Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga co za ludzie w tym sklepie 🙄 A przy Tobie zakładali rok temu?
    Ogólnie to tak, najpierw chwilą rozmowy, potem mąż do pokoiku i potem jak nasienie się wirowało (ok.20min) poszliśmy w tym czasie na spacer i do Żabki na kawę 😁 Potem wróciliśmy, gin zrobił mi USG, żeby obejrzeć jak sytuacja wygląda i potem zaaplikował co trzeba. Trochę mnie bolało w trakcie, miałam uczucie jakby cała rękę tam wkładał, ale do zniesienia. No i później jak wracaliśmy to czułam ból brzucha, przez cały dzień trochę ćmiło, ale teraz już wieczorem w sumie przeszło.

Hekate udanej randki 😁

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera noooo takie warunki piękne to niech się ładnie tam zagnieżdża 😁✊✊ ogromnie trzymam kciuki. Doładujcie jeszcze wieczorem może, a co?! 😜 Chyba, że mąż już sił nie ma. W sumie nie ma co się mu dziwić, stresował się biedak czy podoła itp.

Mysza hm...nie mam pojęcia co to może być. Oby nic poważnego i tylko jednorazowo.

Hekate udanej randeczki ❤️

Kinga co za dziady widzisz...człowiek kasę wydaje i potem takie kwiatki wychodzą...

My też dziś padnięci, narobiliśmy się, bo przenosiliśmy część rzeczy z szafy z sypialni do przedpokoju, żeby zrobić miejsce dla małego. Mąż jeszcze część szafek składał, tak, żeby nie zostawiać wszystkiego na po remoncie, jeszcze dwie szafki stare udało mi się dziś sprzedać 😜😁 no i padam na ryjek. Ale kochane, dziś o północy koniec kwarantanny 😁😉 jutro spacer, choćbym nie miała sił to wyjdę. Tylko ciągle mnie gardło boli🤦😤

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka

Wysłany: 27 lutego, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W media ekspert go bralam. Przy mnie wycieral ściereczka z kurzu ,a potem go gdzies zabral i mowil ze musi cos dociac dopasowac i dal mi gotowy i wlozyl do pudełeczka. Nawet przypomniałam mezowi , pamiętasz jak sie ciebie pytalam zebys mi pokazał to szkło czy cus tam bo ja sie dopatrzeć nie mogłam,to powiedziałeś że moze teraz takie cienkie robia. A oni mi wogole tego nie założyli A zapłaciłam i fakturę mam. Ale jaja..
    Piszczak 12 lutego minal równy rok.

Wiera ciesze sie twoim szczęściem 🤗🥰 teraz trzeba być dobrej myśli i wszystko sie ułoży 🤗
    Z tego co piszesz to sprawnie i sympatycznie poszlo 😃 wiec nie mam co sie obawiać ,moze i ja spróbuje, juz odkladam sobie $.

Oj takiej podlej @ dawno nie miałam, mało leci A ból jakbym co najmniej rodzila.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 23:04

• Piszczak Koleżanka

Wysłany: 28 lutego, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga to spróbuj moze skontaktować się z miejskim rzecznikiem praw konsumenta. W każdym urzędzie jest taki ktoś. Może doradzi ci co zrobić.

• mother84 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak jak sytuacja u Ciebie?

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, mam nadzieję, że się pięknie wszystko uda✊🤗
    Kinga, nieciekawa sytuacja.
    Mysza, no nie pomogę - nie mam pojęcia co to 🙄
    Mąż zaczyna pakowanie, we wtorek ma się wymeldować i oddać mi wieczorem klucze i piloty.
    Także za kilka dni piję proseco🍾

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate wypiję z Tobą soczek 😁 super, że udało Ci się to wszystko pozałatwiać. Partner będzie się wprowadzał? ☺️

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate super wiadomość 😁 wszystko nam nadzieję zacznie się u Ciebie układać tak jak tego chcesz ❤️

Wiera trzymam kciuki ✊✊❤️

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspominałam że ja to mam szczęście? Noo to właśnie dziś wstałam z takim mega katarem i bólem głowy jak jeszcze nigdy w tym sezonie ;) A doktor mówił nie przeziębić się... Ech... Do tego gardło boli. No cóż ;)

Mother mąż wczoraj padł, ja zresztą też, a dziś rano jak zaczęliśmy działać nasz synek radośnie wparadował nam do sypialni 😎 Nasza kochana antykoncepcja ;) Ale zważywszy na to jak się teraz czuję to pewnie i tak byłaby sztuka dla sztuki..😬

Kinga co za oszuści, szkoda słów 😤

Hekate oby teraz już było wszystko z górki !

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother wow już 28 tydzień :). Już końcówka, super.
    Trochę mnie tu nie było ale dochodziłam do siebie no i ogarniam powoli opiekę nad dwójką, spacery i obowiązki.
    Macie jakiś pomysł na antykoncepcję która nie powoduje tycia? Gumki nie są mile widziane :p no i żadne spirale itp. bo mąż jednak ma chrapkę na córkę ale pierwsze musimy kredyty pospłacać, drugie pytanie czy po połogu można iść do ginekologa później niż 6 tygodni po porodzie?

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, a taka spirala jak Mirena wchodzi w grę ?
    Powolutku uwalnia sobie hormon i w każdej chwili można sobie wyjąć. Ja byłam zadowolona.
    Dzięki Dziewczyny🤗
    Partner będzie się wprowadzał, ale nie od razu, Syn przecież go nie zna -zaczniemy od tego,że będzie bywał i różnych piórach dnia, żeby Syna przyzwyczaić.
    Tak sobie w sumie myślę, że ja dla niego nie jestem najlepszym wyborem i choć oboje kochamy się mocno, to ta miłość może niewystarczyć w pewnym momencie. Młody facet, który chce mieć dzieci może, choć nie musi w pewnym momencie zmienić zdanie, zwłaszcza, że ze mną może być różnie...
    Czarne myśli mnie dopadły 🥺

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • Mysza123 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate, jezeli nie chcesz to nie odpowiadaj ale ile mlodszy jest Twoj partner ? Dlugo jestescie razem ? Powiem Ci tak, mamy znajomego ktory ma 25 lat i kobiete prawie 40. Niedawno wzieli slub, teraz na dniach urodzi im sie dziecko. Nikt im szans nie dawal bo on wyglada bardzo mlodo a ona no ... wiekowo a jak widac uklada im sie swietnie 🙂. Czasem roznica wieku nie ma znaczenia.
    Mysle ze dziecko bedziecie jeszcze miec, nikt Waszej szansy poki co nie przekreslil, ale jezeli nawet nie to, skad wiesz ze mu tak bardzo na dziecku zalezy ? Moze po prostu chce byc z Toba, a dziecko to tylko taki dodatek do zwiazku. Pogadaj z nim otwarcie i sie tylko upewnisz w uczuciach ☺️

Ja z moim mezem tez wygladam jakby roznica byla wieksza, jakbym byla sporo mlodsza od niego bo mam dziecieca urode, jestem niska 🤪 a on jest wysokim, dodatkowo lysym facetem z zarostem wiec tak minimum na oko z 10 lat jest roznicy a dzieli nas jedynie 5 lat ☺️ Teraz czy to w jedna czy to w druga strone to juz tak sie nie patrzy. Kiedys wzbudzalo to emocje a teraz juz raczej nie. Kazdy patrzy na wlasne zycie.

tb73hdgeg1r7jrtd.png
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 28 lutego, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Piszczak jak sytuacja u Ciebie?

Po tych 3 tabletkach jest trochę lepiej, ale jeszcze się ta krew pokazuje. Zazwyczaj jak jestem w toalecie. Dobrze, że wizyta u lekarza już jutro.

• mother84 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wiesz, czasem takie przeziębienia nie w porę, a potem efekt jest piękny 😜 oby to w niczym nie zaszkodziło, niech się zagnieżdża na całego i żadne choroby żeby nie były przeszkodą ☺️

Girl jak sobie radzisz? Szybko myślisz o kolejnym dziecku 😁

Hekate tak jak Mysza napisała, teraz są czasy, gdzie nikt tak nie patrzy na różnicę wieku. Jak się dogadujecie, kochacie to najważniejsze. Myślę, że warto rozmawiać o takich rzeczach ☺️

Piszczak dobrze, że już lepiej, zrobisz jutro wyniki i zobaczymy co powie lekarz. Musi być dobrze!

Adele co u Ciebie? Jak mąż z tą ręką?

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bardzo dużo rozmawiamy i on zapewnia, że mnie kocha i będzie kochał bez względu na wszystko. Dziecko jest wg niego dopełnieniem związku. Ostatnio powiedział, że jak go nie będzie, to trudno...
    A różnica - niemal 12 lat.

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to na przyszłość ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😋. Powoli ogarniam, było łatwiej jak mniejszy tylko jadł i spał 😁 a teraz coraz więcej czuwa i jest trochę gorzej padam razem z nimi wieczorem , nie chce mi się nawet iść kąpać a rano nie mam jak , czasami mam dni że do 23 nie chce mi się spać a czasem o 21 już zasypiam z dziećmi

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 18:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate myślę że jest on już w takim wieku, że wie czego chce, a chce być z Tobą 🤗 To najważniejsze, a mała różnica wieku cokolwiek gwarantuje? Nie, więc nie martw się na zapas tylko kochaj i pozwól się kochać 😘

Mother racja, w sumie w cyklu, z którego mamy synka, w okolicach owu też byłam przeziębiona.😬 Tylko nie wiem czy przed czy po, wtedy nie liczyłam dni cyklu zbyt skrupulatnie 😂

9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, dziękuję. Kuruj się Kochana- niech małż zrobi Ci herbatkę z miodem i cytryną🤗

• mother84 Autorytet

Wysłany: 1 marca, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    Piszczak trzymam kciuki za wyniki i wizytę ✊ daj znać po
    Adelax daj znać jak tam w żłobku ☺️
    Wiera, aLunia, Iza jak u Was sytuacja zdrowotna? 😊 Lepiej?
    Mnie znowu kaszel męczył w nocy 😒 gardło dalej boli. Zobaczymy jak będzie jutro, może jakaś teleporada czy wizyta znowu będzie potrzebna.
    Miłego rozpoczęcia tygodnia wszystkim życzę 😊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 08:37

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

cb [*] - grudzień 2019
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet

Wysłany: 1 marca, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother też Ci nie daje spokoju, może faktycznie lepiej do lekarza się zgłosić, choć lepiej żeby Cię osłuchał niż tylko telefonicznie.
    Ja miałam ciężką noc, budziłam się milion razy, pociłam, ogólnie osłabiona jestem. Tyle, że głowa mnie mniej boli niż wczoraj i trochę mniejszy katar. Zadzwoniłam do pracy że nie przyjdę, wyprawiłam dziecko do przedszkola i wskakuję pod kocyk. 🤷🏼‍♀️

9f7jgu9r4mx0xbls.png
‹‹ 2482 2483 2484 2485 2486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego