Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 1 marca, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa pouklada sie i u mnie.

AdelaX niedobrze. Zdrówka.

AdelaX lubi tę wiadomość

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 1 marca, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma szans na betę znowu. I tak już dziś mi pokuly obydwie ręce. 🤦‍♀️
    Też myślę że lepiej odstawić od razu. Chociaż po badaniu przestałam krwawić 🤔

• aLunia Autorytet

Wysłany: 1 marca, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie smutny poniedziałek.

Hekate oby ta beta spadała😔

Piszczak mialam nadzieje, ze bedzie ok choc ten progesteron faktycznie taki niski. Ja nie wiem sama ci bym zrobiła, pewnie bym sie łudziła do konca...

Miskowa rozumiem z ta wizyta. Daj znac po.
    Rozumiem z ta psychika, przytulam cie😘 a wczesniej sie leczylas na depresje?
    Mi sie tez wydawało, ze mam ale teb kurs jakas nowa nadzieje mi dał.

Mother, Wiera zdrowka dla was .

U nas lepiej. Dzisiaj mialam pierwsze spotkanie mega intensywne, z testami w międzyczasie. Boje się jak to pogodzimy z dziećmi, mąż akurat w tych godz ma spotkania. Dzisiaj byli teście, ale codziennie nie będą raczej przyjeżdżać. Myślałam, ze nagram i jakoś będziemy funkcjonować a tu się okazuje ze aktywność sie liczy nawet na wykładach.

3i49df9hy6z4ginm.png

ex2bdf9h3wcvr2ut.png

zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 1 marca, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate trzymam kciuki żeby beta sama spadla.. już dosc wycierpialas..

Piszczak ja bym raczej już odstawiła dupka..

A się nie pochwaliłam Ignas od wczoraj zaczal chodzić ☺️myslalam,że to kilka pierwszych kroczków będzie a on po prostu zaczal chodził przez pół mieszkania 😳 jeszcze czasem szuka ręki żeby się złapać ale coraz częściej sie już puszcza i idzie sam

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • AdelaX Autorytet

Wysłany: 1 marca, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele gratulacje dla Ignasia 😍😍😍

Adele27 lubi tę wiadomość

3 lata starań o drugie maleństwo.

ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 1 marca, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele brawo dla synka 🙌
    Moja zrobila kilka kroczkow i koniec, nie ciagnie jej do chodzenia. Co jest nie tak?

Mysza to chyba pytanie do ciebie bo chyba twoj tata mial niedawno polpasca. Orientujesz sie może czy mozliwy jest polpasiec bez objawow skornych, bez tych babli jak przy ospie? Pytam bo szukam co mi moze byc w tą szyję i niektorzy (nie lekarze) sugeruja polpasca ale poza bolem ktory zaczyna byc naprawde dokuczliwy nie mam zadnych innych objawow.
    P.s. czy ja nie moglabym żyć normalnie bez ciągłego bólu 🤔?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 23:01

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele,👏👏👏 dla Tuptusia.
    Iza🤗

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • nadzieja_86 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele to ssybk Ignas zaczal i jak odwaznie 👏

Milego dnia 🤗

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 08:06

Juz dwa lata czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

29. 07.2020 HSG są drożne. ✊

Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼

Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.

„Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”

n59yt5od1y3qj53b.png
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate ale podoba mi sie to twoje "tuptus".

Zuzia poszla dzis do szkoly. I wiecie co- tesciowie przez godzinę nie mogli poradzic sobie z Olą, przyjechalam to stali w drzwiach bo czekali na mnie, Ola plakala, nie przewinieta z nocy bo nie dala nic przy sobie zrobic, bez śniadania bo jesc nie chciala. Dobrze, dobrze, niech zobaczą ze moje dni z dziecmi w domu to nie lezenie na kanapie. Wczoraj tez tesciowa miala okazje podjąć probe przewiniecia Oli, nie dala rady.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Mysza123 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, u nas tata akurat mial wysypke (mama i ja, maz tez) taka grudkowata, zlana ale czasami podobno bywa tak, zwlaszcza gdy polpasiec atakuje nerwy twarzy, oka i nie musi byc wysypki. Malo kiedy sie to zdarza ale podobno jest mozliwe.

Adele, super ze maly poszedl na nogi, sprytny chlopak 😃

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 10:08

Iza34 lubi tę wiadomość

tb73hdgeg1r7jrtd.png
  • Kasia 1805 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adel brawo dla synka☺️ mój starszy też szybko zaczął bo miał 10 mcy i 1 dzień 😉
    Hekate 🤗
    Piszczak🤗

1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️

Adelax mam nadzieję, że mały szybko wydobrzeje i będziecie mogli zacząć adaptację. Teraz niestety taki sezon chorobowy się zaczął... Zobaczcie ile tutaj na forum nas podziębionych.
    Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka 🤗

Mysza ja też mam zawsze takie obawy że wstawianiem zdjęć, więc myślę, że każda z nas rozumie Twoja decyzję 😉 najważniejsze, że jesteś zadowolona z efektu 😉

Iza biedna jesteś, ciągle coś Ciebie pobolewa, jak nie jedno to drugie. Oby szybko przeszło i już nic nowego się nie pojawiało

aLunia podziwiam za tą naukę, naprawdę, już nie chodzi tylko o wygospodarowanie czasu, ale o siły 😊 brawo 👏

Adele brawo dla synka 👏👏 to się teraz zacznie bieganie za dzieckiem 😁

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 2 marca, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother całe szczescie ze ta szyja nie wymaga brania lekow przeciwbolowych. Chociaż jak wczoraj wzielam bo mnie glowa bolala to bylo mi duzo lepiej.
    Moja Ola jeszcze mocno zakatarzona, ciezko jej to przechodzi. Juz 8 dzien. I rano jak patrzyłam w pogode to mialam chec wyjść z nią na spacer (bo ostatnie kilka dni nie bylismy) a teraz tak wieje że znow odpuszczam, nie taki wiatr rano zapowiadali, poza tym mam taką droge ze nawet jak nie ma wiatru to tam wieje 😂.
    Ruszylam sie w koncu i szukam neurologa prywatnie. Ciezko bedzie. A wiecie co, zadalam pytanie w grupie dot.rwy kulszowej na temat tej bolacej szyji. I co mi podpowiadaja- reumatoidalne zapalenie stawow, polpasiec, bolerioza, a jedna pani że nerwica. Tak wiec jest co badac.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 16:40

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • Iza34 Autorytet

Wysłany: 3 marca, 07:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jak tam u was? U mnie jakos ponuro za oknem.

68dbaf9472.png
    5a71bf885f.png
    4 lata starań
  • aLunia Autorytet

Wysłany: 3 marca, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj słoneczko sie przebija ☺
    Zapowiada sie ładny dzień.
    Szymek mi przespał ciągiem 5 godz ach jak cudownie 😁

Wiera a jak tam u ciebie? Lepiej sie czujesz?

Miasa lubi tę wiadomość

3i49df9hy6z4ginm.png

ex2bdf9h3wcvr2ut.png

zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nadzieja_86 Autorytet

Wysłany: 3 marca, 07:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 🤗

Wiera jak sie czujesz?

Alunia ti super 5h ciagiem snu jest roznica.

Piszczek jak tam u Ciebie.

Emrica a wy dzialacie co tam?

Juz dwa lata czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

29. 07.2020 HSG są drożne. ✊

Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼

Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.

„Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”

n59yt5od1y3qj53b.png
  • Miśkowa Autorytet

Wysłany: 3 marca, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zapowiada się ładny dzień 🌞

Iza współczuję bólu. Musisz się przebadac ale potrzebujesz też pomocy przy dzieciach...

Alunia no nieźle 5 godzin😃 kurcze Ty to naprawdę masz silną wolę... Zajęcia, dom, dzieci😱 ale to chyba zgodnie z przysłowiem "nir nie masz czasu dołuż sobie zajęć" 🤣 jeszcze nawiązując to tak leczylam depresje, leki odstawilam w pierwszej ciąży.

Jak tam wszystkie chorowitki? Trzymacie się?

Ja wczoraj byłam w końcu u gina na wizycie poporodowej(!) 😬 późno się umówiłam a potem przekladalm dwa razy bo to mąż chory a to lekarz się spóźnił i godz mi nie pasowała... Ale wszystko jest ok, endo piękne i pecherzyk już duży więc mówił że do 3 tyg będzie okres. Poza tym zrobił mi się jakiś fald obok blizny po peknieciu (wydaje mi się że chyba babka trochę za wysoko mnie zszyla) ktory powoduje trochę bólu na początku współżycia i powiedział że albo się to uelastyczni albo trzeba będzie przeciąć... Zobaczymy :) no i polecił mi wkładkę domaciczna bo po tabsach źle się czuję. Czy wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet

Wysłany: 3 marca, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! U nas dziś duża mgła, świata nie widać, właśnie wracam z przedszkola. Taka zgnilizna jest, nie lubię.
    Miśkowa nie miałam wkładki więc się nie wypowiem 😉
    aLunia to wyspałaś się w końcu może 😁
    Ja dziś wizytuję😉 a gardło trochę przeszło, więc na razie nigdzie nie idę do lekarza, będę dalej płukać i tyle 😉

zem33e5egd6wxyy8.png

m3sx3e3kek2594vp.png

Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Piszczak Koleżanka

Wysłany: 3 marca, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pięknie od samego rana. Słoneczko pięknie świeci ☀.
    Odstawiłam dupka. Jeszcze trochę plamię. Ale ogólnie jest ok. Jest mi trochę przykro, że nie wyszło, ale jeszcze nie byłam nastawiona na tyle, że w końcu się udało, więc aż tak nie boli.

Wiera mam nadzieję, że lepiej się czujesz i wszystko się uda. ✊

• Wiera Autorytet

Wysłany: 3 marca, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, dziś już sporo lepiej. Katar mi prawie przeszedł, trochę kaszlę jeszcze. Dwa dni przeleżałam w łóżku, a dziś już muszę się podnieść, bo mamy z mężem sprawę urzędowa do załatwienia, która nie może zaczekać. Jutro nawet się zastanawiałam czy nie wrócić do pracy, ale pisałam do kierowniczki, mówiła że jak chcę zostać dłużej w domu to nie ma problemu. I tak kusi zostać w domu ;) Zwolnienia nie brałam, mam sporo urlopu z zeszłego roku, to akurat trochę wykorzystam ;)
    U nas mgliście, po południu ma wyjść trochę słońca :)

aLunia to ładnie Szymuś pospał 😁 Ja też podziwiam Cię za wszystkie plany i zorganizowanie 💪

Miśkowa osobiście nie miałam wkładek, ale kilka koleżanek stosowało i były zadowolone :)
    A masz jakiś kontakt do lekarza, który Cię prowadził wcześniej, może omówić z nim czy nie jest konieczne włączyć tabletki ponownie. Albo przebadać sobie poziom vit. D, niedobór też może prowadzić do obniżenia nastroju.

Mother powodzenia na wizycie!

Piszczak coś drgnęło, to też ważne. Organizm się przygotował wstępnie, to teraz jak zaskoczy to już na dobre ✊

Nadzieja a jak Twoja owu, robiłaś testy 😏?

9f7jgu9r4mx0xbls.png
‹‹ 2484 2485 2486 2487 2488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego