X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 28 lutego 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspominałam że ja to mam szczęście? Noo to właśnie dziś wstałam z takim mega katarem i bólem głowy jak jeszcze nigdy w tym sezonie ;) A doktor mówił nie przeziębić się... Ech... Do tego gardło boli. No cóż ;)

    Mother mąż wczoraj padł, ja zresztą też, a dziś rano jak zaczęliśmy działać nasz synek radośnie wparadował nam do sypialni 😎 Nasza kochana antykoncepcja ;) Ale zważywszy na to jak się teraz czuję to pewnie i tak byłaby sztuka dla sztuki..😬

    Kinga co za oszuści, szkoda słów 😤

    Hekate oby teraz już było wszystko z górki !

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 lutego 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother wow już 28 tydzień :). Już końcówka, super.
    Trochę mnie tu nie było ale dochodziłam do siebie no i ogarniam powoli opiekę nad dwójką, spacery i obowiązki.
    Macie jakiś pomysł na antykoncepcję która nie powoduje tycia? Gumki nie są mile widziane :p no i żadne spirale itp. bo mąż jednak ma chrapkę na córkę ale pierwsze musimy kredyty pospłacać, drugie pytanie czy po połogu można iść do ginekologa później niż 6 tygodni po porodzie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, a taka spirala jak Mirena wchodzi w grę ?
    Powolutku uwalnia sobie hormon i w każdej chwili można sobie wyjąć. Ja byłam zadowolona.
    Dzięki Dziewczyny🤗
    Partner będzie się wprowadzał, ale nie od razu, Syn przecież go nie zna -zaczniemy od tego,że będzie bywał i różnych piórach dnia, żeby Syna przyzwyczaić.
    Tak sobie w sumie myślę, że ja dla niego nie jestem najlepszym wyborem i choć oboje kochamy się mocno, to ta miłość może niewystarczyć w pewnym momencie. Młody facet, który chce mieć dzieci może, choć nie musi w pewnym momencie zmienić zdanie, zwłaszcza, że ze mną może być różnie...
    Czarne myśli mnie dopadły 🥺

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2846 2715

    Wysłany: 28 lutego 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate, jezeli nie chcesz to nie odpowiadaj ale ile mlodszy jest Twoj partner ? Dlugo jestescie razem ? Powiem Ci tak, mamy znajomego ktory ma 25 lat i kobiete prawie 40. Niedawno wzieli slub, teraz na dniach urodzi im sie dziecko. Nikt im szans nie dawal bo on wyglada bardzo mlodo a ona no ... wiekowo a jak widac uklada im sie swietnie 🙂. Czasem roznica wieku nie ma znaczenia.
    Mysle ze dziecko bedziecie jeszcze miec, nikt Waszej szansy poki co nie przekreslil, ale jezeli nawet nie to, skad wiesz ze mu tak bardzo na dziecku zalezy ? Moze po prostu chce byc z Toba, a dziecko to tylko taki dodatek do zwiazku. Pogadaj z nim otwarcie i sie tylko upewnisz w uczuciach ☺️

    Ja z moim mezem tez wygladam jakby roznica byla wieksza, jakbym byla sporo mlodsza od niego bo mam dziecieca urode, jestem niska 🤪 a on jest wysokim, dodatkowo lysym facetem z zarostem wiec tak minimum na oko z 10 lat jest roznicy a dzieli nas jedynie 5 lat ☺️ Teraz czy to w jedna czy to w druga strone to juz tak sie nie patrzy. Kiedys wzbudzalo to emocje a teraz juz raczej nie. Kazdy patrzy na wlasne zycie.

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Piszczak jak sytuacja u Ciebie?


    Po tych 3 tabletkach jest trochę lepiej, ale jeszcze się ta krew pokazuje. Zazwyczaj jak jestem w toalecie. Dobrze, że wizyta u lekarza już jutro.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 lutego 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera wiesz, czasem takie przeziębienia nie w porę, a potem efekt jest piękny 😜 oby to w niczym nie zaszkodziło, niech się zagnieżdża na całego i żadne choroby żeby nie były przeszkodą ☺️

    Girl jak sobie radzisz? Szybko myślisz o kolejnym dziecku 😁

    Hekate tak jak Mysza napisała, teraz są czasy, gdzie nikt tak nie patrzy na różnicę wieku. Jak się dogadujecie, kochacie to najważniejsze. Myślę, że warto rozmawiać o takich rzeczach ☺️

    Piszczak dobrze, że już lepiej, zrobisz jutro wyniki i zobaczymy co powie lekarz. Musi być dobrze!

    Adele co u Ciebie? Jak mąż z tą ręką?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 28 lutego 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bardzo dużo rozmawiamy i on zapewnia, że mnie kocha i będzie kochał bez względu na wszystko. Dziecko jest wg niego dopełnieniem związku. Ostatnio powiedział, że jak go nie będzie, to trudno...
    A różnica - niemal 12 lat.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to na przyszłość ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😋. Powoli ogarniam, było łatwiej jak mniejszy tylko jadł i spał 😁 a teraz coraz więcej czuwa i jest trochę gorzej padam razem z nimi wieczorem , nie chce mi się nawet iść kąpać a rano nie mam jak , czasami mam dni że do 23 nie chce mi się spać a czasem o 21 już zasypiam z dziećmi

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 28 lutego 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate myślę że jest on już w takim wieku, że wie czego chce, a chce być z Tobą 🤗 To najważniejsze, a mała różnica wieku cokolwiek gwarantuje? Nie, więc nie martw się na zapas tylko kochaj i pozwól się kochać 😘

    Mother racja, w sumie w cyklu, z którego mamy synka, w okolicach owu też byłam przeziębiona.😬 Tylko nie wiem czy przed czy po, wtedy nie liczyłam dni cyklu zbyt skrupulatnie 😂

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 28 lutego 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera, dziękuję. Kuruj się Kochana- niech małż zrobi Ci herbatkę z miodem i cytryną🤗

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    Piszczak trzymam kciuki za wyniki i wizytę ✊ daj znać po
    Adelax daj znać jak tam w żłobku ☺️
    Wiera, aLunia, Iza jak u Was sytuacja zdrowotna? 😊 Lepiej?
    Mnie znowu kaszel męczył w nocy 😒 gardło dalej boli. Zobaczymy jak będzie jutro, może jakaś teleporada czy wizyta znowu będzie potrzebna.
    Miłego rozpoczęcia tygodnia wszystkim życzę 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 08:37

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 1 marca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother też Ci nie daje spokoju, może faktycznie lepiej do lekarza się zgłosić, choć lepiej żeby Cię osłuchał niż tylko telefonicznie.
    Ja miałam ciężką noc, budziłam się milion razy, pociłam, ogólnie osłabiona jestem. Tyle, że głowa mnie mniej boli niż wczoraj i trochę mniejszy katar. Zadzwoniłam do pracy że nie przyjdę, wyprawiłam dziecko do przedszkola i wskakuję pod kocyk. 🤷🏼‍♀️

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 😉

    Wiera aby chorobsko nie poszlo dalej a jak juz jest zeby co innego zwiastowalo. Bardzp dobrze ze wzielas wolne wykuruj sie!! Bardzo podoba siemi Twoje nastawienie. Wiesz w listopadzie jak zaszlam bylam bardzo podjarana nowym doktorkiem nie woem czy pamietasz i tak jakos caly miesiac byl dobry tzn pozytywnie nastawiona nie mylic z nakrecona i faktycznie to dziala. Im pozytywniej myslimybwiecej sie usmiechamy to dziala. Wierze bardzo 😘

    Mither faktycznie zeby Cie osluchal lepiej by bylo zdrowka! Ja wczoraj na spacerku pi kwarantannie byliscie?

    Mysza pokazesz sypialnie po remoncie?

    Hekate moim zdaniem wiek nie ma znaczenia jak sie kocha. Tym bardziej jak otwrcie rozmawiacie o wszystkim.

    Piszczek o ktorej wizyta? Powodzenia

    A kto w najblizszym czasie wraca do pracy Adelax?

    A wiecie co ja dzis mam 10 dc a juz dwa dni tak czuje jajniki nawet sluz sie zaczal a szyjka wysoko spulchniona i otwarta sie robi. Czyzby owu byla szybciej od dzis zaczne testy robic. A wiecie ze w tym miesiacu mam jakis przyplyw jakby bylby to ten miesiac 😍. Niech mnie to nastawienie nie opuszcza.
    9-go marca mam wizyte.
    A mialam pytac ten lek na tarczycę wplywa na cykl? Bo@ dostalam jak w zegarku i bez zadnych plamien brazowych tylko spokojnie sie zaczela i ta owu.



    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera to zdrówka dużo życzę 😊

    Nadzieja grunt to pozytywne nastawienie 😊 rób testy, bo nie znasz dnia i godziny😁 mi lek na tarczycę nie wpływał na cykl, miałam takie jak zwykle 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czekam w poczekalni i oglądam wyniki. Żadnych pozytywów chyba nie będzie. Beta w piątek 61 dzisiaj 60.progesteron też trochę niższy 😔

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczek ehhh 😔 a taka miałam nadzieję,że ten prog pomoże

    Mother a psikasz czymś gardło ? Mąż lepiej. Reka się goi więc jesteśmy na dobrej drodze. Ogólnie jest osłabiony ponad miesiąc na mocnych antybiotykach .. do tego schudł sporo .. a przypomnę że wazyl zazwyczaj 115kg i nie,że byl gruby 😅tylko dobrze zbudowany. Jest sportowcem od lat i widze,że ciężko mu się z tym pogodzić jak teraz wygląda. Czeka aż będzie mógł wrócić do formy .. od 7mcy nie ćwiczy w ogóle. Chorą rękę to ma chuda prawie jak moja ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 11:14

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Właśnie czekam w poczekalni i oglądam wyniki. Żadnych pozytywów chyba nie będzie. Beta w piątek 61 dzisiaj 60.progesteron też trochę niższy 😔
    Piszczak ehhh... Przykro mi bardzo. No wynik bety raczej wskazuje na jedno...trzymaj się. Daj znać jeszcze co lekarz powiedział.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak: zaśniad groniasty częściowy z licznymi ogniskami martwicy. Póki co kontrola hcg co 2 tygodnie. 09.04 wizyta kontrolna i jeśli nie będzie spadać, to chemioterapia...

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate oby samo zaczęło spadać to hcg.

    Pęcherzyk jakiś jest widoczny 27mm. Błona śluzowa też trochę pogrubiona. Więc rzeczywiście mogło coś drgnąc po tej stymulacji ale on nie daje szansy, że to się będzie rozwijało, patrząc jeszcze na ten mój dzisiejszy wynik. Mogę jeszcze ewentualnie brać dupka do 10 dni i później zrobić test. Albo od razu go odstawić, żeby @ szybciej przyszła. Tak czy siak miesiąc mam odpoczynku od starań.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 marca 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny co to dzisiaj za złe wieści 😔
    Hekate przykro mi bardzo, mam nadzieję, że HCG zacznie samo spadać i nie będzie trzeba chemioterapii...

    Piszczak również mi przykro, że u Ciebie tak to wszystko wygląda...raczej ta beta to nie rokuje dobrze, bo nawet nie przyrosła... Trzymaj się 😔

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2482 2483 2484 2485 2486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ