sie naturalnie?

U mnie nadal bez zmian, @nie nadeszła. Codziennie mam bole brzucha ze mysle ze to juz i przyszla ,ale jednak nie.

• Iza34 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera no to kciuki.

Mother spacer nie ma co. Ale i tak skorzystaliscie.

Wreszcie będzie Tuptuś bo juz dziury na kolanach w rajstopach sie robią 😂. A jak ona sama sie cieszy. A dla mnie, dla nas jakie emocje. Bo tak stanęła przy szafce i mowie do Zuzi "patrz, zaraz bedzie sama chodzic" a Zuzia ze glupoty gadam i za chwile puscila sie i probuje isc. Coś pieknego 😍.

Co teraz pyli?

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza właśnie gratulacje dla Oli 👏👏👏 teraz zacznie się latanie za dzieckiem 😁😂 z pyleniem nie pomogę, nie mam pojęcia 🤷

Iza34 lubi tę wiadomość

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, 👏 dla dreptającej damy😘
    Wiera✊🤗
    Piszczak - bądź dobrej myśli 🙂
    Podpisałam dziś porozumienie z mężem i wpłaciłam mu połowę kasy, za kilka dni druga połowa i się wyprowadza...
    Zacznę nowy etap w życiu...

Iza34 lubi tę wiadomość

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Iza właśnie gratulacje dla Oli 👏👏👏 teraz zacznie się latanie za dzieckiem 😁😂 z pyleniem nie pomogę, nie mam pojęcia 🤷

Pytam o to pylenie bo jak wrocilysmy ze spaceru to nie moglam sobie poradzic z glutami, nawet mąż zebym co kawalek oczyszczala bo sobie poradzic nie może a teraz przed spaniem nie bylo tak duzo.
    Teraz to bedzie ale z butami 😭. Jak ja nie cierpie kupowac dziecku butow.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate powodzenia. Niech sie wyniesie i bedzie ci lzej.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera trzymam kciuki✊

Hekate powodzenia

Iza moja jak zaczęła dreptać to trzeba było mieć ja cały czas na oku, a i tak miała pełno siniaków wszędzie.

Ja właśnie siedzę na izbie. Wywiad z lekarzem. Dostanę dwie tabletki dupka, na dziś i jutro rano a później mam się zgłosić do swojego lekarza.

• mother84 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak bo to super, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ☺️

Hekate w końcu nadeszła ta chwila, że się go pozbędziesz. Niech ten nowy etap w życiu przyniesie już samą radość 🤗

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    29.09.2020 ♥️
  • Miśkowa Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak super, że pojechalas, a usg Ci zrobili? Ściskam kciuki z całych sił!

Iza brawa dla corci! A nie odciagasz odkurzaczem glutow? Moja tego nie lubiala w tym wieku a teraz jak odciagalam Hani i ona też miała katar to sama prosiła żeby jej wyciągnąć. Ona potrafi już sama wydmuchac nos ale odkurzaczem to rewelacja.

Alunia Ty to zdolniacha jesteś. Mnie też się tęskni za ludźmi i ambitniejszmi zadaniami niż robienie prania, sprzątania zabawek i gotowania obiadów (choć pewnie i za tym zatesknie😁)

Wiera otwieraj to wino bo za chwilę już nie będziesz mogła pić 😁 kciuki zacisniete!

Hekate i super, niech się dziad wyprowadzi i zaczniesz życie na nowo.

Mother dobrze że chociaż balkon jest 😊

Iza34 lubi tę wiadomość

4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robili usg. Stwierdził że po stymulacji i z tak niskim wynikiem bety to może być bardzo wczesna ciąża.mam jutro powtórzyć betę i zobaczyć czy rośnie

mother84 lubi tę wiadomość

• Mysza123 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ale Wam Ola rosnie. Dopiero co sie miala urodzic a tu juz chodzi dziewczyna. Super 😃

Piszczak, dobrze ze pojechalas. Tylko tak w razie co dali leki i czekasz na wizyte u swojego gina ?

Hekate, dobrze ze w koncu bedziesz miec to za soba. Juz tyle czasu sie meczysz z bylym mezem. Czas na spokoj dla Was i rozpoczecie nowego zycia. Jaki plan dalej ? Partner sie do Ciebie wprowadza czy kupujecie cos nowego razem ? 🙂

Wiera, cudowne wiesci. Caly czas trzymam mocno kciuki za sobote zeby sie udalo. Macie dobry plan wiec oby tylko sie wszystko powiodlo, mam nadzieje ze pochwalisz sie lada moment dwoma kreseczkami na tescie ☺️

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 21:34

tb73hdgeg1r7jrtd.png
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak - czuję, że będzie dobrze🤗

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jakbym miała już zrobione dwie bety i przyrost byłby ok to byłaby inna rozmowa.
    Cały czas mówili że ciąża jest, patrząc na wynik bety, progesteron trochę za niski ale mam po 48 h od pierwszego badania zrobić drugie. I być pod kontrolą swojego lekarza

Kinga2020 lubi tę wiadomość

• aLunia Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak dobrze, ze pojechalas.

Iza gratulacje dla Oli.

Hekate w końcu! Chociaz jedno z głowy.

Wiera no to świetnie ✊✊✊

Mother dobrze, ze chociaż ten balkon jest.

Ja dzisiaj z Natalka na rolkach byłam i z młodym oczywiście, tyle dobrze ze przed odbiorem młodszej córki. Zyc sie chce od razu taka pogoda.

Miskowa pewnie, ze sie zatęskni. Pamiętam, ze po Natalce płakałam w pracy jak była ładna pogoda, ze byłabym z nią na spacerze itd. Ale fajnie moc zatęsknić niż mieć tego dość.
    Miskowa a jak u was wizyta u specjalisty?

Kasia co u was słychać?

Kinga kiedy ty z ta piersią pójdziesz do lekarza?! Będę cię tym dręczyć. Moja bratowa ma złośliwego raka piersi z przerzutami, dopiero miała wycinanego guzka z piersi, teraz znów ja czeka operacja wycięcia węzłów. Nie można niczego lekceważyć

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 22:05

Iza34 lubi tę wiadomość

3i49df9hy6z4ginm.png

ex2bdf9h3wcvr2ut.png

zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • AdelaX Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak trzymam kciuki🙂🙂🙂

Hekate super, nowy rozdział w życiu❤️

Iza brawa dla córeczki, mój się w końcu nauczył chodzić w butach😎

Wiera świetne wieści ! Działajcie

Iza34 lubi tę wiadomość

3 lata starań o drugie maleństwo.

ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 06:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak ogromne kciuki za dzisiejszą betę ✊✊ daj znać jak tylko będziesz miała wyniki.
    Wiera jak tam minął wieczór?😁 Dziabnęłaś winko? 😜 Jutro Wasz wielki dzień ☺️☺️
    Adelax a Ty zaraz już do pracy wracasz nie? Jak mały na adaptacjach w żłobku?
    Co u reszty?
    Ja jeszcze leżę w łóżku, ale niedługo pewno wszyscy wstaną. Coś mnie gardło znowu pobolewa🤪 i czemu? Skoro nigdzie nie chodzę, piję ciepłe...no nic będzie płukanie wodą z solą z rańca.
    Miłego dnia dziewczyny ☺️

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 06:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa wczoraj wyciagnelam katarek. Stwierdzilam ze skoro i tak jest placz to tym 10s.i po sprawie. Tez uwazam ze to rewelacja. A ci co nie znaja smieja się ze sciagam odkurzaczem. Ale to nas ratowalo przy mega katarach Zuzi. Ile on glutow wywlukl to tylko on i ja wiemy. Choc obarczam go wina za spalenie pierwszego odkurzacza to i tak uwazam ze jest super.

Noc ok choc krotka bo pobudka o 5.30.
    Mysza tak, niedawno sie urodzila. I teraz jak chodzę z tym wozkiem i tak mysle o Piszczak ze 2 lata temu bylam w identycznej sytuacji co ona, wczesna ciaza, plamienie, strach. Ale sie udało.

Piszczak widze ze trafiłaś na fajnych lekarzy. Dobrze ze pomogli. Bo niejeden by olal. Jak dzisiaj?

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 26 lutego, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez noc było ok. A teraz znowu. Nie jest co prawda różowa tak jak wczoraj i narazie nie aż tyle. Wzięłam druga tabletkę. Później telefon do lekarza, a popołudniu beta i progesteron jeszcze raz.

• aLunia Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej siostry corka ma rok i chodzi do zlobka od polroku, czesto ma katar, siostra poleciła mi Isonasin septo. Podobno duza ulga po tyn, ze młoda noc przesypia. To sa jakies ampułki.

Mother w ciazy z Wiki co chwile bylam chora właśnie przede wszystkim gardło mnie bolało, w koncu polozna mi probiotyk poleciła brac do konca ciąży i rzeczywiscie bylo lepiej.

Piszczak trzymam kciuki, żeby było dobrze..

3i49df9hy6z4ginm.png

ex2bdf9h3wcvr2ut.png

zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie zaciśnięte kciuki, jesteście kochane 🥰

Mother winko było, ale niedobre kupiłam, nie smakowało mi 😬 Ledwo kieliszek dałam radę, a jeszcze tyle w lodówce zostało...ale cóż, poświęcę się bo szkoda wylewać🤣

Kinga lekarz mówił, że naturalnie mamy w sobotę wieczorem "poprawić". Dziś nie planujemy nic, zresztą wydaje mi się, że tak dzień po dniu to będzie gorsze nasienie jutro ;)

Piszczak ✊

9f7jgu9r4mx0xbls.png
‹‹ 2479 2480 2481 2482 2483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego