X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 marca 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate słusznie z tymi zamkami 😉

    Wiera, ale to będzie emocjonujący tydzień. Mam nadzieję, że końcówka przyniesie pomyślne wieści ✊

    Nadzieja takie spontaniczne seksiki są najlepsze, najbardziej przyjemne 😊co do naszego remontu to sypialnię przerabiamy na pokój dla najmłodszego, a starszego pokój też trochę zmieniamy, dodajemy nowe szafy, biurko itp. W salonie też nowy narożnik, lampy, część mebli

    Mysza powodzenia jutro w pracy i trzymam kciuki, żeby i córce dzień w przedszkolu minął dobrze 😊

    Dziś taka pogoda była, że nic tylko oczy się zamykały, jeszcze wiatr straszny... Wyczekuję bardzo wiosny. Może jakieś dwa tygodnie i będzie lepiej 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 19:46

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to duze zmiany sie szykuja. Syn pewnie zadowolny ze pokoik bedzie jak nowy a miejsce na lego tez sie pewnie wygospodaruje.

    Wiera bardzo dziekuje tzn podziekuj mezowi juz sobie zapisalam a lobelia szalenie sie mi podoba taka piekna tyle kwiatuszkow ma.
    A ze mnie ogrodnik tez slaby ale doniczki ogarniam na tyle troche keramzytu ziemia i nie trzeba plewic. Nie mamy jeszcze podworka zagospodarowanego tyle co tuje sa i trawa rosnie to maz akueat ogarnia.
    To czeka nas intersujacy tydzien ✊

    Hekate to super ze w koncu maz sie wyprowadzil ale czasu dla syna poswoecil tyle co nic.
    Nowy rozdzial sie zaczyna. A syn zna Twojego partnera? Powtarzalas bete.

    Izda besziesz to diagnozowac?

    Emrika a jak u Ciebie teraz?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja idę we wtorek do osteopaty. Podobno super gosc. Mam nadzieje że on mi pomoze na wszystkie bole bo to nie tylko szyja i plecy ale kciuki i bol brzucha po cc. Czasami czuje sie jak stara baba. A tak to najchetniej zrobila bym pakiet reumatoidalny, no i ten rezonans kregoslupa. Teraz plecy odpuscily, doceniam kazde schylenie sie i krok bez bolu, jak długo ten stan potrwa? Bo rano jak zwleke sie z lozka to troche bolą. Ale czy ja sie doprosze o cokolwiek lekarza rodzinnego?
    I juz sie martwie jsk zostawię Ole z teściową na kilka godzin. Jest taki problem ze nie wiem.

    Mysza powodzenia jutro. Bedzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 22:07

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 7 marca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja taras tez mam poludniowy, w donicach rosna canny ,lawenda, clematisy ,begonie,czosnki olbrzymie ,pelargonie ,surfinie , i oleander okazaly gosc. A w całym ogrodku chyba nie ma takiego kwiatka którego nie mam... jestem miłośniczka ogrodu i wszelkich kwiatów. Sasiad się śmieje ze juz mi działki brakuje i musze kupić obok. Na ten rok plan oczko z fontanna ...czekam tylko na cieplejsze dni...na sadzenie tez dopiero kwiecień-maj po zimnej zośce.

    W ten weekend nastapil przelom.... corka wyprowadziła się z naszego łóżka.boze jakie to przyjemne uczucie spac z facetem , ciary ciągle miałam i ❤ bez przerwy,nie trzeba umawiać się w owulacje 😛

    Wiera uwazaj na tez ananas ,bo nadmiar tez może zaszkodzić. Czytalam że tej dobroci jest najwięcej w srodku ananasa , a ja kupowałam w puszce 😛to dlatego się nie udawało 😛

    Iza sprobuj wysmarować ta szyje olejkiem kamforowym ,coś ok do 5zl kosztuje ,ale jak mnie przewieje i boli to jak posmaruje i jak reka odjął.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu spac nie moglam. Nie wiem co sie dzieje. Na pewno budzi mnie Ola jak wali w szczebelki lozeczka, chyba czas zalozyc ochraniacz. Poza tym czuwalan zeby nie przysnac bo jade z mezem do miasta, jakis cud ze wychodze z domu bez dzieci, i musze Oli obiadek zrobic na wypadek gdyby dluzej sie zeszlo.

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 8 marca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza powodzena bedzie dobrze 🤗

    Kinga tez sobi zapisze. A duzo tego masz.

    Miłego dnia kochane kobietki 💐🌺🌼🌷☀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 07:38

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też życzę wszystkim kobitkom miłego dnia 😊💐💐💐☀️
    Mysza też trzymam kciuki ✊
    Adelax jak synek, lepiej, poszedł do żłobka?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, życzę Wam pięknego dnia i samych wspaniałości💐💐💐

    U mnie dziecko wyprawione do żłobka, mąż do pracy, Hania śpi a ja spijam ☕ podgryzam 🍫 i ściągam mleko🍼

    Hekate w końcu trochę spokoju będziesz miała.

    Mysza oby wieczorem okazało się że strach ma wielkie oczy a dzień będzie całkiem znosny🤗

    Uuu Iza to poszalej w tym mieście 🤣

    Kinga noc jak za czasów pierwszego zauroczenia co? 😁

    My na balkonie oprócz kwiatów hodowalismy ogorki, pomidory, papryki pikantne, melise, miete, truskawki, tykwy, poziomki 😀 teraz mamy mniejszy balkon wiec stawiamy na poziomki dla dziewczyn ☺️

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa kochana corcia przypomniala mi ze wychodzi po 4 lekcjach (a ja bylam pewna ze później 🤔) wiec czasu mam tyle co na sprawy urzedowe, bank (w koncu zakladam nowe konto i tamto likwiduje) i musze te wazniejsze sprawy zalatwic. Pepco jutro jak osteopata mnie ozdrowi 🤣.

    Dziewczyny wsztstkiego najlepszego.

    Ja wpadłam z mezem do biedry, on sie pyta czy mi kupic kwiaty, a ja- daj spokoj, kolejka na pol biedronki że nawet z pieluchami mi sie stac nie chciało (jakby nie bylo to inna sprawa). A poza tym Ola zaraz by załatwiła kwiatuszki 😁. Poza tym kwiaty nie są najważniejsze.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 8 marca 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother dziekuje ze pytasz. Niestety nie poszedł choroba się rozwinęła strasznie krztusił się w nocy co ciekawe w dżien prawie wcale. Dostał antyb .. także tego, ja w czwartek do pracy🙈🙈🙈

    W dzisiejszym dniu życzę Wam wszystkim samych wspaniałości ❤️💋👑🌷🌹🌸🌺🌻🌼

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 marca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax ojjjjj...to niech szybko zdrowieje biedaczek 🤗

    AdelaX lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX niedobrze, drugi antybiotyk. Wstretne chorobska.
    U nas jakimś cudem uniknelismy lekarza, ale w piatek bylam w strachu ze znow Zuzia bedzie chora tak bardzo znow kaslala.

    Kinga ja juz ci nic nie pisalam ale dziwilam się tobie ze śpisz z dzieckiem a nie z mężem, ona juz taka duza. Ja swojej nie pozwalam, na jesieni mąż jej pozwolił i miesiac ze mną spała a potem byl wielki problem wyprowadzić z naszego łóżka, jak przyjdzie w nocy to juz spi z nami ale jej mowie zeby spała u siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 10:48

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 8 marca 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż nadal spi ze starszym synem a ja właściwie z młodszym.. i obawiam się ze gorzej będzie ze starszym, bo tłumaczymy i nic. A gdy mówimy ze już czas żeby spał sam itd to wpada w taki płacz szloch ze odpuszczamy

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    A mój mąż nadal spi ze starszym synem a ja właściwie z młodszym.. i obawiam się ze gorzej będzie ze starszym, bo tłumaczymy i nic. A gdy mówimy ze już czas żeby spał sam itd to wpada w taki płacz szloch ze odpuszczamy

    Znam to ☹. Myslalam ze tylko u nas taka reakcja tylko ze u nas wspolne spanie jest okazjonalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 12:40

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:

    Hekate to super ze w koncu maz sie wyprowadzil ale czasu dla syna poswoecil tyle co nic.
    Nowy rozdzial sie zaczyna. A syn zna Twojego partnera? Powtarzalas bete. ?
    Był u mnie w domu kilka razy, to on wymieniał zamki o ironio😂, nocował raz.
    Póki co mówię, że Kolega do mnie przyjdzie. To wymaga czasu - Młody jest w trudnym wieku🤷‍♀️
    Dziś mnie mój Ukochany zaskoczył i zanim zdążyłam do pracy wyjść zjawił się z naręczem tulipanów 😍
    A betę powtarzam jutro.


    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate to miły poranek miałaś 😍 trzymam kciuki, żeby ta beta spadała i to znacznie. Daj znać ✊

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate a mozesz powiedziec ile twoj syn ma lat? Na pewno pisalas ale nie pamietam.

    Pomocy. Chodzi o profil zaufany. Trudno sie go zaklada? W koncu i ja mam internetowe konto bankowe (jeny, chyba przedostatnia na swiecie bo i mąż nie ma 😳) i chce założyć profil zaufany, weszlam w zakladke i mam problem co dalej. Czy zeby złożyć wniosek o 500+ to mam ten profil zakladac czy jak mam zakladke "Rodzina 500+" to od razu z tego moge złożyć wniosek? Pomyslicie ze czarna masa ze mnie ale nie chce popelnic jakiegos bledu.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, Młody ma 15,5 roku
    Co do profilu- ja nie mam🤷‍♀️

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza możesz z zakładki w bankowości złożyć wniosek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Iza możesz z zakładki w bankowości złożyć wniosek.

    Bajka! Wniosek złożony.
    Ale jestem zadowolona z tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 19:45

‹‹ 2489 2490 2491 2492 2493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ